PDA

View Full Version : Lubovno razo4orovanie



fragrance
09-24-2008, 11:09
Imam malak problem i iskam savet ne 4e ne moga sama da se opravq.Xoda ot ne malko vreme s edno mom4e rasko6en e i mnogo mil ama.Ponqkoga ne se se6ta za elementarni ne6ta nqma trapka romantika kogato iskam da e s men nyjdaq se da e do men toi vinagi e zaet.Sq sme pak skarani i iskam da popitam nima mnogo iskam az.Iskax malko lubov rasbiratelstvo i iznenadi.Toi dosega edno cvete ne mi e podaril i se 4ystvam super gadno.Da se rezdela s nego mi e mnogo tyrdno i gadno i ve4e naistina nz kakvo da pravq :( :( :(

Dimi142
09-24-2008, 11:13
Засега недей да се разделяш :) Споделила ли си му това чее искаш да е по романтичен или неси

ThunderGoddess
09-24-2008, 11:41
Какви сте материалистки, ебати! Момчето разкошно и ти заради това, че не ти подарил едно цвете и не виси по цял ден с тебе по кафетата се караш с него. Ужас. И какво ще промени толкова едно цвете, бе жена? То може да бъде подарено и без чувства, може и да е израз на тях. Разбери дали истински те обича, това е важното, заеби ги тез цветя, бонбони и простотии, те нищо не показват.

ImmortalForever
09-24-2008, 13:38
И кфо като не ти подарява подаръци?Ай седни да ревеш ся?Бившия за Рд-то ми нищо не ми купи,камо ли тъпи поводи, ти тука седнала да се оплакваш..Айде моля ти се с подаръци ли връзка ще ми крепиш?

tarataika
09-24-2008, 14:22
винаги ще има разочарования, важното е да се научиш да ги преодоляваш, така ставаш по-силен

soul1199
09-24-2008, 15:49
kaji my be mome,ne go ostavqi

Erica
09-24-2008, 15:53
По принцип за проблемите се говори...друг начин да се решат няма...Като ти липсва любов,внимание и изненади...кажи му...Говори с него...в прав текст,че се нуждаеш от романтика,внимание и топлина...

Обаче нещо се обърквам...хем е разкошен,хем се нуждаеш от любов и внимание,(подаръците ще ги пропусна)...нещо не ми се връзва...

MartiSSima
09-24-2008, 15:54
Еми кофти си е от чисто елементарно уважение за даден празник може едно цвете да и подари...Кофти е когато те забравят а пъл и не мисля, че едно цвете е ГОЛЯМ МАТЕРИАЛ!!!Разбирам да иска яхта, кое момиче не обича да й подаряват цветя.Ами аз съм на 20 години ама също ми е приятно едно цвете да ми подарят (ако ще на баба ми от градината да е откъснато).Аз пък не мога да разбера девойките дето пишат тука от сорта ама голяма си материалистка.
Моме говори с твоя пич просто му кажи че е неприятно така да те забравя или пък просто му купи 1 картичка, надпиши я с мило пожелание и я пъхни там където най - малко очаква да я намери пък дано се сети!Успех!!! :grin: :-D

HONDA
09-24-2008, 16:14
kaji my be mome,ne go ostavqi
+954

Erica
09-24-2008, 16:18
Моме говори с твоя пич просто му кажи че е неприятно така да те забравя или пък просто му купи 1 картичка, надпиши я с мило пожелание и я пъхни там където най - малко очаква да я намери пък дано се сети!Успех!!! :grin: :-D

Не давай такива съвети,че знаеш ли къде може да реши да я пъха... :razz:

sasha_90
09-24-2008, 16:36
И какво като не ти подарява цветя или каквото други искаш?И моя приятел не ми подарява цветя,но това не означава,че не държи на мен-.Същото е и при теб.Любовта не се доказва като подариш едно цвете.

Crazytu
09-24-2008, 17:48
И какво от това,че не ти подарявал цветя или някфи такива ... голямото чудо.Ти за това ли си тръгнала с него?Нали казваш,че бил разкошен,тогава не би трябвало да ти пука за такива дреболии ... Пък ако толкова много държиш на това .. говори с него ...

BWald0rf
09-24-2008, 18:07
Не бъди претенциозна!И не бъди егоистика! Казваш,че той не е направил нищо специално за теб... а ти какво направи за него? Сигурно само се цупиш и си мислиш,че той е екстрасенс и ще ти прочете мислите,че искаш някаква изненада.Я се стегни малк0!

MartiSSima
09-24-2008, 18:22
Моме говори с твоя пич просто му кажи че е неприятно така да те забравя или пък просто му купи 1 картичка, надпиши я с мило пожелание и я пъхни там където най - малко очаква да я намери пък дано се сети!Успех!!! :grin: :-D

Не давай такива съвети,че знаеш ли къде може да реши да я пъха... :razz:



Ахахах ехххх как не се сетих?!?!?Много си права тука ...

huligankata
09-24-2008, 18:33
Не го оставяй щом е толкова разкошен и го обичаш. Просто поговорете, кажи му какво ти се иска, от какво имаш нужда. Направи и ти нещо романтично за него, може пък след това и той да се сети. Но все пак е глупаво да го оставяш за такова нещо. :smt011

extazytu
09-24-2008, 18:39
ха тъпо па тря да сте отдавна заедно все пак това е голяма крачка :D аз на гаджето подарих на 4-тя месец и след 10 пак :) па и тря да имаш голями заслуги...... те като моита какво ли не прави :P

S_L_A_D_U_R_K_A
09-24-2008, 18:48
Обичай го такъв какъвто е без да се опитваш да променяш човека до теб. Нима едно цвете е по-важно от връзката ви :?

MartyParty
09-24-2008, 19:10
Така е,не ставай претециозна.И аз в миналата си връзка исках цветя,исках романтика,исках да има винаги време за мен,но не стана .Чак след като всичко свърши си казах,че тези неща изобщо не са били толкова важни.При нас и други неща не бяха в ред де-много почнахме да се караме,но това не е съвсем по темата.Нищо не му пречи да те уважава и да те цени по негов си начин,а не чрез глупавата романтика от филмите.. [/i]

fragrance
09-24-2008, 19:39
Blagodarq vi za meniqta i ima nqkoi koito sa pravi.Ama za nego komapniqta e na parvo mqsto ako kaje v 19 sam pred vas 6te doide v 20 ili pak na rojdenniq mi den mainata my 4e ne mi podari ni6to.Ne mu be6e priqtno s moita kompaniq i t.n

MP
09-24-2008, 19:58
Вие сами не знаете какво искате,камоли ние 8-)