PDA

View Full Version : Емо долл и има ли тя почва тук..



Ice_Queen_
09-24-2008, 18:57
Модератора не ми обръща внимание по скайп,значи няма ина лично мн да ми обърне...
Какво става? Защо Емо Долл с новия си скапан ник не е банната отново?


От: Hit 2 fit.
До: Ice_Queen_
Пуснато на: Сря Сеп 24, 2008 9:49 pm
Заглавие: Re: :))))))

Кой лицемерничи, бе? Егати тъпата патка си. Тая моя усмивка е подигравателна, ако не ти е ясно, пък и ти знаеш ли какво значи лицемерие? Все едно ще ида да кажа сега на Драганчо какво си казала, а на петканчо да ида да му кажа, че Драганчо е много тъп.
Ае-лека и мека, то човек да не бъде мил.
Ае, начукай си го.



Продължава да се заяжда и дълбае и в темите,ако държите ще се поровя и ще дам доста интересни коментари от тази особа.
Някой модератор няма ли да се заеме с нея отново?

Bianca
09-24-2008, 19:01
О, Боже, в темата за снимки написа, че който иска твоя снимка, да ти прати лично. И аз най-любезно те попитах дали на мен можеш да ми пратиш. Ти каза, че съм лицемерна и ТИ задълба нещата. Божеее, колко ограничени хора има на този свят.. Написах ти ОК, а ти продължи да ме обиждаш. :lol:

HenykucT
09-24-2008, 19:03
Тъпо, тъпо та дрънка ... 100 пъти Ви казах. Просто не и обръщайте внимание и рано или късно ще спре да пише ... Айдиътс .. :)

Ice_Queen_
09-24-2008, 19:03
О, Боже, в темата за снимки написа, че който иска твоя снимка, да ти прати лично. И аз най-любезно те попитах дали на мен можеш да ми пратиш. Ти каза, че съм лицемерна и ТИ задълба нещата. Божеее, колко ограничени хора има на този свят.. Написах ти ОК, а ти продължи да ме обиждаш. :lol:

можеш да ми копираш поста и да ми покажеш къде те обиждам,обръщам се към теб с обидни и нецензурни думи.

Ами подписа на Емото?Нима не е отправено към целия форум?За една по-голяма картинка - веднага мерки и се маха- ами това?

Boot
09-24-2008, 19:05
Какво се връзвате и ядосвате всички... не разбирам.
Емо Дол е едно дете, което току що е влязло в пубертета и не знае какво да прави с цялата съпътстваща го агресия, недоволство и хормони.

А вие уж сте големи хора, които вече са към края на тинейджърството и се ядосват. Защо трябва да ни е толкова тежко, когато непознат ни напсува? И толкова ли е трудно да не отговориш на провокативното лично съобщение?

Хората си имат различни начини за изкарване на лошото настроение - едни се напиват, други циврят, трети се псуват по форумите. Не са разумни, да. Но защо хората, които уж са с акъла си не реагират по-адекватно на цялата работа.

Не мрънкай, Снежна кралице, защото си била млада и глупава (както всички сме били) и игнорирай :)

cherinka
09-24-2008, 19:05
machoka q obicha ;)

Bianca
09-24-2008, 19:06
О, Боже, в темата за снимки написа, че който иска твоя снимка, да ти прати лично. И аз най-любезно те попитах дали на мен можеш да ми пратиш. Ти каза, че съм лицемерна и ТИ задълба нещата. Божеее, колко ограничени хора има на този свят.. Написах ти ОК, а ти продължи да ме обиждаш. :lol:

можеш да ми копираш поста и да ми покажеш къде те обиждам,обръщам се към теб с обидни и нецензурни думи.

Ами подписа на Емото?Нима не е отправено към целия форум?За една по-голяма картинка - веднага мерки и се маха- ами това?
Хмм, преди това не беше цензурирано, но Сам90 ме помоли и го направих. ;)

zloto
09-24-2008, 19:09
Виждам, че това е отговор на твое съобщение, или се лъжа? Пусни го и него, за да се прецени по-добре.
Пък и не съм забелязала Емо Дол да е обиждала някого с акаунта Hit 2 fit, освен когато отговаря на чуждите нападки...
Ако става на въпрос, има и други потребители, които обиждат и са за бан (пример - онези, на която всяка втора реплика им е ''на кафевО''), ама всички са твърде заети с Емо Дол...

sword
09-24-2008, 19:12
А не мислиш ли, че заяждането и може да е породено от твоето отношение към нея ?
Защо веднага гледате да обвинявайте другите бе ..

sword
09-24-2008, 19:13
А не мислиш ли, че заяждането и може да е породено от твоето отношение към нея ?
Защо веднага гледате да обвинявайте другите бе ..

