PDA

View Full Version : Якенце



kIsSs<0R>kIlLL
09-24-2008, 17:06
Здравейте!!!!!!! Не знам дали мястото на темата е точно тук и се извинявам ако не е! Както всички знаем наближава зимата та въпроса ми е относно зимните якенца . много ми харесва това:

http://prikachi.com/files/368960k.jpg
бих била мноооого благодарна ако ми кажете къде точно в софия мога да го намеря ако сте се натъквали на подобни (не съм от софия но често пазарувам от там) много ми харесва тоя модел и дори да не е същото искам нещо тясно със коланче .. подобно
ето и още една снимчица :
http://prikachi.com/files/368969v.jpg
айде чао за сега и без грозни коментари ако може :-) :-) 10хх предварителнооо

Bianca
09-24-2008, 17:10
Хмм, тренчкот, и аз ги обичам тея дрешки. (:
Навсякъде има такива, ти иначе от кой град си?

Blab
09-24-2008, 17:16
Не е тренчкот, а късо яке с коланче.
Тая зима ще си търся късо и аз.

OtherDimension
09-24-2008, 17:30
това ако за теб е зимно яке, за мен е един парцал, който в никакъв случай няма да те топли

stefity
09-24-2008, 17:38
това ако за теб е зимно яке, за мен е един парцал, който в никакъв случай няма да те топли

Подкрепям... но както се казва- Всеки с вкуса си!

kIsSs<0R>kIlLL
09-24-2008, 18:10
Хмм, тренчкот, и аз ги обичам тея дрешки. (:
Навсякъде има такива, ти иначе от кой град си?

иначе съм от благоевград :) :-P

stefity наистина е въпрос на вкус , така или иначе зимата нямам намерение да се скитам по улиците та да ме интересува много много дали ще съм с дебел кожух или "парцалка".. пък и зимата се си е студено , както и да си облечен :)
еей хора я кажете някой магазин и точно къде се намира Hit 2 fit. чакам те :-)

Saymon90
09-24-2008, 18:18
Драга, такъв тип палтенца има на страшно много места. Ако ти се дават пари, можеш направо да се изтърсиш в ЦУМ или Мола и да си потърсиш там - убеден съм, че ще ти допадне нещо. Иначе конкретни магазини не мога да ти кажа, но до колкото знам в Бенетон на Витошка също има подобни, както и в още един магазин на същата улица.

kIsSs<0R>kIlLL
09-24-2008, 18:29
Драга, такъв тип палтенца има на страшно много места. Ако ти се дават пари, можеш направо да се изтърсиш в ЦУМ или Мола и да си потърсиш там - убеден съм, че ще ти допадне нещо. Иначе конкретни магазини не мога да ти кажа, но до колкото знам в Бенетон на Витошка също има подобни, както и в още един магазин на същата улица.

какво имаш предвид под тва "ако ми се дават пари" колко горе долу..не ми се дават над 140-150

Saymon90
09-24-2008, 18:30
Мисля, че 140-150 ще ти стигнат :) Особено ако хванеш някое намаление :)

kIsSs<0R>kIlLL
09-25-2008, 15:30
Какви са тези парцали...И както казаха преди мен - ако мислиш, че става за зимата...Но май сте така "От студ умри, гъзар бъди :grin: "

мисля че вече си изказах мнението по въпроса... иначе благодаря мнооооого за коментарите :-)

Mirelchetoo14
09-25-2008, 16:18
Какви са тези парцали...И както казаха преди мен - ако мислиш, че става за зимата...Но май сте така "От студ умри, гъзар бъди :grin: "

Абе не е така... поне при мен зимата и с тънка блузка да съм, ако имам шал, шапка, боди и ръкавици, които топлят дорбе и не са малки/ къси ми е топло все едно съм си у нас.