PDA

View Full Version : на 17 без момиче



Anavar
09-24-2008, 13:45
според вас на ко се дължи факта че съм на 17г без момиче
1.не обичам дискотеките и разни шумни места не излизам с приятели които неса много
2.дали съм се одал много домашния живот и фитнеса блъскам като луд с щанги вече нз ко да прая нямам такова самучуствие които ги имат на улицата въпреки че има много здраво тяло ама нешту не на ред

Erica
09-24-2008, 14:02
Още колко теми ще се пуснат "На <X- години съм> без момиче" ?

silence93
09-24-2008, 14:02
1. Как ще си намериш приятелка като стоиш само у вас?! Излез, запознай се с нови хора ...
2. Да си на 17 и да нямаш приятелка не знам дали е болка за умиране, обаче да имаш по-лош правопис от второкласник не е нормално!

sasha_90
09-24-2008, 14:04
Ако стоиш у вас-няма да си намериш момиче.

didkatagb
09-24-2008, 14:05
Е какво очакваш са да седнеме и да ти намерими ти самия си причината тъй като не излизаш не ходиш по дискотеки и ти се забиваш надолу образно казано почни да заговаряш момичетата и такам ;)

sasha_90
09-24-2008, 14:10
Е какво очакваш са да седнеме и да ти намерими ти самия си причината тъй като не излизаш не ходиш по дискотеки и ти се забиваш надолу образно казано почни да заговаряш момичетата и такам ;)
Къде пише,че ако ходи на дискотека,непременно,ще си намери момиче?

slun4ice_90
09-24-2008, 14:10
според вас на ко се дължи факта че съм на 17г без момиче
1.не обичам дискотеките и разни шумни места не излизам с приятели които неса много
2.дали съм се одал много домашния живот и фитнеса блъскам като луд с щанги вече нз ко да прая нямам такова самучуствие които ги имат на улицата въпреки че има много здраво тяло ама нешту не на ред Здравей!Ние няма как да ти кажем как,защо и кога ще си хаванеш гадже..Защото и не те познаваме все пак...Просто се замисли от това,което си написал,че си се отдал на щанги и такива неща..Няма лошо обаче се замисли как ще си хванеш приятелка след като водиш такъв начин на живот?....Разбира и,че не си като повечето на твоята възраст..Не обичаш дискотеките..с една дума си различен...Може да промениш това като излизаш дори и с малко фр-ове..Пък защо не и сам??Все с някой може да се запознаеш!И наистина вече ми писна всяка втора тема да е такава...Хора,стягайте се! :)

Anavar
09-24-2008, 14:12
както съм писал , че не излизам излизам ама много рядко по простата причина , че нямам много време отивал съм и на диско имах няколко случая има мноо надути копелета тай да видят някой по здрав вегнага се мятат на бой дасе праят на играчи пред приятелките си после боя е неизбежен и съм се отказал от дискотеки

tarataika
09-24-2008, 14:21
аз пък съм на 16, без момче...и какво? животът не свършва, когато си без гадже...и твойто време ще дойде..използвай се времето пълноценно, например да усъвършенстваш себе си, а не да го пропиляваш в мисли защо си сам

scoobydors
09-24-2008, 14:25
...и какво? животът не свършва, когато си без гадже...и твойто време ще дойде..използвай се времето пълноценно, например да усъвършенстваш себе си, а не да го пропиляваш в мисли защо си сам
+1 8)
И вземи се образовай малко, че тоя правопис .... няма да си намериш висшистка :D

b00m
09-24-2008, 14:32
офф загорели нещастници стига сте пускали подобни теми като сте злета даже не можете да изчукате кварталната курва .... някви прости зубари като си стоите у вас най-много да забършете котката си ... аре lock и без подобни теми ..

