PDA

View Full Version : Приятелката ми е девствена,а мене ме бие мъжкия хормон ?!



cnvrs44
09-22-2008, 14:01
Значи следната ситуация ходя с едно момиче от 3 седмици,ммм много я харесвам,всичко е ОК не мисля за др. момичета когато съм с нея,вобще нещата са супер,обаче преди 2 дни ми изтърси че е детствена,защото вобще вобще не очаквах предвид,че я познавам отдавна и я знам с колко хора е ходила....поне повечето.Аз малко се стреснах първо,но после си казах какво по-хубаво от това ти да си й първия,лошото е че как да го кажа,постоянно се натискаме и тя не проявява никакви признаци,че е девствена....малко по-притеснително момиче е смисъл,ако не познава някого е срамежлива,опознае ли го става много лесно доверчива.Стреснат съм че е девствена и знам,че иска да ме опознае още,защото ми го казва,не искам да я притискам и да я пришпорвам,защото знам колко е важно за едно момиче първия път,поне за повечето де,но и не искам да я отблъсна,защото много я харесвам,но пък от др страна,адски много ми се прави секс,ще откача,сутрин вечер се събуждам с ерекция,постоянно си мисля за някакви майки с деца,обръщам се,не е добр работата,с 2 думи (колкото и нецензурни да са) ебе ми се 2 не виждам,ще експлодирам,но и много я харесвам и не искам да я карам да прави нещо за което не е готова,все още поне,искам съвет от някого как би постъпил на мое място.

Baby_bouce
09-22-2008, 14:03
Ако бях момче щях да си ударя една чикйя !

cnvrs44
09-22-2008, 14:06
Чикията задоволява мъжкия ми нагон за 1ч,докато секса за доста по-дълго време,на чикии само да я караш не е работа мисля поне така,вече чуствам че приятеля ми ще смели,всяко женско дупе което хване ужассссс........ :-o

tarataika
09-22-2008, 14:08
Ако бях момче щях да си ударя една чикйя !

+1

jobnogadje
09-22-2008, 14:13
По добре ще е тука да изкзват мнение повече момчета,защото автора според мен търси повече мъжки съвети :):)

Baby_bouce
09-22-2008, 14:14
Чикията задоволява мъжкия ми нагон за 1ч,докато секса за доста по-дълго време,на чикии само да я караш не е работа мисля поне така,вече чуствам че приятеля ми ще смели,всяко женско дупе което хване ужассссс........ :-o

Тва вече е ЛОШО , имам друга идея спри цигарите за един месец и със събраните пари си купи вибрираща ВАГИНА !

SpOrTs_GiRl
09-22-2008, 14:20
Еми какво да ти кажа .. ако толкова харесваш момичето ще се наложи да я изчакаш, колкото е нужно .. Не си заслужава да си развалите връзката, заради единия секс, който така или иначе няма да ти избяга .. Ако пък й изневериш ще ти в гузно и няма да можеш да я погледнеш в очите .. Отново удряш на камък. Изобщо .. карай си го на чекий по 2-3 ако трябва на ден .. Разбира се, ако найстина държиш да си с това момиче и виждаш, че имате бъдеще. :)

П.П. Моля те, научи се да слагаш точки и да започваш ново изречение .. :D

FootballManager
09-22-2008, 14:23
Подкрепям те,изчакай тя да ти предложи!Аз така бих направил. :-k Ще издържиш,вярвам ти! :wink:

Jumbie483
09-22-2008, 14:45
Еми какво да ти кажа .. ако толкова харесваш момичето ще се наложи да я изчакаш, колкото е нужно .. Не си заслужава да си развалите връзката, заради единия секс, който така или иначе няма да ти избяга .. Ако пък й изневериш ще ти в гузно и няма да можеш да я погледнеш в очите .. Отново удряш на камък. Изобщо .. карай си го на чекий по 2-3 ако трябва на ден .. Разбира се, ако найстина държиш да си с това момиче и виждаш, че имате бъдеще. :)

П.П. Моля те, научи се да слагаш точки и да започваш ново изречение .. :D

cnvrs44
09-22-2008, 14:46
Чикията задоволява мъжкия ми нагон за 1ч,докато секса за доста по-дълго време,на чикии само да я караш не е работа мисля поне така,вече чуствам че приятеля ми ще смели,всяко женско дупе което хване ужассссс........ :-o

Тва вече е ЛОШО , имам друга идея спри цигарите за един месец и със събраните пари си купи вибрираща ВАГИНА !

