PDA

View Full Version : Гаджето ми



Magi4eska_Kiss
09-22-2008, 09:30
Имам приятел от три месеца, през лятото всичко вървеше супер, но като отиде да учи в училището си, а аз в моето и не потръгна... Отначало си писахме по скайп на профилите си: "Обичам те!", но сега гледам-той го е изтрил :shock: ... И вече аз като му пиша-"Там ли си"(или нещо подобно), той не ми отговаря. От около две седмици не сме си писали. Искам да скъсам с него, но него го няма-не ми пише. Моля, посъветвайте ме как да скъсам с него? Не е ли прекалено банално с СМС със текст-"Край, късаме" (или нещо подобно)?
ПП. Срещнах друго момче и искам да опитам с него дали ще потръгне. + тва имам чувството, че приятеля ми ми изневерява... :o :o :o

tarataika
09-22-2008, 09:34
Да, най-добрия вариант е да скъсате, ако не искаш да го виждаш повече и най-вече си обидена от отношението му - както мисля, че си, с СМС или по скайпа да му драснеш, че няма смисъл да продължавате и късаш с нега...той дори не заслужава да го викнеш на кафе да поговориш с него, егати държанието

Magi4eska_Kiss
09-22-2008, 09:51
Да, най-добрия вариант е да скъсате, ако не искаш да го виждаш повече и най-вече си обидена от отношението му - както мисля, че си, с СМС или по скайпа да му драснеш, че няма смисъл да продължавате и късаш с нега...той дори не заслужава да го викнеш на кафе да поговориш с него, егати държанието
Така е, нищо не заслужава... Преди беше коренно различен. На всяка пета дума ми казва нещо мило, готинко. И преди 3 седмици ми каза, че ще ми подари едно нещо, и макар да се видяхме веднъж преди училище, той не ми го подари-беше го забравил... Егати. :o

tarataika
09-22-2008, 09:55
няма смисъл да се мъчиш повече, най-добре сложи край, и много късмет с другото момче :-)

kifla
09-22-2008, 09:56
Мила,той вече те е зарязал затова и не ти пише.Скъсали сте от момента в който той е изтрил Обичам те от профила си и е решил вече да не ти пише!

hottie
09-22-2008, 09:59
Мила,той вече те е зарязал затова и не ти пише.Скъсали сте от момента в който той е изтрил Обичам те от профила си и е решил вече да не ти пише!

точно това щях да напиша. Няма смисъл да търсиш да късаш с него при положение, че той вече те е скъсал.

Magi4eska_Kiss
09-22-2008, 10:00
няма смисъл да се мъчиш повече, най-добре сложи край, и много късмет с другото момче :-)
Благодаря ти, мила. :)

galina_3
09-22-2008, 10:02
от което си написала аз лично си мисля,че той вече е прекратил отношенията си с тебе(някои тей праят като нямат смелост да го кажат 0чи в 0чи или по др причина).0ставай г0 и хващай др момче ;-)

sasha_90
09-22-2008, 10:03
По-добре е да му се обадиш,отколкото чрез sms.

lyfche
09-22-2008, 10:05
той според мен се прави на интересен и по този начин по който се държи,че не ти пише и такива се 1 иска да каже 1 вид че късате ;) за това остави ти така нещата и не му пиши ти ... абе с 1 дума -дръж се както той се държи с теб ;)

MostHated
09-22-2008, 10:10
Обади му се, и искай да се видите, ако откаже или тръгне с оправданията му кажи... It's over baby...

Magi4eska_Kiss
09-22-2008, 10:14
Обади му се, и искай да се видите, ако откаже или тръгне с оправданията му кажи... It's over baby...
Хаха, това е яко: Итс оувър бейби! Точно така ще направя... :grin:

MostHated
09-22-2008, 10:16
just u and ur hand tonight... :D

Magi4eska_Kiss
09-22-2008, 10:21
just u and ur hand tonight... :D
:razz: True..True.. :razz:

xXxScreamxXx
09-22-2008, 10:47
Спред мен той отдавна мисли 4е не ходите .. нз кфо ощее си въобразяваш ...
Щом е махнал оби4ам те и не ти пише .. кфо още искаш да направи за да разбереш 4е сте скъсали ..
Направо се хващай с оня другия ;)

soul1199
09-22-2008, 10:53
toi moje i da te e zarqzal,ama pi6i my edin sms za seki sly4ai ,4e kusate i ne6e6 da si s nego,kakvo durjanie naprao :?

Magi4eska_Kiss
09-22-2008, 11:02
Да ви се похвалям: Току що му писах СМС с текст-
Край!До тук беше-късаме!!! :grin:

MostHated
09-22-2008, 11:05
после драскай ако има отговор :-D

Pliok0019
09-22-2008, 11:06
Престани да го търсиш и всичко останало. Това значи, че сте се разделили... Явно и то го иска. Остани с другия.

