PDA

View Full Version : Подходящия момент да целунеш някое момиче?



vamp
09-24-2008, 15:51
Кога идва момента според вас,на мен само тази стъпка ми е трудна.Досега е ставало,запознваме се,лафчетата,пиене,танци-целувка.
Ако обаче да кажем се запознавам с нея,излизаме 2-3 пъти,пишем си по скайп,тя ме харесва,но не обича да ходи по дискотеки и т.н.Не сме и на купон,а сме някъде на улицата?
Тогава как да я целуна,в кафе е тъпо според мен,ами ако сме на пейка?
Говоря за 1-вата целувка с някое гадженце,тая стъпка още ми е трудна.Удачно ли е на 1-ва среща?Ми ако се дръпне,да пробвам ли пак,един приятел така пробва цяла вечер и вече 1 година ходи с това момиче 8-)

soul1199
09-24-2008, 16:05
mn filmi si gledal 8-) abe to si idva ot samo sebe si ,ne my misli tolkova i ako se drapne ne q celyvai pak,ne budi nahalen

Baby_b
09-24-2008, 16:05
Като я изпращаш до тях си е класика

HONDA
09-24-2008, 16:18
Този момент си се усеща. Няма как да го сбъркаш.

badboy94
09-24-2008, 16:24
a taka ti si razbira6 koga bace ;]

tarataika
09-24-2008, 16:29
на пейка в парка! тва е просто...оххх, спомени :)

sasha_90
09-24-2008, 16:32
Целуни я когато ти дойде отвътре.

hahavteen
09-24-2008, 16:47
На мен би ми било неприатно някой да тръгне да се опитва да ме целува... Когато някой е настоятелен нарочно се дърпам....
Предпочитам аз да покажа че искам да бъда целуната и тогава да се действа. Не можеш да сбъркаш знаците на момичето така че по-добре изчакай тя да ти покаже подходящия момент.

BaiToq
09-24-2008, 16:53
Най-добре е когато го
поискате взаимно.
Не прибързвай,имаш достатъчно време.
Но също така и не протакай повече от 3-4 седмици
ухажвания,флиртчета и т.н.,че да не избяга
ОФФ
Един дядо видял как младеж
прави лицеви опори и си казал:
"ейй,момко,тя жената избягала..."
ОФФ
Гледай я като почва да се гушка в теб,
като си върти косата,като ти се умилква 8-)
Иначе като се разделяте май
е добър вариянт,въпреки че не е
задължително да се целунете тогава.

midle
09-24-2008, 16:53
Когато започна да се обеснявам нещо и онази не издържа и ми се нахвърля :grin:

Fionna
09-24-2008, 17:10
когато и двамата замълчите,независимо къде сте (ъф корс когато сте насаме!) погледни я в очите и ако тя те гледа с поглед "искам те" тогава действай :D
Но според мен недей да бързаш,колкото повече "отлагаш" нейното желание ще се увеличи повече (естествено ако те харесва,както ти казваш :) ) айде успех!

Jumbie483
09-24-2008, 17:12
Този момент си се усеща. Няма как да го сбъркаш.


+1 8)

slim__shadygirl
09-24-2008, 17:13
Целуни я когато ти дойде отвътре.
+1 :)

snejana67
09-24-2008, 17:37
:) целуни я когато ти дойде отвътре :-) :-) :-) :-) пък да става каквото ще :-) :-)

Pliok0019
09-24-2008, 18:59
То момента си идва от самосебе си...

mozyk
09-24-2008, 22:17
Като я изпращаш до тях си е класика +5654

mirelinda
09-24-2008, 23:16
На едно момиче си личи когато иска да бъде целунато,гушка се гледате постоянно в очите се едно иска нещо,абе като осетиш че трябваа действай !! Айде успех с първата :-)

PoisoNGirL
09-25-2008, 02:08
Като я изпращаш до тях си е класика

I az sym na tova mnenie.No moje i da ne e bash na pyrvata sreshta.Prosto kato si trygvate,izprashtash q.Celuni q po buzkata pyrviq pyt kato primerno momche :-D :) I sledvashtiq kato si trygvate i se sprete pred tqh po pogleda i shte razberesh dali iska ili ne.. po pricnip ako edno momiche ochakva da go celunesh...pogleda i se spira v teb i trqbva da ti e qsno natatyk.No nedei da i se nahvyrlqsh s vsichka sila...Vajnoto e da nacelish momenta i da ne se pritesnqvash :) Uspeh

