PDA

View Full Version : Как да постъпя, харесал съм си едно момиче...



remus92
09-21-2008, 23:07
Predi okolo 1 sedmica otidoh s priqtel do negovoto daskalo i v negoviq klas ima6e 1 momi4e koeto mi hvana pogleda.Az piah moq fr kak se kazva tova momi4e i toi nali mi kaza i saotvetno ni zapozna.I posle otidohme na kafe 2mata i tova momi4e se poqvi v sa6toto kafe i sedna na na6ata masa.Az mn si q haresah i pitah moq priqtel 6te moje li da ni uredi sre6ta za da se opoznaem!no toi kaza 4e ni6to nemoje da napravi za6toto ne q poznava mn dobre.I zatova se obarnah kam vas vie mojebi 6te mi kajeta kak da postapq v tozi slu4ai :( pls otgovorete :)

т.7
коалка

shokoto91
09-21-2008, 23:10
Вземи и скайпа и натам прилагай чара си :)

MartiSSima
09-21-2008, 23:11
Защо разчиташ на твоя приятел!?Това е чудно...Действай сам .Просто я покани на среща.Съмнявам се да ти окапят веждите от срам...Щом толкова я харесваш иди пак в това училище и я попитай нещо от сорта дали е свободна за кафе или нещо такова. :)

shokoto91
09-21-2008, 23:19
ох вярно, че трябва да сте оригинални, ама айде престанете с тия гадни шрифтове в странни цветове :-x

MartiSSima
09-21-2008, 23:22
ох вярно, че трябва да сте оригинални, ама айде престанете с тия гадни шрифтове в странни цветове :-x


Ама айде да не ми се караш, става ли пич?!Пиша както си искам и ако имаш някакъв проблем ей там горе може да ми пуснеш ЛС.Не мисля че темата на момчето е място да ми се правиш на мъжкар набор 91!!! :-x :-x :-x :-x :x

BaiToq
09-22-2008, 05:49
Predi okolo 1 sedmica otidoh s priqtel do negovoto daskalo i v negoviq klas ima6e 1 momi4e koeto mi hvana pogleda.Az piah moq fr kak se kazva tova momi4e i toi nali mi kaza i saotvetno ni zapozna.I posle otidohme na kafe 2mata i tova momi4e se poqvi v sa6toto kafe i sedna na na6ata masa.Az mn si q haresah i pitah moq priqtel 6te moje li da ni uredi sre6ta za da se opoznaem!no toi kaza 4e ni6to nemoje da napravi za6toto ne q poznava mn dobre.I zatova se obarnah kam vas vie mojebi 6te mi kajeta kak da postapq v tozi slu4ai :( pls otgovorete :)
Еми иди пак в класа им,
кво мога да ти кажа.
Кажи и здрасти,не съм те виждал отдавна,
кво правиш... и така,толкова ли е сложно.

xXxScreamxXx
09-22-2008, 06:51
shokoto91 не мисля 4е тряя да се караш на моми4ета .. пише си грамотно и на КИРИЛИЦА ....
тоя на който трябва да направиш забележка е автора ...

По темата : Отиваш пак в онова даскало .. намираш я . здр тфа онова ... и нещо за кафе се уговорете ... и тфа да е ...
нз как толко не можа да се сетиш .... :?

tarataika
09-22-2008, 07:10
Вземи и скайпа и натам прилагай чара си :)

+1111

albb
09-22-2008, 07:40
иди пак в класа на момичето и си поговорете!Ако усетиш че се е получило добре я покани да отидете на кафе ако откажепонеже не е свободна тогава й поискай http://www.bulgar-bg.com/logo/skype.jpg или http://magazinche.com/images/icq_logo.gif или телефона :D абе нещо с което да я чуваш по-често,за да се опознаете и ако е речено да се случат нещата :) айде успех

shokoto91
09-22-2008, 10:02
ох вярно, че трябва да сте оригинални, ама айде престанете с тия гадни шрифтове в странни цветове :-x


Ама айде да не ми се караш, става ли пич?!Пиша както си искам и ако имаш някакъв проблем ей там горе може да ми пуснеш ЛС.Не мисля че темата на момчето е място да ми се правиш на мъжкар набор 91!!! :-x :-x :-x :-x :x


1во съм момиче набор 91
2ро наистина не се чете! и не ми казвай да не ти чета мнението, защото щом си го пуснала занчи е за четене

kifla
09-22-2008, 10:08
Просто отиди при нея и се запознай ,няма нужда от още 100 човека за да се запаознаете не мислиш ли?

slun4ice_90
09-22-2008, 10:13
Просто отиди при нея и се запознай ,няма нужда от още 100 човека за да се запаознаете не мислиш ли? :wink:

remus92
09-22-2008, 10:52
mn vi blagodarq vie mn mi pomogvahte :grin: :) 6te izpalna savetite koito mi dadohte :)

Pepon
09-22-2008, 11:17
Само ще ти кажа да забравиш за скайп и други подобни простотии...Отиваш и я каниш лично...скайп след 2-3 срещи и даже мен ако питаш ако тя не ти го поиска въобще не повдигай въпроса...там като си изчерпате темите за разговор като се видите само ще се гледате ли....Вземи се в ръце и отивай...ако те отреже голяма работа!!!

BaiToq
09-22-2008, 16:26
mn vi blagodarq vie mn mi pomogvahte :grin: :) 6te izpalna savetite koito mi dadohte :)
Един разбран човек!
Не да се ежи като циганин на жица.
Браво!