PDA

View Full Version : Отслабнах твърде бързо



georgiuzunov
09-22-2008, 08:37
Вредно ли е бързото отслабване?И ако да до колко.Отлабнах 20 кила за 1 месец чиста диета.Малко ме притеснява,защото напоследък съм един такъв никакъв.Ни ми е весело,ни ми е тъжно.Унил съм(вярно че тука го има и фактора любов),но не мога да се наспивам,всичко го правя ей така,не мога да се забавлявам както преди,чувствам се недоспал, въпреки че спа по 9-10 часа.Кажете вредно ли е,и какво да предприема,тъй като до към 10-и октомври мисля,да сваля още 10-ина кила.Мерси предварително.

Bianca
09-22-2008, 08:40
20 кила за един месец?! :shock:
Лоол, колко килограма тежиш в момента?
Препоръчително е да НЕ продължаваш да спазваш следната диета и ако може напиши тук каква по-точно е тя..
Храни се нормално, здравословно, яж месо /но истинско/ и по-добре друг път вече не прави такива екперименти. :shock:

Nadelina
09-22-2008, 08:41
A kak si gi svalil tia 20 kilograma, prekaleno mnogo mi se vijdat. I kolko tejish sega, che iskash da svalqsh oshte? Qj! Sigurno ne qdesh hich, trqbva da qdesh, inache ot kyde energia, za da izlizash i da se zabavlqvash.

tarataika
09-22-2008, 10:03
тва е неква ебавка? не ми се струва възможно за един месец...пич, да си чувал за стрии, ако си бил мн дебел сега ще ти увисне кожата и ще станеш като ония кучета...сбръмчканите :(

georgiuzunov
09-22-2008, 10:10
Приятел ми каза за диетата.Не искам да я споделям,тъй като на 2 пъти припадах.Сега съм висок 183 и режа 99 кила.Бях 119,като почнах.Стрии имах и преди,имам и сега.Правя елементарни упражнения за да не ми увисне кожата и има ефект.Свалил съм 12 см от шкембето.Мисля да сваля до към 88-90.После почивка и после до 82-3.Диетата не е мъчение,но не искам да я споделям,просто защото ефекта е ужасяващо голям,зарибяваш се и не ти се иска да спреш.Същевременно стомаха ти не се изтъргва(както при доматите например),и не ти се ебава майката на червата.Та да минеме на темата.Витамини могат ли да помогнат,или трябва нещо друго?

Bianca
09-22-2008, 10:22
Ами, предполагам, че витамините биха помогнали. :-o

pinky_shine
09-22-2008, 10:32
Увеличи храната поне малко :)

georgiuzunov
09-22-2008, 10:35
Ще го измислиме,въпроса е сега да ги задържа,за да няма йо-йо ефект.Сами разбирате,колко усилия съм положил и какво желание,стимул имам.Не искам всичко да се прецака на края,да не стане като една поговрка "Власите се давят на края на Дунава".

ELiTyYy
09-22-2008, 11:06
леле много бе....
поздравления ...
Продължавай докато постигнеш желания ефект...
но по-внимателно...

24white24
09-22-2008, 16:06
такива драстични отслабвания/качвания без консултация с лекар и такъв кратък срок са много опасни за здравето, надявам се да не отслабваш члрез глад, че не води до нищо добро ;)

GaBiIi__
09-22-2008, 16:11
такива драстични отслабвания/качвания без консултация с лекар и такъв кратък срок са много опасни за здравето, надявам се да не отслабваш члрез глад, че не води до нищо добро ;) +1

georgiuzunov
09-22-2008, 16:16
Хора ме попитаха,на ЛС за диетата,не е чрез глад.Ядеш и не се чувстваш гладен и не ти се изтъргва стомаха/червата. :)

bug1965
09-22-2008, 16:20
20 кила за един месец?! :shock:
Лоол, колко килограма тежиш в момента?
Препоръчително е да НЕ продължаваш да спазваш следната диета и ако може напиши тук каква по-точно е тя..
Храни се нормално, здравословно, яж месо /но истинско/ и по-добре друг път вече не прави такива екперименти. :shock:

+ :shock: ;-)

24white24
09-22-2008, 16:26
Хора ме попитаха,на ЛС за диетата,не е чрез глад.Ядеш и не се чувстваш гладен и не ти се изтъргва стомаха/червата. :)Радвам се, че е така и все пак внимавай, успех с това което си решил да постигнеш ;)

georgiuzunov
09-22-2008, 16:59
Целият форум,ще заслабне покрай мене :grin: 15 човека ме питаха вече :D