LINKNOT
09-25-2008, 02:20
на пейка в парка! тва е просто...оххх, спомени :)
+1 :---)

anichkaaaa
09-25-2008, 06:02
Аве тя ще ти покаже кога иска да я целунеш ве .. Ще почне повечко да се гушка в тебе .. разни такива :) Така че не се притеснявай , ще разбереш кога е подходящия момент :)

mynichka
09-25-2008, 09:23
няма точно определено време и място където трябва да целунеш момичето ..когато го усетиш я целувай :) Успех :)

Ev1l
09-25-2008, 10:03
Момента се усеща и не може да се сбърка.

slun4ice_90
09-25-2008, 10:27
на пейка в парка! тва е просто...оххх, спомени :) Велика идея! :grin: :-P

mmm_sweet
09-25-2008, 12:40
"един приятел така пробва цяла вечер и вече 1 година ходи с това момиче " ooo ako i ti taka 6 pravi6 zabravi.Tova e super dosadno i mn drazni nqkoi momi4eta i moje da vlo6i ne6tata.Moqta be6e kato bqhme sumi na tumnoto i na ulicata :D Zn 4e zvu4i tupo,no vsu6tost be6e MN ROMANTI4NO.toi me be6e pregurnal i turpelivo me iz4aka za da ne me celune samo toi,ami i dvamata..iiiiiiiiiiiiiiii :grin: be6e super

vamp
09-25-2008, 15:14
Баси погледите,баси чудото...Аз съм бил страшен варварин или напушвамцията и всичкото пиене са ми затрили мозъка...Сега си спомних как се умълчавахме и ме гледаха всичките момичета които съм целувал...
Никога обаче не бях обръщал внимание на това,чак сега се присетих,то май така става при по срамежливите.В последно време е ставало с тъпи реплики или като вземат да се гушкат в мен и аз ги целувам.

Голям съм глупак,да забравя старата школа с погледите...

Благодаря много на всички,ако се сетите за още нещо пишете.

BaiToq
09-25-2008, 16:55
Баси погледите,баси чудото...Аз съм бил страшен варварин или напушвамцията и всичкото пиене са ми затрили мозъка...Сега си спомних как се умълчавахме и ме гледаха всичките момичета които съм целувал...
Никога обаче не бях обръщал внимание на това,чак сега се присетих,то май така става при по срамежливите.В последно време е ставало с тъпи реплики или като вземат да се гушкат в мен и аз ги целувам.

Голям съм глупак,да забравя старата школа с погледите...

Благодаря много на всички,ако се сетите за още нещо пишете.
Т`ва са стааарите пинизи 8-)

moon_flower
09-25-2008, 17:25
Класиката си е класика.Навие ли се да ходи на кино с теб и да седнете на най задния ред в ъгъла,занчи ти е в кърпа вързана. :D Също така,както казаха преди мен може и да по пътя за вкъщи,когато я изпращаш.А за целувката на първата среща...ами аз досега все така съм била...ако той не ме целуне,аз ще го целуна,защото се нервя като не стане работата. :D И така... други начини...ми примерно следиш и действията и реакциите и съдиш по тях дали иска да бъде целуната.А принципно като се е навило момичето на среща,занчи има някакви очаквания.. :D

Lacey_66
09-25-2008, 18:32
Като я изпращаш до тях си е класика

+1 :-P

Rebirthing
09-25-2008, 18:43
Най-добре е когато го
поискате взаимно.


