PDA

View Full Version : най-големия задръстеняк на света



maharbal
09-24-2008, 14:31
Здр на всички. Не бях писал от адски много време, но... пак сгафих лука :cry: обидих хората, на който държа най-много. те ми казаха нещо, което аз си помислих, че просто е ебавка :( просто не ми се вярваше това, което ми казаха, нямаше как да е станало... но не се се ебавали с мен били са изскренни, а аз се държах като истински задник като не им повярвах и на всичкото отгоре един вид обидих момичето, което обичам. Не нарочно естествено, просто има моменти, в който съм найстина голям задник и не мисля какво говора :cry: Много съжалявам за постъпката си и се чувствам ужасно, особено от факта, че най-вероятно вече съм ги загубил и няма да мога да си ги върна, а адски много държа на тях. Едното момиче за мен е повече дори и от най-добър приятел :( а в другото съм жлюбен. Някой може ли да ми обясни как е възможно да съм толкова голям тъпак, че да изгубя и двамата най-ценни хора за мене наведнъж. Обещавах и да се променна да мисля какво казвам, защото ми писна да я наранявам... и мислех че поне малко успях д се промена, но явно не съм защото отново я нараних. вия няма как да ми помогнете просто исках да споделя. благодаря на тези, които са прочели и се извиняма че ви отнех от времето. чао и лек ден.

ThunderGoddess
09-24-2008, 14:34
Оф, недей така се депресира, де! Всички правим грешки, успокой се, извини им се и поискай прошка. Казваш, че наистина държат на теб, така че предполагам, ще разберат. Любовта към някой не се изпраява ей така - с щракване на пръсти :)

maharbal
09-24-2008, 14:42
Оф, недей така се депресира, де! Всички правим грешки, успокой се, извини им се и поискай прошка. Казваш, че наистина държат на теб, така че предполагам, ще разберат. Любовта към някой не се изпраява ей така - с щракване на пръсти :)


ne ysm kazal che te dyrjat na men, a az na tqh. s ednoto momiche dori ne sme blizki... no az q obicham... i ne se depresiram prosto si gi obicham i dyrja na tqh adski mnogo, a shte gi izgubq po takyv nachin

P.S. sorry za latinicata v daskalo sym vtora smqna i nqma BG

sasha_90
09-24-2008, 14:53
Всеки е попадал в ситуации,като твоята.Дори и аз.Съветвам те да спреш да се изповядваш по форумите.А да потърсиш приятелите си и да им се извиниш.Кажи им,че си бил в труден период и не си съзнавал какво им говориш.Надявам се наистина да са ти истински приятели и да ти простят.

tarataika
09-24-2008, 14:59
човешката глупост гланици не знае...

MostHated
09-24-2008, 15:00
И аз съм така... ама не ме ебе никак... само за момичето... онея пиздери не са ми приятели !

drun-drun!
09-24-2008, 15:35
Вкарай се в матрицата с малко алкохол :smt030 ----> :smt027

badboy94
09-24-2008, 15:49
e ne se depresirai 4ak tolkova verno ...

hiphopDancing
09-24-2008, 16:35
Тва са хората , с които се разбираш и обичаш най-много, няма как да не ти простят...просто им кажи тва което си написал тука...Успех, вс ще се оправи

Bubbly
09-24-2008, 18:49
човешката глупост граници не знае...
Всички грешат. Хората са ограничени, глупави и безкрайно неориентирани.