Bianca
09-24-2008, 19:14
machoka q obicha ;)
Да, просто е влюбен до уши в мен! Няма толкова влюбен човек, да знаеш!!!! ;)

gsh
09-24-2008, 19:17
Действително е злобна, но повечето от вас тук дори не я забелязваха преди 2ма-3ма да почнат да я псуват

krisiiiiito
09-24-2008, 19:19
тя наистина понякога се вре много и не където трябва но някои я изкарват едва ли не чудовище :-o и дори тръгват да се заяждат без причина просто за да са минали и те през нея и да има още и още повече сkандали :x не казвам че сега ти го правиш но виждам такива хора.. понякога и тя започва да обиждаа така че никои не е цвете 8-) мисля че мнооооооого спорове се направиха заради нея и заради други които не могат да си държат езика зад зъбите :booooomb: а и ти емо дол малко по спокойно :P 8-)

zloto
09-24-2008, 19:20
Виждам, че това е отговор на твое съобщение, или се лъжа? Пусни го и него, за да се прецени по-добре.
Пък и не съм забелязала Емо Дол да е обиждала някого с акаунта Hit 2 fit, освен когато отговаря на чуждите нападки...
Ако става на въпрос, има и други потребители, които обиждат и са за бан (пример - онези, на която всяка втора реплика им е ''на кафевО''), ама всички са твърде заети с Емо Дол...
Проблем?Нещо против "онези"?
Ми... примерно... ни мъ кефите, както вас ни въ кефи Емо Дол :-o
Ама не съм тръгнала да се заяждам и да псувам на ЛС, нали? Просто си казвам мнението.

cherinka
09-24-2008, 19:21
^ na kafevO

mhmhmhmhm
09-24-2008, 19:22
мале тия теми вече са ми до болка скучни.
поне нещо ново да казвахте

zloto
09-24-2008, 19:23
И ти ли, Бруте 8-)
Това ''кафевО'' толкова ми е влязло в главата от тоя форум, че сигурно и аз ще започна да го употребявам :lol:

Ice_Queen_
09-24-2008, 19:23
Виждам, че това е отговор на твое съобщение, или се лъжа? Пусни го и него, за да се прецени по-добре.
Пък и не съм забелязала Емо Дол да е обиждала някого с акаунта Hit 2 fit, освен когато отговаря на чуждите нападки...
Ако става на въпрос, има и други потребители, които обиждат и са за бан (пример - онези, на която всяка втора реплика им е ''на кафевО''), ама всички са твърде заети с Емо Дол...
Проблем?Нещо против "онези"?
Ми... примерно... ни мъ кефите, както вас ни въ кефи Емо Дол :-o
Ама не съм тръгнала да се заяждам и да псувам на ЛС, нали? Просто си казвам мнението.

Мн хубаво го каза.Уважаемата нека копира мойте постове от личните.. и да покаже кое я е засегнало.А знаеш ли как тръгна вс - когато аз направих един коментар ЗА МЕНЕ СИ в 1 тема и тя реши да си ВРЕ НОСА

Ice_Queen_
До: Hit 2 fit.
Пуснато на: Сря Сеп 24, 2008 9:36 pm
Заглавие: Re: :))))))
Hit 2 fit. написа:
Може ли твоя снимка с руса коса?


не съм сигурна дали изобщо си ме виждала,пък и точно на теб да ти пратя..нямаш ли кой да се заяждаш сега,че ми пишеш на мен?

Ice_Queen_
До: Hit 2 fit.
Пуснато на: Сря Сеп 24, 2008 9:42 pm
Заглавие: Re: :))))))
Hit 2 fit. написа:
Абе, човек да не бъде мил с вас! Просто поисках да те видя, а и в мнението си каза, че който иска снимка, трябва да ти пише на ЛС. Е, аз искам да те видя, чувала съм, че си много хубава. (:


кво значи човек да не бъде мил с нас?ми ти като си се държала като изкопаемо нима очакваш като кажеш било то с нормален тон нещо на някой да се прави все едно нищо нямало.чувала тя че съм била хубава,хах.ако държиш да я видиш ще почакаш да я кача някъде..приличам на албена вулева и е мн весела принципно

За жалост емотиконите не излизат :)

Сега ще ме карате да ровя из постовете и как псува и обижда без причина?Само кажете и ще набавя още материал

