PDA

View Full Version : Къдрене



V1k1tYyY
09-22-2008, 11:52
Съжалявам,ако има такава тема,но не можах да намеря.Въпросът ми е как мога,ако въобще е възможно,да cи накъдря косата,без маша или нещо подобно,защото ми трябва за утре ,а днес няма как да намеря..Говоря за такива къдрици http://kd3050.k12.sd.us/peyton1.jpg въпросът е че косата ми не е гъста и малко трудно се задържа каквато и да е прическа на нея .Благодаря предварително :)

Nadelina
09-22-2008, 12:01
Ne mojah da otvorq snimkata, koqto si pokazala, vzemi q opravi, che da vidim za kakvo stava vypros. Ama inache moje da q nakydrish i s presata, d navivash kosata kato na masha.

Blab
09-22-2008, 12:03
ето я Пейтън:
http://kd3050.k12.sd.us/peyton1.jpg

И аз се интересувам:Д

V1k1tYyY
09-22-2008, 12:03
Ne mojah da otvorq snimkata, koqto si pokazala, vzemi q opravi, che da vidim za kakvo stava vypros. Ama inache moje da q nakydrish i s presata, d navivash kosata kato na masha.

готово :) съжалявам

Madn3s5
09-22-2008, 12:17
Аз много често се правя така без маша.. значи измий си косата,трябва да е мокра, сложи пяна като я начупваш.. съвсем малко я поизсоши с сешоара колкото да не тече вода от нея :D след тва вземи малки ластички ии в зависимост от какви къдрици искаш се направи на рогчета (вземаш кичор и започваш да го навиваш или на ляво или надясно,да стане като спирала ,като стане достатъчно стегнато правиш рогчето и завързваш с ластичката..) така правиш цялата си коса,трябва да стоиш докато косата изсъхне напълно дори можеш да спиш с тях.. като махнеш ластичките е супер къдрева,точно както на снимката която си постнала :) успех

t0nit0yy
09-22-2008, 12:17
moita kosa e 4isto prava i trudno se k1dri,no az q k1drq s pqna,sled banq si obru6tam glavata na dolu,slagam okolo 20 :lol: pulni 6epi pqna 4erna na taft ii ma4kam :lol: posle q kva6tam nama4kana i q navruzvam s lasiti4era fibki i vsi4ko i izglejdam ujaaaaasno sme6no :lol: spq taka..na drugiq den s difuzer oformqm kadricite :) osven 4e stava super qko e i mnogo zabavno :wink:

Stefityyy
09-22-2008, 13:17
аз пък мойта коса, като я измия и още докато е влажна с ръце я мачкам и така докато изсъхне и става мн готино леко начупено и си вдигам бретона, аък като си лягам я връзвам с две шнолички да ми е пак начупена и на сутринта я пооправам малко с вода и готово.

Преди използвах пяна или сънсилк , ноо полза нямаше от тях, от пяната- косата ми падаше много, а от сънсилка - на втория ден беше омазнена :P :)

BeBChEtu
09-22-2008, 13:26
Може да я направиш и с желатин слагаш половин чаена лъжичка желатин в 1 кафена чаша топла вода и докато ти е мокра косата я мачкаш и я вързваш с ластичка например и я оставяш така малко да постои после я прайш с дифузера.Става яко дори леко стои като мокра :-) :-) :-) :P

GaBiIi__
09-22-2008, 14:40
moita kosa e 4isto prava i trudno se k1dri,no az q k1drq s pqna,sled banq si obru6tam glavata na dolu,slagam okolo 20 :lol: pulni 6epi pqna 4erna na taft ii ma4kam :lol: posle q kva6tam nama4kana i q navruzvam s lasiti4era fibki i vsi4ko i izglejdam ujaaaaasno sme6no :lol: spq taka..na drugiq den s difuzer oformqm kadricite :) osven 4e stava super qko e i mnogo zabavno :wink: имаш ли да пуснеш снимка че ми стана интересно :)