PDA

View Full Version : Правилно ли постъпих?...



nefchi_bs
09-22-2008, 15:46
...Днес с една приятелка се бяхме уговорили да се чакаме в парка и да отидем на кафе...Отиох аз и седнах на една пейка и я чаках там на студа 20 минути и най-накрая когато тя се появи с някакво друго момиче най-нагло ми каза,че е забравила за уговорката ни :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Тогава аз побеснях(защото не се случва за първи път)но реших,че няма да викам просто станах от пейката и с ледено изражебие й показах среден пръст и си заминах 8-) Сега се чуствам малко тъпо,защото докато се прибирах исках да й кажа какво найстина мисля за нея и колко е жалка като прави така,но ще е доста тъпо да се върна и да й го кажа...Та се чудех вие бихте ли проговорили на някои ако постъпи така с вас не за 1ви път?И дали съм реагирала адекватно защото си мисля,че се държах тъпо всмисъл,че можех и по-безразлично да й отвърна :-o Незнам..

sasha_90
09-22-2008, 15:51
И моите "приятелки" ме за*баха по най-гадния начин.Но в сравнение с теб,не им показах среден пръст.А се отнасях към тях по "техния" начин.

TheGirlNextDoor
09-22-2008, 16:00
ами средния пръст е...добре за момента 8-) ..при първа възможност 'поговори' с нея ..по възможност пред много хора и да я накараш да ти се извинява на колене :smt098 ..да плати за постъпката сиии...

gabi_94
09-22-2008, 16:05
ах милата, разбирам те рекрасно, моите приятелки не са по-различни, ама несъм се държала така, само конско им чета, щото ще остана без приятели. Аз идвам на секундата и никога не закъснявам ако имаме среща с приятели, а те понякогазакъсняват с повече от 20мин., питаш ли ме кво ми е, зиматада ги чакаш така е отвратително. А иначе веднъж сме чакали една приятелка повече от 1 час на минус 10градуса, премръзнали, щяхмеда ходим всички на рожден ден, а ако бяхме тръгнали без нея щеше да се разсърди. А тя наща била на кафе с друга нейна френдка и ич не и пукало ама айде, мина доста време от тогава, пък и твърде много си я обичкам че да и се сърдя за тва. Помисли добре държиш ли на приятелката си и после и показвай средни пръстове.

Jumbie483
09-22-2008, 16:09
Мисля че това със средния пръст е било глупаво 8-)
Можеше просто да станеш и без да казваш или правиш нещо да си тръгнеш.
Сега вече може или да и се обадиш и да и начетеш едно конско и после пак да сте си дружки 8-) или да чакаш тя да се обади да се извинява

girl4eety
09-22-2008, 16:20
ами средния пръст е...добре за момента 8-) ..при първа възможност 'поговори' с нея ..по възможност пред много хора и да я накараш да ти се извинява на колене :smt098 ..да плати за постъпката сиии...
+1

s3xy
09-22-2008, 16:23
според мен добре си постъпила на ситуацията :) оттук нататък не покзвай никакво съжаление за това как си постъпила и да видиш как бързо ще ти се извини "приятелката ти" :D

tonity95
09-22-2008, 16:34
И според мен си постъпила правилно. Много добре знам какво ти е моите "приятелки" са същите. Използват ме само за техни облаги и за най-малкото нещо ми се сърдят. :(

Magi4eska_Kiss
09-22-2008, 17:40
ами средния пръст е...добре за момента 8-) ..при първа възможност 'поговори' с нея ..по възможност пред много хора и да я накараш да ти се извинява на колене :smt098 ..да плати за постъпката сиии...
+1
+1

FunkyFresh
09-22-2008, 17:51
Не си постъпила много адекватно с тоя среден пръст.. :-D ноо в такива моменти е по добре да покажеш на някой гнева си със жест от колкото да кажеш неща за който може и да съжаляваш! :)

ThePowerOfLove
09-22-2008, 18:00
И една моя приятелка така постоянно закаснява и аз супер се нервя :o Ама вече почнах на 5тата минута да си ходя...5 минути е човешко ама после става досадно :?

ivencetooo
09-22-2008, 18:10
em az li4ny ne sam stigala 4ak do tam da i pokazvam sreden prast no i men mn pati da ne kazvam vseki pat me pravi taka edna moq fr-ka daje posle men obvinqva 4e az sam bila vinovna....li4ny az ve4e sam na principa kakto tq men tei i az neq pisna mi da me pravqt na glupa4ka

webmast3rche
09-22-2008, 18:32
И една моя приятелка така постоянно закаснява и аз супер се нервя :o Ама вече почнах на 5тата минута да си ходя...5 минути е човешко ама после става досадно :?

Хаха ако е студено аз и 2 няма да чакам кви ти 5... Ако е лятото мога и 20 ама зимата ... Да бе 8-)

hgfh
09-22-2008, 21:09
ами веднъж ми се случи нещо подобно самоче аз бях тази която забравих за срещата :lol: .. после ми звънна по телефона и беше малко ядосана за което не я виня стана ми много кофти и и се извиних естествено сега не ми е толкоз кофти щото разбрах че е била викнала и други наши приятели без дори да знам :? поне не е чакала сама :-D

за какво да ти е гадно ? не се чувства виновна чудо голямо като си и показала среден пръст това и заслужава (както и аз 8-) )

slavito007
09-23-2008, 15:11
Да ти бе звъннала ли или щяха да й се счупят пръстите бе мамка му!
Не не си постъпила правилно! Следващия път когато я видиш й заври тоя пръст някъде и тогава вече ще е правилно! :lol: