PDA

View Full Version : петък 03 октомври 2008 - Метрополис



24white24
09-22-2008, 17:02
METROPOLIS presents

DUBFIRE (DEEP DISH)

DAVIDE SQUILLACE (Sci:Tec)
DJ STEVEN
JASSEN PETROV
DJ SMURF
When: 3 OCTOBER, Saturday, 22.00 - 08.00
Where: Sofia, Festivalna Hall




Билетите за есенното парти на Метрополис с легендата Али Дъбфайър от Дийп Диш и младата надежда Давид Скилачи са вече в продажба

На 3ти октомври, петък в столичната зала „Фестивална“ Метрополис откриват парти сезона 2008/2009 с неповторимия Али „Дъбфайър“ Ширазиня от „Дийп Диш“. Две думи за него, за да ви припомним колко е „голям“ - след като изкачи върховете на класациите и спечели „Грами“ като част от прогресив хаус легендата Дийп Диш, Али отново е на предната линия на модерната електронна музика, този път с по-минималистичен и твърд, но все така заразителен звук. Няма клуб за хаус в света, където да не се чуе поне веднъж на вечер някоя от неговите продукции или ремикси. Сигурно си спомняте близо 4те хиляди екзалтирани клабъри които танцуваха с Дъбфайър повече от 6 часа в същата тази зала Фестивална преди 4 години, когато пак Метрополис организираха дебюта му в България. На 3ти октомври, той се завръща в същата зала, но този път с него е и Давид Скилачи, младата надежда на лейбъла Sci + Tec и препоръчан на Метрополис лично от Джош Уинк.

Първите 200 промо билета на цена от 20 лв са вече в продажба в мрежите на Тикетстрийм и Ивентим, както и на касата на НДК. Нормалната цена за билетите в предпродажба ще е 25 лв, 35 лв ще е цената на входа.

Някой смята ли да посети, лично аз очаквам стабилно парти и на сутринта да не си усещам краката :D

loyal_88
09-23-2008, 10:12
Наближават System Error и Love Nation, което означава, че Metropolis се пропуска :)

darla
09-23-2008, 10:15
Ahhh!Zabelqzvate li (avtora nai ve4e) kak vsi4ki temi za 4alga-pesni sa ot minimum 2 stranici,a tazi ne budi nikakuv interes?Do koga mladejta ni 6te si promiva mozuka s Ednoimennite peva4ki?!Misleh si predi vreme,4e tova e vremenna moda i 6te ot6umi,no UVI!
Po temata-az 6te propusna partyto,muja mi ima rd.no sledva6tite-zimata sa moi!!!

24white24
09-23-2008, 11:26
На мен ми прави впечетление, че половината са с ник HoUse нещо си, големите хаусъри, пък нещо ги няма никакви, нищо може и да не стане дискусия на тази тема всеки има право каквото иска да слуша, важното е, че все по-големи имена идват в БГ 8)

darla
09-23-2008, 14:34
DA! Qvno e do6lo vremeto i v na6ata durjava da se slu4vat "stoinostni" subitiq! :grin:

shivacheva
09-23-2008, 16:27
Суупер много ми се искаше да отида,но...няма. :(

24white24
09-23-2008, 18:31
зависи как ше съм с парите,може и да се посети... Метрополис винаги е лудница,който и да е гост,а Deep Dish са сила...

