PDA

View Full Version : Big Brother 4



PeopleAlwaysLeave
09-22-2008, 19:31
Е ?! Гледахте ли началото ? Какво смятате за участниците или по-точно участничките ? Ами за "мястото" ? :lol: Не знам, на мен ми изглежда супер помия и не смятам, че ще бъде кой знае колко интересно :?

LINKNOT
09-22-2008, 19:33
Женско царство .. интересно решение.

На мен най-много ми харесва Даниела. Поне засега. ;)

mArMaLaDkA
09-22-2008, 19:39
И на мен ми харесва Даниела,както и Наталия."Мястото",доколкото разбрах не е окончателното им местоживеене.Нали показаха една супер луксозна къщурка. :D След като ББ4 е само от жени,се очаква да е бъкано с интриги.

ArcticMonkey
09-22-2008, 19:41
аз току що се прибирам..КАКВО?!САМО ЖЕНИ ЛИ :lol: :lol: а кво е мястото?

slavito007
09-22-2008, 19:51
. http://www.zazz.bg/play:b1e96361
Те казаха - идеята е от сериала "изгубени".
Ама онова момиче, което припадна и безмалко да се задуши на сцената ще е направо ужасно ако я вкарат в шоуто! Гавра.

Diam0nD
09-22-2008, 19:52
курец за тва шоу ....

ThePowerOfLove
09-22-2008, 19:58
Не съм му била фен на това предаване И мисля,че и сега ще е тъпо :?

Andreev
09-22-2008, 20:02
оле тая боза още ли е дават уе?!?! :razz:

p0ps
09-22-2008, 20:05
Бе на мен най-добро впечатление ми направи Ирена /ирена е тази, която имаше модна агенция/ ... Иначе добре, че беше Даниела да им носи багажите :D

p0ps
09-22-2008, 20:06
Бе на мен най-добро впечатление ми направи Ирена /ирена е тази, която имаше модна агенция/ ... Иначе добре, че беше Даниела да им носи багажите :D

PeopleAlwaysLeave
09-22-2008, 20:07
Абе аз доколкото разбрах в Четвъртак щяли да вкарват и мъже ама информацията не е сигурна 8-) То не стига, че е мизерия цялото предаване ами и без мъже още повече... Иначе на мен най-много ми хареса това момичето от Пловдив дето е на 18 - Ангелина, и Наталия.

marais
09-22-2008, 20:13
онази, която припадна, няма място там :(

TheGirlNextDoor
09-22-2008, 20:19
аз съм разочарована..как само жени ?!?!?!?:shock: :shock: :shock:

snike
09-22-2008, 20:28
na men nai mn za sega mi haresa Natalia i Irena wow BB4 mi napomnq za biv6ia mi klas 17 momi4eta i 1 mom4e kakto kazvat horata "ZA CVQT" no toi ne idva6e 4esto na daskalo :-D

P.S golemi intrigi 6te ima toq sezon :-o

ELiTyYy
09-23-2008, 07:40
oфффффффф имах намерение да го гледам..
а сега като няма мъже,няма секс...няма нищо интересно..
кво да гледам само жени.... :-x БАСИ...поне 1 мъж да бяха вкарали..

slun4ice_90
09-23-2008, 10:20
Е ?! Гледахте ли началото ? Какво смятате за участниците или по-точно участничките ? Ами за "мястото" ? :lol: Не знам, на мен ми изглежда супер помия и не смятам, че ще бъде кой знае колко интересно :? И аз по принцип не го гледам,но просто от интерес да видя какво ще му е "невижданото" :D .....Изкефи ме Таня,която освен,че е красива е и амбициозна.Дано тя спечели!

YaNcHeToOo
09-23-2008, 11:08
:lol: Вие наистина вярвате, че е припаднала :lol: Правеха си шоуто, нали трябва да има и малко цирк,що не я дадоха в лице, ами вместо т'ва се натрупаха 10 човека, нарочно беше!

LucyFen4e
09-23-2008, 11:45
Даниела :shock: :lol: а иначе моята адашка Ангелина много ме кефи и аз съм Ангелинка :oops: :D 8-) :-P 8-)

Niakoitam
09-23-2008, 12:28
Явно наистина са успяли да ви заблудят че няма да има мъже. :D :D :D
Напротив според мен ще има и те ще са точно толкова колкото и жените.Милен Цветков почти си го каза.Идеята е от филма"Изгубени".
Какво става там.Когато тръгва да се разбива самолета на острова се разцепва на две.Задната част с едните хора пада на едната част на острова.Предната пада от другата част на острова с другите хора,обаче тях ги дават през вторият сезон на изгубени.
Каква беше къщатан на жените?Задната част на самолета и едно от крилата.
Каква ще е къщата на мъжете?Предполагам се сещате че би трябвало да е предната част на самолета и другото крило.Милен Цветков каза също че в Четвъртък в живото предаване ще има голяма изненада.Според мен това ще е изненадата.Ще вкарват мъжете.
В трети сезон на "Изгубени двете групи се събират.По всяка вероятност и тук ще се съберат.
Милен Цветков казваше"наричам го мястото,а не къщата",но веднъж дали нарочно или без да иска се изпусна и каза нещо от рода на:"жените са настанени в двора на къщата.Нещо такова ми се стори че чух.Така че не очаквайте че този сезон ще има само жени.По всяка вероятност участниците ще са 22-ма,ако се върне тази,която припадна.В дата.бг видях че пише че и регламента на гласуване е сменен т.е. и това трябва да ни говори че участниците може би няма да са толкова малко както преди. :)

it_ends_tonight_
09-23-2008, 12:32
За съжаление майка ми реши, че всички трябва да гледаме Биг Брадър и аз също го зяпах. Относно припадането на Нелито ви... толкова ли сте заблудени? Сценарий му се вика? Извинете, ама ако беше наистина така защо не дойде медицинско лице (защото мед.лице трябва да седи или в публиката или зад кулисите, ако се случи нещо да отреагира веднага), а лекарите й обърнаха внимание чаааак като я извели?

Niakoitam
09-23-2008, 12:47
:lol: Вие наистина вярвате, че е припаднала :lol: Правеха си шоуто, нали трябва да има и малко цирк,що не я дадоха в лице, ами вместо т'ва се натрупаха 10 човека, нарочно беше!

Те казаха че си е глътнала езика.От това се умира от задушаване и затова езика трябва да се извади от гърлото колкото се може по бързо с пръсти.Представяш ли си как фотографа разбутва цялата навалица да и снима лицето за да покаже в ефира на всички,който гледт как лицето и се надува посинява и умира.Това би било доста голяма...незнам как да го нарека,защото перверзия е малка дума.Според мен шанса да е сценарии е изключително малък,защото знам какво е да припаднеш от стрес.Слава Богу само да припаднеш ама не и да си глътнеш езика.А защо даже и неможе да се снима лицето обясних по нагоре.

Baby_b
09-23-2008, 12:51
Аз го гледах ама не ме грабна и не мисля да го гледам :(

Niakoitam
09-23-2008, 13:48
Ама тука нещо много малка темата.

Ето ви малко матриял за разискване:
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1633329 :P :lol: :razz:

YaNcHeToOo
09-23-2008, 14:47
:lol: Вие наистина вярвате, че е припаднала :lol: Правеха си шоуто, нали трябва да има и малко цирк,що не я дадоха в лице, ами вместо т'ва се натрупаха 10 човека, нарочно беше!

Те казаха че си е глътнала езика.От това се умира от задушаване и затова езика трябва да се извади от гърлото колкото се може по бързо с пръсти.Представяш ли си как фотографа разбутва цялата навалица да и снима лицето за да покаже в ефира на всички,който гледт как лицето и се надува посинява и умира.Това би било доста голяма...незнам как да го нарека,защото перверзия е малка дума.Според мен шанса да е сценарии е изключително малък,защото знам какво е да припаднеш от стрес.Слава Богу само да припаднеш ама не и да си глътнеш езика.А защо даже и неможе да се снима лицето обясних по нагоре.

Е ти какво очакваш да кажат, много ясно че като ще правят сцени, ще са на 100 %

LucyFen4e
09-23-2008, 15:01
Според мен припадането на Нели е пълен театър :shock: . Първо ако беше наистина щяха да пуснат реклами :shock: няма да дават как умира жената.А представяте ли си ако беше умряла и то наистина.Пък и това предаване и деца го гледат :? няма да й снимат лицето точно когато се души :?

