PDA

View Full Version : уж съм на диета но.... :[



buuu
09-24-2008, 15:45
така ..эначи подложих се на следната диета :
1ден-2кс. млека
2ден-зеленчуци
3ден-2кс.млека
4ден-3-5 яйца
5ден-500-800гр. пилешко месо
диетата се спазва 2пъти общо 10 дни като max се свалят 8-9 кг а min 5-6 ... [ аэ съм на 15 .. 1.74 см иии .... 94 кг ..ужас.. :cry: :cry: :cry: ]аз тая диета я правих за 3 пъти ииии сякаш няма голям резултат ..само 3 кг съм свалила ..а като се погледна сякаш са повече ..побирам се в старити си дънки .. :( една фр каза да не очаквам мн в началото ... :( нз кфо да правя ..още повече се отчайвам..има ли смис. изобщо ??? :-# така само повече се депресирам и ми пада самочувствието .. poprincip ne mi puka osobeno..no ot izvestno vreme imam чувството че вс ме гледат и не ме харесват :cry: кво да правя ..моля ви дайте съвет :(

10х предварително !



Нарушена т.1
moderated by oth_fenka

Stefityyy
09-24-2008, 15:57
потърси диетата на Дюкан, аз я спазвам и не съм останала нито гладна нито жадна, никак не е трудна , пробвай с нея ако искаш

Sladur_
09-24-2008, 16:00
диети sux
движение му е майката гимнастика тичане и прочие :)

pavl3
09-24-2008, 16:11
аэ съм на 15 .. 1.74 см иии .... 94 кг .. oooooh what a nice pig

tarataika
09-24-2008, 16:17
аэ съм на 15 .. 1.74 см иии .... 94 кг .. oooooh what a nice pig

абе, цървул, я не се подигравай! Миличка, трябва да се движиш повечко! Преди време и аз бях качила пет излишни, пиши ми на лично, да ти дам едни много лесни и приятни упражнения, гарантират страхотен резултат, само след две седмици и веднага се забелязва

littlebaby
09-24-2008, 16:29
аэ съм на 15 .. 1.74 см иии .... 94 кг .. oooooh what a nice pig
Голям кретен си...

През тези 5 дена само храните,които описа ли ядеш?Не е ли вредно това?Смисъл да се получи йо-йо ефекта:neutral: Примерно може да комбинираш 1кс.мляко + плодове,или пък овесени ядки.Иначе фитнеса наистина помага много или пък бягане - сутрин и вечер + много течности

pavl3
09-24-2008, 16:39
аэ съм на 15 .. 1.74 см иии .... 94 кг .. oooooh what a nice pigееееееееееееееееееей задник ! oooooh u like pigs ?

tarataika
09-24-2008, 16:49
аэ съм на 15 .. 1.74 см иии .... 94 кг .. oooooh what a nice pigееееееееееееееееееей задник ! oooooh u like pigs ?

никой не си избира как да изглежда...ако някой имаше такава власт, вс щяхме да сме перф...не виждаш ли че момичето иска да се промени...

Boyd
09-24-2008, 19:24
Резултата, който искаш да постигнеш е доста трудно начинание. Първо трябва да се ограничиш за цял живот на нисковъглехидратна диета, защото както я спреш, така ще качиш пак много килограми. В тази диета като месо се яде само пилешко и риба. Отделно заленчуци, определени плодове, много малко пълнозърнест хляб, дори никакъв и като напитки само вода или пресен плодов сок, НО НЕ купен.

Другото, което трябва да вършиш е страшно много движение, тичане, ако щеш плуване, за да можеш да гориш излишните калории, т.е. мазнини. Около 7000 килокалории са 1 килограм чисти мазнини. На теб примерно са ти нужни за деня 2500. Ако приемаш повече от тези 2500 ще качваш мазнини, ако е по-малко от необходимото ще гориш от запасите, демек от това, което е по тялото.

Моя съвет е да ходиш редовно, даже всеки ден, да тичаш по 45 минути, даже по 1 час най-добре. ИНТЕНЗИВНО! С времето ще можеш и по повече време да търчиш.