а и като погледна подгряващите - Смърфа кви тупалки пуска винаги в Escape,Ясен и Стивън редовно ни разцепват в Chervilo...Именно, мен понякога подгряващите ме развъртат повече от госта както стана при Дигуийд

24white24
09-24-2008, 06:14
Лошото е, че отдавна почна да се комерсиализира виж безбройните теми Най якИа ХаУс и тн. направо вече не мога и да им се смея, къде са времената когато хората казваха на хауса техно и от цялото училище аз и още една приятелка слушахме хаус :)

darla
09-24-2008, 08:11
I dvamata ste pravi.No v plovdiv osven Plazma i v Makalali pravqt stra6no gotini partita.Posledno bqh na party tam s Vladislav Ra6kov-toi be6e edin ot podgrqva6tite i na Tiesto.Kofti,no e fakt,4e house-a adki mn se komersializira,no vsi4ki gadni 4algar4eta znaqt 3 pesni,ne pove4e-Tribal Adventure,Summer Moon i ...o6te nqkoq si i iizob6to ne pravqt razlika m,ejdu stilovete house i t.n. Kak da ne ti se dopovru6ta?!?!?!?

darla
09-26-2008, 15:36
Mi v Biletniq centur! :)

Rowdy
09-26-2008, 16:25
добр,о добро, може и да идем

darla
09-26-2008, 16:25
и аз за там си мислех,ама да поразпитам за всеки случай
ot tqh mislq,4e direktno online.ne sum sigurna za tqh

а тия ticketpro или там квито беха,нямат ли някъв офис?

24white24
09-26-2008, 18:28
ВНИМАНИЕ!!! Мероприятието е преместено и ще се състои в Зимен Дворец на Спорта, София. !

HeadMasTeR
10-07-2008, 14:56
Ше попиша малко и аз за тва парти...Първо да кажа,че съм от провинцията(Сливен)и не мога да ходя на всички яки партита,които са в София(защото там има най-много)...Лятото си бачках на Слънчев бряг и не пропуснах нищо,но сега,когато съм си в Сл.,освен,че нямам къде да ходя и да се радвам на хубава електронна музика(освен в новото кафе-клуб,където ако не си носиш прах,какъвто и да е,те смятат за не-хаусър :-D ),ми се налага и да спестявам известно време парички за да мога да отида до София за някое парти...Та този месец избраното събитие беше именно Метрополис...Събрах си парички колкото да не се стискам,качих си се на влака и отидах в София при един мой много добър приятел,с който много си купонясваме като се съберем...Дойде и вечерта,а по улиците не беше кой знае колко уживено и не се чуваше от всяка групичка хора,минавайки покрай нас "лелеее,Дъбфайър" или пък "адското ше е",както беше преди Кокс да речем...Отидахме в Студнетски и,тъй като беше раничко,решихме да седнем малко в Марсилия...Вътре беше пълно и тва много ме развесели.Музиката и тя беше като за подгряване...А 80% от хората там после бяха и в Зимния дворец...В около 12:30 отидахме да пикаеме в храстите до входа,а след това се наредихме...Малко беше глупаво да ни гледат снимките на личните карти,но го преглътнахме...Странното беше,че вътре нямаше много хора,но пък бях в такова настроение,че не ми пукаше от нищо и веднага почнах да си се кефя...Тоя Скилачи(всеки го казва както си знае)ме израдва на макс...Дъбфайър също...Може да пускаше 3 часа,ама ни разби от хард минимал...Партито може да свърши в 7 часа,ама наистина останах много доволен и не съжалявам,че избрах точно този ивент :) След това вместо да ходя в Червило на афтър,се прибрах да се наспя и на другата вечер си посетих Буковски,щото ми харесва стр много...Прибрах си се в Сливен без никакви пари(щото точно като отивах за гарата контролите ме глобиха 10 кинта,че съм нередовен)и бях доволен до няма и къде...Някви се оплакваха на макс в тиллейт и в перфектен,че партито съквало и тн и,че Дъбфайър на една снимка се виждал колко е надрусан...Кво ми пука на мене,аз се изкривих от кеф и тоя може да беше надрусан,ама ме побърка...
ПС:Това е един вид коментар...Може да не е за тая тема,но не намерих къде да си изкажа мнението,а имах нужда :grin: ...Ше е яко тея,които са били там да си споделят как им се е сторило ;)

мeтО
10-16-2008, 05:44
Никога не бих отишъл на подобне нещо 8-)