PDA

View Full Version : Отново за Ескапеле



maniachence
09-24-2008, 09:59
Здравейте. преди 5 дена се наложи да пия ескапел,понеже се скъса презерватива и стана фала ... Знам за объркванията на цикъла които стават след приема му,но все пак искам да попитам дали това е нормално: 4-5 дена преди да стане фала ми свърши цикъла.Изпих хапчето и 2дена след това ми дойде отново цикъла,който продължи 4дни,а обикновенно е по 7дена (тоест седмица след като ми свърши,идва отново...) Имам ли за какво да се притеснявам ... ?
П.П Преди година също ми се беше налагало да пия това хапче.Само че тогава изобщо не повлия на цикъла ми ...

TPAKTOPUCTA
09-24-2008, 10:02
Попринцип си пише, че влияе на цикъла на жената. Би трябвало да не те притеснява, но ай- добре се консултирай с гинеколог.

maniachence
09-24-2008, 10:32
Нуждая се от още мнения ...пишете ,че ми е притеснено

nejnaDROGA
09-24-2008, 10:41
А щом се притесняваш,защо просто не отидеш на гинеколог?! :-o
Не очаквай компетентно мнение от нас!!!Никой не може да знае дали трябва да се притесняваш или не,защото при всяко момиче (което разбирасе е пило Ескапел) симптомите са различни ... Всичко зависи от организма ти!!!

maniachence
09-24-2008, 10:47
А щом се притесняваш,защо просто не отидеш на гинеколог?! :-o
Не очаквай компетентно мнение от нас!!!Никой не може да знае дали трябва да се притесняваш или не,защото при всяко момиче (което разбирасе е пило Ескапел) симптомите са различни ... Всичко зависи от организма ти!!!
Кво ме нападаш веднага?!Тука в тоя форум каквато и тема да пуснеш винаги се намират някви е такива като тебе зъбли или пък още по-големи смотаняци.... Попитах "ИМА ЛИ ЗА КАКВО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ"
След като нямаш отговор ,не пиши коментар!! Ако някой има нещо смислено да казва ппо темата да поства комент.

nejnaDROGA
09-24-2008, 11:03
А щом се притесняваш,защо просто не отидеш на гинеколог?! :-o
Не очаквай компетентно мнение от нас!!!Никой не може да знае дали трябва да се притесняваш или не,защото при всяко момиче (което разбирасе е пило Ескапел) симптомите са различни ... Всичко зависи от организма ти!!!
Кво ме нападаш веднага?!Тука в тоя форум каквато и тема да пуснеш винаги се намират някви е такива като тебе зъбли или пък още по-големи смотаняци.... Попитах "ИМА ЛИ ЗА КАКВО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ"
След като нямаш отговор ,не пиши коментар!! Ако някой има нещо смислено да казва ппо темата да поства комент.
Ти определено си доста зле...Как очакваш някой да ти каже дали може да се притесняваш,след като при всеки симптомите след Ескапел са различни?!
Ама щом искаш отговор - ми притеснявай се!!!(мое мнение)
Имам около 10-тина познати гълтали Ескапел и на никоя не й се е случвало това,което се е случило на теб...

След малко някоя съфорумничка ще ти каже да не се притесняваш,защото при нея се е получило както при теб...и накрая какво?!Ще се цупиш,защото не сме ти дали конкретен и точен отговор!!!Ми как да ти дадем като всяко лекарство действа различно на различните организми?!Щом мислиш,че има причина да се притесняваш най-добре отиди на гинеколог (и спокойно те не ядат момиченца....казвам ти го,защото май твърдо си решила да отбягваш този вариант) вместо да чакаш успокоение от нас...По-добре да те прегледа специалист,отколкото ние да ти даваме акъл и (дано да не се случи така) накрая да се окаже,че ти е станало нещо...

hottie
09-24-2008, 11:51
Охх ама и вие сте едни с това ескапеле :)
Да нормално е да ти се прецака цикъла. Ама вие какво толкова разчитате на това хапче.
Една приятелка е бременна в момента след като пи ескапеле на 3-тия час, а "инцидентът" се случи 2 дни след менструацията й 8) 8)

mishmula
09-24-2008, 13:14
Има листовка за тая работа :x

yanita5569
09-25-2008, 11:00
Аз съм го пила също. Няма за какво да се притесняваш, при мен се получи абсолютно същото. Не съм имала проблеми след това. Но все пак He}|{Ha_Dpo|`a е права, защото наистина зависи от организма и е напълно възможно да се получи различен резултат от моя... Тоест наистина е добре да отидеш на лекар :)

Claustrophobia
09-25-2008, 11:35
Най-добре отиди на гинеколог.
Човек не може да вярва на това хапче... :x

PiruBloodz
09-25-2008, 11:36
^много е злобно нали :razz:

Claustrophobia
09-25-2008, 11:43
^много е злобно нали :razz:

Повече,отколкото си мислиш :(

PiruBloodz
09-25-2008, 11:44
на кале!

bobijoe
09-25-2008, 17:28
Здравейте. преди 5 дена се наложи да пия ескапел,понеже се скъса презерватива и стана фала ... Знам за объркванията на цикъла които стават след приема му,но все пак искам да попитам дали това е нормално: 4-5 дена преди да стане фала ми свърши цикъла.Изпих хапчето и 2дена след това ми дойде отново цикъла,който продължи 4дни,а обикновенно е по 7дена (тоест седмица след като ми свърши,идва отново...) Имам ли за какво да се притеснявам ... ?
П.П Преди година също ми се беше налагало да пия това хапче.Само че тогава изобщо не повлия на цикъла ми ...

Изобщо не се притеснявай от това..
На моята приятелка й се наложи да пие ескапел 3 пъти по ред в растояние на 3 менструални цикъка,което никък не е полезно и след третият път и дойде по-рано(както и при другите пъти),но този път и беше много по-слабо течението и след около седмица отново й дойде,този път нормално...
Но това,което ти казвам не трябва да те успокоява толкова много,този продукт е изключително вреден и причинява неверотно хормонално объркване,маточно кървене и много други странични ефекти-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ХОДИ ПРИ ТВОЯТ ЛЕКАР ДА ТЕ ПРЕГЛЕДА
Един съвет към всички тук-не ползвайте този продукт-ЕСКАПЕЛ-системната му употреба води до много лошо последици,като най лошата е липсата на възможност да забременее жената....аз много съжалявам,че се наложи употребата на ескапел на моята приятелка,но понякога изкушението е голям ;) и силно се нядявам да не се е увредила от това..

Успех на всички :)

bebok
09-25-2008, 19:48
ni6to ti nqma spoko :)