Успех и надявам се да ти е помогнало малко мнението ми.

batkodoki
09-24-2008, 23:40
така ..эначи подложих се на следната диета :
1ден-2кс. млека
2ден-зеленчуци
3ден-2кс.млека
4ден-3-5 яйца
5ден-500-800гр. пилешко месо
диетата се спазва 2пъти общо 10 дни като max се свалят 8-9 кг а min 5-6 ... [ аэ съм на 15 .. 1.74 см иии .... 94 кг ..ужас.. :cry: :cry: :cry: ]аз тая диета я правих за 3 пъти ииии сякаш няма голям резултат ..само 3 кг съм свалила ..а като се погледна сякаш са повече ..побирам се в старити си дънки .. :( една фр каза да не очаквам мн в началото ... :( нз кфо да правя ..още повече се отчайвам..има ли смис. изобщо ??? :-# така само повече се депресирам и ми пада самочувствието .. poprincip ne mi puka osobeno..no ot izvestno vreme imam чувството че вс ме гледат и не ме харесват :cry: кво да правя ..моля ви дайте съвет :(

10х предварително !

лудо моме!

гледай калорий, грамажи и сантиметри и без да се усетиш ще започнеш да споделяш личен опит в темата за "хранителни разстройства", т.е - ще се побъркаш и поболееш простичко казано!

аман от простотия и суета: що не раберете, че метаболитният индекс е генетично предиспозиран и няма начин волево да го промените каквото и да ви говорят рекламите за поредното хапче или диета.

а пук като навсякъде където има ценители на истинската женска хубост - така и у нас по традиция се харесва не кльощавото, а здравото "моме". отглас от което е и манията за голеееееееми гърди. да сте видели някъде анорексичка с голееееми гърди?!

dshiznit
09-25-2008, 11:48
Спорт и пак спорт и спорт спорт спорт.

Vincitore
09-25-2008, 15:51
аэ съм на 15 .. 1.74 см иии .... 94 кг .. oooooh what a nice pig

Миличка, трябва да се движиш повечко! Преди време и аз бях качила пет излишни, пиши ми на лично, да ти дам едни много лесни и приятни упражнения, гарантират страхотен резултат, само след две седмици и веднага се забелязва




ще ги кажеш ли ? : ))

ra4ence
09-25-2008, 16:21
потърси диетата на Дюкан, аз я спазвам и не съм останала нито гладна нито жадна, никак не е трудна , пробвай с нея ако искаш

Хахахаха и аз съм на тази диета :) Даже и книгата си купих.
Гласувам с 2 ръце за тази диета. Много хора са доволни. Просто е супер.

Аз мразя диетите и съм ТВЪРДО против диети от рода на: само зеленчуци,само плодове..само сокове и вода.. Това само ви вреди!

Опитай на Дюкан! ето ти линк

http://dukanskirecepti.wordpress.com/
и ето жени,подлагали се на диетата:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=205763

Sensuality
09-25-2008, 16:27
Здравословното хранене и спорта му е майката :)

Undying
09-25-2008, 16:46
потърси диетата на Дюкан, аз я спазвам и не съм останала нито гладна нито жадна, никак не е трудна , пробвай с нея ако искаш

Абе не е трудна,ама как да не ти се прияде всичко забраненооооооо :cry: :-k

glupacheE
09-25-2008, 16:51
така ..эначи подложих се на следната диета :
1ден-2кс. млека
2ден-зеленчуци
3ден-2кс.млека
4ден-3-5 яйца
5ден-500-800гр. пилешко месо
диетата се спазва 2пъти общо 10 дни като max се свалят 8-9 кг а min 5-6 ... [ аэ съм на 15 .. 1.74 см иии .... 94 кг ..ужас.. :cry: :cry: :cry: ]аз тая диета я правих за 3 пъти ииии сякаш няма голям резултат ..само 3 кг съм свалила ..а като се погледна сякаш са повече ..побирам се в старити си дънки .. :( една фр каза да не очаквам мн в началото ... :( нз кфо да правя ..още повече се отчайвам..има ли смис. изобщо ??? :-# така само повече се депресирам и ми пада самочувствието .. poprincip ne mi puka osobeno..no ot izvestno vreme imam чувството че вс ме гледат и не ме харесват :cry: кво да правя ..моля ви дайте съвет :(

10х предварително !



