PDA

View Full Version : НЕЩО ХИТРО :)



Monina
09-22-2008, 14:40
Хем ви е ред, хем ви се пада. :-D Айде тези които желаят, а и тези които не желаят, да споделят на какви хитринки подлагат приятелят или приятелката си в леглото за да се почувстват добре или как карате половинката си да ОХка и АХка от ... вие кажете от какво. А въобще налага ли се да прибягвате до това или просто когато ви видят по гащи изпадат в екстаз... :shock: :booooomb:

jobnogadje
09-22-2008, 14:45
Интересна тема любопитна съм да видя отговорите по нея пък и аз може да драсна нещо ако се сетя по нататък за сега нищо не ми идва на ум

nejnaDROGA
09-22-2008, 14:52
Миии никакви хитринки не прилагаме :? Просто няма нужда от такива неща :? На мен ми стига да го видя гол от кръста нагоре и се подмокрям :oops: ,а той види ли ме по прашки и сутиен направо откача :grin: ОХ-кането и АХ-кането си ги има,но не заради някакви "трикове",а заради качествения секс ;)

Monina
09-22-2008, 14:59
Хаха .. не питам като новачка .. просто създадох темата за да обменим опит и мнения :) А за "качествения секс" - ми ОК ама какво го прави толкова качествен, сигурно си имате някакъв стил, нещо което го прави толкова страхотен, както го описваш He}|{Ha_Dpo|`a според мен не си разбрала темата. :booooomb: :)

Maskata
09-22-2008, 14:59
Незнам...още не ме е виждала по "гащи",и пак изпадаш в екстаз! :-D
A за хитринките ще кажа,че не са ми много ама са добри... :-P

Monina
09-22-2008, 15:09
Аз трудно изпадам в екстаз и никакви тайнички не ми действат.. :booooomb: :)

nejnaDROGA
09-22-2008, 15:10
Хаха .. не питам като новачка .. просто създадох темата за да обменим опит и мнения :) А за "качествения секс" - ми ОК ама какво го прави толкова качествен, сигурно си имате някакъв стил, нещо което го прави толкова страхотен, както го описваш He}|{Ha_Dpo|`a според мен не си разбрала темата. :booooomb: :)
Ми да ти призная честно,наистина малко не я разбрах в началото (явно защото преди малко станах от сън :D )
Миии аз много обичам да го изнервям преди секса :oops: Сабарям го на леглото,сядам отгоре му и почвам :D Леки целувки по шията,хапя му възглавничките на ушите (леко естествено),целувам го много леко по тялото (по скоро само го докосвам с устни),когато посегне да ме целува успява само устните ми да докосне леко (защото се дърпам),не му давам да пипа тук-там :D .... (има и други неща сигурно,но сега за това се сетих) ... 2 минути са ми нужни да го раздразня и после като почнем ... и Ох и Ах и всичко :-D Даже на няколко пъти комшийката му (която между другото е много пекана мацка) идва да ни казва да намалим малко "буферите",защото събуждаме бебето й :D
Сигурно и други неща правим,но те по скоро се случват несъзнателно :-o

Maskata
09-22-2008, 15:10
Аз трудно изпадам в екстаз и никакви тайнички не ми действат.. :booooomb: :)
Еее недеи пък ти си бетон бе :grin:

Rebirthing
09-22-2008, 15:53
Не, или поне не се сещам 8-)

random_guy1
09-22-2008, 16:27
Даже на няколко пъти комшийката му (която между другото е много пекана мацка) идва да ни казва да намалим малко "буферите",защото събуждаме бебето й :D


Ох, и ти ли така :) Мен ми прави впечатление, че все жените идват да се оплакват от шум :-x А мъжа й само ми смигва като се видим из асансьора :)

Bellatrix
09-22-2008, 17:52
Еми той си ми е лесен моя :-D Оставя ли го да ме съблече след тва е готов на всичко за още 8-) Иначе... хитринки... еми оставям го дълго на сухо ( е под дълго разбирайте 1-2 часа макс), нямаме право да се докосваме... През цялото време се доближавам до него, доближавам устни до неговите така, че да почувства топлината ми (но без допир). След известно време само зяпа часовника и като свърши времето, чупим леглото :D :D :D

DevilWish
09-22-2008, 18:24
Ми да ти призная честно,наистина малко не я разбрах в началото (явно защото преди малко станах от сън :D )
Миии аз много обичам да го изнервям преди секса :oops: Сабарям го на леглото,сядам отгоре му и почвам :D Леки целувки по шията,хапя му възглавничките на ушите (леко естествено),целувам го много леко по тялото (по скоро само го докосвам с устни),когато посегне да ме целува успява само устните ми да докосне леко (защото се дърпам),не му давам да пипа тук-там :D .... (има и други неща сигурно,но сега за това се сетих) ... 2 минути са ми нужни да го раздразня и после като почнем ... и Ох и Ах и всичко :-D Даже на няколко пъти комшийката му (която между другото е много пекана мацка) идва да ни казва да намалим малко "буферите",защото събуждаме бебето й :D
Сигурно и други неща правим,но те по скоро се случват несъзнателно :-o
И аз така правя с моя :))
Иначе не знам ,ама това миналият път го направих без да се замисля ,но . . баси ефекта - та по време на секс, тъкмо като ми беше страшно хубаво и му извиках името 2 пъти ,ама с един такъв глас . . . ддз къв Вие знаете :D и той такъв стон на удволствие нададе и след малко свърши . . ама въпроса е с чувство да го кажеш . .
С една дума да му крещиш името от удоволствие . . естествено ще се чувства като Бог :)

pro_teen
09-22-2008, 18:58
Ами ... хитринки много ... дърпам се като се опита да ме целуне (това действа, защото се опитва пак и пак ... ) , леки закачки - примерно леко го докосвош по оная работа, но това е ефективно само ако му е надървен иначе може и да е болезнено ... Ммм друго .. незнам но той днес ми приложи някаква "полицейска техника", от която много се възбудих .. бях легнала, а той ми държеше ръцете и ме целуваше по цялото тяло, и ме гъделичкаше от време на време ... това можеш да го опиташ и върху него ;] :D дано съм ти била полезна! :D

MakeMeLaugh
09-22-2008, 19:25
Даже на няколко пъти комшийката му (която между другото е много пекана мацка) идва да ни казва да намалим малко "буферите",защото събуждаме бебето й :D


Ох, и ти ли така :) Мен ми прави впечатление, че все жените идват да се оплакват от шум :-x А мъжа й само ми смигва като се видим из асансьора :)
А бе мани...
И на мен няколко пъти са ми писали бележка направо на блоков лист лепнат за вратата, че вдигам много шум със сексуалните си маратони :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin:

Ама ко да напрая.... хуя до края - душата в рая!! 8) :smt003 :smt003

nejnaDROGA
09-22-2008, 20:28
Даже на няколко пъти комшийката му (която между другото е много пекана мацка) идва да ни казва да намалим малко "буферите",защото събуждаме бебето й :D


Ох, и ти ли така :) Мен ми прави впечатление, че все жените идват да се оплакват от шум :-x А мъжа й само ми смигва като се видим из асансьора :)
А бе мани...
И на мен няколко пъти са ми писали бележка направо на блоков лист лепнат за вратата, че вдигам много шум със сексуалните си маратони :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin:

Ама ко да напрая.... хуя до края - душата в рая!! 8) :smt003 :smt003
АаАаАа глупости :) При нас не е точно така :) Мацката,както казах е много пекана (мъжът й също де ;))...Сядали сме заедно на маса (преди да забременее),излизали сме по клубове и дискотеки,говорили сме си и за секс и за какво ли още не (даже опит сме обменяли :D ),но просто сега има бебенце на 4 месеца (ако не ме лъже паметта) и стаята му е точно над спалнята на приятеля ми :) (а както вече казах...почна ли да го дразня става като животно и после яко "ОХ-АХ" :-D )

nejnaDROGA
09-22-2008, 20:32
Ами ... хитринки много ... дърпам се като се опита да ме целуне (това действа, защото се опитва пак и пак ... ) , леки закачки - примерно леко го докосвош по оная работа, но това е ефективно само ако му е надървен иначе може и да е болезнено ... Ммм друго .. незнам но той днес ми приложи някаква "полицейска техника", от която много се възбудих .. бях легнала, а той ми държеше ръцете и ме целуваше по цялото тяло, и ме гъделичкаше от време на време ... това можеш да го опиташ и върху него ;] :D дано съм ти била полезна! :D
Иве това и на мен са ми го прилагали...както и аз на него де :oops:
+1000,че е адски възбуждащо,но ако имахме по едни истински белезници ... :smt003 :smt001 [-o< :smt084

Wrathchild
09-23-2008, 09:14
Ооо, знаете ли как охка ако го изритам в топките...
Защо изобщо трябва да го тормозя, след като по този начин се тормозя и аз?

ra4ence
09-23-2008, 10:12
Ооо, знаете ли как охка ако го изритам в топките...
Защо изобщо трябва да го тормозя, след като по този начин се тормозя и аз?
Жалко,че не рпавиш разлика между тормоз и онзи другия-сладък тормоз. :)

nejnaDROGA
09-23-2008, 12:01
Ооо, знаете ли как охка ако го изритам в топките...
Защо изобщо трябва да го тормозя, след като по този начин се тормозя и аз?
Жалко,че не рпавиш разлика между тормоз и онзи другия-сладък тормоз. :)
+1 ;-) \:D/