Anavar
09-24-2008, 14:32
можи да съм и отъпял малко от стероиди все пак високи нива на тестостерон убиват мозачните клетки засе съм ги спрял ама беше голяма грешка даги приемам на 16г веднъж и сега на 17

Anavar
09-24-2008, 14:37
офф загорели нещастници стига сте пускали подобни теми като сте злета даже не можете да изчукате кварталната курва .... някви прости зубари като си стоите у вас най-много да забършете котката си ... аре lock и без подобни теми ..
абе ти пак тихо много чиниии съм чупил кат твоите дето се праят пред приятелките си на бияячии!!!!!!!

b00m
09-24-2008, 14:39
не знаеш кой съм по-добре не ми се дахай

slun4ice_90
09-24-2008, 14:41
офф загорели нещастници стига сте пускали подобни теми като сте злета даже не можете да изчукате кварталната курва .... някви прости зубари като си стоите у вас най-много да забършете котката си ... аре lock и без подобни теми ..
абе ти пак тихо много чиниии съм чупил кат твоите дето се праят пред приятелките си на бияячии!!!!!!! Пишете си ЛС!Какви хора сте..ттцтц 8)

GeRRaRD_IsKo
09-24-2008, 14:45
я качи една снимка да видим кви резултати дават стероидите

b00m
09-24-2008, 14:48
офф загорели нещастници стига сте пускали подобни теми като сте злета даже не можете да изчукате кварталната курва .... някви прости зубари като си стоите у вас най-много да забършете котката си ... аре lock и без подобни теми ..
абе ти пак тихо много чиниии съм чупил кат твоите дето се праят пред приятелките си на бияячии!!!!!!! Пишете си ЛС!Какви хора сте..ттцтц 8)

не аз почнах да се правя на биач ;) ако има проблеми да каже град и адрес и ще разбере кой съм ;) ВИСЯ А ТОЗИ ФОРУМ ЗАЩОТО МИ ПРАВИ КЕФ ДА ГЛЕДАМ КОЛКО СТЕ ЖАЛКИ :) (99% ОТ потребителите)

slun4ice_90
09-24-2008, 14:51
офф загорели нещастници стига сте пускали подобни теми като сте злета даже не можете да изчукате кварталната курва .... някви прости зубари като си стоите у вас най-много да забършете котката си ... аре lock и без подобни теми ..
абе ти пак тихо много чиниии съм чупил кат твоите дето се праят пред приятелките си на бияячии!!!!!!! Пишете си ЛС!Какви хора сте..ттцтц 8)

не аз почнах да се правя на биач ;) ако има проблеми да каже град и адрес и ще разбере кой съм ;) ВИСЯ А ТОЗИ ФОРУМ ЗАЩОТО МИ ПРАВИ КЕФ ДА ГЛЕДАМ КОЛКО СТЕ ЖАЛКИ :) (99% ОТ потребителите) Не говори така за хора,които не познаваш!Намесих се,защото е тъпо така като се правите на велики...!Ваш си е проблема оправяйте се! :-D

b00m
09-24-2008, 14:53
офф загорели нещастници стига сте пускали подобни теми като сте злета даже не можете да изчукате кварталната курва .... някви прости зубари като си стоите у вас най-много да забършете котката си ... аре lock и без подобни теми ..
абе ти пак тихо много чиниии съм чупил кат твоите дето се праят пред приятелките си на бияячии!!!!!!! Пишете си ЛС!Какви хора сте..ттцтц 8)

не аз почнах да се правя на биач ;) ако има проблеми да каже град и адрес и ще разбере кой съм ;) ВИСЯ А ТОЗИ ФОРУМ ЗАЩОТО МИ ПРАВИ КЕФ ДА ГЛЕДАМ КОЛКО СТЕ ЖАЛКИ :) (99% ОТ потребителите) Не говори така за хора,които не познаваш!Намесих се,защото е тъпо така като се правите на велики...!Ваш си е проблема оправяйте се! :-D
На велики ?!? Тва от къде го измисли ??

