PDA

View Full Version : приятелки или предателки????



PLEYGIRL
09-22-2008, 10:32
През лятната ваканция се събрахме всички момичета от нашия клас и започнахме да излизаме заедно.Бяхме много задружни и се забавявахме,споделяхме,пра вихме много неща заедно,даже направихме танц.На 1 Септември заминахме на Гърция,първите 2 дни всичко беше много хубаво,бяхме постояно заедно,на 3 ден се преместихме в други стаи и последните 2 дена ДЖЕСИКА и ЕЛЕНА се промениха неусезаемо,отбягваха ни,не разговаряха с нас,изобщо все едно не ни познават.В последствие разбахме,че едно от тези две момичета се е целувало с момчето,което харесва другата ми приятелка.Тя започна до отрича всичко,макар да бяха видени от много хора. На връщане бяхме разделени,като се прибрахме,обсаждахме случилото се по скайп.Нямаше особен резултат,Джесика и Елена си отделиха и изкараха виновни нас за това разделение.Все пак се сдобрихме.И ето,че отново се появиха проблемите.Започнаха да ни отбягват,да не са съгласни с това,което ние искаме.Един ден излязохме и Елена отиде да викне Джесика,докато ние ги чакахме у друга наша приятелка и се разбрахме да се чакаме отвън.Както винаги,те си бяха решили друго и ги намерихме на място,за което не се бяхме разбрали.Когато седнахме до тях те станаха и казаха,че отиват до магазина.4акахме ги един час,а през това време те са се крили от нас и са бягали,за да не ги видим.С това чашата преля.Даже Елена,която предполагаемо ми беше най-добра приятелка каза,че ние никога не сме били истински приятелки.Никога не съм очаквала такова нещо от тях двете.Именно Елена хиляди пъти ми беше казвала да не си отделям от групата ни.Сега те двете са най-добри прятелки и не си говорим.Кажете ми честно,тези двете найстина ли са ни били приятелки или просто са се престрували???

PLEYGIRL
09-22-2008, 10:34
Моля ви давайте мниня

TinkyWinky
09-22-2008, 10:42
и те не знаят какви са... детски работи... ще се крият от вас.. на колко години сте, като имате нещо, изправяте се лице в лице и си го казвате... като не искат да сте приятелки (или поне така си мислят), да ви го кажат, да не се оправдават, кви са тея глупости...

PLEYGIRL
09-22-2008, 10:45
Те нямат желание да говорят с нас

TinkyWinky
09-22-2008, 10:57
може би имат някакъв страх :shock: :lol: :lol:

просто се правят на интересни и се отделят от всички, искат да са големи и самостоятелни един вид и почват с глупостите...
след време ще осъзнаят колко глупаво са постъпили и ще ви търсят за приятелки, но вие вече ще сте ги игнорирали...
и аз съм минавала през подобни случки с "приятелки"
веселете се с останалите момичета, оставете тея двете да правят каквото искат ;)

Bubbly
09-22-2008, 11:04
Напълно нормално. Не знам някое момиче да не е минавало през подобни проблеми с приятелки тип "скучно ми е и нямам достатъчно проблеми, дай да се скарам с някого" :lol:. Не драматизирайте излишно, като не им се говори, оставете ги и си живейте живота.

gothic_angel
09-22-2008, 11:34
Заеби ги

VerryBerry
09-22-2008, 11:45
ми не ги търси..ама изобщо.За какво са ти?Още проблеми?Имаш и други приятели,надявам се.. :)

b3bsit0
09-22-2008, 11:56
em tochno taka napravo gi zaebete tiq dvete.qvno iskat da komandvat oshte ot munichki.prav im put :-D .spored men shte sgreshite mn ako se suberete pak zashtoto ako sa go napravili vednuj i vtori put shte go napravqt :shock:

Blab
09-22-2008, 12:10
Подобни момичешки компаниийки не издържат много, винаги някоя остава недоволна. И, нормално, освен ако една-две не играят робини(мой термин - разбирай подражателки, чуждо-дупе-лизачки...).
Предполагам <=7клас. Аз маалко по-рано се отказах от участие в подобна групи(ровка?)чка, но времената са други.