Lian
09-22-2008, 17:02
Целият форум,ще заслабне покрай мене :grin: 15 човека ме питаха вече :D
ми аре кажи вече

georgiuzunov
09-22-2008, 17:03
Значи попринцип,диетата се пази не повече от 10-12 дена.Аз я пазя 30+.на 15-ия ми беше първото припадане,и за това внимавай какво правиш.Ядеш само Зайо-Байо(снаксовете) и пиеш само минерална вода.По едно време,ще спреш да ходиш до тоалетна по голяма нужда,но това е нормално,защото в първите 1-2 дена ти изчистваш организма си от вредните ти запаси.Фактичеки Зайо-Байо-то не ти дава нищо(освен царевично брашно),просто за да не ти се преебат червата.После организма ти започва,да взима от мазнините за да се захранва.Ако решиш да я пазиш по-дълго,към 1-2 часа всеки ден яж един KitKat,който може да ти осигури захарта от която се нуждае организма ти,за да не припадаш като мен.Пожелавам ти успех,и после пиши какво е станало.Ако искаш да питаш още нещо - давай.Диетата ми я каза приятел,който е плувец и там я спазват нея.Късмет и пиши. Smile

Lian
09-22-2008, 17:09
Значи попринцип,диетата се пази не повече от 10-12 дена.Аз я пазя 30+.на 15-ия ми беше първото припадане,и за това внимавай какво правиш.Ядеш само Зайо-Байо(снаксовете) и пиеш само минерална вода.По едно време,ще спреш да ходиш до тоалетна по голяма нужда,но това е нормално,защото в първите 1-2 дена ти изчистваш организма си от вредните ти запаси.Фактичеки Зайо-Байо-то не ти дава нищо(освен царевично брашно),просто за да не ти се преебат червата.После организма ти започва,да взима от мазнините за да се захранва.Ако решиш да я пазиш по-дълго,към 1-2 часа всеки ден яж един KitKat,който може да ти осигури захарта от която се нуждае организма ти,за да не припадаш като мен.Пожелавам ти успех,и после пиши какво е станало.Ако искаш да питаш още нещо - давай.Диетата ми я каза приятел,който е плувец и там я спазват нея.Късмет и пиши. Smile
ха, тва със зайо байото звучи супер вкусно...ама не ми се верва

24white24
09-22-2008, 17:12
Стига бе хора я се осъзнайте, каква е тая диета само със Зайо Байо, не си преебвайте организма в тази възраст, и аз имам приятели спортисти, но там работят с диетолози и със специално изработени хранителни режими, храненето и също толкова важно колкото и дишането, мислете преди да правите нещо ;) И не не нормвално да спреш да ходиш по-голяма нужда даже обратното, когато организма се пречиства ходиш повече от нормалното, казва ти го човек които е минал през тези неща и съм се консултирал със специалисти а не с разни самозванци ;)

georgiuzunov
09-22-2008, 17:14
Не сме 1-2-ма,които сме приложили тая диета.Ефект има,проблеми досега никакви.Единия я приложи преди 3-4 години и все още си е жив,здрав и с нормално тегло.

Lian
09-22-2008, 17:16
Не сме 1-2-ма,които сме приложили тая диета.Ефект има,проблеми досега никакви.....
припадането не ти ли се струва проблем??

georgiuzunov
09-22-2008, 17:19
Еми то ми казаха,да не я пазя повече от 10-12 дена,но аз съм инат...

24white24
09-22-2008, 17:43
Не сме 1-2-ма,които сме приложили тая диета.Ефект има,проблеми досега никакви.Единия я приложи преди 3-4 години и все още си е жив,здрав и с нормално тегло.негативен ефект върху тялото ви може да се покаже и след 20 години, не е казано, че ще има проблеми, но тия неща не са шега работа много тясно съм запознат с тия неща и за това ти го казвам :?

mimsiii
09-22-2008, 18:52
:shock: :shock: :shock: КАКВОО ?!?! :shock: :shock: :shock:
20 кг за месец :shock: малеее !! аз пък кво се чудя :D мин. лято за 2 седмици - 10 кг ама няма значение ...
ами тази ам ... диета ми се струва малко ... ддз и аз какво :D ама само Зайо Байо и вода ... :-o малко странно ми се вижда ...
Кой ти я каза тази диета ако не е тайна ? :shock: :-o :)

georgiuzunov
09-22-2008, 19:19
Гребец и плувец.

krisiiiiito
09-22-2008, 19:54
оо наина са прекалено много за такова кратко време :-o
яя по-добре взимай някакви витамини :-o .. яж плодове и зеленчучи защото те дават много енергия :) и успех но по-полеко

Wrathchild
09-22-2008, 20:22
20 килограма за 1 месец е много. Максимума е 3 килограма за същия период, сам си прави сметката дали е вредно.

