PDA

View Full Version : Към поо големите мацки в форума



pierc
09-22-2008, 11:47
Някой знае ли как се "казва" тази прическа?В смисъл как е направена...ще ходя на фризьор така да ме прави но малко по специално искам да разясня тази прическа..не знам точно как да обясна на фризьорката..точно така искам да ми е бретона само че отгоре как да кажа..да ми е някво накълцано само че равно и гъсто а надолу дълга и рядка коса сетихте ли се?това не е ли същата прическа такава накълцана отгоре и като се направи бухнала става гъста,а на долу е права и рядка косата..малко не ме била в обясненията но ЕТО ВИЖТЕ ПРИЧЕСКАТА и ще ви помоля без обиди,просто искам да се видя във различна светлина,а тази прическа винаги съм я желала : http://img.mucunki.com/img/pics/406081201497465.jpg
http://img.mucunki.com/img/pics/406081192458055.jpg
http://img.mucunki.com/img/pics/406081192458080.jpg
като чели до бретона й е накълцана косичката само отгоре,а на долу не е барана.Моята коса не е дълга но много искам да я пусна..кажете нещо което помага за растежа :(.Тя моята е цялата накълцана.. пък точно това не трябва за тази прическа :@

Bianca
09-22-2008, 11:52
Хаха, нека позная-не живееш в България.
А прическата няма име. :lol:
Просто казваш, че искаш много да те филира отгоре, а отдолу да остане права и нормална косата.
И и кажи после да те топира във филираната част, тоест отгоре. :)

pierc
09-22-2008, 11:55
не бе живея си в България просто много ме кефи тази прическа,само че косата ми е къса,и няма да стане..да де няма име ама не знам точно как да обясня на фризьорката си..тя колкото ми е къса косата още по - зле ще стане :o
Винаги съм си мечтала за този ефект,понеже косата ми е мноого гъста и къса,да си я пусна дълга отгоре да е филирана такава да излгежна гъста а на долу да изжлежда рядка,и като я изправя ще стане супер

Bianca
09-22-2008, 11:58
Ем, помислих си така, понеже тази прическа е доста нашумяла тук. :lol:
А не можеш ли просто като идеш във фризьорския салон, да вземеш някое списание да разгледаш /100 процента ще я има тая прическа/ и да покажеш на фризьорката си? :-o
И искам да ти кажа, че косата ще седи така, само когато я топирваш с лак, сешоар и прочие, така че успех, ако имаш време и нерви. :-o

Nadelina
09-22-2008, 11:59
Kaji na friziorkata da ti napravi kysi stepeni otgore i da filira cqlata kosa.

Blab
09-22-2008, 11:59
"Ужасно грозна"?

ELiTyYy
09-22-2008, 12:02
"Ужасно грозна"?

:razz: :razz: :razz:
хеййй .. и моята при4еска е нещо подобно... но не толкова зле.. :D:D:D ..не е ужасно грозна..просто грозна...
кажи на фризиорката да те направи на етажи,а отгоре по-късичко ...
след това само топираш и с лак!... :) не е мн сложно

MaLty
09-22-2008, 12:04
ФиЕшЪнСкЪъЪЪ? :grin:

paradiso
09-22-2008, 12:09
am 6to ne zemesh s teb snimkata i da i q pokajish ;) tq 6a razbere kfo da prai nqma opredeleno ime taq pri4eska 6toto ti taka kat q gledash na snimkata e napravena tfa seki den trqq go praish nali zn ina4e plasta gore ti sedi po kasi4ak :P

pierc
09-22-2008, 12:10
Бе не е фешънска бе съвсем нормална коса,много ме кефи бретончето как е направено,а отгоре преди направих грешката да си я филирам и трябваше да я вдигам да ми стърчи като на петел като тия фейшъни :o #-o мисълта ми беше пак да ми е постригано отгоре но точно до върха на ушите..а на долу косата ми да си е в цялата дължина..
а прическите на пластове какво представляват..можете ли да ми дадете някоя снимка :o
Елиту ако си ти на аватара имаш много хубава коса,евала и аз искам такава дълга абее супер ти е

Blab
09-22-2008, 12:11
Тая, ако е нормална...

Bianca
09-22-2008, 12:13
"Ужасно грозна"?

:razz: :razz: :razz:
хеййй .. и моята при4еска е нещо подобно... но не толкова зле.. :D:D:D ..не е ужасно грозна..просто грозна...
кажи на фризиорката да те направи на етажи,а отгоре по-късичко ...
след това само топираш и с лак!... :) не е мн сложно
Ти вред ли си да пускаш подобни снимки в интернет?

pierc
09-22-2008, 12:13
ее стига бе :( защо да не е,на мен лично ми харесва много :-D

Gnidi4ka
09-22-2008, 12:38
ne i e lo6a pri4eskata osobeno ako ne i sa tolkova porasnali korenite :D:D:D
ama kato neiniq sutien nqma nikude (po to4no pod nego ) 1 snimka 8-) izvinete ne iskam da zasegna nikoi ama ne se sdurjah :oops:

Gnidi4ka
09-22-2008, 12:42
"Ужасно грозна"?

