PDA

View Full Version : Какво става с паметта ми?



Force_bladeR
09-23-2008, 20:29
Проблемат ми е такъв: паметта в диск С (разделени са ми на С и D) ми се пълни от нищото. нито качвам нещо в С, десктопа и т.н а ми се пълни без да съм правил нищо. преди 2 месеца имах 2гб свободно(компютъра ми е тъп :lol: ще взимам нов), а сега са само 200мб :shock: как става това? Ако някой може да обясни или даде някаква тема.. помогнете :?

Andreev
09-23-2008, 20:33
ами пробвай - Properties -> Disk Clean Up

Maskata
09-23-2008, 22:37
ами пробвай - Properties -> Disk Clean Up
Това е решението!Но е краткотрайно....C-то си се пълни от всичко!Няма значение какво правиш на компютъра то се записва във файлове в C-то!
Чистиш диска по-често и си Фитка :D

Force_bladeR
09-23-2008, 23:58
е.. освободи ми само 200мб :shock: :lol: :-o

MajeStic
09-24-2008, 10:17
Ами може някоя програма да ти записва информация там. Давам само пример с IE. В C: се запаметява информация на сайтове, в които е влизано през програмата. Втори пример с програма за база данни... там се записва цялата информация и след време е нормално пространството да намалява. Изчисти с някоя програма.

Bianca
09-24-2008, 13:55
Имах АБСОЛЮТНО същия проблем. И намерих решение. Просто изтрих всички точки на възстановяване и прекратих създаването на нови. Тая работа става като натиснеш десен бутон върху иконката на десктопа Моя компютър, свойста и после отляво натискам Защита на системата. Там са дадени три неща: C:, D: и F:.
Ако има чавка пред C:, съвсем ясно е защо се губи паметта ти-отмяташ чавката и потвърждаваш "Изключване на възстановяване на системата".
Когато направих това, ми се освободиха що годе 20 гигабайта. ;)

MajeStic
09-24-2008, 18:00
Имах АБСОЛЮТНО същия проблем. И намерих решение. Просто изтрих всички точки на възстановяване и прекратих създаването на нови. Тая работа става като натиснеш десен бутон върху иконката на десктопа Моя компютър, свойста и после отляво натискам Защита на системата. Там са дадени три неща: C:, D: и F:.
Ако има чавка пред C:, съвсем ясно е защо се губи паметта ти-отмяташ чавката и потвърждаваш "Изключване на възстановяване на системата".
Когато направих това, ми се освободиха що годе 20 гигабайта. ;)

За това ли говориш?:
http://store.picbg.net/pubpic/B1/00/3305571a0871b100.JPG

ThEKiNgG
09-24-2008, 18:55
и при мен е същата работа 8)

Bianca
09-24-2008, 19:28
Имах АБСОЛЮТНО същия проблем. И намерих решение. Просто изтрих всички точки на възстановяване и прекратих създаването на нови. Тая работа става като натиснеш десен бутон върху иконката на десктопа Моя компютър, свойста и после отляво натискам Защита на системата. Там са дадени три неща: C:, D: и F:.
Ако има чавка пред C:, съвсем ясно е защо се губи паметта ти-отмяташ чавката и потвърждаваш "Изключване на възстановяване на системата".
Когато направих това, ми се освободиха що годе 20 гигабайта. ;)

За това ли говориш?:
http://store.picbg.net/pubpic/B1/00/3305571a0871b100.JPG
Точно. :) Но на мен ми е по малко по-различен начин, но няма нищо. (:

Force_bladeR
09-30-2008, 16:45
Hit 2 fit. мерси МНОГО! Жив, здрав :)

Bianca
09-30-2008, 17:25
Помогна ли? :D