24white24
09-23-2008, 05:03
Ето за това са вредни форумите, от днес всички дечурлига ще я почнат тая "вълшебна" диета :?

hottie
09-23-2008, 10:23
това е супер вредно!

foreverr
09-23-2008, 10:57
Въобще не ми се вярва да си свалил за 1 месец цели 2о килограма!!Едана фр сваля едва по 7 на месец,а ти 20.ДА БЕ ДА!!!То ти ако сваляш по 20 кила на месец тва значи , че сваляш по 5килограма за една седмица, което е напълно НЕВЪЗМОЖНО, защото повечетои хора свалят по 5 кила за цял месец!!!Просто не ми се вярва от която и страна да го погледна!А тази диета я прочетах, че е с кроки и вода.Абе тва е прекалено вредно бе, защото организма се нуждае от още мн хранителни съставки и витамини, които не есе съдържат в крокито!!!Много вредна диета!!!

slim__shadygirl
09-23-2008, 14:44
E, da ama seki organizam e razli4en i na vs deistva razli4no :)

24white24
09-23-2008, 17:25
Въобще не ми се вярва да си свалил за 1 месец цели 2о килограма!!Едана фр сваля едва по 7 на месец,а ти 20.ДА БЕ ДА!!!То ти ако сваляш по 20 кила на месец тва значи , че сваляш по 5килограма за една седмица, което е напълно НЕВЪЗМОЖНО, защото повечетои хора свалят по 5 кила за цял месец!!!Просто не ми се вярва от която и страна да го погледна!А тази диета я прочетах, че е с кроки и вода.Абе тва е прекалено вредно бе, защото организма се нуждае от още мн хранителни съставки и витамини, които не есе съдържат в крокито!!!Много вредна диета!!!Може и още как като се има предвид, че в тия 20 килограма може да са 5 килограма течности, а да не говориме за това, че имам нагледен пример как за 10 дена се свалят 10 килограма :? А и метаболизма на всеки човек действа различно бързо ;)

tarataika
09-23-2008, 17:27
като ще взимаш витамини - взимай има едни на Ozone - комбинирани, около трийсе елемента има вътре

georgiuzunov
09-23-2008, 17:42
Въобще не ми се вярва да си свалил за 1 месец цели 2о килограма!!Едана фр сваля едва по 7 на месец,а ти 20.ДА БЕ ДА!!!То ти ако сваляш по 20 кила на месец тва значи , че сваляш по 5килограма за една седмица, което е напълно НЕВЪЗМОЖНО, защото повечетои хора свалят по 5 кила за цял месец!!!Просто не ми се вярва от която и страна да го погледна!А тази диета я прочетах, че е с кроки и вода.Абе тва е прекалено вредно бе, защото организма се нуждае от още мн хранителни съставки и витамини, които не есе съдържат в крокито!!!Много вредна диета!!!
Просто поисках съвет,вие преобърнахте темата на "ква диета си спазвал".Казах я,защото ме попитаха 20+ човека.Казах и колко съм свалил,защото ако не го бях написал щеше да има постове от типа "Е добре де,колко си свалил,че мисли,че е прекалено бързо".Чакам още предложения.

EarthShaker
09-24-2008, 06:40
според мен си играеш със съдбата, човеко... много е важно захранването, и аз претърпях драстично отслабване с по-скромните 13 килца и знам, че най-трудното е да се задържат :) затова бавно и внимателно в продължение на няколко месеца се встъпва в нормалното хранене.. там е философията, не в свалянето :) не знам как да ти помогна, не съм запознат с хранителните добавки и подобни буламачи 8-)

(сори, че усирам темата, но съм заинтересован от упражненията за кожата... въпреки, че аз вече съм си ги свалил килата, може да има ефект )

georgiuzunov
09-24-2008, 06:47
Упражненията са най-елементарните.Взимаш 2 гирички от по 4 кила(поне мойте са такива :D ),и почваш бицепс и трицепс(настрани).После ги хващаш двете в ръцете(с отпуснати ръце) и се въртиш така за талията(a.k.a паласките),правех си коремни преси.За 10-15 минутки на ден.

gothic_angel
09-24-2008, 07:08
Да,много е 20 кг за 1 месец