sexy_beach
09-22-2008, 12:45
0mFg...;;; :razz: .... Боже....ти май си си правила съчинение по свободна тема...Че правиш простотии.... правиш....Ама са тфа кфо0 е ?!?! ....Или си забравила какво стана на Гърцич и си си го доокрасила .....Или нарочно си го написала така ...
.... Ся е точно като сценарий за някоя сапунка ... :razz:

PLEYGIRL
09-22-2008, 13:07
хайде кажи ми тогава какво стана а? предателка си защото заряза най-добрите си приятелки и на всичкото отгоре ми каза че най-добри не е точната дума какво стана според тебе "ЕЛИ"

Blab
09-22-2008, 13:12
Мила, няма такова най-добри, масата малки момиченца(въздържам се от пиклички) са тъпи, егоистични кокошчици.
Да не ти прави впечатление! Занапред ще знаеш.;

sexy_beach
09-22-2008, 13:31
Лично аз кфо ви бех направила....ама пак ме ингнорирахте....Лично аз и Джеси ви питахме хиляда пъти какво е станало ..Вие се държахте се едно сме заколили родителите ви...Вие не искахте да говорим !!! .....При това кои каквото ви беше казал вие му повярвахте...и Джеси и ****** не са се целували !!!

0тносно към теб ...: неможа ли да направиш един общ чат в скайп ами по този наюин ше общуваме ?!?

it_ends_tonight_
09-22-2008, 13:54
Детска градинаааа - Лили и Мими не искат да играят с Диди и Сиси. Сиси е отчаяна, защото Барбито и е в Лили. Какво да правят?

PLEYGIRL
09-22-2008, 14:02
Ami eli az govorq za tova,che ste izbqgali ot drugite zavchera.Ako ne pomnish nie se sdobrihme sled gurciq.No vie otnovo si zapochnahte da se delite ot nas.I k'vo se nas izkarvate vinovni za vsichko,potursete i vinata vuv vas,ne samo nie sme vinovni.I zashto samo dvete otidohte na pazara,ako bqhte istinski fr shtqhte da popitate i nas dali iskame...Ama veche nqma znachenie,shtom na vas ne vi puka za nas i na nas nqma da ni puka veche... :-P

tarataika
09-22-2008, 14:18
уинкс отново са тук, това е ТИЙН форум, не на забавачката в квартала

Blab
09-22-2008, 15:49
И така, деца, запомнете:
Ако сте истински приятелки ще попитате другите дали искат да дойдат с вас до пазара!

sexy_beach
09-22-2008, 16:39
И така, деца, запомнете:
Ако сте истински приятелки ще попитате другите дали искат да дойдат с вас до пазара!

:grin: k3fisH 7o0talno0 :D:D :):

sexy_beach
09-22-2008, 16:40
Детска градинаааа - Лили и Мими не искат да играят с Диди и Сиси. Сиси е отчаяна, защото Барбито и е в Лили. Какво да правят?
+1

tonity95
09-22-2008, 16:43
Еми мога да кажа, че при мен е почти същото с тази разлика, че понякога моите приятелки се крият от мен уж за забава и да си направим кефа :?

peteto_93
09-22-2008, 19:06
Ох какви са тези работи. Спрете да се обвинявате коя е виновна и коя не е. Всички които бяхме там видяхме,че на Джесика изобщо не и пука какво става. И явно Елена я подкрепи. Няма какво повече да говорим. Всичко това е въпрос на възпитание. Спрете се малко. Тук наистина стана като детска градина. :?

b3bsit0
09-23-2008, 13:20
am taka p3t3 prava si! :)

sasha_90
09-23-2008, 14:13
Така правят тези,които,всъщност,не знаят какво искат.

b3bsit0
09-23-2008, 18:06
:) axa,pravqt n3sht0 i p0sl3-tva sa d3tski p0stupki.mi za kv0 gi pravit3 t0gava i s3 ni3 sm3 vin0vni a?malk0 naprav3t3 sm3tka i pr3c3n3t3.

sexy_beach
09-23-2008, 18:25
Ako0 mo0je mo0deratorite da go '' delete '' :)

CaribbeanGirl
09-24-2008, 11:37
Остави тези 2те да се държат както си искат! Нека да си бъдат best friends forever! Ама това forever ще продължи, точно колкото е продължило и вашето приятелство! Да не ти пука за тях...ГАРАНЦИЯ: без тях ще ти е 2 пъти по-хубаво !!!