PDA

View Full Version : 1-во СОУ



kokk
09-23-2008, 11:39
.................

safetyMode
04-12-2009, 15:34
Аз. Аз съм от по- горен клас ама те знам тебе :D

kasidy
04-12-2009, 20:21
Бивша възпитаничка съм :D Не ме бийте , ама хич не го долюбвам това даскало 8-)

Goddess
04-12-2009, 20:24
Бивша възпитаничка съм :D Не ме бийте , ама хич не го долюбвам това даскало 8-)
И аз. Учих там до 7-ми клас. Гадни учители и изпростели идиоти беше тогава общо взето.
Сега може нещата да са се променили, но се съмнявам... :-D

kasidy
04-12-2009, 20:29
Е и аз така - до 7ми клас. Нооо съдейки по разни ученици изостанали в даскало нагоре става още по-зле. За даскалите - няма да коментирам.

Ааа иначе имаше си и забавни моменти , не отричам , но ако си в определена компания ... иначе където и да се обърнеш кифли и позьори. ( не че и на другите места ги няма, но някак в по-нормални граници)

Goddess
04-12-2009, 20:35
Е и аз така - до 7ми клас. Нооо съдейки по разни ученици изостанали в даскало нагоре става още по-зле. За даскалите - няма да коментирам.

Ааа иначе имаше си и забавни моменти , не отричам , но ако си в определена компания ... иначе където и да се обърнеш кифли и позьори. ( не че и на другите места ги няма, но някак в по-нормални граници)
Е да забавно беше, аз си бях в такава компания, но всичко беше само в мой минус тогава...Сега като се замисля съм била инфантилна лигла, както и целия клас и отношението на учителите може би е било оправдано.Учителите се държат добре, когато виждат сериозни хора срещу себе си, с които може да се говори, а тогава на ония години ние бяхме непоносими, така че не знам.Но все пак не си оставам с добрите чувства и това е. 8-)

Кой клас си сега ? И коя ти беше класна тогава ?

kasidy
04-12-2009, 20:43
А така - лигли е най-правилната дума.

Иначе сега съм 9-ти клас. От 5 до 7-ми май всяка година бяхме с различен класен - вече не помня. Последната ми беше Чергарска - по физика.

Goddess
04-12-2009, 20:49
А така - лигли е най-правилната дума.

Иначе сега съм 9-ти клас. От 5 до 7-ми май всяка година бяхме с различен класен - вече не помня. Последната ми беше Чергарска - по физика.
А с 1 година по - малка си. :) Мда, сещам се коя е. Аз като бях 7-ми клас, тя беше нова тогава, за 1ва година преподаваше и я побърквахме... :-D
На мен ми беше Елена Табакова - шантава женица, ама пък не беше злобарка.
Най - големият вампир обаче си остава Станкова.Сегашните възпитаници могат само да се радват, защото до колкото знам, вече преподава в друго училище. ( на тях дупе да им е яко :Д ) 8-)

kasidy
04-12-2009, 20:52
Табакова ми беше по френски. Определено е леееко отплесната, ама сравнения с другите цербери беше пич :) Особено като почнеше да дрънка за нещо съвсем извън темата на уроците ни :D То аз затова при нея за три години знаех да спрягам точно един глагол и да казвам здрасти. :razz:

Ти сега къде учиш?

kokk
04-13-2009, 05:43
........

tArIkAt
04-13-2009, 09:12
Станкова=Бухлева :D

Goddess
04-13-2009, 15:55
Табакова ми беше по френски. Определено е леееко отплесната, ама сравнения с другите цербери беше пич :) Особено като почнеше да дрънка за нещо съвсем извън темата на уроците ни :D То аз затова при нея за три години знаех да спрягам точно един глагол и да казвам здрасти. :razz:

Ти сега къде учиш?

Да, тя беше по Руски и Френски.На нас по Руски ни предаваше. :Р
А тя, да, понякога и несвързано говореше ама беше забавно, кво пък. :D
Сега съм в 88 - мо. :)


Хаха Станкова ми беше класна в 5-ти клас :D Обаче нещо се разболя и не преподава вече :D А Табакова е спр яка ..btw има една интересна случка..Тя:Какво предлагам аз?
Един съученик:Секс?
Тя:Ще ти дам аз един алтернативен секс! :D :D :D :D :D :D :D

Оле, ужас, Станкова класна брр :-D
Аахауах, аз като казвам, че е откачена. Гонеше по коридорите, за да ме удари по гъза и като ме хванеше ме вдигаше и се въртеше с мен. :lol: В 1 час я бяхме изнервили, аз се лигавя и стола до мен пада и аз го вдигам.Тя идва, връща стола на земята и казва : Няма, така ще седи ! :lol: Когато ни беше сърдита ни подминаваше по коридорите, държеше за косата и си мърмореше сама под носа ахауаха...

А на тези, които учат сега там, коя ви е по Биология ? След случката с Цекова ( мир на праха й ), понеже аз когато учих там, май тя беше единствената биоложка...

safetyMode
04-13-2009, 16:58
Маринова ни е по биология. Готина е..