:razz: :razz: :razz:
хеййй .. и моята при4еска е нещо подобно... но не толкова зле.. :D:D:D ..не е ужасно грозна..просто грозна...
кажи на фризиорката да те направи на етажи,а отгоре по-късичко ...
след това само топираш и с лак!... :) не е мн сложно
Ти вред ли си да пускаш подобни снимки в интернет?

pravi si reklama momi4eto moje da si tursi rabota 8-)

Bianca
09-22-2008, 16:46
"Ужасно грозна"?

:razz: :razz: :razz:
хеййй .. и моята при4еска е нещо подобно... но не толкова зле.. :D:D:D ..не е ужасно грозна..просто грозна...
кажи на фризиорката да те направи на етажи,а отгоре по-късичко ...
след това само топираш и с лак!... :) не е мн сложно
Ти вред ли си да пускаш подобни снимки в интернет?

pravi si reklama momi4eto moje da si tursi rabota 8-)
Тъй като го гледам-нискооборотно е, малко трудничко ще да е. 8-)

ELiTyYy
09-22-2008, 21:31
Ти вред ли си да пускаш подобни снимки в интернет?

hahaha ...каквито си искам снимки ще пускам в интернет.. ;]
ти ква си ,че сметка ще ми държиш?!

pasii_sladuranata
09-22-2008, 21:39
ако косата ти е в съвсем различна форма от тази иискаш когато отидеш на фризиор да ти направи точно това му казваш

1.най долния ред на косата да ми остане прав и истънен горнире пластове да са на етажи и бретона на една страна(по твой избор)
2. след което ти го направи това и кажи да ти топира косата за да се получи обем на етафите и със преса да ти издарпа правия етаж ..

това е не е голяма философия,а иначе прическата су няма име :D:D

ELiTyYy
09-23-2008, 08:48
Елиту ако си ти на аватара имаш много хубава коса,евала и аз искам такава дълга абее супер ти е

Мерси мерси..ама съм с удължена коса.. :d ....мн се кефя,че не си личи... :) .. пак мерси :)

CaribbeanGirl
09-23-2008, 11:07
И мен много ме кефи тази прическа, но понеже съм с мн чуплива коса и трябва постоянно да я изправям, а аз не искам да вредя на косата си...малко по-влажно да е времето и почва да се къдри :D

Bianca
09-23-2008, 11:55
Ти вред ли си да пускаш подобни снимки в интернет?

hahaha ...каквито си искам снимки ще пускам в интернет.. ;]
ти ква си ,че сметка ще ми държиш?!
Не ти държа сметка. :lol:

RiseGirl
09-23-2008, 14:25
Придържайте се към темата и ако може без хапливи коментари. :)

ELiTyYy
09-23-2008, 15:58
aaaaа...ся се сетих коя си.... блъснатата в лицето емо дол ... мразената от всички уродка .... ти си нали Hit 2 fit. ;] ...нямам грешка.. :)

Bianca
09-23-2008, 16:13
aaaaа...ся се сетих коя си.... блъснатата в лицето емо дол ... мразената от всички уродка .... ти си нали Hit 2 fit. ;] ...нямам грешка.. :)
:lol: Поне не си пускам снимки по цици в интернет. :lol:
Виж се каква си жалка, бе.. Пфф, добре, че си смени аватара. (whew)

ELiTyYy
09-23-2008, 16:49
aaaaа...ся се сетих коя си.... блъснатата в лицето емо дол ... мразената от всички уродка .... ти си нали Hit 2 fit. ;] ...нямам грешка.. :)
:lol: Поне не си пускам снимки по цици в интернет. :lol:
Виж се каква си жалка, бе.. Пфф, добре, че си смени аватара. (whew)
хаха тъпачка... и къде видя снимка по цици не ми е ясно ... ?!
И да имаше такава снимка,нямаше да е зле..имам кво да покажа,за разлика от тебе .. дъска май си падаш.. ;] и тая при4еска уууаауу...
ако не се беше представила,и казала че си моми4е...нямаше и да го разбера :)

LP_GirL
09-23-2008, 16:57
am 6to ne zemesh s teb snimkata i da i q pokajish ;) tq 6a razbere kfo da prai nqma opredeleno ime taq pri4eska 6toto ti taka kat q gledash na snimkata e napravena tfa seki den trqq go praish nali zn ina4e plasta gore ti sedi po kasi4ak :P
занеси снимка :)

Bianca
09-23-2008, 17:06
aaaaа...ся се сетих коя си.... блъснатата в лицето емо дол ... мразената от всички уродка .... ти си нали Hit 2 fit. ;] ...нямам грешка.. :)
:lol: Поне не си пускам снимки по цици в интернет. :lol:
Виж се каква си жалка, бе.. Пфф, добре, че си смени аватара. (whew)
хаха тъпачка... и къде видя снимка по цици не ми е ясно ... ?!
И да имаше такава снимка,нямаше да е зле..имам кво да покажа,за разлика от тебе .. дъска май си падаш.. ;] и тая при4еска уууаауу...
ако не се беше представила,и казала че си моми4е...нямаше и да го разбера :)
Хмм, твой си проблем. Дъска съм си била падала. :lol:
Така е, като завиждаш на по-слабите и високите от теб. :( :lol:

RiseGirl
09-23-2008, 17:09
Предупредих ви! :)

Смятам, че авторката получи отговор на въпроса си и излишни коментари са ненужни.