tarataika
09-24-2008, 14:56
я качи една снимка да видим кви резултати дават стероидите

+1

slun4ice_90
09-24-2008, 15:08
офф загорели нещастници стига сте пускали подобни теми като сте злета даже не можете да изчукате кварталната курва .... някви прости зубари като си стоите у вас най-много да забършете котката си ... аре lock и без подобни теми ..
абе ти пак тихо много чиниии съм чупил кат твоите дето се праят пред приятелките си на бияячии!!!!!!! Пишете си ЛС!Какви хора сте..ттцтц 8)

не аз почнах да се правя на биач ;) ако има проблеми да каже град и адрес и ще разбере кой съм ;) ВИСЯ А ТОЗИ ФОРУМ ЗАЩОТО МИ ПРАВИ КЕФ ДА ГЛЕДАМ КОЛКО СТЕ ЖАЛКИ :) (99% ОТ потребителите) Не говори така за хора,които не познаваш!Намесих се,защото е тъпо така като се правите на велики...!Ваш си е проблема оправяйте се! :-D
На велики ?!? Тва от къде го измисли ?? Писах ти ЛС!

Anavar
09-24-2008, 15:10
я качи една снимка да видим кви резултати дават стероидите

+1
неми дава да качвам виш подписа ми

housy
09-24-2008, 15:14
Незнам само аз ли си мисля , че да се правиш на много бияч е тъпо?С тия химий за нищо не ставате.По-добре е да си поне малко грамотен , от колкото МУСКУЛЕСт изрод.Пич като те видях и...На 17 и се погледни на кво приличаш !!!!!! ОМФГ !

it_ends_tonight_
09-24-2008, 15:18
1. Как ще си намериш приятелка като стоиш само у вас?! Излез, запознай се с нови хора ...
2. Да си на 17 и да нямаш приятелка не знам дали е болка за умиране, обаче да имаш по-лош правопис от второкласник не е нормално!

На същото мнение съм, особено за правописа ти ;]

Erica
09-24-2008, 15:19
Незнам само аз ли си мисля , че да се правиш на много бияч е тъпо?С тия химий за нищо не ставате.По-добре е да си поне малко грамотен , от колкото МУСКУЛЕСт изрод.Пич като те видях и...На 17 и се погледни на кво приличаш !!!!!! ОМФГ !

Вярваш ли,че е той...?

b00m
09-24-2008, 15:20
от личен опит го казвам , това че си мусколест не значи че можеш за се биеш познавам едно хлапе на 13 което тринера карате е муай тай от 6 годишно и ако го барне тоя ..... както и да е мисля , че ме разбахте какво имим в предвид аре HF 8-)

Anavar
09-24-2008, 15:20
Незнам само аз ли си мисля , че да се правиш на много бияч е тъпо?С тия химий за нищо не ставате.По-добре е да си поне малко грамотен , от колкото МУСКУЛЕСт изрод.Пич като те видях и...На 17 и се погледни на кво приличаш !!!!!! ОМФГ !

Вярваш ли,че е той...?
уаауйау ти ме уби

housy
09-24-2008, 15:22
Незнам само аз ли си мисля , че да се правиш на много бияч е тъпо?С тия химий за нищо не ставате.По-добре е да си поне малко грамотен , от колкото МУСКУЛЕСт изрод.Пич като те видях и...На 17 и се погледни на кво приличаш !!!!!! ОМФГ !

Вярваш ли,че е той...?
Ами честно казано незнам , но ако наистина това е той ..... N/C
Незнам за какво хората го правят това , за да станат яки и момичетата да им се кефят или просто за спорта???Пък и незнам дали изобщо момичетата се кефят на такива imbи ..

Erica
09-24-2008, 15:23
Незнам само аз ли си мисля , че да се правиш на много бияч е тъпо?С тия химий за нищо не ставате.По-добре е да си поне малко грамотен , от колкото МУСКУЛЕСт изрод.Пич като те видях и...На 17 и се погледни на кво приличаш !!!!!! ОМФГ !