TPAKTOPUCTA
09-23-2008, 12:04
ами хитринки ... то си зависи от жената, имал съм приятелка която и трябваше 1 мнинута по тежко дишане до вратлето и беше готова да ме скъса от секс :)

pro_teen
09-23-2008, 14:08
Ами ... хитринки много ... дърпам се като се опита да ме целуне (това действа, защото се опитва пак и пак ... ) , леки закачки - примерно леко го докосвош по оная работа, но това е ефективно само ако му е надървен иначе може и да е болезнено ... Ммм друго .. незнам но той днес ми приложи някаква "полицейска техника", от която много се възбудих .. бях легнала, а той ми държеше ръцете и ме целуваше по цялото тяло, и ме гъделичкаше от време на време ... това можеш да го опиташ и върху него ;] :D дано съм ти била полезна! :D
Иве това и на мен са ми го прилагали...както и аз на него де :oops:
+1000,че е адски възбуждащо,но ако имахме по едни истински белезници ... :smt003 :smt001 [-o< :smt084



Абе казаха ми, че розови с пухчета по тях във Варна били по 6 лв ... между другото в Сс откриха ли секс-шопа? :-o

nejnaDROGA
09-23-2008, 14:11
Ами ... хитринки много ... дърпам се като се опита да ме целуне (това действа, защото се опитва пак и пак ... ) , леки закачки - примерно леко го докосвош по оная работа, но това е ефективно само ако му е надървен иначе може и да е болезнено ... Ммм друго .. незнам но той днес ми приложи някаква "полицейска техника", от която много се възбудих .. бях легнала, а той ми държеше ръцете и ме целуваше по цялото тяло, и ме гъделичкаше от време на време ... това можеш да го опиташ и върху него ;] :D дано съм ти била полезна! :D
Иве това и на мен са ми го прилагали...както и аз на него де :oops:
+1000,че е адски възбуждащо,но ако имахме по едни истински белезници ... :smt003 :smt001 [-o< :smt084



Абе казаха ми, че розови с пухчета по тях във Варна били по 6 лв ... между другото в Сс откриха ли секс-шопа? :-o
Ми да ти кажа за сефте чувам за секс-шоп в това наше село :D Ама може към 1-2.10 да отидем до Русе,че имаме покана за кафе от нашия "нормален" приятел :D и ако си намерим може да си купим :twisted:

pro_teen
09-23-2008, 14:12
Ненормалника ли?! :D

nejnaDROGA
09-23-2008, 14:14
Ненормалника ли?! :D
Не бе...комшията :-D Кой друг ако не той ;)

Monina
09-23-2008, 15:33
Нещо отсвирихте темата я пак към нея да се върнем, а? :booooomb:

snejana67
09-23-2008, 15:46
:) при нас хитринки няма :) всичко е спонтанно и естествено :-D

Maskata
09-23-2008, 16:09
:) при нас хитринки няма :) всичко е спонтанно и естествено :-D

И искаш да ми кажеш,че нямаш нещо изпитано,което винаги действа!?
Е стигаде,главата си залагам,че не е така 8-)

sexita
09-23-2008, 16:53
Аз не казвам :P

vaseto0o
09-23-2008, 17:08
Аз не казвам :P
Тайните на баба 8-)

sexita
09-23-2008, 17:09
Аз не казвам :P
Тайните на баба 8-)

хахах...да :D
Баба всичко знае

Maskata
09-23-2008, 17:11
Аз не казвам :P

Е тогава защо пускаш пост?! :-o

sexita
09-23-2008, 17:12
Аз не казвам :P

Е тогава защо пускаш пост?! :-o

За да ви е яд :D

nejnaDROGA
09-23-2008, 17:14
Аз не казвам :P

Е тогава защо пускаш пост?! :-o

За да ви е яд :D
Лелеее умряхме от яд :? Чак ни идва да ревнем като бебета :-# .............. :smt089

sexita
09-23-2008, 17:16
Аз не казвам :P

Е тогава защо пускаш пост?! :-o

За да ви е яд :D
Лелеее умряхме от яд :? Чак ни идва да ревнем като бебета :-# .............. :smt089


:D :D :D

nejnaDROGA
09-23-2008, 17:18
Аз не казвам :P

Е тогава защо пускаш пост?! :-o

За да ви е яд :D
Лелеее умряхме от яд :? Чак ни идва да ревнем като бебета :-# .............. :smt089


:D :D :D
:shock: Виж се,колко си гадна :-# Аз сериозно ти говоря,а ти си мислиш,че се базикам :D

SkendY_F
09-23-2008, 18:41
Само почнахте да се отклонявате а?
сега по темата:
нежни целувки по устните и вратлето,прокарвам ръце по гърба и леко драскам...и всичко е ток!