Нарушена т.1
moderated by oth_fenka

Пиши ми на лични !

bug1965
09-25-2008, 17:59
vav edna druga podobna tema bqh pisala 4e pri vseki 4ovek e razli4no. kakvo iam predvid s tova ne e zadaljitelno kato e kazano 4e trqqa da otslabne6 7-8 kila 4e 6e gi otlabne6 za tfa vreme pri nqkoi e stanalo i sa otslabnali pri teb qvno trqqa poi4e vreme tfa e .Pak e na6to kat si svalila 2 3 kila nqkoi i tolkova nemogat !

pinky_shine
09-25-2008, 18:11
Може да отидеш при диетолог.Също така ако се запишеш на някои спортове, пак щи направят хранителна програма специално за теб.

swift321
09-25-2008, 20:20
Ходи сутрин да бягаш или някакъв друг вид спорт,но не очаквай резултати веднага..Няма смисъл от диети ако ще седиш по цял ден пред ПЦ-то.

Incomplete
09-26-2008, 08:31
аэ съм на 15 .. 1.74 см иии .... 94 кг .. oooooh what a nice pig

Монитора ти да не е огледало бе, малоумник ... такива като тебе нямат място форум като този.

Сладурано, тичай, спортувай, храни се здравословно и ... ще стане ;)
Много хора са успели само защото искат ... искай ... дерзай ... ще стане :)

Stefityyy
09-26-2008, 09:03
потърси диетата на Дюкан, аз я спазвам и не съм останала нито гладна нито жадна, никак не е трудна , пробвай с нея ако искаш

Абе не е трудна,ама как да не ти се прияде всичко забраненооооооо :cry: :-k

няма лесни неща..
трай бабо за хубус :) :)

ra4ence
09-26-2008, 09:23
В Дюкан няма почти нищо забранено. Освен мазните неща. Лично аз я спазвам,но НЕ СЕ ЛИШАВАМ от зехтин и пълнозърнест хляб /в малки количества/,защото организма има нужда.
Майка ми е спазвала същата диета,но на друг доктор- Аткинсън. По този начин си е развалила жлъчката.
Внимавайте с диетите.

DrScoot
09-26-2008, 12:18
Nz ot de si, no vij nekoq tupalak, koqto jivee okolko vas i go pitai za hranitelna programa, no TRQBVA DA HODI6 I NA FITNES!!! INA4E NE STAVA! estestveno trqbva vreme, no spored men za 1 godina 6te ima mn golqm rezultat a sled o6te edna 6te si perfektna! Po dobre sega da trugne6 da gi svalq6 ot kolkoto kogato porasne6 6ot po trudno se svalqt(smisul nad 30 :D)-tova be6e tupo NO iVERNO :D ae deno sum ot polza!

macy_day_parade
09-27-2008, 12:57
аэ съм на 15 .. 1.74 см иии .... 94 кг .. oooooh what a nice pigееееееееееееееееееей задник ! oooooh u like pigs ?

Are you talking about yourself?!Sure you do :-D Well,I don't know about the others,but I don't like you :? Satisfied?

Както и да е.Значииии....за мен най-добрата диета е ЗОНАТА.Вземи си една от книгите и я прочети.Страхотна е,но аз нямам време да я спазвам,пък и пия много алкохол...
И още нещо- НИКОГА не прилагай такива скапани "бързи" диети върху себе си.Те са за хора без воля.Ако си такава трябва първо да се пребориш с това.Ако ще си щастлива като отслабнеш,значи просто отслабни.Не е толкова трудно,но не се увличай прекалено много-казва ти го бивша анорексичка :wink: