PDA

View Full Version : Страннен проблем?!



samodapitam
09-23-2008, 07:48
Здравейте всички,

начи преди няколко дена с гаджето за пръв път го "направихме" или поне се опитахме. Отворих я, всичко ок обаче тук идва проблема... Знам че първия път е супер тясна обаче се оказа прекалено тясна... Аз съм на 16, тя на 14 и съм с една глава по- висок от нея и простооо... Не мога да я накарам да се отпусне, 2 пръста влизат обаче на мен ми трябва малко повече пространство :D 1 или 2 пъти го вкарах и то не напълно с 300 зора просто е сууупер стегната и тя не знае как да се отпусне и нищо не направихме защото просто е прекалено стегната и повече от около 2 пръста не влизат... Моля помогнете давайте съвети!

anichkaaaa
09-23-2008, 08:00
Ето по тази причина не се прави секс на 14 :D Ся ще се почнат заядливите коментари ама какво да направя :D
Не , честно казано всичко опира до това, ти да можеш да я накараш да се отпусне :)

TPAKTOPUCTA
09-23-2008, 08:12
ами не си я предразположил ... това е причината, просто мацката не се е отпуснала достатъчно. Другия път като пробвате отдели повече време на целувки и хубави думи, като я усетиш, че се е подмокрила от долу не бързай, изчакай малко и продължи с целувките. Когато проникваш го прави бавно, най- добре е да я оставиш тя да диктува темпото поне в началото.

GerYy
09-23-2008, 08:23
Ето по тази причина не се прави секс на 14 :D Ся ще се почнат заядливите коментари ама какво да направя :D
Не , честно казано всичко опира до това, ти да можеш да я накараш да се отпусне :)

+1 :-D

MDMA
09-23-2008, 08:31
ей "палавник" лиза ли я? :neutral:

Другия път пробвай с нежните ласки и думи и го включи тоя език бре :D

sasha_90
09-23-2008, 08:40
Здравейте всички,

начи преди няколко дена с гаджето за пръв път го "направихме" или поне се опитахме. Отворих я, всичко ок обаче тук идва проблема... Знам че първия път е супер тясна обаче се оказа прекалено тясна... Аз съм на 16, тя на 14 и съм с една глава по- висок от нея и простооо... Не мога да я накарам да се отпусне, 2 пръста влизат обаче на мен ми трябва малко повече пространство :D 1 или 2 пъти го вкарах и то не напълно с 300 зора просто е сууупер стегната и тя не знае как да се отпусне и нищо не направихме защото просто е прекалено стегната и повече от около 2 пръста не влизат... Моля помогнете давайте съвети!
Не си я възбудил достатъчно.Ако беше достатъчно влажна щеше да "влезеш" по-лесно.

natedog
09-23-2008, 18:30
Ето по тази причина не се прави секс на 14 :D Ся ще се почнат заядливите коментари ама какво да направя :D
Не , честно казано всичко опира до това, ти да можеш да я накараш да се отпусне :)

SpOrTs_GiRl
09-23-2008, 18:33
Притеснявало се е момичето първия път и за това не се е отпуснало .. Ще стане, не се притеснявай ..
Надявам се сте го правили с презерватив!!

DevilWish
09-23-2008, 18:34
Не , честно казано всичко опира до това, ти да можеш да я накараш да се отпусне :)
Абсолютно ;)

Honey:)
09-23-2008, 18:39
ами обяснил ли си й,че няма от какво да се притеснява и тревожи?Че няма от какво да се страхува и ,че трябва да се отпусне?По-скоро не си я разположил хуу защото ако беше мокра нямаше да е толкова,,трудно,, :x да а ти знаеш ли изобщо какво да правиш.... :-o

HONDA
09-23-2008, 18:44
Просто се опитай да я предразположиш. Ако е по-романтична натура с някой лирична песен или романтична комедия... гушнати... и т.н. Постарай се да е спокойна

bebok
09-23-2008, 18:48
ами не си я предразположил ... това е причината, просто мацката не се е отпуснала достатъчно. Другия път като пробвате отдели повече време на целувки и хубави думи, като я усетиш, че се е подмокрила от долу не бързай, изчакай малко и продължи с целувките. Когато проникваш го прави бавно, най- добре е да я оставиш тя да диктува темпото поне в началото.

+1