PDA

View Full Version : Чувствата ми ...



vaLq_14
09-24-2008, 04:23
С приятеля ми напоследък не се разбирахме и преди няколко дни се разделих с него окончателно, защото вече дори нямаше чувства.Но оттогава постоянно мисля за него. Ние още сме си в една компания и когато му говорят за някое друго момиче супер много се дразня. Почнах да се замислям какво е това дразнене? Май го ревнувам... Уж скъсах с него, защото вече чувствата ми бяха охладнели, но сега не е така. Направо... постоянно искам да му се обадя да го чуя как е. Постоянно се притеснявам за него...

Е какво е това според вас???

Бтв аз съм на почти 18, а той е на 19.

BaiToq
09-24-2008, 05:12
С приятеля ми напоследък не се разбирахме и преди няколко дни се разделих с него окончателно, защото вече дори нямаше чувства.Но оттогава постоянно мисля за него. Ние още сме си в една компания и когато му говорят за някое друго момиче супер много се дразня. Почнах да се замислям какво е това дразнене? Май го ревнувам... Уж скъсах с него, защото вече чувствата ми бяха охладнели, но сега не е така. Направо... постоянно искам да му се обадя да го чуя как е. Постоянно се притеснявам за него...

Е какво е това според вас???

Бтв аз съм на почти 18, а той е на 19.
Не знаеш какво искаш,
какво да е... :-o

anichkaaaa
09-24-2008, 05:56
Ами тъй ще е тя ... Когато изгубиш нещо , чак тогава осъзнаваш какво си имал. Амаа според мене ТИ не знаеш какво искаш :) [/b]

Honey:)
09-24-2008, 07:33
да..... наистина не знаеш какво искаш май :) ам или просто иксаш да го притежаваш,за да има някой до теб..... забрави нямаш чувства щом си го скъсала просто няма никой до тебе и ти е кофти ама не знаеш какво все пак искаш а той надали иска пак да е с теб и хем да нямаш чувства хем да си с него :(

Wrathchild
09-24-2008, 09:11
Ти просто си на принципа 'Не знам какво искам, но го искам веднага'. Не може хем така, хем иначе. Явно макар да си на 18 си едно голямо капризно детенце, което иска да има всичко. Съжалявам, в живота не става така. И не, ти сега не изпитваш към него, яд те е, че си продължава живота.

mynichka
09-24-2008, 09:15
надявай се поне да не си го загубила завинаги ...

PoisoNGirL
09-24-2008, 09:20
Vseki se e chuvstval taka.Sviknala si,che e bil s teb i sega prosto ti e leko gadno.Kato si kazala edin pyt krai znachi e imalo za kakvo.Nameri si drug i se uspokoi.

i_hate_you_but_i_love_you
09-24-2008, 10:42
Vseki se e chuvstval taka.Sviknala si,che e bil s teb i sega prosto ti e leko gadno.Kato si kazala edin pyt krai znachi e imalo za kakvo.Nameri si drug i se uspokoi.
+1 ;-)

vaLq_14
09-24-2008, 11:34
Мда, прави сте че може би наистина не знам какво искам. Няма да споря с вас, макар че не бих определила нещата толкова просто, защото никога досега не съм се чувствала така.

ThunderGoddess
09-24-2008, 11:36
Остани със себе си насаме, дай си малко време и разбери какво наистина чувстваш и имаш ли нужда от него или го ревнуваш така ... по навик, защото доскоро е бил с теб.

sasha_90
09-24-2008, 14:42
Да си чувала "ценим нещо когато го загубим"?Май,в твоя случай става точно така.

it_ends_tonight_
09-24-2008, 15:22
Може би си на принципа "каквото си е мое си е само мое" само че в случая се перефразира на "каквото си е било мое, остава мое" Оттърси се от това чуство. Според мен е силно казано да се говори, че пак го обичаш... Е па знам ли, може и така да е :)

soul1199
09-24-2008, 15:40
Vseki se e chuvstval taka.Sviknala si,che e bil s teb i sega prosto ti e leko gadno.Kato si kazala edin pyt krai znachi e imalo za kakvo.Nameri si drug i se uspokoi.++++++1

MartiSSima
09-24-2008, 15:58
Според мене е нормално да ревнуваш била си с него, споделяла си с него много мигове и хубави и лоши,нормално е да се дразниш като говори за друго момиче.И аз се дразня когато бившия ми говори за някакво момиче с което имаме еднакви имена или пък се дразня като каже ей тая ква е яка и т.н. Това са елементарни неща който ще отшумят с времето но ако имаш желание да го гушнеш, цункаш и т.м тогава се замисли защо п*дяволите си се разделила с него и дали не си сбъркала....

HONDA
09-24-2008, 16:04
Не мисля, че го обичаш. По-скоро си привикнала с мисълта, че той е стеб, той е твой. Остави го да си живее живота и ти прави същото. Всеки по отделно.