Точно :)

Lav40
09-25-2008, 18:55
Кога идва момента според вас,на мен само тази стъпка ми е трудна.Досега е ставало,запознваме се,лафчетата,пиене,танци-целувка.
Ако обаче да кажем се запознавам с нея,излизаме 2-3 пъти,пишем си по скайп,тя ме харесва,но не обича да ходи по дискотеки и т.н.Не сме и на купон,а сме някъде на улицата?
Тогава как да я целуна,в кафе е тъпо според мен,ами ако сме на пейка?
Говоря за 1-вата целувка с някое гадженце,тая стъпка още ми е трудна.Удачно ли е на 1-ва среща?Ми ако се дръпне,да пробвам ли пак,един приятел така пробва цяла вечер и вече 1 година ходи с това момиче 8-)
"Жената го сваляше явно и той беше озадачен и зашеметен, защото това му беше непознато. Сега той беше достатъчно мъдър, за да има търпение. Но...

Тя се притискаше в него. Очите и блещукаха като звезди. Тя разказваше вицове за целувки и целуване. На него му се прииска да я целуне, но не се поддаде на желанието си.

В края на краищата, момичето се отказа. И продължи нататък.
- О, Боже – осъзна мъжът – Трябваше да я целуна. Следвах някакви философии и не бях себе си. Трябва да вярвам на инстинкта..."

Вярвай на стомаха си.

Сигурно ще попиташ "Как да вярвам на стомаха си?"

Как знае детето да яде?
Ами, храната е точно пред него. То я подушва. Вижда я. Отделя слюнка.Същото е и с красивите жени! Какво прави детето след това?Вкусва храната.Но как ЗНАЕ кога да го направи?Неговите сетива му казват да го направи. То знае кога да яде, защото храната е готова, сготвена и поднесена пред него.Но кой механизъм му казва да го направи?Стомахът.Същото е и при жените! Те са подготвени за това. Те го мечтаят. Те го искат. О, небеса, определено го искат! Те са затоплени от твоя хумор, от твоето внимание, от техните желания, от твоите желания. Те са поднесени пред теб. Да не си мислиш, че тя е облечена с нещо, с което би се мотаела у дома? Не, тя се е облякла за теб! Жените не са орнаменти, на които да се възхищаваш. Те трябва да бъдат консумирани. Ти го знаеш. И те го знаят.Природата си има специална система. Нито една философия не може да ти помогне. Философиите, които „работят”, са тези, които най-силно доближават самата природа. Можеш или да се впуснеш по течението и да получиш това, което искаш, или да се мъчиш в адски болки. Така че слушай корема си! ;)

vamp
09-26-2008, 12:38
Ясно е вече всичко :-o

8992
09-26-2008, 13:40
оф 8-) знаеш ли кфо ..... направо я наеби пред майкаи и баща и :razz: :razz:

halcho_g
09-26-2008, 16:49
Брато слушай не му мисли . То става ей тъй докато усетите и 2мата . :grin: при мен беше тъй :) :P

vivteen
09-26-2008, 16:53
подходящият момент човек сам си го прави иначе няма такъв :-|

purple4o
09-26-2008, 18:49
Nahvurli see ;D

Menee super mn me kefii nqkoi pi4 da mi se nahvurli.. vazbujda6to e :lol:

i'm so excited!
09-26-2008, 19:01
не, не и се нахвърляй!.
а и също е доста дразнещо /поне за мен/ още да не сме си допрели устните и веднага да тръгне да ми пуска език.
добре бе, брат, и аз се кефим да си играем с езика ти, ама и я сакам малко романтика, еби му майката

MP
09-26-2008, 20:00
Този момент идва,когато разбереш,че и тя го иска.

nik0
09-26-2008, 21:07
Всички са минали през този проблем,спокойно!Когато ти дойде от вътре си кажи "каквото ще да става поне ще опитам нищо негубя"!А за времето и мястото..има ли желание,всичко става! :-)

dreaml1nd_
09-26-2008, 22:18
Целуни я когато ти дойде отвътре.
+1 :)


мхммммммммммммммммМ =P~

Lord Pimp
09-26-2008, 22:40
Тцтцтц Прочетох големи простотий който ми оправиха деня но и темата предрасполага към тъпи отговори(нищо лично към никой нямам)!Значи 1 с годинките почваш да осещаш момента ама играта е др.!Когато тя очаква да я целунеш просто тръгни да я целуваш и изведнъж си изварти главата и уснитети да са достатъчно близо до нейното ухо и ......(естествено трябва да кажеш нещо,ама само да не е "Айди да си ми гадже"или неква простотия от сорта)!Идеята на тази ситоация е да си поиграеш с нея и да я накараш тя да пойска толкова много целувката че сама да си я вземе!А за първата целувка предлагам!

Задължително трябва да й се обадиш четвъртък или сряда според зависи(от много неща) и от там се разбирате да гледате кино след това кафенце и разходка(това е стандарт за добро прекарване като нямаш самостоятелна квартира или поне работа със свой пари!)
Ж-жената,М---мъжа
-М:Ало!
-Ж:Ало!

-М:Здрасти Ж. как си?!
-Ж:Благодаря добре а ти?!

-М:Абе мани ме мен аз съм зле докато не те видя :) ......(трябва да се осети по телефона как го казваш с майтапчийски глас)
-Ж:Хахаха добре бе .....(след като се исмее задължително се продължава мисълта)
-М:Еми так си е!:)!Мислех да ходя с теб на кино ама си викам чек да я питам дали тя иска или да я открадна!
(прекрасно накарал си я да се насере от смях и след това действаш!)
-М:В събота дават "Нападението на хлебарките 3""отмъкването на хладилника" ще мина да те зема през вас!ОК!
(тук винаги има 2 отговора НЕ и ДА) са давам само пример как да го направиш че да наклониш везните в твоя полза!
Така след като го направиш всичко това с киното и кафето там по същия начин!забавен кретен и задължително не трябва да се прайш на чикиджия щото такива са само с Деси на се сещаш!

Малко се отклоних от темата но ти показвам малко жокери за да няма отказ за целувка!Така че успех момко и да знаеш че всяка жена е различна но си има модел на поведение и маниполация 8) !Успех ман

remus92
09-26-2008, 23:26
emi ako ste v nqkoi park ili ne6to takova,sednali ste nqkade.Pregarni q i ottam natatuk 6te si doide momenta :-o :)

luciferrr
09-27-2008, 02:49
Ем да, то се усеща както всички казват, когато видиш момичето, че се застоява и се заглежда в теб...държиш и ръката, докосваш лицето и...може да започнеш със романтичен разговор, който се прекъсва от целувката... :) и т.н.

Schnitzer
09-27-2008, 03:04
То си проличава като иска да я целунеш. :oops:

Erica1
09-27-2008, 18:26
Като я изпращаш до тях си е класика
Дам ... 8)

HardlyAwakened
09-27-2008, 18:29
на пейка в парка! тва е просто...оххх, спомени :)

ти имаше и спомени зад блока 8-)

Re5peC7
09-27-2008, 18:34
не знам защо го правиш толкова много на въпрос това, като не е нищо толкова сложно. Може би постепенно. Прегръдка, целувка по бузката и след като видиш реакцията и продължаваш по сериозната :) е не толкова бързо колкото си мислиш де :) Няма нищо лошо да е на първа среща ама то си зависи от момичето, нещата между вас и дали ще ти се отдаде подходящ момент ;)

pinky_shine
09-27-2008, 19:13
Еми може на пейка, може в градския, може навсякъде :-D

Escarina
09-27-2008, 20:42
Ти... идиот ли си?

vamp
09-29-2008, 21:51
Ти... идиот ли си?

Не,просто съм станал скован сухар,който взе да мисли прекалено много и му е трудно да си живее живота просто така.
За съжаление подобен начин на живот те кара да забравиш елементарни човешки неща и да си щастлив...

Escarina
09-29-2008, 21:54
Човече, ти явно си ебати фантазьора. Първо всяка вечер беше с различна, а сега питаш кога е удобния момент да целунеш момиче. Нали се сещаш, че ако си бил някъв ебати сваляча тва няма как да го забравиш?

batniki
09-29-2008, 22:16
Когато си глътнал 1,2 ментоса :o

cuv737000
09-30-2008, 05:16
niama kak da ne useti6 ;) primerny gledai ia v o4ite ako i tia te pogledne i ostanete v taia poza 5 sekundi iasny 4e ve4e moje6 da deistva6. ako tia si otkloni pogleda 6e znae6 4e o6te ne e gotova a niama i da si otblusnat ;) da ne zeme6 da sko4i6 vurxu neia i da ia stresne6 :D a v kraen slu4ai ostavi ia tia purva da te celune. oba4e ne vsiako momi4e bi celunalo purvo primernu az ne bix ;)

vamp
09-30-2008, 14:32
niama kak da ne useti6 ;) primerny gledai ia v o4ite ako i tia te pogledne i ostanete v taia poza 5 sekundi iasny 4e ve4e moje6 da deistva6. ako tia si otkloni pogleda 6e znae6 4e o6te ne e gotova a niama i da si otblusnat ;) da ne zeme6 da sko4i6 vurxu neia i da ia stresne6 :D a v kraen slu4ai ostavi ia tia purva da te celune. oba4e ne vsiako momi4e bi celunalo purvo primernu az ne bix ;)

Аха мен никак не ме биваше в такива романтични неща.Досега съм се целувал по купони или преди да ги чукам,или вкарвам някоя реплика или почвам да ги прегръщам,опипвам и т.н.Досега не ми се е случвало момиче да тръгне да ме целува 1-ва освен когато бях малък и една много ме харесваше и не ме оставяше
Just_me,сега стана ли ти ясно? :D :D

moonlady
09-30-2008, 14:52
ние момичетата винаги чакаме момчето да направи първата крачка (колко сме готини) :grin:
и по темата:..според мен когато погледите ви се срещтнат , тогава е някакси по удачно

Escarina
09-30-2008, 18:49
niama kak da ne useti6 ;) primerny gledai ia v o4ite ako i tia te pogledne i ostanete v taia poza 5 sekundi iasny 4e ve4e moje6 da deistva6. ako tia si otkloni pogleda 6e znae6 4e o6te ne e gotova a niama i da si otblusnat ;) da ne zeme6 da sko4i6 vurxu neia i da ia stresne6 :D a v kraen slu4ai ostavi ia tia purva da te celune. oba4e ne vsiako momi4e bi celunalo purvo primernu az ne bix ;)

Аха мен никак не ме биваше в такива романтични неща.Досега съм се целувал по купони или преди да ги чукам,или вкарвам някоя реплика или почвам да ги прегръщам,опипвам и т.н.Досега не ми се е случвало момиче да тръгне да ме целува 1-ва освен когато бях малък и една много ме харесваше и не ме оставяше
Just_me,сега стана ли ти ясно? :D :D

Ми... не :D

samoubiika
09-30-2008, 19:20
Кога идва момента според вас,на мен само тази стъпка ми е трудна.Досега е ставало,запознваме се,лафчетата,пиене,танци-целувка.
Ако обаче да кажем се запознавам с нея,излизаме 2-3 пъти,пишем си по скайп,тя ме харесва,но не обича да ходи по дискотеки и т.н.Не сме и на купон,а сме някъде на улицата?
Тогава как да я целуна,в кафе е тъпо според мен,ами ако сме на пейка?
Говоря за 1-вата целувка с някое гадженце,тая стъпка още ми е трудна.Удачно ли е на 1-ва среща?Ми ако се дръпне,да пробвам ли пак,един приятел така пробва цяла вечер и вече 1 година ходи с това момиче 8-)

Поне за мен целувката е нещо красиво и се влагат чувства в нея...както със секса 8) казаха ми,че съм старомодна...че идвам от миналия век...всъщност...не ме засяга това до такава степен!Аз не бих целунала първа и също така не бих се целувала с момче на 1вата среща или в дискотека...също така неможе да ме срещне човек по дискотеките,шото не съм от онзи тип,които се напиват и денсят със всеки в дискотеката ;д на практика съм си старомодна!


niama kak da ne useti6 primerny gledai ia v o4ite ako i tia te pogledne i ostanete v taia poza 5 sekundi iasny 4e ve4e moje6 da deistva6. ako tia si otkloni pogleda 6e znae6 4e o6te ne e gotova a niama i da si otblusnat da ne zeme6 da sko4i6 vurxu neia i da ia stresne6 a v kraen slu4ai ostavi ia tia purva da te celune. oba4e ne vsiako momi4e bi celunalo purvo primernu az ne bix

+1

gPa3HuTeJl
09-30-2008, 20:00
Няма подходяш момент, бе пичага. Всеки момент е подходящ зависи си от тебе как си го напра'йш... по всяко време мо'еш да я целунеш.... докато си ходите по улицата... д1рпаш я изненадващо - целуваш.... на пейката в парка.... в кафето, както каза ти... у вас.... у тех.... пред училище.... в училище.... навсяк1де пич...

