PDA

View Full Version : Я ме открехнете за Виста...



fake
09-24-2008, 14:14
някой има ли проблеми(бавене, нетръгващи програми) с уиндоус виста? понеже ей ся след малко ще ходя за лаптоп, пък той е с вградена виста иииии честно казано нямам идея дали да я махаме и да сложим XP или да си стоя с нея, доста хора се оплакват, че имат проблеми...де да знам, кажете ся кво да правя, че мамата си е ебало, а нямам и много време, след 2 дена се местя и сама хич няма да мога да се оправя...

Riot
09-24-2008, 14:16
XP sloji
vista e vyzmojno nai bygavata rabota

fake
09-24-2008, 14:24
да бе, доста хора ми го казаха...ама доста хора ми казаха, че нямат проблеми с виста...
на мен виста ми се вижда...прекалено PIMP.. де да знам...с тия часовничета, въртящи се когато пръднеш и още там каквито мании са сложили...нямам нужда от това, искам просто една бърза, удобна и лесна ОС..

Christ
09-24-2008, 14:40
Взимай си с Kubuntu лап топче. :-D Сигурно с 300 лв ще е по-евтино.

DenoN
09-24-2008, 14:53
:D да бе виста е бъгава бъгави сте вие аз съм с въста от 3 месеца и не съм хванал нито един вирус и не съм имал нито един проблем а конфугурацията ми не е от най добрите според мен ако имаш от 1ГБ рам и от и над 376МБ видео процесор от 1.86Коре 2 Ду си остани с виста ако си с по слаби си сложи ХП

MostHated
09-24-2008, 15:03
да бе, доста хора ми го казаха...ама доста хора ми казаха, че нямат проблеми с виста...
на мен виста ми се вижда...прекалено PIMP.. де да знам...с тия часовничета, въртящи се когато пръднеш и още там каквито мании са сложили...нямам нужда от това, искам просто една бърза, удобна и лесна ОС..
еми или няма да пърдиш пред компа, или ще си сложиш ХР

fake
09-24-2008, 15:04
ааа, искам да си пърдя..

badboy94
09-24-2008, 15:46
vista 6te stane dobur za izpolzvane 4ak sled okolo 2 ili 3 godini za6toto sega ima tolkova bugove s programi igri i zatova zasega smqtam 4e ne stava

Saymon90
09-24-2008, 17:47
Взимай си с Kubuntu лап топче. :-D Сигурно с 300 лв ще е по-евтино.
Подкрепям с 2 ръце.

Но щом ти го дават с инсталирана Виста, нищо не ти пречи да изчакаш няколко дни и да видиш дали пък няма да ти е удобно. За мен лично Виста е поредната издънка на Microsoft и чиста загуба на време (и ресурси), но това не значи, че на теб няма да ти върши добра работа. Е, това "добра работа" с продуктите на Майкрософт е мит, но все пак... малко потребители се престрашават да минат на Линукс, макар че е безплатно, по-практично и по-щадящо компютрите ви.

Та моят съвет е да го пробваш и после да действаш. Сигурен съм, че и в бъдеще ще се намери кой да ти помогне с преинсталирането, ако се наложи :)

MajeStic
09-24-2008, 17:50
Аз Vista няма да сложа докато не излезе SP2...

moncho
09-24-2008, 18:37
Да ви е гадно аз пък мисля да минавам на Линукс.. :o
Аз пробвах ама имах проблем с драйверите и не ми се занимаваше та пак съм си на ХП

Bianca
09-25-2008, 10:06
Да ви е гадно аз пък мисля да минавам на Линукс.. :o
Аз пробвах ама имах проблем с драйверите и не ми се занимаваше та пак съм си на ХПЩе видя как ще се развият нещата.
Аз си представям момиче с Линукс и как търси за всяка глупост драйвери или програми...

доста ме съмнява...Особено ако е като емо долл.. :D
СПРИ ДА ОТПРАВЯШ НАПАДКИ КЪМ МЕН ВЪВ ВСЯКА ТЕМА!

troughmyer
09-25-2008, 20:46
Мисля,че Виста е по-добра от XP-и като дизайн и като функционалност.Но повечето хора имат слаби системи и няма как да изпитат удоволствието от работата с нея.Не че моята конфигурация е много силна,но нямал съм забиване при нея, а и автоматично си открива update ,или driver-и за pc компонентите или периферните устройства.





///Това е мое мнение и то не задължава///

addadad
09-26-2008, 18:24
аз съм сас Windows Vista Ultimate и нямам никакви проблеми всичко си ми работи,мн съм доволен :)

vuvs
09-28-2008, 11:58
как става да си сложиш др тема на компа :-o щот съм пробвала и единственото нещо което става е да ми се промени картинката :(

Bianca
09-28-2008, 12:01
как става да си сложиш др тема на компа :-o щот съм пробвала и единственото нещо което става е да ми се промени картинката :(
Десен бутон върху десктоп-свойства и тема. :-o
Ако си с Виста, де.

vuvs
09-28-2008, 12:30
[quote=vuvs]как става да си сложиш др тема на компа :-o щот съм пробвала и единственото нещо което става е да ми се промени картинката :(
Десен бутон върху десктоп-свойства и тема. :-o
Ако си с Виста, де.[/quoteс
с XP съм точно това правя и само ми се сменя картинката :( а при др мой фрз се сменя долу старт менюто иконите ..

troughmyer
09-28-2008, 20:31
exploitedteen, tova 4e tvoqta sistema se crash-va ne ozna4ava 4e i moqta trqbva ,nali???Kato ne ti haresva ne q polzvai :-x

troughmyer
09-30-2008, 08:26
I az kazvam ,4e pri men ne se e kra6vala :) i si raboti mnogo dobre

thegmin
09-30-2008, 10:04
Да ви е гадно аз пък мисля да минавам на Линукс.. :oНяма да съжаляваш.