Не пуша,не пия(мн.рядко,а и само бира и уиски).....защо да си купувам вагина след като има достатъчно момичета,които искат да са с мен,а аз съм си избрал това с което съм в момента....аз съм на мнението : като караш нещо го карай до край.Спорта ме е научил на много неща и това е едно от тях,така че спри моля те с нелепите мнения които даваш.

pavl3
09-22-2008, 15:01
постоянно си мисля за някакви майки с деца WTF

ioancheto
09-22-2008, 15:16
постоянно си мисля за някакви майки с деца WTF
да и аз така реагирах на това :D малко ми е мъгла :shock:

s3xy
09-22-2008, 15:18
ами няма решение проблема ти освен да поговориш с нея и да й кажеш как стоят нещата за теб. Щом толкова се харесвате и ти е казалал че е девсвена значи и тя си мисли скоро да го правите... туко-виж се навила и мирясаш :D айде успех

jghgh
09-22-2008, 15:25
Не я пришпорвай, че не само секс ми и вероятно нея няма да видиш. А ако е слабохарактерна ще ти пусне след като я притиснеш, ама пак ще тръгнат на зле нещата.
Ти чакай и като дойде момента enjoy : )
Само не бъди много озверял с нея, че както е девствена ще й трябва подготовка, нежност и т.н.

Rebirthing
09-22-2008, 15:36
постоянно си мисля за някакви майки с деца WTF
да и аз така реагирах на това :D малко ми е мъгла :shock:

И на мен ми направи впечатление :shock: айде майка да, ама деца, тфа вече е прекалено :?

s3xy
09-22-2008, 15:54
постоянно си мисля за някакви майки с деца WTF
да и аз така реагирах на това :D малко ми е мъгла :shock:

И на мен ми направи впечатление :shock: айде майка да, ама деца, тфа вече е прекалено :?
хора не мислите ли че така се опитва да НЕ се възбужда непрекъснато :D

sextazy_baby
09-22-2008, 16:00
Ами накарай я просто да ти направи 1 свирка :-D
Ми да

Rebirthing
09-22-2008, 16:00
постоянно си мисля за някакви майки с деца WTF
да и аз така реагирах на това :D малко ми е мъгла :shock:

И на мен ми направи впечатление :shock: айде майка да, ама деца, тфа вече е прекалено :?
хора не мислите ли че така се опитва да НЕ се възбужда непрекъснато :D

А да, не се сетих :lol: еми то по-добре ще е да си мисли за бабички без зъби с гърбица и мустаци :) :lol:

ioancheto
09-22-2008, 16:04
постоянно си мисля за някакви майки с деца WTF
да и аз така реагирах на това :D малко ми е мъгла :shock:

И на мен ми направи впечатление :shock: айде майка да, ама деца, тфа вече е прекалено :?
хора не мислите ли че така се опитва да НЕ се възбужда непрекъснато :D

А да, не се сетих :lol: еми то по-добре ще е да си мисли за бабички без зъби с гърбица и мустаци :) :lol:

ooo да е...Вярно.. хаахаха ама съм куха :razz:

s3xy
09-22-2008, 16:08
постоянно си мисля за някакви майки с деца WTF
да и аз така реагирах на това :D малко ми е мъгла :shock:

И на мен ми направи впечатление :shock: айде майка да, ама деца, тфа вече е прекалено :?
хора не мислите ли че така се опитва да НЕ се възбужда непрекъснато :D

А да, не се сетих :lol: еми то по-добре ще е да си мисли за бабички без зъби с гърбица и мустаци :) :lol:
еее може майки да го отвращават повече, кой пич иска бебе на 16-17 :D

slun4ice_90
09-22-2008, 16:17
Разбирам,че и ти имаш нуждни,но просто й влез в положение.Питай я,ако е готова,макар,че се съмнявам да е дали иска да е с теб.Ако не е готова си намери начин.... :?