Shushu11
09-30-2008, 20:14
Emi da to tva si idva ot samo sebe si...no naprimer moito mom4e az si go cunah 1-va,shtoto mi pisna da go 4akam cqla ve4er :grin:

Siankaa
10-01-2008, 07:16
Наистина трябва да си усетиш кога е момента.Не мога да ти кажа определено място - целуни я еди си къде,защото ако тя не е предразположена няма да е яко.Просто улови момента. :)

Nancy_
10-01-2008, 07:39
Според мен е най-добре,като я изпращаш.Зависи от много неща,де.Може и да е на първа среща.Щом сте излезли на ''среща''(или както там му казвате,смисъл,че сте си излезли да прекарате деня/вечерта само двамата),значи тя си има едно на ум и знае,че ти я харесваш и т.н.,а щом е излязла с теб,значи и тя те харесва ;) Много обяснения,много нещо казах :) Та по тази логика,няма значение къде и кога ще я целунеш за първи път,но както някой беше казал,че като я изпращаш - това си е класика ;)

dakatapk
10-01-2008, 12:04
az nqmam takiva problemi 4akam tq da me celune taka e nai dobre.samo nameci pravi i ako tq go iska nqma da izdarji dalgo :grin:

sextazy_baby
10-01-2008, 14:46
Ти ще усетиш кога е момента :)

gPa3HuTeJl
10-01-2008, 15:59
ние момичетата винаги чакаме момчето да направи първата крачка (колко сме готини) :grin:
и по темата:..според мен когато погледите ви се срещтнат , тогава е някакси по удачно

Някои май много жестоко те е изл1гал... ти к'во за готина ли се имаш ?

lyfche
10-01-2008, 16:04
еми пробвай ... иначе точно за целувката ... не съм правила аз първата стъпка .. е не точно де :oops:

Neftochimic
10-01-2008, 16:24
Този момент си се усеща. Няма как да го сбъркаш.

windyar
10-01-2008, 18:04
Този момент си се усеща. Няма как да го сбъркаш.
Подкрепям...:)

InnchetO
10-01-2008, 19:40
Кой каза да нЕ и се нахвърля ?
Та това е много яко бЕ :-D
Първата ми целувка с момче (не изобщо , а просто с определено момче) е била такава и беше страхотна :grin:

Няк'во аз си говора там нещо му обяснявам и си седиме на една пейка гушнати .. аз плямпам там и изведнъж .. ОПА :D Прекъснаха мЕ :D мн0г0 е сладк0 така (:

Каааакто и да е ..

Let mE ask s0mething n0w (:
А как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства :D никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка :D вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ :D и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ :-D та .. идеи ? :-D

Whyniser
10-01-2008, 19:47
Кой каза да нЕ и се нахвърля ?
Та това е много яко бЕ :-D
Първата ми целувка с момче (не изобщо , а просто с определено момче) е била такава и беше страхотна :grin:

Няк'во аз си говора там нещо му обяснявам и си седиме на една пейка гушнати .. аз плямпам там и изведнъж .. ОПА :D Прекъснаха мЕ :D мн0г0 е сладк0 така (:

Каааакто и да е ..

Let mE ask s0mething n0w (:
А как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства :D никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка :D вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ :D и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ :-D та .. идеи ? :-D
Земи си топъл шоколад и го разсипи без да искаш след това една :-) ще изпита бахти чувството.Заляла си го с топъл шоколад и си го целунала :razz:

tanchiii
10-01-2008, 19:55
хахах да бе като я изпращаш до тях и баща й ва вижда ааа кефф :grin: :D

cuv737000
10-01-2008, 20:22
ax ne e 4ak tolkova lo6o da te vidiat. lo6o e da te vidiat da po4nat da razpitvat i da iskat da se zapoznaiat s nego :D

Just_me_&_myself
10-02-2008, 07:15
очите говорят повече от желанията :)

midle
10-02-2008, 08:21
Кой каза да нЕ и се нахвърля ?
Та това е много яко бЕ :-D
Първата ми целувка с момче (не изобщо , а просто с определено момче) е била такава и беше страхотна :grin:

Няк'во аз си говора там нещо му обяснявам и си седиме на една пейка гушнати .. аз плямпам там и изведнъж .. ОПА :D Прекъснаха мЕ :D мн0г0 е сладк0 така (:

Каааакто и да е ..

Let mE ask s0mething n0w (:
А как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства :D никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка :D вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ :D и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ :-D та .. идеи ? :-D
Земи си топъл шоколад и го разсипи без да искаш след това една :-) ще изпита бахти чувството.Заляла си го с топъл шоколад и си го целунала :razz:

Или ще й обърне един цигански ако му е нова ризата :-D

Whyniser
10-02-2008, 15:25
Кой каза да нЕ и се нахвърля ?
Та това е много яко бЕ :-D
Първата ми целувка с момче (не изобщо , а просто с определено момче) е била такава и беше страхотна :grin:

Няк'во аз си говора там нещо му обяснявам и си седиме на една пейка гушнати .. аз плямпам там и изведнъж .. ОПА :D Прекъснаха мЕ :D мн0г0 е сладк0 така (:

Каааакто и да е ..

Let mE ask s0mething n0w (:
А как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства :D никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка :D вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ :D и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ :-D та .. идеи ? :-D
Земи си топъл шоколад и го разсипи без да искаш след това една :-) ще изпита бахти чувството.Заляла си го с топъл шоколад и си го целунала :razz:

Или ще й обърне един цигански ако му е нова ризата :-D
Имах предвид да му залее дънките :razz:

vamp
10-02-2008, 15:31
Кой каза да нЕ и се нахвърля ?
Та това е много яко бЕ :-D
Първата ми целувка с момче (не изобщо , а просто с определено момче) е била такава и беше страхотна :grin:

Няк'во аз си говора там нещо му обяснявам и си седиме на една пейка гушнати .. аз плямпам там и изведнъж .. ОПА :D Прекъснаха мЕ :D мн0г0 е сладк0 така (:

Каааакто и да е ..

Let mE ask s0mething n0w (:
А как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства :D никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка :D вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ :D и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ :-D та .. идеи ? :-D
Земи си топъл шоколад и го разсипи без да искаш след това една :-) ще изпита бахти чувството.Заляла си го с топъл шоколад и си го целунала :razz:

Или ще й обърне един цигански ако му е нова ризата :-D
Имах предвид да му залее дънките :razz:

Много опасна македонка си ;)

teengirl93
10-02-2008, 18:19
mi purvata celuvka spored men trqbva da e na same samo dvamata-pred tqh kogato i kazva6 leka no6t,kogato vurvite po ulicata spri i i kaji kolko e krasiva i q celuni...eh romanti4ka sum kvo da napraq :grin: :D

Whyniser
10-02-2008, 18:20
Кой каза да нЕ и се нахвърля ?
Та това е много яко бЕ :-D
Първата ми целувка с момче (не изобщо , а просто с определено момче) е била такава и беше страхотна :grin:

Няк'во аз си говора там нещо му обяснявам и си седиме на една пейка гушнати .. аз плямпам там и изведнъж .. ОПА :D Прекъснаха мЕ :D мн0г0 е сладк0 така (:

Каааакто и да е ..

Let mE ask s0mething n0w (:
А как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства :D никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка :D вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ :D и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ :-D та .. идеи ? :-D
Земи си топъл шоколад и го разсипи без да искаш след това една :-) ще изпита бахти чувството.Заляла си го с топъл шоколад и си го целунала :razz:

Или ще й обърне един цигански ако му е нова ризата :-D
Имах предвид да му залее дънките :razz:

Много опасна македонка си ;)
Това не го разбрах. А бе толкоз не разбрахте бе маааа факъъъ МОМЧЕ съм бе :o 8-)

