PDA

View Full Version : страх от обвързване :x



confused_starr
09-23-2008, 18:48
Значи аз имам следния проблем: в 6ти клас се влюбих в 1 момче. Мисля, че беше истинско влюбване, защото всички неща, които сте чували за любовта ги преживях и не си въобразявам. Той беше типа плейбой, а аз много режех момчетата тогава..по-късно разбрах, че и той е имал чувства към мен, но беше малко късно..Както и да е, след 7ми клас пътищата ни се разделиха и аз го преживях наистина много тежко и доста време страдах. Тогава си пожелах да не се влюбвам и реших, че няма да имам връзки, защото тогава мислех, че без чувства не струват. И така затворих се в черупката си и докато се усетя станах 10ти клас..всички момичета около мен имаха опит с момчетата, а аз никаъв..и започнах да страдам от това. Тогава се промених и момчетата започнаха да ме харесват. Сега около 3 момчета ми предлагат, но не мога да си избера. Във всеки от тях намирам някаква причина да не става за мен, а и ме е страх, защото дори не съм се целувала..а ако го кажа на някое момче имам чувството, че ще се помисли за загубенячка..само от мисълта за това и се сковавам, а съм мн отворен човек.. Моля ви, дайте ми съвет и споделете опита си с мен.

glezan4e
09-23-2008, 18:52
не е нужно да му казваш, че не си се целувала... а и може да ти се види тъпо и клиширано .. но съвета ми е да изброиш всички плюсове и минуси на момчетата и така ще решиш.. пък и не вярвам, че сърцето не те тегли към един от тях повече, отколкото към другите
и споко.. не влизай във връзка със страх... бъди смела за да усетиш истинския вкус на любовта ;) успех

PLEYGIRL
09-23-2008, 19:26
това за целувката нужни са ти 5 минути и си се научила не е нужно да се страхуваш от любовта от нея боли но винаги болката си е заслужавала !

zaraaa
09-23-2008, 19:48
това за целувката нужни са ти 5 минути и си се научила не е нужно да се страхуваш от любовта от нея боли но винаги болката си е заслужавала !

+1 ще добавя-хората се учат от грешките си, дано разбереш какво искамда ти кажа (към авторката) :):):)

ReBEELdE
09-23-2008, 19:59
това за целувката нужни са ти 5 минути и си се научила не е нужно да се страхуваш от любовта от нея боли но винаги болката си е заслужавала !

+1 ще добавя-хората се учат от грешките си, дано разбереш какво искамда ти кажа (към авторката) :):):)

Само чекато е казано че може да правиш грешки гледай да ни ти става навик :) :) :-o 8)

HONDA
09-23-2008, 20:00
Просто се отпусни. Може нито един от тях да не става за теб, но все някой е "твоето момче". Открехи се малко и остави чувствата да нахлуят в теб. От този ти страх отобвързване губиш само ти. Ако продължаваш така няма да усетиш някой от най-прекрасните неща (прегръдката, мъжката топлина, целувката, ласките на някой, да спиш сгушема в момчето ти... все неописуеми неща, които трябва да изпиташ). Не се тревожи, винаги има болка и като се затвориш в себе си, ти не се предпазваш от нея.

Whyniser
09-23-2008, 21:09
Ми че кои е казал,че непременно трябва да се занимавате с връзки.Ако толкова ти е трудно се отпусни се и целувай с някоя твоя приятелка или пък гониш маслинката от мартинито с език (и това е вариант 8-) ) . Излизай повече и се запознавай с хората.Опознайте се и чак тогава като сте станали по-добри приятели (то трудно се пази приятелство момиче:момче) можеш да задълбочиш.Но все пак вземи се в ръце и карай както си искаш. 8)