lovesick88
09-22-2008, 16:36
просто трябва да почакаш,преди време една приятелка имаше абсулютно същия проблем и сега е много благодарна на приятеля си че я изчака

SpOrTs_GiRl
09-22-2008, 16:50
ами няма решение проблема ти освен да поговориш с нея и да й кажеш как стоят нещата за теб. Щом толкова се харесвате и ти е казалал че е девсвена значи и тя си мисли скоро да го правите... туко-виж се навила и мирясаш :D айде успех
Глуупости на килограм ..
Ходят от скоро .. най-много да я изплаши .. Още повече, че щом е ходила с толкова много (по негови думи) и на никой не е пуснала, значи това е нещо важно за нея .. Ако той й го поиска на третата седмица какво ли ще си помисли момичето ..
"Мило чука ми се .. " (грубо казано.. защото както и да й го каже на нея ще й прозвучи така) дрън-дрън .. Най-много тя да му каже да си търси друга ..

DevilWish
09-22-2008, 17:21
Еми какво да ти кажа .. ако толкова харесваш момичето ще се наложи да я изчакаш, колкото е нужно .. Не си заслужава да си развалите връзката, заради единия секс, който така или иначе няма да ти избяга .. Ако пък й изневериш ще ти в гузно и няма да можеш да я погледнеш в очите .. Отново удряш на камък. Изобщо .. карай си го на чекий по 2-3 ако трябва на ден .. Разбира се, ако найстина държиш да си с това момиче и виждаш, че имате бъдеще. :)

П.П. Моля те, научи се да слагаш точки и да започваш ново изречение .. :D
Съгласна съм с всичко ,даже с послеписа ;)))

mysterious93
09-22-2008, 17:30
ами няма решение проблема ти освен да поговориш с нея и да й кажеш как стоят нещата за теб. Щом толкова се харесвате и ти е казалал че е девсвена значи и тя си мисли скоро да го правите... туко-виж се навила и мирясаш :D айде успех
Глуупости на килограм ..
Ходят от скоро .. най-много да я изплаши .. Още повече, че щом е ходила с толкова много (по негови думи) и на никой не е пуснала, значи това е нещо важно за нея .. Ако той й го поиска на третата седмица какво ли ще си помисли момичето ..
"Мило чука ми се .. " (грубо казано.. защото както и да й го каже на нея ще й прозвучи така) дрън-дрън .. Най-много тя да му каже да си търси друга ..

Но пък не я познаваме..не знаем как ще реагира.Да не караме момчето да си търси друга и да прецака нещата за нищо :-D

SpOrTs_GiRl
09-22-2008, 17:37
ами няма решение проблема ти освен да поговориш с нея и да й кажеш как стоят нещата за теб. Щом толкова се харесвате и ти е казалал че е девсвена значи и тя си мисли скоро да го правите... туко-виж се навила и мирясаш :D айде успех
Глуупости на килограм ..
Ходят от скоро .. най-много да я изплаши .. Още повече, че щом е ходила с толкова много (по негови думи) и на никой не е пуснала, значи това е нещо важно за нея .. Ако той й го поиска на третата седмица какво ли ще си помисли момичето ..
"Мило чука ми се .. " (грубо казано.. защото както и да й го каже на нея ще й прозвучи така) дрън-дрън .. Най-много тя да му каже да си търси друга ..

Но пък не я познаваме..не знаем как ще реагира.Да не караме момчето да си търси друга и да прецака нещата за нищо :-D
Къде съм написала да си търси друга?! .. :-o .. Прочете ли предния ми пост .....

mysterious93
09-22-2008, 17:41
Да прочетох :P да де разбрах ама на него кво ли му се върти в главата :D не мога да разбера само автора що е толкос загорял..та те ходят само от 3 седмици :-o

jghgh
09-22-2008, 17:47
ами няма решение проблема ти освен да поговориш с нея и да й кажеш как стоят нещата за теб. Щом толкова се харесвате и ти е казалал че е девсвена значи и тя си мисли скоро да го правите... туко-виж се навила и мирясаш :D айде успех
Глуупости на килограм ..
Ходят от скоро .. най-много да я изплаши .. Още повече, че щом е ходила с толкова много (по негови думи) и на никой не е пуснала, значи това е нещо важно за нея .. Ако той й го поиска на третата седмица какво ли ще си помисли момичето ..
"Мило чука ми се .. " (грубо казано.. защото както и да й го каже на нея ще й прозвучи така) дрън-дрън .. Най-много тя да му каже да си търси друга ..

