PDA

View Full Version : Метросексуалността при мъжете?



Predator777
09-24-2008, 15:27
До къде спред вас е нормално да стига един мъж в стремежа си да изглежда добре?
Въпрос към момичетата - Кое според вас е прекалено в грижата за външният вид при мъжете?
Въпрос към момчетата: До къде стигате вие в грижата за външността си?

Inlofee
09-24-2008, 15:49
почти всичко ми се струва прекалено :D най-нормално според мене е момчетата да си бръснат брадата и мустаците :grin: и евентуално под мишниците и ако е с 1 вежда леко да ги пооскубе в средата :-D :-D :-D от друго няма нужда :)

lqlqlql
09-24-2008, 15:54
Съгласна с Inlofee*.Гадно е да знам,че мъжа ми има по-гладки крака от мойте....

mimsssssss
09-24-2008, 16:08
mi spored men vseki si izbira individyalnosta.ako ne6ty ne mi haresva v moq priqtel my go kazvam i toi ako preceni go promenq ako ne az sum s nego i 6te go priema takuv kakuvto e.otnosno drygite mom4eta su6toto mnenie imam-vseki hodi kakto si iska...koq sum az 4e da sudq i da zloslovq?

Swinkenhoffer
09-24-2008, 16:21
За мен в един мъж е прекалено да си щави краката и ръцете, да се маже с декоративни козметики и да се навлича с разни парцали, дето имат пискюли, мъниста, златно и сребърно по тях. Бля.

girl_in_black
09-24-2008, 16:27
За мен един мъж трябва да се къпе редовно, да си сресва косата, да си мие зъбите, да си реже ноктите и да се парфюмира.Всичко друго е излишно.

midle
09-24-2008, 16:40
Какви жени сте дето харесвате мъже дори без обезкосмени подмишници и членове и членчета :-D
Моето обкръжение жени не ги взимат ако не са с по тънки мигли от тяхните :-D

Fionna
09-24-2008, 16:49
За мен е прекалено момче да си скубе веждите и да отделя много време за косата си!

mishmula
09-24-2008, 16:50
Щом аз се поддържам, мисля че и той трябва, за да ни е приятно и на 2мата. Не аз да нямам 1 косъм, а той с набола брада, косми под мишниците и т.н

Inlofee
09-24-2008, 16:58
Какви жени сте дето харесвате мъже дори без обезкосмени подмишници и членове и членчета :-D
Моето обкръжение жени не ги взимат ако не са с по тънки мигли от тяхните :-D

по тънки миглиии :shock: :shock: :shock: :shock: 8-)

24white24
09-24-2008, 16:59
Правете разлика вежду личната хигиена и метросексуалноста ;) Едно е да се епилираш там където видимо имаш нужда да ползваш МЪЖКА козметика а друго си е вече да не правиш разлика между лечебен балсам за устни и червило :-D

hahavteen
09-24-2008, 16:59
почти всичко ми се струва прекалено :D най-нормално според мене е момчетата да си бръснат брадата и мустаците :grin: и евентуално под мишниците и ако е с 1 вежда леко да ги пооскубе в средата :-D :-D :-D от друго няма нужда :)

Съгласна.

GaBiIi__
09-24-2008, 18:04
Правете разлика вежду личната хигиена и метросексуалноста ;) Едно е да се епилираш там където видимо имаш нужда да ползваш МЪЖКА козметика а друго си е вече да не правиш разлика между лечебен балсам за устни и червило :-D +1 epilaciqta pri4eskata i tn e normalno grim- tova ve4e e prekaleno !

Predator777
09-24-2008, 19:31
Според мен понякога се налага и малко грим. Аз лично слагам малко фон дьотен защото имам 1 белег от пъпка на брадичката :( също така не мога без балсам за устни, но не прекалявам.

mishmula
09-24-2008, 20:22
Според мен понякога се налага и малко грим. Аз лично слагам малко фон дьотен защото имам 1 белег от пъпка на брадичката :( също така не мога без балсам за устни, но не прекалявам.

Фон- дьо- тен #-o :oops: :shock:

sLaDkA_GrEsHkA
09-24-2008, 20:50
ne moga da izrejdam purvo vtoro treto moga samo da kaja che ako izglejdat kato josh duhamel biha bili idealni :-)

6emet4e
09-24-2008, 21:00
Правете разлика вежду личната хигиена и метросексуалноста ;) Едно е да се епилираш там където видимо имаш нужда да ползваш МЪЖКА козметика а друго си е вече да не правиш разлика между лечебен балсам за устни и червило :-D +1 epilaciqta pri4eskata i tn e normalno grim- tova ve4e e prekaleno !
=D>

assd
09-25-2008, 19:41
необичали набола брада лелееее
ясно е че сте недорасли курвички... питайте някоя зряла жена какво мисли за мъжете с набола брада (ала клуни или бат бойко ако щете :lol: ) направо се подмокрят само като видят...

жалко че мойта брадица е рехава, ако бях с яко брада щях да се бръсна веднъж на 3 дена!


аа иначе забравих да спомена какво мисля аз
ми аз ползвам сапун, четка за зъби, самобръсначка за брада и оная работа и чат пат мишници, клечки за уши, нокторезачка и малко парфюм или дезодорант зависи как ме кефи
и тва е всичко, кви гланцове, балсами, шампоани, гелове, кремове и простотии? тва са някакви женски изгъзици... не ползвам тия шитни пък от внимание женско никога не съм се оплаквал (ама са съм зает, да не ми налетите и тука 8-) )

mhmhmhmhm
09-25-2008, 19:48
кво и е на наболата брада :D
а кво...кво ..ква прическа ве
гел,лак,гребенче,преса,ала бала ,лошо няма :razz: :razz: ахаха

и на маникюр да ходи остава само :razz: :razz:
а гланц да си слага вкъщи, кво е тва да излиза момче с некви лъскави устни :shock: :shock:

mishmula
09-25-2008, 20:08
На някои много им отива с брада,но.... на мен ми е прекалено тънка кожата на лицето и от целувки, брадичката ми става червена като светофар :(

24white24
09-25-2008, 20:09
На някои много им отива с брада,но.... на мен ми е прекалено тънка кожата на лицето и от целувки, брадичката ми става червена като светофар :(Любовта изисква жертви :P

mishmula
09-25-2008, 20:13
Дааа.....Мъжа до мен да се бръсне всеки ден :-P

kapinka
09-27-2008, 11:48
Правете разлика вежду личната хигиена и метросексуалноста ;) Едно е да се епилираш там където видимо имаш нужда да ползваш МЪЖКА козметика а друго си е вече да не правиш разлика между лечебен балсам за устни и червило :-D
съгласна

ExTaSy__BaBy <3
09-27-2008, 13:14
Правете разлика вежду личната хигиена и метросексуалноста ;) Едно е да се епилираш там където видимо имаш нужда да ползваш МЪЖКА козметика а друго си е вече да не правиш разлика между лечебен балсам за устни и червило :-D
съгласна

+1