PDA

View Full Version : Разкажи за.....



teen_baby
09-23-2008, 17:23
Разкажете за първата си среща ,с първото гадже... :) :) :) И въобще как стигнахте до определението ,,ГАДЖЕ'' :-o :) Първата целувка,с него/нея и т. н.....

tarataika
09-23-2008, 17:33
с първото гадже ме запозна братовчед му...два дена се задявахме и един ден преди да си замина на село(действието се развива през лятото) той ме викна зад блока :D и ме целуна ...ех, спомени

BeBsItO
09-23-2008, 17:35
Все ни бъзикаха.....че се харесваме един друг..... все ни събираха....двамата.........и една вечер бяхме седнали на една пейка (приятели.....мн бяхме) И от единият край го бутнаха него в средата а мен от др я край...до него.......и нещо започнаха да го бъзика...айде бе няма ли да целунеш момичето...... и той :-) и аз :shock: Харесвах си го....ама бях мн разочарована от целувката. ХЕХЕ....ОТДАВНА БЕШЕ....4 ГОДИНИ МАЙ......ДЕТСКА ИСТОРИЯ...... :oops: НО ПЪК НЯМА ДА ГО ЗАБРАВЯ ......

BaiToq
09-23-2008, 17:36
Разкажете за първата си среща ,с първото гадже... :) :) :) И въобще как стигнахте до определението ,,ГАДЖЕ'' :-o :) Първата целувка,с него/нея и т. н.....
Няма пък 8-)

GotTheLife
09-23-2008, 17:37
пиинах си малко танцувахме и се целунахме....пффф добре че не помня много

HardlyAwakened
09-23-2008, 17:39
ДЕТСКА ИЗТОРИЯ...... :oops: НО ПЪК НЯМА ДА ГО ЗАБРАВЯ ......

А сега си на 12, че пишеш иЗтория ? ..

BeBsItO
09-23-2008, 17:41
ДЕТСКА ИЗТОРИЯ...... :oops: НО ПЪК НЯМА ДА ГО ЗАБРАВЯ ......

А сега си на 12, че пишеш иЗтория ? ..CЪЖАЛЯВАМ МНОГО ! ПРОСПО ПИША С КИРИЛИЗАТОР.......И ПОНЯКОГА СИ ГО ПИША ТАКА КАКТО НА ЛАТИНИЦА... :oops:

anichkaaaa
09-23-2008, 17:42
Разкажете за първата си среща ,с първото гадже... :) :) :) И въобще как стигнахте до определението ,,ГАДЖЕ'' :-o :) Първата целувка,с него/нея и т. н.....
Няма пък 8-)

Ай разкажи как се запознахме ве :D :D

HardlyAwakened
09-23-2008, 17:42
8) Щом казваш..

sheilsis
09-23-2008, 18:07
:oops: беше мноого хубаво :oops:
п.с. hardly_awakened снимката в подписа ти е убииствено сладка :grin:

teen_baby
09-23-2008, 18:14
Айде разказвайте деееее.. :-o :-o :-o

VerryBerry
09-23-2008, 18:22
Бях в 8ми клас,когато се запознах с първото си наистина сериозно гадже."Забихме" се на малката полу срутена гаричка в селото ми..аз бях там за да изпратя една позната и той с приятели и тей се заговорихме.Разменихме си телефоните и си уговорихме среща.Помня,че беше 24 май..тогава и с него ми беше и първата целувка..беше мноого романтично..ех,спомени 8-)

donkihot
09-23-2008, 18:28
връщаш ме към спомените...
бях 6 клас..бяхме в едно даскало,той беше от умните!
запознахме се в чата..мн чатихме...той беше 8 клас
един ден приятелките ми ме викнаха на двора а той беше на задния двор. сложиха ме на една пейка на сила викнаха го и ни запознаха..после веднъж се засекохме в детската дискотека и ...след това той ме изведе и пожела да се разходим малко и седнахме на една пейка(която всъщност се намира пред сегашния ми приятел) и...ме целуна..после се разходихме изпрати ме и ме целуваше много...беше много приятно и ново 4увство за мен...помня как се криех от наще ама те го хванаха... :D :D детско по своя си на4ин интересно за мен :)

FiRe_LaDy
09-23-2008, 18:43
Ами беше преди бая време.В квартала с моята приятелка излизахме само с момчета,защото нямаше други момичета.И една вечер ме попитаха дали го харесвам.Не очаквах и незнаех какво да кажа,но все пак отговора ми беше ДА ... после той дойде при мен и пред всички ме попита дали искам да съм с него.Едвам казах да.Умирах си от срам. :oops: И понеже и двамата не се бяхме :-) до тогава.Минаха няколко дена и тогава се целунахме и то защото ни накараха.Оказа се,че е първа целувка и за двама ни.Не ми хареса определено,но винаги ще я помня ....

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-23-2008, 18:45
ДЕТСКА ИЗТОРИЯ...... :oops: НО ПЪК НЯМА ДА ГО ЗАБРАВЯ ......