Вярваш ли,че е той...?
уаауйау ти ме уби

Чак пък толкова...

tarataika
09-24-2008, 15:25
я качи една снимка да видим кви резултати дават стероидите

+1
неми дава да качвам виш подписа ми

какъв е смисълът от всички тия мускули??? ти си използвал най-хубавите си години да се тъпчеш с химия, след 10 години нали се сещаш на кво приличаш...не се обиждай, ама си е така...Както казах вече, усъвършенствай малко личността си...забавлявай се...както вие момчетата не обичате перфектни, но пък тъпи момичета, при нас е същото...общувай повече с хора, излизай с приятели, чети книги, човек спре ли да се развива, то все едно е спрял да живее. Айде, и късмет и в любовта, и във всяко начинание :-)

Anavar
09-24-2008, 15:29
Незнам само аз ли си мисля , че да се правиш на много бияч е тъпо?С тия химий за нищо не ставате.По-добре е да си поне малко грамотен , от колкото МУСКУЛЕСт изрод.Пич като те видях и...На 17 и се погледни на кво приличаш !!!!!! ОМФГ !

Вярваш ли,че е той...?
Ами честно казано незнам , но ако наистина това е той ..... N/C
Незнам за какво хората го правят това , за да станат яки и момичетата да им се кефят или просто за спорта???Пък и незнам дали изобщо момичетата се кефят на такива imbи ..
секи сам си решева кво ше прави с своето тяло по добре да зобя от колкото да пия и да пуша поне несъм някой 50кг пиле :D :D :D :D

housy
09-24-2008, 15:33
Що пък да си 50 кг бе ? Аз съм 70 , нито пия нито пуша и се чувствам супер. + Това не ти казах нещо , за да се заяждам , просто питах ;) Правилно , всеки може да прави каквото си иска с тялото си , нали все пак си е негово :) А и не мисля , че да се зобиш е особено полезно.Ако тренираше без да взимаш химий щеше да е по-добре.

tarataika
09-24-2008, 15:34
ама виж сега, вредата е едана и съща като това да пушиш 10 години прим, никой не ти оспорва правото да се "зобиш", както ти се изразяваш, при това колкото искаш, беше просто съвет с добре намерения...за теб това е било цел - да постигнеш такава форма, похвално е, че си направил всичко да го постигнеш, това показва отговорност, но още по-добре се показва тази отговорност, когато умееш да мислиш за последиците

Anavar
09-24-2008, 16:11
ама виж сега, вредата е едана и съща като това да пушиш 10 години прим, никой не ти оспорва правото да се "зобиш", както ти се изразяваш, при това колкото искаш, беше просто съвет с добре намерения...за теб това е било цел - да постигнеш такава форма, похвално е, че си направил всичко да го постигнеш, това показва отговорност, но още по-добре се показва тази отговорност, когато умееш да мислиш за последиците
стероидите неса направеви за мускули дасе за болни хора най-често при болни пациенти от анемия или недостик на естествен тестостерон значи да не произвеждаш сперма тестостерона основния хормон който има директо влияние върху мускулите и синтеза на протеин и увиличаване на червените кръвни телца и още куп други работи за секи ст ефект на стероидите има протектор който те предпазва от от негативното им действие
1.протектор за черния дроб карсил лив52 трасметил фет бчрнер
2.ароматизация всички андрогени стероиди ароматизират и задържат вода в организма се наблюдава високо връвно нялгане и трупане на мазнини за тази рабато земаме анти естрогени нолвадекс тамоксифен и Мастерон и провирон с увиличаването на тестостерона се увиличава естрогена женски хормон следствие на таво се образуват женски гърди
3.Проскар дхт блокер блокира превръщането на тестостерон на дихидротестостерон заде се избегне акнето и оплешивяването
4.прегнил той стимулира собствения тест по време на земане на стероиди тестите спират да произвеждат тест сперма испадаш в стерилитет демек няма да имаш деца но за тва е прегнила за да върне ташаците в игра и да излети самолета и трибестан и кломит пак стимулират производството на собст тест
5.без тренирофки и диета няма успех
6.естествено че за вас страничните ефекти биха били много от ползване на стероиди ама на мен никакви защото знам как се използват и как действат тей протектори които съм ги писал за един цикал ти излизат около 1000-1500лв дано сте разбрали сичко и пак дане чувам че са вредни който знае как даги ползва знае

