PDA

View Full Version : проблем с мастийка :D



divanetyyy
09-23-2008, 19:19
значии проблема е такъв:в даскало има едно момиче с една година по голямо от менн.. и нз кфоо и праа на таяя,обаче се като ма види,и почфаа са ебаа някваа.. ма убиждаа,а/y.. пак аз нищу не съм и напраила..и като познаа цялата махала си мисли че е нещо поече от другите,прай са на красиваа,ама е.. :X и аз се не и обръщам внимание,щот ако аз почна няма да мога да са спра :d и нали знайте такя надуфки като си викнат хората кфо стаа..затфа не искам да се набърквам в проблеми..фр ми викат да кажа на класнатаа..щот тя е мн пекана,и се ги разрешава такиa неща..обаче пак после таа ша са подиграа че съм каала на класната...плс някфи съветии кфо да прая? :( :-o :o :o

sunshineee
09-23-2008, 19:28
Еми 1-во ти на колко си ? Според мен трябва да я питаш спокойнo какво иска от тебе :)

bEbsI
09-23-2008, 19:32
пробва ли се да говориш първо с нея? примерно?

SkyEatsAirplane
09-23-2008, 19:34
мааа и на мьен ми станъ яснууу каква сии ааа уууу ...

да ви имам проблемите :-o

s3xy
09-23-2008, 19:50
аве така е в даскало, ти щом не моеш да понесеш някой да се ебава с теб... :D иначе я напсувай пулично и й кажи че е грозна и тя сиг ше се сдуха и шта остави :-D

kuklichka_bg
09-23-2008, 19:55
Еми 1-во ти на колко си ? Според мен трябва да я питаш спокойнo какво иска от тебе :)

OFF SPRETE SE S TOQ VAPROS NA KOLKO SI WEEE BAHTI MALUMNITE SA6TESTVA :-x

divanetyyy
09-24-2008, 11:20
на 15 съм :P

Pagan_man
09-24-2008, 12:05
абе за каква мастика става дума в заглавието., че мисе допи.

ThunderGoddess
09-24-2008, 12:27
Мастийка, бе, от мастия :D . Ама кой за каквото си мисли!

sexa_na_kompleksa
09-24-2008, 12:51
Да не би да се заяжда с теб, защото си неграмотна?

divanetyyy
09-24-2008, 13:04
пф,ае тфа че ти немоиш да го прочетеш,не важи за всички..всеки ш си пише както си иска е,да го е** :-o :-o
ай стua са заяждайте за простотии,че мн нервитe,честно.. :?

SkyEatsAirplane
09-24-2008, 13:15
ами явнуу щом сми българи трябвъ да можим да пишим поне малко по разбираему :x

TPAKTOPUCTA
09-24-2008, 13:25
ами като съвет мога да ти дам или да не и обръщаш внимание или да я питаш директно пред повече хора какво иска от теб. ако имаш късмет ще те остави на мира, ако не ... или тряя събереш смелост и да и натириш носа и да се надяваш тя да е просто надувка или ....

офф топик :


Еми 1-во ти на колко си ? Според мен трябва да я питаш спокойнo какво иска от тебе :)

OFF SPRETE SE S TOQ VAPROS NA KOLKO SI WEEE BAHTI MALUMNITE SA6TESTVA :-x
добре че ти не си малоумна да ни поучаваш :razz:
въпроса на колко си е важен, защото при различните възрасти подходите са различни.

кажи ми че на 13-15 години можеш да водиш сериозен разговор ....
проблема на момичетата и момчетата на тая възраст е чисто избиване на комплекси или докарване пред другите. колкото и да му говориш то си знае същото и ще продължи да го прави.

badboy94
09-24-2008, 14:07
koito kakto iska 6e si pi6e kuv vi e problema pa na vas ..... ina4e q pitai taq kakvo iska ot teb puk i edva li 6te ti sko4i na boi ili 6te vikne nekvi s koito da te biqt tva e malko ........ :D razberi kuv e problema

Wrathchild
09-24-2008, 15:52
Значи като прочетох как пишеш, веднага ми стана ясно защо това момиче те ебава. И аз да съм на нейно място, и аз щях да те спукам от бъзици.

nefchi_bs
09-24-2008, 16:07
И аз имах такъв проблем преди няколко месеца :-o Не се притеснявай тя е такава само в даскало ако знаеш къде живее отиди й на гости някои ден (ама няква такава данъхана на бой изгреждай 8-) офф абе как да ти обясня... :o )Отиваш и говориш с нея като с бял човек,но да е сама ако не разбере и почне да те ебава пак наври я в кучи гъз 8-) На мен поне това ми помогна :o Айде успех и да не ти пука кво приказва тая тя само ти завижда :-)