А сега си на 12, че пишеш иЗтория ? ..
CЪЖАЛЯВАМ МНОГО ! ПРОСПО ПИША С КИРИЛИЗАТОР.......И ПОНЯКОГА СИ ГО ПИША ТАКА КАКТО НА ЛАТИНИЦА... :oops:

И то понеже има разлика... :razz: Как да е, иZкрено съжалявам, че пиша извън темата. 8-)

А как се запознахме с него... По най-тъпия начин - в irc. Беше гадже на най-добрата ми приятелка за 2 седмици, а аз нямах време да се запозная с него. (Те се разделиха като приятели.) Отначало, в интерес на истината, ми беше противен, понеже приятелката ми не беше особено очарована от връзката, а аз не го познавах и нямах собствено мнение за него. 2 месеца след това реших, че с него ще ми е най-лесно да се запозная от компанията му, защото си бях харесала един негов симпатичен приятел. :oops: Но стана тя, каквато стана, не стига, че и той беше готин, ами и се оказа с много свеж характер, затова си го харесах... А после си го свалих (мина се без тухли 4-ки :-D ) и... Мина близо година и 3 месеца оттогава, сега обаче май сме в период на раздяла. Ще ми липсва, но такъв е животът, ако ни е отредено да сме заедно, ще си останем заедно. Ако ли не - здраве да е, едва ли ще оставим лоши чувства един към друг. :)

shokoto91
09-23-2008, 19:18
Оф "з'' е под ''с'' и и на мен ми се случва като пиша бързо! Стига сте се заяждали за очевидни грешки от бързане!

По темата - първото ми нормално гадже беше преди около 5 години.. Играехме заедно футбол.. забихме се 2 дни след като се запознахме... след още 3 се целунахме :) Стана точно както винаги съм си го представяла -Късно вечерта на една пейка, а небето беше пълно със звезди :) Вълшебно :grin:
Така де случката беше вълшебна за рзлика от принца... бая се олигавихме :D ама все пак ми е мил спомен :)

Pliok0019
09-24-2008, 13:00
Беше толкова отдавна и моя любовен живот е толкова объркан...че не помня. Едва ли съм се целувала за пръв път с гаджето си.

ImmortalForever
09-24-2008, 13:32
Първата целувка с първото сериозно гадже беше на 19.11.2006 в 15:50 h. Беше хубаво..Преди тфа целувки колкото искаш, ама с него си я броя първата ... Първата ни среща беше на 19.09.2006 в 17:00 на часовника продължи 3 часа..Всичко беше just perfect..Аз още там си го харесах, ама той вика "just friends" .. До определнието "гадже" стигнахме на 24.11.2006 около 6 без нещо-7 вечерта в моето даскало.. така..значи..5 дена след първата ни целувка,шото се правеше на чукнат и се дърпаше..Както и да е.. Срещата- Няма равна (наситина не съм имала втора такава) Целувката- Неговите Ще ги помня до гроб.. Връзката- С трагичен край! have Fun! 8)

slun4ice_90
09-27-2008, 17:55
Бях на 13 год... :-D Играехме на една игра "5 мин. в рая." хаха :lol: И в тази игра момчето избира някое момиче.Той избра мен и ме попита дали искам да станем гаджета.Аз казах,че искам.И от там вече започнахме да се целуваме. :D Аз не можех още,но той си доближи и ме целуна,както и аз него... :oops: Прегръщахме се и ми говореше много мило.Бях много щастлива.Детска истирия...просто.Много го харесвах Пламен се казва.

fuckingwhore
09-27-2008, 20:03
казваше се николай,друго не трябва да знаете! 8-)

Kamel4enceto
09-27-2008, 20:59
Запознахме се на 01. Януари исках да сме само приятели, защото той е прекрасен човек и неисках да го разочаровам... :smt007 4 месеца по късно отидох на гости при баба ( той не е от моя град) и с един бас тръгнахме (дълга история ) целуна ме късно вечерта на пейката ни беще страшен студдд... ама ме гушкаше адски топло... :smt008 Леле никога няма да я забравя :smt057

BaiToq
09-28-2008, 07:02
Разкажете за първата си среща ,с първото гадже... :) :) :) И въобще как стигнахте до определението ,,ГАДЖЕ'' :-o :) Първата целувка,с него/нея и т. н.....
Няма пък 8-)

Ай разкажи как се запознахме ве :D :D
Оууу,верно,бе-в тийнпрблем.
Ама нататък е много лично 8-) :lol:

ymmit
04-12-2013, 18:03
Ами отначало не си търсех гадже. Но една моя приятелка, искаше да ми намери. Е търси но накрая намери. Едно момче, познавахме от де се от детската градина. Първо излязохме с приятелката ми. След ден тя ме пита дали искам да ми стане гадже и аз казах "да" след 2 дена и той каза "да". Та после в една неделя той аз и приятелката ми пак излязохме, пак на същото място. По пътя ме хвана за ръка. Като стигнахме до мястото, аз седнах на пейката. След голямото въртене което направи на онази люлка седна при мене. И както винаги приятелка та ми беше готова да снима. И той каза " Искаш да се целунем така ли, е добре." И тогава ме целуна.

Ах малко странно но беше готино cool

fenkaaa
04-13-2013, 15:23
Не помня нищо.

Amore-Mio*
04-14-2013, 06:38
Бяхме на някакво състезание, запознахме се, писахме си, излязохме.
По - отвратително сигурно не може да бъде.
Мълчахме си. Почти.
Разхождахме се в един огромен студ.
И бяхме като пиле в калчища, ама буквално.