PDA

View Full Version : Диска не излиза!



draki4ka
09-23-2008, 11:07
zdrveite sujelqvam za ezika s koito pi6a!!! zna4i v4era mi preinstaliraha kompa i zapisah nqkoi raboti na diskove sega kogato slojih ediniqt ot diskovete kompa mi se restna dva puti i diska mi e napravo kazano glutnat ne iskada izleze ako taka moga da go kaja :-D mislq 4e me rabirete mn vi molq koito me e rabral i znae ne6to po vuprosa da mi kaje tyk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

MELON
09-23-2008, 11:16
значи включваш си го и преди да е стартирал лина натискаш копчето или може ако ти се пусне лина да дадеш на EJECT или да ходиш на техник

g_antonov
09-23-2008, 12:17
има една дупчица на цд-то, докато е изключен компа бръкни там с тел или разгънат кламер и ще изплюе диска

draki4ka
09-23-2008, 15:33
има една дупчица на цд-то, докато е изключен компа бръкни там с тел или разгънат кламер и ще изплюе диска


да това го направих но вече нз какво да правя защото самото място за диска не се отвааря или затваря самосотятелно :-o

dshiznit
09-24-2008, 14:21
Ходи си смени компа.!!!

slavito007
09-24-2008, 15:33
има една дупчица на цд-то, докато е изключен компа бръкни там с тел или разгънат кламер и ще изплюе диска


да това го направих но вече нз какво да правя защото самото място за диска не се отвааря или затваря самосотятелно :-o
=> има технически проблем според мене и сервиза няма как да ти се размине :/

MajeStic
09-24-2008, 18:12
има една дупчица на цд-то, докато е изключен компа бръкни там с тел или разгънат кламер и ще изплюе диска

Пробвай с това и докато ти е включен компютъра.

Втори вариант да натиснеш копчето за изкарване на диска и докато мига лампичката да се опиташ с нещо тънко да отвориш cdrom-а, за да си вземеш диска поне.

Трети вариант е да си купиш ново устройство.