Abbie_Broken
10-02-2008, 18:40
Когато дойде момента ще го усетиш :)

xSaShEtOx
10-02-2008, 19:24
MOQTA PRAKTIKA: predi sreshta s koeto i da e momiche izpivam 1dna vodka na ex, i posle deistvam- taka nito shte sujalqvam che ssum napr neshto koeto ne trqbva, nito shte se pritesnqvam. Deistavi.

xSaShEtOx
10-02-2008, 19:31
Кой каза да нЕ и се нахвърля ?
Та това е много яко бЕ :-D
Първата ми целувка с момче (не изобщо , а просто с определено момче) е била такава и беше страхотна :grin:

Няк'во аз си говора там нещо му обяснявам и си седиме на една пейка гушнати .. аз плямпам там и изведнъж .. ОПА :D Прекъснаха мЕ :D мн0г0 е сладк0 така (:

Каааакто и да е ..

Let mE ask s0mething n0w (:
А как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства :D никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка :D вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ :D и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ :-D та .. идеи ? :-D
Земи си топъл шоколад и го разсипи без да искаш след това една :-) ще изпита бахти чувството.Заляла си го с топъл шоколад и си го целунала :razz:

Или ще й обърне един цигански ако му е нова ризата :-D
Имах предвид да му залее дънките :razz:

Много опасна македонка си ;)
Това не го разбрах. А бе толкоз не разбрахте бе маааа факъъъ МОМЧЕ съм бе :o 8-)
Abe neznam dali si momche, ama iskam da me zapoznaesh s mackata na snimkata. :D

InnchetO
10-02-2008, 21:45
Кой каза да нЕ и се нахвърля ?
Та това е много яко бЕ :-D
Първата ми целувка с момче (не изобщо , а просто с определено момче) е била такава и беше страхотна :grin:

Няк'во аз си говора там нещо му обяснявам и си седиме на една пейка гушнати .. аз плямпам там и изведнъж .. ОПА :D Прекъснаха мЕ :D мн0г0 е сладк0 така (:

Каааакто и да е ..

Let mE ask s0mething n0w (:
А как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства :D никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка :D вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ :D и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ :-D та .. идеи ? :-D
Земи си топъл шоколад и го разсипи без да искаш след това една :-) ще изпита бахти чувството.Заляла си го с топъл шоколад и си го целунала :razz:

Или ще й обърне един цигански ако му е нова ризата :-D
Имах предвид да му залее дънките :razz:

Много опасна македонка си ;)
Това не го разбрах. А бе толкоз не разбрахте бе маааа факъъъ МОМЧЕ съм бе :o 8-)
Abe neznam dali si momche, ama iskam da me zapoznaesh s mackata na snimkata. :D

чувствам се п0ласкана :oops: :D

Whyniser
10-03-2008, 09:56
Кой каза да нЕ и се нахвърля ?
Та това е много яко бЕ :-D
Първата ми целувка с момче (не изобщо , а просто с определено момче) е била такава и беше страхотна :grin:

Няк'во аз си говора там нещо му обяснявам и си седиме на една пейка гушнати .. аз плямпам там и изведнъж .. ОПА :D Прекъснаха мЕ :D мн0г0 е сладк0 така (:

Каааакто и да е ..

Let mE ask s0mething n0w (:
А как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства :D никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка :D вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ :D и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ :-D та .. идеи ? :-D
Земи си топъл шоколад и го разсипи без да искаш след това една :-) ще изпита бахти чувството.Заляла си го с топъл шоколад и си го целунала :razz:

Или ще й обърне един цигански ако му е нова ризата :-D
Имах предвид да му залее дънките :razz:

Много опасна македонка си ;)
Това не го разбрах. А бе толкоз не разбрахте бе маааа факъъъ МОМЧЕ съм бе :o 8-)
Abe neznam dali si momche, ama iskam da me zapoznaesh s mackata na snimkata. :D

чувствам се п0ласкана :oops: :D
Ми стига тя да е съгласна.На мен не ще да ми говори.

Heartache
10-03-2008, 10:27
И на пейка е удачно, и в кафе също стига и двамата да го искате и да сте готови за това! Специално моята беше в кафе! Няма определено време, то си идва от вътре! Дерзай! :D