SpOrTs_GiRl винаги е права ;) Кефи ме как мислиш.


"Мило чука ми се .. " (грубо казано.. защото както и да й го каже на нея ще й прозвучи така) дрън-дрън .. Най-много тя да му каже да си търси друга .

Eто това изречение е култ, абсолютно точно!



А ония горе да спрат да спамват, защото ме дразнят о.О Темата не е моя че да се дразня, ама ми е направо очудващо как може в тоя форум ттака упорито да се спами и да се пишат простотии? Ебаси форума...

Автора знае мнението ми по въпроса, на предната страница е ^^

I_Know
09-22-2008, 19:59
Мен ако ме питаш няма кфо да я питаш. Когато у вас останеш сам покани я...Започни с целувки и т.н. и й намекни че искаш да го направите като например се опиташ да й откопчееш блузата, ако има копчета да й откопчееш якето..да й свалиш блузата и разни такива. Ако го иска няма да се дръпне, а ако не е готова е се отдръпне, но поне ще знае че го искаш и ще помисли по въпроса :)

SpOrTs_GiRl
09-22-2008, 20:02
ами няма решение проблема ти освен да поговориш с нея и да й кажеш как стоят нещата за теб. Щом толкова се харесвате и ти е казалал че е девсвена значи и тя си мисли скоро да го правите... туко-виж се навила и мирясаш :D айде успех
Глуупости на килограм ..
Ходят от скоро .. най-много да я изплаши .. Още повече, че щом е ходила с толкова много (по негови думи) и на никой не е пуснала, значи това е нещо важно за нея .. Ако той й го поиска на третата седмица какво ли ще си помисли момичето ..
"Мило чука ми се .. " (грубо казано.. защото както и да й го каже на нея ще й прозвучи така) дрън-дрън .. Най-много тя да му каже да си търси друга ..

SpOrTs_GiRl винаги е права ;) Кефи ме как мислиш.


"Мило чука ми се .. " (грубо казано.. защото както и да й го каже на нея ще й прозвучи така) дрън-дрън .. Най-много тя да му каже да си търси друга .

Eто това изречение е култ, абсолютно точно!



А ония горе да спрат да спамват, защото ме дразнят о.О Темата не е моя че да се дразня, ама ми е направо очудващо как може в тоя форум ттака упорито да се спами и да се пишат простотии? Ебаси форума...

Автора знае мнението ми по въпроса, на предната страница е ^^
Трогна меееееее *happy* ..
ОБИЧАМ ТЕЕЕЕ 8-) :oops: :oops: :oops:

natedog
09-22-2008, 20:28
Чети МН ВНИМАТЕЛНО !!! 1во ... трябва да и намекнеш, че ти си готов. Тя ще си покаже дали е или не е. Ако не е ... ко да праш - чакаш. Ако е ... знаеш ко да праиш. това е човек .. късмет :-o

Yallama
09-22-2008, 20:36
ще има ебане, държи се здраво...ти си знаеш за къде

cnvrs44
09-23-2008, 01:12
Мерси за съветите и реших да изкачакам незнам на какво се дължи,но днес бяхме ПОЛОВИН ДЕН заедно,аз толкова с едно момиче не съм се задържал никога :-o .Нещо ми е завъртяла главата,па и аз попаднах на девствена пууу и пустия му късмет,незнайно защо предпочитам нея пред другите момичета които мога да имам,странно но факт,благодаря за съветите.
П.С За майките с деца няма да се ебавате,те са ми слабост като видя някоя хубава майка на 25-26 до 30 с малко дете,просто немога да устоя да не си помисля нещо,искам да правя секс с истинска жена. :grin:

Castaway
09-23-2008, 12:20
Ммм.. нали казваш, че е понякога от 'срамежливите' .. може да чака ти да направиш първата стъпка, да й покажеш, че я желаеш и искаш (.. смисъл в леглото ) .. пък тя ако отвърне .. действаш,ако не .. ще ти каже, че не е готова и толкова .. ще чакаш .. :D

успеххх :-P

ExTaSy__BaBy <3
09-23-2008, 12:37
Тва със Свирките е добра идея 8-)

vaseto0o
09-23-2008, 12:41
Чети МН ВНИМАТЕЛНО !!! 1во ... трябва да и намекнеш, че ти си готов. Тя ще си покаже дали е или не е. Ако не е ... ко да праш - чакаш. Ако е ... знаеш ко да праиш. това е човек .. късмет :-o
Мъжете винаги са готови :razz:

Pagan_man
09-23-2008, 12:48
дай и знак и чакай нейната реакция.
иначе за сфирките нема лошо 8-)

pepita87
09-25-2008, 12:37
Мислиш си за майки с деца???Това ли те възбужда :shock:

cnvrs44
09-26-2008, 10:24
Milf Hunter :grin: :D

Abigoria
09-26-2008, 13:05
постоянно си мисля за някакви майки с деца WTF
да и аз така реагирах на това :D малко ми е мъгла :shock:

И на мен ми направи впечатление :shock: айде майка да, ама деца, тфа вече е прекалено :?
хора не мислите ли че така се опитва да НЕ се възбужда непрекъснато :D

А да, не се сетих :lol: еми то по-добре ще е да си мисли за бабички без зъби с гърбица и мустаци :) :lol:

Умрели кученца, умрели кученца, умрели кученца... 8-)

Jedah
09-26-2008, 13:23
Виж, отрежи си хуя и си готов.

v3rSaNd37
09-26-2008, 14:12
mi, iz4akai q, s1glasna s1m tam s ...koi be6e..... 8-)
ne b1di kato zvqr kogato se 4ykate 4e hem 6e q razpori6, hem nqma da q vidi6 :? btw tq na kolko e?

BurningDesire
09-26-2008, 15:06
Добре де, не мога да си обясня кво му мислиш толкова. Секса не се мисли, а се случва. Действай, пък ако тя се отдръпне, почакай известно време, докато спре да ти се дърпа.

CTAMAT
09-26-2008, 15:10
Значи следната ситуация ходя с едно момиче от 3 седмици,ммм много я харесвам,всичко е ОК не мисля за др. момичета когато съм с нея,вобще нещата са супер,обаче преди 2 дни ми изтърси че е детствена,защото вобще вобще не очаквах предвид,че я познавам отдавна и я знам с колко хора е ходила....поне повечето.Аз малко се стреснах първо,но после си казах какво по-хубаво от това ти да си й първия,лошото е че как да го кажа,постоянно се натискаме и тя не проявява никакви признаци,че е девствена....малко по-притеснително момиче е смисъл,ако не познава някого е срамежлива,опознае ли го става много лесно доверчива.Стреснат съм че е девствена и знам,че иска да ме опознае още,защото ми го казва,не искам да я притискам и да я пришпорвам,защото знам колко е важно за едно момиче първия път,поне за повечето де,но и не искам да я отблъсна,защото много я харесвам,но пък от др страна,адски много ми се прави секс,ще откача,сутрин вечер се събуждам с ерекция,постоянно си мисля за някакви майки с деца,обръщам се,не е добр работата,с 2 думи (колкото и нецензурни да са) ебе ми се 2 не виждам,ще експлодирам,но и много я харесвам и не искам да я карам да прави нещо за което не е готова,все още поне,искам съвет от някого как би постъпил на мое място. Изчакай я, а дотогава на ръчна.

cnvrs44
09-26-2008, 20:14
mi, iz4akai q, s1glasna s1m tam s ...koi be6e..... 8-)
ne b1di kato zvqr kogato se 4ykate 4e hem 6e q razpori6, hem nqma da q vidi6 :? btw tq na kolko e?

