PDA

View Full Version : Малко идеи ???



Lacey_66
09-24-2008, 19:16
:-o Често съм се замисляла върху това ... Какво правите и с какво бихте зарадвали някой ваш приятел... когато се чувства наистина зле и страшно отчаян... за някъв период .... какво правите за да му помогнете да прогоните черните мисли и да не се отказва толкова лесно .... само заради някво минало или нещо друго.... :? Някой може да кажат че тряя да се оправя сам да и сам да се справи но тва неможе да стане ... защото изоставители някой фр заради нещо такова едва ли ше се изправи и би продължил сам .... по скоро да се затвори в себе си и да направи най голямата грешка в живота си... и продължава да пада повече и повече ..... :? :? :? Ще съм ви благодарна ако дадете малко идеи... Мерси предварително... :-) :-) :-) :-) :-)

Blab
09-24-2008, 19:27
През последния месец имах няколко такива периоди, дори в момента съм се изолирала от близките си. Уви, всички са прекалено заети, за да ми обърнат нужното ми внимание.
Какво ми трябва в момента. Някой да ми цъфне на вратата с опаковка Нескуик и широка прегръдка. Цял следобед да гледаме филмчета, да си говорим, или просто да си помълчим заедно.
Но никой не ме разбира, склонна съм към ужасни депресии, независещи от мен, просто се случват и ме връхлитат за секунди.

Eddie
09-24-2008, 19:27
Много зле си описала нещата, почти нищо не разбрах.
Ако имаш на предвид как да помогнем на приятел да избяга от депресията, то бих те посаветвал да излезете някъде, да правите нещо забавно и т.н. само човека да не остава сам и да не мисли толкова за проблемите си. Но ако твоя приятел сам не разбера че от депресията няма полза и нещата стават само по-зле трудно някой ще му помогне.

ПП: Да беше вкарала думата любов тук там за да пасне темата на раздела.

BaiToq
09-24-2008, 19:28
:-o Често съм се замисляла върху това ... Какво правите и с какво бихте зарадвали някой ваш приятел... когато се чувства наистина зле и страшно отчаян... за някъв период .... какво правите за да му помогнете да прогоните черните мисли и да не се отказва толкова лесно .... само заради някво минало или нещо друго.... :? Някой може да кажат че тряя да се оправя сам да и сам да се справи но тва неможе да стане ... защото изоставители някой фр заради нещо такова едва ли ше се изправи и би продължил сам .... по скоро да се затвори в себе си и да направи най голямата грешка в живота си... и продължава да пада повече и повече ..... :? :? :? Ще съм ви благодарна ако дадете малко идеи... Мерси предварително... :-) :-) :-) :-) :-)
Бих му осигурил морална подкрепа,
тя е много важна,независимо
какво мислят някои незряли същества.

Lacey_66
09-24-2008, 19:32
:D Не стаа дума за мой фр или нещо .... просто ми е инт другите какво правят ... забелязала съм 4е тва отчаяние и тези депресий са прекалено срещани .... при тийновете ... и принципно какво бихте направили за ваш приятел... за да му покажете че не е сам ... шото всеки знае че само с думи не стаа .... ??? :? :( :( :? :-o :-o :-o

Erica
09-24-2008, 19:34
Ами обикновено в такива ситуации гледам да съм около човека...,дори и да не иска...В такива моменти е най-важното да не е сам/а или както каза Бай Тоя,трябва му/й морална подкрепа...

ell_ownz
09-24-2008, 19:35
be_true +1 .. i az sam taka ponqkoga...v takiva slu4ai stradashtiq 4ovek ima nujda prosto ot dobur priqtel..koito nikoga ne otkazva da mu dade savet, da prekarat vreme zaedno ili da digne telefona v 3 prez noshta, vapreki 4e e parva smqna sutrinta... ei takav priqtel im trqbva na depresiranite hora, a ne samo nqkoi s kogoto da se motaqt...

HONDA
09-24-2008, 19:36
Ами аз имам една приятелка, която често е в депресия и, когато е в такова състояние не излиза от тях. Просто я изкарвам (почти насила) и се мъча да я разведря. Разхождаме се (тя обича разходките), говорим си... И т.н.

crazy_style
09-24-2008, 20:16
ami na mene nikoi ne mi e pomagal.. zatva i se zatvorih v sebe si.. moje bi tova e edna ot nai-golemite gre6ki v jivoteca mi.. no kogato nqkoi e v depresiq nqam ideq kak d amu pomogna, i dori ponqkoga se 4udq za6to d ago pravq, sled kato az sama sum se preborila stova..

MartyParty
09-24-2008, 20:28
Гледам да съм около него/нея и давам да чете някоя книга според случая.На мен винаги ми помага.

Dorky
09-24-2008, 20:36
v obiknoveniq den vurtish nunjakoto i tva e ,no kat si v depresiq nekoi dr ti go vurti ili kak se kazva drugiqt 4ovek iska da e tursen i drugite da mu "povdigat" samo4uvstvieto da mu pokajesh 4e e zna4im da budesh do nego e dostatu4no PS Pri tejki slu4ai butilka vodka i igra na twister :D

Whyniser
09-24-2008, 21:10
:D Не стаа дума за мой фр или нещо .... просто ми е инт другите какво правят ... забелязала съм 4е тва отчаяние и тези депресий са прекалено срещани .... при тийновете ... и принципно какво бихте направили за ваш приятел... за да му покажете че не е сам ... шото всеки знае че само с думи не стаа .... ??? :? :( :( :? :-o :-o :-o
Ми отиваме да правим бънджи скок от мост.После даже не си помнеше името :D