PDA

View Full Version : към момчетата от Пловдив



aHeJlua
09-23-2008, 19:42
таакаамм.. първоначално не мислех да я пускам тая тема ама айде тъй и тъй съм започнала.. В събота минах през Пловдив и си харесах едно момченце 8-) ... значи видях го в един хранителен център .. човека си купи масло , прясно мляко и олио мисля че :lol: беше с черна коса .. кафеви очи (май че ) с едно тъмно синьо горнище на квадрати или ромбчета зависи как го погледнеш :D ии ако някой са разпознае да ми пише малко да му дигна въшките :lol:

scoobydors
09-23-2008, 19:50
таакаамм.. първоначално не мислех да я пускам тая тема ама айде тъй и тъй съм започнала.. В събота минах през Пловдив и си харесах едно момченце 8-) ... значи видях го в един хранителен център .. човека си купи масло , прясно мляко и олио мисля че :lol: беше с черна коса .. кафеви очи (май че ) с едно тъмно синьо горнище на квадрати или ромбчета зависи как го погледнеш :D ии ако някой са разпознае да ми пише малко да му дигна въшките :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Josh
09-23-2008, 19:51
таакаамм.. първоначално не мислех да я пускам тая тема ама айде тъй и тъй съм започнала.. В събота минах през Пловдив и си харесах едно момченце 8-) ... значи видях го в един хранителен център .. човека си купи масло , прясно мляко и олио мисля че :lol: беше с черна коса .. кафеви очи (май че ) с едно тъмно синьо горнище на квадрати или ромбчета зависи как го погледнеш :D ии ако някой са разпознае да ми пише малко да му дигна въшките :lol:

Ехе,

днес е щастливия ти ден.Познавам го.Казва се Стефо, но си пада по - много тъпи момиченца, а от това което си написала далеч не ми изглеждаш такава. :-D

Сега е мой ред.Вчера минах през София(това малко и китно градче със скромно население ;) ) и там си харесах едно момиче.Ето и отличителни белези:

-имаше коса
-стори ми имаше 10 пръста на ръцете, но не съм сигурен(имам диоптер :-o )
-беше между 10 и 55 години...предполам не бъркам, макар че еволюцията в днешно време мама си ебало.

Надявам се някои да ми помогне!

ThePowerOfLove
09-23-2008, 19:55
Даа в Пловдив са сладури :grin: :grin: Но нямаш шанс да го намериш щом не си действала на момента :-D

aHeJlua
09-23-2008, 19:56
хахаха абе верно аз напоследък съм леекооо филмирана ама чак толкова ли :D викам може пък нещо да се получи да стане некой драма .. :D

aHeJlua
09-23-2008, 19:57
Даа в Пловдив са сладури :grin: :grin: Но нямаш шанс да го намериш щом не си действала на момента :-D

човек бях с майка си и със сестрата .. просто нямаше как .. и ся ме е яд и си го издирвам момчето пък кфото стане :)

kuklichka_bg
09-23-2008, 19:59
хахаха абе верно аз напоследък съм леекооо филмирана ама чак толкова ли :D викам може пък нещо да се получи да стане некой драма .. :D

omg... :lol: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) qko zle 8-)

PY_MACKA
09-23-2008, 20:00
човека си купи масло , прясно мляко и олио мисля че Laughing беше с черна коса .. кафеви очи (май че ) с едно тъмно синьо горнище на квадрати или ромбчета.........
хахахах
сяка средностатисти4еска маини4ка... само дето не е изрусен
аз пък си видях една блузка в молла
синя с коп4енца...ако е тука да пи6е :)

scoobydors
09-23-2008, 20:01
таакаамм.. първоначално не мислех да я пускам тая тема ама айде тъй и тъй съм започнала.. В събота минах през Пловдив и си харесах едно момченце 8-) ... значи видях го в един хранителен център .. човека си купи масло , прясно мляко и олио мисля че :lol: беше с черна коса .. кафеви очи (май че ) с едно тъмно синьо горнище на квадрати или ромбчета зависи как го погледнеш :D ии ако някой са разпознае да ми пише малко да му дигна въшките :lol:

Ехе,

днес е щастливия ти ден.Познавам го.Казва се Стефо, но си пада по - много тъпи момиченца, а от това което си написала далеч не ми изглеждаш такава. :-D

Сега е мой ред.Вчера минах през София(това малко и китно градче със скромно население ;) ) и там си харесах едно момиче.Ето и отличителни белези:

-имаше коса
-стори ми имаше 10 пръста на ръцете, но не съм сигурен(имам диоптер :-o )
-беше между 10 и 55 години...предполам не бъркам, макар че еволюцията в днешно време мама си ебало.

Надявам се някои да ми помогне!
Днес ти е щастливия ден :grin: аз го познавам това момче бе.... ония Иван сеш' се ? :D

mArMaLaDkA
09-23-2008, 20:08
Не съм от Пловдив и нямам право на глас, :D ама по твоето описание..всяко момче може да се припознае. 8-) И съм забелязала,че когато един се появи с един суитчър(айде горнище му викайте) или пък яке,и на другия ден поне 5-ма виждаш също така облечени. 8-) Дори и да го намериш как се казва,телефон,ала-бала,не е гаранция че ще е точен.

Josh
09-23-2008, 20:09
Днес ти е щастливия ден :grin: аз го познавам това момче бе.... ония Иван сеш' се ? :D

Ааааа тоя Ванката от 6 блок вход 17.Дето се с едим БМХ(без спирачки.....казвам ви го от личен опит :x ) се разноси.Не е тоя ве.Мани го тоя пустиняк, майка му само дроб сърма знае да готви.Не, определено грешиш.

Както и да е.....Радвам се, че има хора които искат да помогнат.между другото в подробното си описание


-имаше коса
-стори ми имаше 10 пръста на ръцете, но не съм сигурен(имам диоптер )
-беше между 10 и 55 години...предполам не бъркам, макар че еволюцията в днешно време мама си ебало.

явно съм забравил да нанеса най- важното - МОМИЧЕ!!!! ;)

И се сетих за още един отличителен белег, които ще съкрати доста списъка със заподозрените - БЕШЕ С ДРЕХИ!!!! ;)

plmn
09-23-2008, 20:13
Аз го познавам.Тва ще е само Гошко.

Andreev
09-23-2008, 20:23
Аз го познавам.Тва ще е само Гошко.
да не би да те е напращял лошо :razz:
'ся сериозно.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

aHeJlua
09-23-2008, 20:29
защо бе ? айде ся да не се обиждаме не сме са виждали не са знаем .. тъй че .. :D тая тема за майтапа я пуснах ако не си разбрал .. :)

Josh
09-23-2008, 20:31
жалко за момчето издирва го ЗМЕЙ 8-)

Змей с Версачи и плитки. 8-) Не мисля. ;)

aHeJlua
09-23-2008, 20:34
емии.. беше с къса коса с бретон ама умерен смисъл че не беше много къс.. не се беше напраил на бодлички .. ако ти си купувал олио в събота казвай не се праи тука 8-) :D

Whyniser
09-23-2008, 20:43
Даа в Пловдив са сладури :grin: :grin: Но нямаш шанс да го намериш щом не си действала на момента :-D

човек бях с майка си и със сестрата .. просто нямаше как .. и ся ме е яд и си го издирвам момчето пък кфото стане :)
Ти си бахти момичето.Ето ситуация.Аз се прибирам с майка от работа нагоре надолу от офиса и.Отиваме на спирката (развали се колата тогава :x ) и чакаме реиса.Сядам нали и щот маика голем майтап (казва ми :"Кога ще ми докараш да вида некое момиче,бе Сашко. И аз си викам на акъла:"Ей са,че видиш".Качваме се у рейса и включвам режим "търсене".Видяхме една мома и докато маика си дрънка по тела аз в действие.Запознахме се и слезнахме нали.И викам на майка :"Ми айде днеска ти е ден" :oops: :razz:

Josh
09-23-2008, 20:48
ква ви е колата - само не казваи Форд защото те не се развалят 8)

Напълно подкрепям.Те ги продават развалени. :D

Whyniser
09-23-2008, 20:52
Даа в Пловдив са сладури :grin: :grin: Но нямаш шанс да го намериш щом не си действала на момента :-D

човек бях с майка си и със сестрата .. просто нямаше как .. и ся ме е яд и си го издирвам момчето пък кфото стане :)
Ти си бахти момичето.Ето ситуация.Аз се прибирам с майка от работа нагоре надолу от офиса и.Отиваме на спирката (развали се колата тогава :x ) и чакаме реиса.Сядам нали и щот маика голем майтап (казва ми :"Кога ще ми докараш да вида некое момиче,бе Сашко. И аз си викам на акъла:"Ей са,че видиш".Качваме се у рейса и включвам режим "търсене".Видяхме една мома и докато маика си дрънка по тела аз в действие.Запознахме се и слезнахме нали.И викам на майка :"Ми айде днеска ти е ден" :oops: :razz:


ква ви е колата - само не казваи Форд защото те не се развалят 8)
Ми аз да ти кажа дедо има Форд Ескорт.Автоматични тъй като дедо е инвалид.Ми откакто е купена нема проблем (94 мисля,че беше) 8) .
Ми майка има Ауди А8 8)

Whyniser
09-23-2008, 21:00
вива ла ескорт :grin:
И ти ли се с Ескорт. :)

mitakkka
09-23-2008, 22:44
В Пловдив сме все хубави момчета :) пустите гени :grin: 8)

BaiToq
09-24-2008, 05:14
таакаамм.. първоначално не мислех да я пускам тая тема ама айде тъй и тъй съм започнала.. В събота минах през Пловдив и си харесах едно момченце 8-) ... значи видях го в един хранителен център .. човека си купи масло , прясно мляко и олио мисля че :lol: беше с черна коса .. кафеви очи (май че ) с едно тъмно синьо горнище на квадрати или ромбчета зависи как го погледнеш :D ии ако някой са разпознае да ми пише малко да му дигна въшките :lol:
Аз съм,бе.
Не ме ли позна? :)

Honey:)
09-24-2008, 08:23
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

хахаха да щото в Пловдив са 10 момчета и 2 блока и т'ва е ооо не хахахахахаха :D :D :D

scoobydors
09-24-2008, 09:01
.. ако ти си купувал олио в събота казвай не се праи тука 8-) :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

scoobydors
09-24-2008, 09:08
Даа в Пловдив са сладури :grin: :grin: Но нямаш шанс да го намериш щом не си действала на момента :-D

човек бях с майка си и със сестрата .. просто нямаше как .. и ся ме е яд и си го издирвам момчето пък кфото стане :)
Ти си бахти момичето.Ето ситуация.Аз се прибирам с майка от работа нагоре надолу от офиса и.Отиваме на спирката (развали се колата тогава :x ) и чакаме реиса.Сядам нали и щот маика голем майтап (казва ми :"Кога ще ми докараш да вида некое момиче,бе Сашко. И аз си викам на акъла:"Ей са,че видиш".Качваме се у рейса и включвам режим "търсене".Видяхме една мома и докато маика си дрънка по тела аз в действие.Запознахме се и слезнахме нали.И викам на майка :"Ми айде днеска ти е ден" :oops: :razz:
:lol: :lol: :lol: евала.... :lol: :lol: :lol:

S_L_A_D_U_R_K_A
09-24-2008, 09:23
Ауу немога да ти помогна, най-вероятно много момчета отговарят на това описание, пък и скоро никое не ми е споделяло, че си е купило мляко, олио и масло :D