на 18,защо ми обесняваш такива неща,ясно е че ще съм много внимателен и ще се старая да не й причинявам болка,не за първи път ще отварям момиче. :)

assd22
09-26-2008, 20:26
бате, тъпо е, да поставяш секса пред любовта, ама карай....секс ше праиш цел живот доо 50 години, може и нататък.Любовта се среща веднъж ;0

jujulinkaa
09-27-2008, 06:50
Ако бях момче щях да си ударя една чикйя !

+1

+1

assd22
09-27-2008, 07:08
освен тва, мислиш ли, че тя иска, първият й път да е само, защото те "бие" хормона??
:?

qky_bebsi
09-27-2008, 14:44
Abe da ti kaq az bqh v sashtata sityaciq priqtelq mi mn iskashe ot parvata sedmica... taini4ko i az iskah, no sam mn sramejliva i bavno bavno se stigna i do tfa...Az malko zlooputrebih s tyrpenieto mu i 4ak na 8q mesec, no puk nakra se otpusnah i........

renchence
09-27-2008, 16:05
постоянно си мисля за някакви майки с деца WTF
да и аз така реагирах на това :D малко ми е мъгла :shock:

И на мен ми направи впечатление :shock: айде майка да, ама деца, тфа вече е прекалено :?
хора не мислите ли че така се опитва да НЕ се възбужда непрекъснато :D

А да, не се сетих :lol: еми то по-добре ще е да си мисли за бабички без зъби с гърбица и мустаци :) :lol:

Умрели кученца, умрели кученца, умрели кученца... 8-)

олииии :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

WILD__BOY
09-27-2008, 16:15
тебе те бие простотията ;)

donkihot
09-27-2008, 16:17
недей прецакВАЙ ВСИчко,когато тя реши ще си го пойска,а до тогава си бии чикии

cMon
09-27-2008, 16:23
аха......ами ако тя иска секс , а ти само се правиш на срамежлива п*тка и не даваш признаци на това , че ти се ебе? Тя е на 18 , аок сега не е готова за дивия животински секс , кога мислиш че ще е ? Просто и кажи , че ти се прави секс и че ако е наложително ще я чакаш колкото е необходимо....

poolparty
09-28-2008, 09:08
Натисни я да ти направи тя чикия само, турска, свирка... Предполагам, ще те задоволи пък постепенно ще стигнете и до секс истински.

cnvrs44
09-30-2008, 11:16
аха......ами ако тя иска секс , а ти само се правиш на срамежлива п*тка и не даваш признаци на това , че ти се ебе? Тя е на 18 , аок сега не е готова за дивия животински секс , кога мислиш че ще е ? Просто и кажи , че ти се прави секс и че ако е наложително ще я чакаш колкото е необходимо....

Аз срамежлив за секс.....аааа да бе чак аз не си повярвах,признак ли е че постоянно я опипвам и й говоря мръсотии и си слагам ръчичките къде ли не....но май май наистина сериозно трябва да говоря с нея за това,директно както казваш ти. :)

s_E_x_Y_y_Y
09-30-2008, 12:50
Намекни й пък и хората испращата "сигнали" так да се каже и ще разбереш дали и тя го иска ,но гледай да не прецакаш нещата само заради един секс... ;)

cnvrs44
09-30-2008, 14:58
Намекни й пък и хората испращата "сигнали" так да се каже и ще разбереш дали и тя го иска ,но гледай да не прецакаш нещата само заради един секс... ;)

Аз повече от 2 седмици без секс не съм оставал,тук вече стана почти месец,треперя вече обръщам се постоянно зад жените,а и не съм се самозадоволявал от 10 дни,мисля и да се държа,имаше едно време един филм 40 дни 40 нощи,май май на там отиват нещата :-# :(

* Le Park0ur *
09-30-2008, 15:19
Ако я обичаш ше чакаш...или като ти е толкова зор отиди на курва,брат!

cnvrs44
09-30-2008, 15:26
Ако я обичаш ше чакаш...или като ти е толкова зор отиди на курва,брат!

Това толкова си го мислих и ме посаветваха приятели,с които съм и ходил на курва,но не искам да й изневерявам по какъвто и да е начин. :(

Claustrophobia
09-30-2008, 16:06
Тогава ше чакаш!

s_E_x_Y_y_Y
09-30-2008, 16:49
Това пък да идеш да наебеш някоя курва би било изключително тъпо според мен