И темата хич и не е за ключ - Вс тийн е тамън.Това ни засяга лично.Не че нещо,ама спрях почти да влизам във форума и ми е писнало малкото пъти като реша да се натъквам на некви нейни изказвания,снимки,спорове и т.н.

sword
09-24-2008, 19:28
Като гледам, помолила те е съвсем любезно. :)

Pooky
09-24-2008, 19:28
Аз не виждам какво толкова е направила!
Обикновенно гледам как другите започват да я обиждат и тя ест отвръща..и даже мисля че понякога доста яко затапва "големите" батковци и каки и те още повече почват да злобеят..

zloto
09-24-2008, 19:31
В случая тя просто е поискала снимка, нали? Не се е заяждала и пр.
Както и да е, това си е между вас, а аз може да съм изпуснала нишката на караницата :)

Ice_Queen_
09-24-2008, 19:37
АХАХАХА неемм,детето само си каза че ми е писало цитирам : Кой лицемерничи, бе? Егати тъпата патка си. Тая моя усмивка е подигравателна "

с цел подиграФка..ама не за тва пуснах темата.Аз съм една от многото,просто тва ДЕТЕ получи БАН и би трябвало да получи пак,по сумати точки.
Някой потребители преди година и нещо,като получиха и пак се регнаха,получиха предопреждение че пак ще се случи ако продължат.К,да предположим че е получила - тя продължава и ? Нима това поведение ще се толетира?Защо триете постовете на метоман и свастика,като тя се държи по същия брутален начин.

TheLittleAngel
09-24-2008, 19:45
Ох... не знам, кой кого е обидил и кой какво е казал, но един съвет от мен: срете да се ядосвате за глупости. Просто не си струва да си вдигате кръвното за такива работи. Радвайте се, дори и на най-малките радости в живота и ще видите, че така е по-добре.

ScionOfStorm
09-24-2008, 19:46
Boote,
стрейт майндърска си, личи ти 8)

Ice_Queen_
09-24-2008, 19:46
детски истории, а тя си е дете...

въпроса тук е: Вие деца ли сте?

аз като влизам ще виждам нейните...няма пак да изреждам..ще се издразня,няма да влизам.и така поне още 10 потребителя..после още 10.. и накрая Тийн ще запустее заради нея,мисля за общото благо ;) 8-)

i'm so excited!
09-24-2008, 19:48
добре де, само на мен емо дол не ми прави грам впечатление !?

Boot
09-24-2008, 19:51
Boote,
стрейт майндърска си, личи ти 8)
Да бе, пънах се тука да пиша някъф разумен пост и никой освен теб не го забеляза :D друго щеше да е при стрейт майндовете ;-)

babity
09-24-2008, 19:52
Я не ми се лигавете бе! К'во е направило момичето толкова, че вече се превземате толкова? Честно, през ... (който нямам) ми е за нея, ама пък вече прекалявате. Напоследък съм забелязала, че се заяжда предимно с хора, които са я наредили за нещо. Може да е грозна, да е тъпа, да ви дразни, всичко... просто разберете, че тя има правото да е тук точно толкова, колкото и вие и за разлика от вас (които се правите на безгрешни и непсуващи) ползва ЛС по предназначение, вместо да сипе помия пред очите на целия форум.

Авторке, ако толкова те дразни можеш да напуснеш форума по всяко време. Аз лично няма да плача много, а за другите нИ ме И*е!

HenykucT
09-24-2008, 19:54
добре де, само на мен емо дол не ми прави грам впечатление !?

Не само на теб ... но другите достатъчно нямат работа, за да се чудят с кой да се занимават .. И аз това се опитвам да им кажа .. :)

Erica
09-24-2008, 20:25
добре де, само на мен емо дол не ми прави грам впечатление !?

Не само на теб ... но другите достатъчно нямат работа, за да се чудят с кой да се занимават .. И аз това се опитвам да им кажа .. :)

Абсолютно.

machoka
09-24-2008, 21:58
Ама много сте интересни значи. 10 пъти ви казах, че хвърлям по едно око и чакам Хит 2 фит да ми даде повод да я банна, но уви, това за сега не се случваза разлика от много от вас.
Като видях какво си постнала във вид на ваша комуникация, ти първа започваш да се заяждаш, а отваряш въпрос за нея?!

Колкото и да си повтаряте едно и също - по-добре забравете за 'случая Емо Долл' и си насочете излишното време за губене в друга насока, защото започвате да ме дразните.

'Кафевите хора' да се чувстват последно предупредени, че ми писна вече от техните олигофрении и ще ги разкарам групово от форума при първия най-малък повод, който ми дадат.

Дискусията приключи.