PDA

View Full Version : Искате да спрете наркотиците?



shmekera
09-22-2008, 14:10
Здравейте, приятели!
Напоследък виждам, че много хора започнаха да употребяват наркотици.
Аз съм момче, на 18 години (womanizer.aha.bg) и се казвам Ицо - приятно ми е.

Ще започна с моята кратка история:
Пуша активно цигари и трева от 5ти клас (от 7 години). Взимам екстази и амфетамин от 2 години, но активно ги взимам от около една.
Максимална дозa: 1гр амфетамин + половин гр кокаин + 6 хапчета (жълти пеперуди).
В момента съм 190см, 64кг, болят ме всички кости (от амфетамина), въобще не мога да се съсредоточа и да накарам мозъка си да работи освен ако нямам конкретна задача. Не мога да си го натоваря дори и ако искам да мечтая или нещо такова.. До преди 2 месеца (от когато съм си казал, че ще ги спра) не можех да се зарадвам нито на изгрева, нито на залеза на слънцето.. Единствените ми мисли бяха за това кога е следващото парти и кога ще се направя мега зле.

Но тези неща явно са ми харесвали до един момент.. Но лошото е, че вече паметта ми е ужасна. Не мога да си спомня нищо от преди 1 година (преживявания, лица, предмети). Както казват някои хора - "изпилен мозък".. това като цяло се нарича "промяна на личността", просто не ми се обяснява за другите проблеми.

Трябва да си зададете един въпрос - защо се друсам? Аз лично си отговарях - "защото ми е скучно, когато съм себе си".

Но прочетете проблемите ми и вярвайте.. не си струва.

Наблягайте на цигарите и алкохола ако щете.. тренировки, разходки, банкети, гаджета.. но не и на тези лайна! Благодаря ви за отделеното време! :)

shmekera
09-22-2008, 14:18
П.С. имах грешки, но си ги оправих.. занимаваха ме тука с глупости и за това 8)

snike
09-22-2008, 15:08
zna4i da razbirame 4e se otkazva6 ot drogata ? ako e taka BRAVO \:D/ produljavai napred i nagore...USPEH!!!

Scouse
09-22-2008, 15:08
прибави и ЛСД кам дозата..... стааа яко 8)

shmekera
09-22-2008, 15:46
snike - Да, отказам всичко напълно! Освен алкохола.. Даже и цигари пуша само вечер (по 4-5).

Scouse - амии от халюциногените съм взимал само гъби.. апък това ми беше максималната доза за 1 вечер - заведоха ме в болница.. разтегнах си лигавицата - щях да я глътна.. смятай :shock:

офф и аз пък лигавицата.. абее онова топченце, което ми е закачено на гърлото..

dshiznit
09-22-2008, 16:44
Ве шмекер за човек с издухан мозък пишеш учудващо смислени изречение. Явно не вредят чак толкова наркотиците.

shmekera
09-22-2008, 21:40
Ве шмекер за човек с издухан мозък пишеш учудващо смислени изречение. Явно не вредят чак толкова наркотиците.

ехее пич, супер си!! :grin: малее днес едно момиче ми го каза същото.. ами старая се, пия гинко билоба & ментат :)

п.с. наркотиците не те правят прост и малаумен

darla
09-23-2008, 07:55
Sega,fakt e 4e vse pove4e mladi hora si pri4inqvat su6toto kato teb.No eto naprimer sredata-az su6to slu6am house,trans,minimal,elektronna i vsqkakvi takiva,hodq po partita-diskotekite ne gi uvajavam,za6toto sa 4ALGAteki,nqma ni6to cenno v tqh,no ne se drusam-DA,pu6ila sum treva,probvala sum amfetamin,bonboni(kvi li ne),no nqkak si ne me grabnaha,otivam na party s priqteli i se razdavam na 100% i za tova ne mi e nujen nito alkohol,nito droga,prosto vzimam dobroto si nastroenie sus sebe si i udobnite obuvki-za cqla no6t i cqla sutrin ska4ane...i sum tam!V posledstvie sum si izkarala super gotino i predstavi si -POMNQ vsi4ko ot ve4erta!Radvam se,4e si nameril sili v sebe si da se otkaje6 oot tezi bokluci i ti pojelavam silna volq,za da ne se otkaje6-jivota e hubav i si zaslujava da go jivee6 adekvatno!Ima i trudni momenti,no drogata ne e spasenieto!!!

Madn3s5
09-26-2008, 10:25
Много добре написано,браво. Ако наистина имаш силата и волята да ги спреш тея пумий - евала! Малко хора успяват да признаят ако не пред другите то поне пред себе си,че наркотиците им вредят видимо и те не го виждат не защото не се вижда,а защото не искат да го видят. Добре е, че си го осъзнал на време. :) Успехи.