batty
09-23-2008, 20:07
e to pa tva da vazbudi6 maj e dosta lesno :D daje e prekaleno lesno
a az nqmam hitrini za6to v momenta v koito legna do nego za pove4e ot 5-6 minuti rabotata na povina e sfar6ena

fuckingwhore
09-24-2008, 02:26
тайна ;P
:booooomb: :booooomb: :booooomb: 8-)

Wrathchild
09-24-2008, 09:27
Ооо, знаете ли как охка ако го изритам в топките...
Защо изобщо трябва да го тормозя, след като по този начин се тормозя и аз?
Жалко,че не рпавиш разлика между тормоз и онзи другия-сладък тормоз. :)Правя разлика, повярвай ми. Но дори сладкия тормоз в един момент става изнервящ.

nejnaDROGA
09-24-2008, 10:26
Ооо, знаете ли как охка ако го изритам в топките...
Защо изобщо трябва да го тормозя, след като по този начин се тормозя и аз?
Жалко,че не рпавиш разлика между тормоз и онзи другия-сладък тормоз. :)Правя разлика, повярвай ми. Но дори сладкия тормоз в един момент става изнервящ.
:shock: За първи път чувам за човек,на когото не му харесва сладкият тормоз :shock: Добре,че не съм попадала на такова момче :lol:

П.П.Може би това изнервяне не се дължи на самия тормоз,а на начина по който ти е прилаган :-D

LoLiPoP4o
09-24-2008, 10:55
ae kyv ekstaz e vikash tam i kreshtish e te macitata se kefqt mu ji ji ji xaxxaax ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Monina
09-24-2008, 17:48
Наистина ли никой не може да даде СМИСЛЕН отговор?! Кат е "тайна" и "не казвам" не пишете бе алооо ..... :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Love0nlyMyself
09-24-2008, 17:50
страста е най-важна ;)

поне така карам моя да ах-ка и пъшка :P качествени свирки ,хубава обстановка (ама може и да има малко адреналин ) давай му да прави каквото иска с теб :P и все пак пак ще повторя страста еЙй най-ефектното оръжие за ахкане и пъшкане

nejnaDROGA
09-24-2008, 21:34
Наистина ли никой не може да даде СМИСЛЕН отговор?! Кат е "тайна" и "не казвам" не пишете бе алооо ..... :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Абе еййййййййй!!!!!!!!Някой от нас си дадоха СМИСЛЕНИТЕ отговори!!! :x :o :? :-x

pro_teen
09-25-2008, 15:31
Що питаш, като знаеш, че никой няма да ти даде смислен отговор? ... Аз ти дадох, както и доста друге потребители!!!

tonitoo
09-26-2008, 16:24
некакви хиринки не използваме с приятеля ми.... :grin: :grin: всичко е ОК :P

Monina
09-27-2008, 09:26
#1 Я се успокойте възбудените
#2 Щом сте отговорили смислено Ок Но в момента моментално заличихте смислените си отговори с безмислени постове. Я дайте по темата или НЕ пишете!!! :booooomb:

Re5peC7
09-27-2008, 10:47
ето малко трикчета :) много са полезни и вършат страхотна работа :P http://www.teenproblem.net/s/1591.html

Btlin
09-27-2008, 15:14
Телевизора ми е пред леглото и както сме си легнали аз не си правя усилието да ползвам дистанционното а се разкрачвам с колена около тялото му и задника пред него и се протягам да стигна бутоните.И така 1 мин се протягам и тая една минута вече го е възбудила :D Як трик е, ама след втория път изтърква се.
Свалям боксерки със зъби докато го гледам в очите.Облизвам му сичко сичко сичко без онова..или от време на време сама се пипам :oops: докато той лежи безучастно и чете книга или гледа телевизия. и така 8-)
А за да четете триковете по интернет..я по сериозно..
А тия дето са им тайна се едно че нямат, да не си помпат мненията глупави комплексчета.

WILD__BOY
09-27-2008, 15:20
dope boyz in the buildin

хитринки, митринки, важното е да можеш да го праиш

SweetDead
09-27-2008, 20:10
dope boyz in the buildin

хитринки, митринки, важното е да можеш да го праиш
+1

donkihot
09-27-2008, 20:57
тайнички..ми аз съм от много малко време действаща,тъй че нз...секса е страхотен..защото е с него..той ме влудява от много малко..погледа...ахх погледа.... тайната за да го влудя аз е единствено да се отпусна както трябва и после просто правя това което искам..иначе ако съм се панирала (както е почти винаги) ако той не си направи кефа аз няма да мога да му го направя..така че просто отпускам се...и действам..на него май му харесва? на мен също...

mozyk
09-28-2008, 00:07
СИЛНО НА ЗАДНА = РЕВЕ КАТО ЛЪВИЦА

АМА ЗНАЕШ ЛИ ЗА КВО СИЛНО СТАВА ВЪПРОС ?