BaiToq
09-24-2008, 16:58
според вас на ко се дължи факта че съм на 17г без момиче
1.не обичам дискотеките и разни шумни места не излизам с приятели които неса много
2.дали съм се одал много домашния живот и фитнеса блъскам като луд с щанги вече нз ко да прая нямам такова самучуствие които ги имат на улицата въпреки че има много здраво тяло ама нешту не на ред
Запознай се с мацка от фитнеса.
Лесно е.

anichkaaaa
09-24-2008, 17:00
според вас на ко се дължи факта че съм на 17г без момиче
1.не обичам дискотеките и разни шумни места не излизам с приятели които неса много
2.дали съм се одал много домашния живот и фитнеса блъскам като луд с щанги вече нз ко да прая нямам такова самучуствие които ги имат на улицата въпреки че има много здраво тяло ама нешту не на ред
Запознай се с мацка от фитнеса.
Лесно е.

Мхм :-)

MaMkaMy
09-24-2008, 17:31
аз съм съпричастен към мъката ти, и аз съм на 17 без момиче :) и аз ще се отдам на щангите ;)

unicorn_f
09-24-2008, 17:44
Е какво очакваш са да седнеме и да ти намерими ти самия си причината тъй като не излизаш не ходиш по дискотеки и ти се забиваш надолу образно казано почни да заговаряш момичетата и такам ;)
Къде пише,че ако ходи на дискотека,непременно,ще си намери момиче?

ми то пълно там с пияни к*рви как няма да си намери 8-)

Ivalinka
09-24-2008, 17:48
всяко нещо с времето си..ако пришпорваш нещата,нищо хубаво няма да излезе :)

synito
09-24-2008, 17:49
am4i ei sq 6ti re6a problema tuka ima nqkvo mace deto e pisalo ei taq tema: На 15 без момче zemi i pi6i i zemete se vzemete ;) ade uspeh

Anavar
09-24-2008, 18:06
аз съм съпричастен към мъката ти, и аз съм на 17 без момиче :) и аз ще се отдам на щангите ;)
na pravilniq p1t si a bez steroidi ne gleday ko s1m pisal az imam opit s tqh i znam kak dagi polzvam zemi potreniray 2-3g polse na himiqta az imam 5g staj v zalata

BWald0rf
09-24-2008, 18:09
Мисля,че е достатъчно това,което е казано по темата!..

Andreev
09-24-2008, 18:10
а ве к'во ревете ве има хора на по 30-35 години без приятел/ка

Anavar
09-24-2008, 18:57
аз съм съпричастен към мъката ти, и аз съм на 17 без момиче :) и аз ще се отдам на щангите ;)
na pravilniq p1t si a bez steroidi ne gleday ko s1m pisal az imam opit s tqh i znam kak dagi polzvam zemi potreniray 2-3g polse na himiqta az imam 5g staj v zalata


ако ти си това отдолу на снимката страшно много си постигнал.евала
toq dolu na podpisati po me kefi

S_L_A_D_U_R_K_A
09-24-2008, 18:59
Не е болка за умиране, живота е пред теб пък и плюс това вземи излез, запознай се с някоя. Няма как да ти падне от небето, освен в някой филм :? Не трябва това да ти пречупва психиката