PDA

View Full Version : Проблем



Chery
09-23-2008, 20:32
Може да ви се стори ,смешно не знам 8-) Но просто няколко дни като легна ии появява ми се голяямаа слюнка,преглътвам я ,и така все слюнки гълтам и немога да заспя :D Ама не е смешно,може така да ви се струва,но просто лягам и само преглъщам и ми става такова гадно :? Просто исках да питам да ли и на някой друг му се е случвало :? На мен само понякога ,но от 2 дни ... :?

Мерси

mArMaLaDkA
09-23-2008, 20:47
Не знам от какво се получава.И на мен така ми се случва понякога.Като съм супер уморена и като задремя в леглото..и всичко ми се е отпуснало и като почнат едни лигиии.. 8-)

Chery
09-23-2008, 20:50
:razz: И на мен така,викам си сега отпускам се ,ще заспя няма да преглъщам ,ама след малко си викам абее да не взема се задавя вечерта от лигите ми кат не ги преглъщам :razz:

mishmula
09-24-2008, 13:32
Не си мисли за храна, докато заспиваш 8-)

tarataika
09-24-2008, 14:28
ако си мислиш за нещо вкусно, може да е от това

gabi_94
09-24-2008, 20:16
и на мен понякога ми се е случвало, особено когато съм с хрема и не мога да заспя, гадно е, ама какво дасе прави. Опитай се да заспиваш бързо! :)

KadifWerewolf
09-24-2008, 22:20
Нормално.
Преди да заспим си мислим за нещо, предполагам често ти се е случвало да почнеш дори и да дишаш сама, макар, че го правиш механично през останалото време.
Мисли си за нещо друго и се опитай да забравиш за лигите, трябва да помогне :D

batkodoki
09-24-2008, 23:23
Може да ви се стори ,смешно не знам 8-) Но просто няколко дни като легна ии появява ми се голяямаа слюнка,преглътвам я ,и така все слюнки гълтам и немога да заспя :D Ама не е смешно,може така да ви се струва,но просто лягам и само преглъщам и ми става такова гадно :? Просто исках да питам да ли и на някой друг му се е случвало :? На мен само понякога ,но от 2 дни ... :?

Мерси

ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

нищо смешно няма тук!

хиперсаливацията е първи и много ранен симптом при множество заболявания. което е резутантна от специфичнта инервация на съответните жлези.

консулт с грамотен невролог! следват ендокринолог и чак на финала - стоматолог, но обикновено причината е центална, а не локална.

dshiznit
09-25-2008, 11:51
Яж дюли.

Chery
09-25-2008, 18:11
Може да ви се стори ,смешно не знам 8-) Но просто няколко дни като легна ии появява ми се голяямаа слюнка,преглътвам я ,и така все слюнки гълтам и немога да заспя :D Ама не е смешно,може така да ви се струва,но просто лягам и само преглъщам и ми става такова гадно :? Просто исках да питам да ли и на някой друг му се е случвало :? На мен само понякога ,но от 2 дни ... :?

Мерси

ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

нищо смешно няма тук!

хиперсаливацията е първи и много ранен симптом при множество заболявания. което е резутантна от специфичнта инервация на съответните жлези.

консулт с грамотен невролог! следват ендокринолог и чак на финала - стоматолог, но обикновено причината е центална, а не локална.

Малка съм :oops: На 11 :oops: Ходих на невролог и ми казаха,че нищо ми няма

liliq333
09-25-2008, 18:27
ами изхрачи се веднъж и ще ти мине