Peter1Pan
10-01-2008, 14:02
8) :-)

latihan
10-03-2008, 09:10
Браво наистина, малко хора успяват да се откачат сами! Аз също мисля, че няма нужда от синтетики, за да съм хепи, човешкото тяло и без друго съдържа и отделя достатъчно естествени химикали, които влияят на чувството за щастие :)
Усмихнат ден и успех от мен!
Хитал

Fx1
10-03-2008, 12:39
Излекуван наркоман няма.

shmekera
10-08-2008, 18:20
Излекуван наркоман няма.

прав си братле.
Не казвам, че ги спрях, защото не им се радвам, а защото състоянието ми беше много зле и това ме подтикна да ги спра. Вече започнах тренировки това онова.. (взимам анаболи от време на време, защото иначе мн трудно качам).. хаха аз от едната простотия към другата :?

fuck_off_bastard
10-09-2008, 10:42
Хаахахахахаха на 18 години лекия е 190 и тежи 64 кила ... няма такав злетак .. ти смятай аз дет съм 175 тефа 74 кила .. ами ко да ти кажа продължавай да си друсаш кат ти е яко .. един път се живее... върпосът е как се живее!?

sweet_maika
10-09-2008, 11:13
pulni gluposti,neznam zashto obarkva6 sebesi s tezi gotovi izre4eniq puk i tezi koito sa re6ili da sprat vmesto da redqt jivota si ti s tvoita tapa logika gi kara6 otnovo da go obarkvat tova e seriozna tema ne vijdam zashto da ne i se obra6ta po seriozno vnimanie i na horata koito imat nujda ot pomo6t da ne im pomagame s dumi i kuraj a trqbva da gi obezkurajavame s takiva izre4eniq koito ti pi6e6 koito dori ne sa tvoi tova go e kazal nqkoi napalno pobarkan tip koito ve4e ne e namiral smisal v ni6to puk i ne mu se e spiralo za da go kaje!haide stiga misli predi da pi6e6 kakvoto i da e molqte!

neonskull
10-09-2008, 19:12
Аз си се друсам като луд зад блока с приятели само боцкане мацки пари тва ми е живота мисля че скоро ще умра ама какво да се прави.Всяка нощ си бия по 3 инжекций и зад блока секс с другите дрогирани мацки и така е дано да не сте ми повярвали на шегата защото ако сте значи сте Нарко хартуси

dAnieLkaaa
10-09-2008, 20:02
xaaxxaxaxxa ти в час ли си 6 бонбона жълти пеперуди ше умрешш стига глупости.. :D

shmekera
10-10-2008, 10:49
xaaxxaxaxxa ти в час ли си 6 бонбона жълти пеперуди ше умрешш стига глупости.. :D

1x xXx
1x Тромпет
1x Супермен
3x Жълти Пеперуди

.. ако трябва да бъда по-точен

това беше на рожденния ми ден.. от тогава имам някакви отклонения :(

shmekera
10-10-2008, 11:06
просто един зъл копчеяд http://www.allmix.org/mixes/coment/images/crazy.gif

айде утре всички на кардо, масай !! :smt067 :smt119

shmekera
10-10-2008, 12:05
оппа, не видях че има и други отговори..


pulni gluposti,neznam zashto obarkva6 sebesi s tezi gotovi izre4eniq puk i tezi koito sa re6ili da sprat vmesto da redqt jivota si ti s tvoita tapa logika gi kara6 otnovo da go obarkvat tova e seriozna tema ne vijdam zashto da ne i se obra6ta po seriozno vnimanie i na horata koito imat nujda ot pomo6t da ne im pomagame s dumi i kuraj a trqbva da gi obezkurajavame s takiva izre4eniq koito ti pi6e6 koito dori ne sa tvoi tova go e kazal nqkoi napalno pobarkan tip koito ve4e ne e namiral smisal v ni6to puk i ne mu se e spiralo za da go kaje!haide stiga misli predi da pi6e6 kakvoto i da e molqte!

Не си ме разбрала както трябва - имах в предвид, че след всички тези глупости осъзнах, че последствията са много по-тежки отколкото си мислех. Защото докато друсах си казвах "е кво толкова може да ми се случи", но сега не мисля така.. ужасно е да ти е прецакана психиката и бих предпочел да върна времето назад и да си живея живота нормално, но за жалост вече е твърде късно.

а темата я написах за начинаещите момченца/момиченца, които жулят амфетамин и си мислят, че винаги ще им е така готино.. След 1 година не ви е толкова яко, вярвайте ми ; )