Magi4eska_Kiss
09-22-2008, 11:11
после драскай ако има отговор :-D
Даа, писахме си по скайп и аз му казах, че си имам друг, а той отговори, че и той си има друга... И ми каза да не вярвам на всичко това... :? Значи ме е лъгал идиота мръсен, подлец такъв... Иии-вече скъсахме. :shock:

ImmortalForever
09-22-2008, 11:52
Имам приятел от три месеца, през лятото всичко вървеше супер, но като отиде да учи в училището си, а аз в моето и не потръгна... Отначало си писахме по скайп на профилите си: "Обичам те!", но сега гледам-той го е изтрил :shock: ... И вече аз като му пиша-"Там ли си"(или нещо подобно), той не ми отговаря. От около две седмици не сме си писали. Искам да скъсам с него, но него го няма-не ми пише. Моля, посъветвайте ме как да скъсам с него? Не е ли прекалено банално с СМС със текст-"Край, късаме" (или нещо подобно)?
ПП. Срещнах друго момче и искам да опитам с него дали ще потръгне. + тва имам чувството, че приятеля ми ми изневерява... :o :o :o

Не мислиш ли че вече сте скъсали? :shock: Аз мисля е тфа е доказателството...Няма да ме търси 2 седмици и аз да си мисля че още сме заедно... На моите има давам 3 дена.. Ти не знам как процедираш..Според мен просто спри и ти да го търсиш! :shock:

Whyniser
09-22-2008, 13:16
Свършило се е.Няма нужда да се унижаваш и да му правиш мръсно и т.н. Хващаи новия за "рогата" и пътуваи 8-) :lol:

slun4ice_90
09-22-2008, 13:21
Говорете на 4-ри очи! :)

sasha_90
09-22-2008, 13:22
после драскай ако има отговор :-D
Даа, писахме си по скайп и аз му казах, че си имам друг, а той отговори, че и той си има друга... И ми каза да не вярвам на всичко това... :? Значи ме е лъгал идиота мръсен, подлец такъв... Иии-вече скъсахме. :shock:
И вече можеш да продължиш напред-с другото момче.

BaiToq
09-22-2008, 16:20
Имам приятел от три месеца, през лятото всичко вървеше супер, но като отиде да учи в училището си, а аз в моето и не потръгна... Отначало си писахме по скайп на профилите си: "Обичам те!", но сега гледам-той го е изтрил :shock: ... И вече аз като му пиша-"Там ли си"(или нещо подобно), той не ми отговаря. От около две седмици не сме си писали. Искам да скъсам с него, но него го няма-не ми пише. Моля, посъветвайте ме как да скъсам с него? Не е ли прекалено банално с СМС със текст-"Край, късаме" (или нещо подобно)?
ПП. Срещнах друго момче и искам да опитам с него дали ще потръгне. + тва имам чувството, че приятеля ми ми изневерява... :o :o :o
Вие гаджета по Скайп ли сте? :-o

anichkaaaa
09-22-2008, 17:37
Имам приятел от три месеца, през лятото всичко вървеше супер, но като отиде да учи в училището си, а аз в моето и не потръгна... Отначало си писахме по скайп на профилите си: "Обичам те!", но сега гледам-той го е изтрил :shock: ... И вече аз като му пиша-"Там ли си"(или нещо подобно), той не ми отговаря. От около две седмици не сме си писали. Искам да скъсам с него, но него го няма-не ми пише. Моля, посъветвайте ме как да скъсам с него? Не е ли прекалено банално с СМС със текст-"Край, късаме" (или нещо подобно)?
ПП. Срещнах друго момче и искам да опитам с него дали ще потръгне. + тва имам чувството, че приятеля ми ми изневерява... :o :o :o
Вие гаджета по Скайп ли сте? :-o

И аз точно това щях да питам ... :?

punkrock
09-22-2008, 17:49
вече сте скъсали..

GregoryHouse
09-23-2008, 05:09
Баси...в днешно време тея новите валят ли валят...ееех...а бяха други времена...

mynichka
09-23-2008, 05:16
Хубаво ще го зарежеш ..ама айде да не е СМС или по Скайп...тъпо е ..по-добре му се обади ( надявам се да ти дигне) и го помоли да излезете да си поговорите ..пък и какви гаджета сте като не сте си писали от 2 седмици ..а кой знае от колко време не сте се виждали ! :(

chrison
09-23-2008, 10:30
Мила,той вече те е зарязал затова и не ти пише.Скъсали сте от момента в който той е изтрил Обичам те от профила си и е решил вече да не ти пише!

страхливец. да не й е казал,че са скъсали.

koalka
09-23-2008, 11:23
Защо трябва да му пишеш тъпи смс-и?Нямаш ли смелост поне по телефона да му се обадиш.ВИе на практика сте се разделили, защото нито се чувате, нито се виждате - не се интересувате един от друг...
Просто формалност е да му звъннеш и да му кажеш:"късаме".

peteto_93
09-23-2008, 12:16
Защо трябва да му пишеш тъпи смс-и?Нямаш ли смелост поне по телефона да му се обадиш.ВИе на практика сте се разделили, защото нито се чувате, нито се виждате - не се интересувате един от друг...
Просто формалност е да му звъннеш и да му кажеш:"късамет".

Съгласна съм с теб. Няма смисъл от смс-и. Е ако не си вдига телефона тогава може да му пишеш.