YaNcHeToOo
09-23-2008, 15:05
Според мен припадането на Нели е пълен театър :shock: . Първо ако беше наистина щяха да пуснат реклами :shock: няма да дават как умира жената.А представяте ли си ако беше умряла и то наистина.Пък и това предаване и деца го гледат :? няма да й снимат лицето точно когато се души :?

Да, права си :) Лицето да не го снимат, но поне да не се бяха натрупали толкова хора! :)

schrei
09-23-2008, 15:08
samo Angelinaaaaaa :grin:

LucyFen4e
09-23-2008, 15:35
Е адашката май най-много кефи и аз съм Ангелина :oops: 8-)

IdiOtKa
09-23-2008, 16:51
и аз съм за ангелинка ...

chocoleptic
09-23-2008, 18:41
^
Подкрепа за циганката!

vanPersieFan11
09-24-2008, 07:14
на мене най ми харесва Даниела 8)

lonatika
09-24-2008, 07:26
не съм го гледал и не мисля ще е скучно ... пак и мн тъпа грешка направеха като остажеха само жени .... нали знаете како ще стане ако на едно място има мн жени :grin:

_InSaNe_
09-24-2008, 07:27
ауеее бей уее че тфа е ебахти простотията... деа и шибаняците... сички са некфи ебати кифлите с психични проблеми... и тъпото е че сички се кефат на такъф тип предавания.. където участниците само се излагат :) ...показване не простотия и още простотия.. мноооооого е забавно.. напраавооо :) :?

fall_out_girl
09-24-2008, 11:00
По принцип предаването си е доста простичко...Този сезон се очертава още по прост и от предните...Водещият е ужасен...Не му отива това предаване...Като цяло е много зле,но ако няма какво да се гледа ще го зяпам,за да минава времето...

HayDeN^^
09-25-2008, 18:47
Супер сега става много интересно .

mhmhmhmhm
09-25-2008, 19:14
мене ми е смешно някой като почне да ги обсъжда някво супер разпалено и да се нерви що оная тоя е номинирала и не знам си кво :D а па като почнат да пускат есемеси ... леле треа си ебати злето да си даваш парите за тия :razz:

machineheadfan
09-25-2008, 20:03
Сера на Биг Брадър!Не ги е срам така да се подиграват с такива хора!!! :x Говоря за тъй наречения "Тошко"!
Просто нямам думи само и само да си вдигнат рейтинга се чудят кви простотии да измислят!А това което направиха е абсолютна подигравка с хора,които НАИСТИНА са умствено изостанали!

Rowdy
09-25-2008, 20:40
да им е честито на всички залухави хейтъри, негъри, брейкъри и тн... мразим турци, цигани и гейове и Петьо ше ви го напомня всеки ден!



Аре лека вечер и да не си забравите КАЛЕТО!

Niakoitam
09-25-2008, 21:26
Явно наистина са успяли да ви заблудят че няма да има мъже. :D :D :D
Напротив според мен ще има и те ще са точно толкова колкото и жените.Милен Цветков почти си го каза.Идеята е от филма"Изгубени".
Какво става там.Когато тръгва да се разбива самолета на острова се разцепва на две.Задната част с едните хора пада на едната част на острова.Предната пада от другата част на острова с другите хора,обаче тях ги дават през вторият сезон на изгубени.
Каква беше къщатан на жените?Задната част на самолета и едно от крилата.
Каква ще е къщата на мъжете?Предполагам се сещате че би трябвало да е предната част на самолета и другото крило.Милен Цветков каза също че в Четвъртък в живото предаване ще има голяма изненада.Според мен това ще е изненадата.Ще вкарват мъжете.
В трети сезон на "Изгубени двете групи се събират.По всяка вероятност и тук ще се съберат.
Милен Цветков казваше"наричам го мястото,а не къщата",но веднъж дали нарочно или без да иска се изпусна и каза нещо от рода на:"жените са настанени в двора на къщата.Нещо такова ми се стори че чух.Така че не очаквайте че този сезон ще има само жени.По всяка вероятност участниците ще са 22-ма,ако се върне тази,която припадна.В дата.бг видях че пише че и регламента на гласуване е сменен т.е. и това трябва да ни говори че участниците може би няма да са толкова малко както преди. :)

хахаха,какво ще кажете,май им нацелих идеята(изненадата) :D :D :D