PDA

View Full Version : тема само за момичета...



girl4eety
09-25-2008, 05:48
Здравейте!Хайде сега тук всички момичета да кажат как си подържат външния вид.Имам предвид да кажете какви неща използвате за лице,тяло и т.н. и други неща,абе всичко което правите за да изглеждате добре!!! :)

Voodo_doll
09-25-2008, 06:59
Еми аз използвам главно бяла козметика- кремове, душ гелове, шампоани ала бала.... и по малко гримове :) Абе всяко момиче си знае какво трябва да направи за да се почувства красива :-)

ELiTyYy
09-25-2008, 07:26
Има мн такива теми ми се струва... :)

mishmula
09-25-2008, 11:54
Тяло- бебешко олио или лосион
Лице- понякога фон- дьо- тен, спирала, молив и гланц
Коса- в комента само шампоан и пяна
И посещавам козметик редовно за кола- маска и на 3-4 месеца за почистване.
По принцип нямам нужда от много козметика и за това не ползвам

Jaffs
09-25-2008, 12:35
Има мн такива теми ми се струва... :)

Права си и ето една от тях, доста обширна по въпроса. :)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=168455

ra4ence
09-25-2008, 16:35
Коса- Dove шампоан. С друго не я третирам,няма нужда.
Лице- Крем за лице на Bilka с мавруд
Устни- само гланц
Ръце и нокти- крем на Bilka
Козметика-лаковe Manhattan,Golden Rose. Спирали,моливи-Maybelline.
Тяло- Лусион за тяло и Модулиращ гел за тяло на Bilka.
Интимен гел естествено... :)
Това е.
За космите- кола маска,а за перф. лице- на лазерна епилация ходя и почистващи процедури,но рядко.

Honey:)
09-26-2008, 19:49
Коса-балсам,шампоан,маска,healt shield-той се пръска преди да си сушиш косата или да се изправяш
Лице-крем за лице на Лореал.Грим-спирала,гланц,черен молив или очна линия и лосион за почистване на грим
Нокти-лакове :D
Ръце-кремче
Тяло-буш гелове,кеч балсам,сапун :D и фитнес и плуване

:grin: :grin: :grin: 8)

darla
09-26-2008, 20:00
Коса- Dove шампоан. С друго не я третирам,няма нужда.
Лице- Крем за лице на Bilka с мавруд
Устни- само гланц
Ръце и нокти- крем на Bilka
Козметика-лаковe Manhattan,Golden Rose. Спирали,моливи-Maybelline.
Тяло- Лусион за тяло и Модулиращ гел за тяло на Bilka.
Интимен гел естествено... :)
Това е.
За космите- кола маска,а за перф. лице- на лазерна епилация ходя и почистващи процедури,но рядко.

lazerna epilaciq na liceto :shock: ti mustaci li ima6 ili kosmi po buzite ili.....po4istvane ok ama epilaciq na LICETOOOO

pinky_shine
09-26-2008, 20:02
За коса: преса, кристали (Сери), маска (Гарниер), шампоан (Елсев), балсам (Глис Кюр); ходя на фризьор през месец.
За лице: Гарниер Пюр 3 в 1, пилинг маска (Ейвън), подхранваща маска (Ейвън), овлажняващ крем (Клийн енд Клиър), тоалетно мляко, черен молив.
За тяло: розов душ гел (Ейвън), зелен душ гел (Ейвън), ексфолиант (Ейвън).
За нокти: подхранващото нещо с киви (Ейвън).

Black_Fyed_Peas
10-05-2008, 19:28
коса:шампоан,маска-shauma, пяна и балсам без отмиване за блясък и понякога преса/изпавяне/
лице:почистващ гел на clean&clear и тоник на Биле,кремче за лице на нивея
тяло:душ гел,лусион за тяло
нокти и ръце:крем Bilka и лакове
Устни:гланц за блясък
косми:епилатор,коло маска и самобрасначка и козметик на 2-3месеца

nazistka*
10-05-2008, 20:05
Да линчуваме мъжът,дръзнал да влезе в темата!!!!

draki4ka
10-05-2008, 20:30
за коса:от Panten до shauma
преса изпозлвам за корени
за ръцете:лакове някфи балсами за никтите и ръцете
устни:балсам непременно и гланц
косми:като повечето впилатор и самобръсначка

абе за цалото лице трябват грижи и за тяло но има мн такива теми :?

ra4ence
10-05-2008, 21:01
Коса- Dove шампоан. С друго не я третирам,няма нужда.
Лице- Крем за лице на Bilka с мавруд
Устни- само гланц
Ръце и нокти- крем на Bilka
Козметика-лаковe Manhattan,Golden Rose. Спирали,моливи-Maybelline.
Тяло- Лусион за тяло и Модулиращ гел за тяло на Bilka.
Интимен гел естествено... :)
Това е.
За космите- кола маска,а за перф. лице- на лазерна епилация ходя и почистващи процедури,но рядко.

lazerna epilaciq na liceto :shock: ti mustaci li ima6 ili kosmi po buzite ili.....po4istvane ok ama epilaciq na LICETOOOO
Мустаци,брада,бакенбарди-всичко O:) хахах
Просто искам кожата да е идеално гладка 8)

BigFakeSmile
10-06-2008, 09:10
коса-шампоан и балсам Nivea за изправяне, и лак Taft черен задължително (всеки ден си топирам косата) и преса за изправяне :)
лице-понякога крем на Avon праскова :-) , Garnier Essentials-млякото, фон дю тен, пудра, спирала и черен молив (рядко) на Avon, балсам ягодка на Avon пак xD и мн рядко червило
тяло-Avon Skin So Soft и лосион Avon naturals бананче :P :grin: , крем душ гел Nivea Happy ;]]
стъпала-Avon Foot Works ексфолиант, лосион и спрей с аромат на диня :) ^^
ръце-лак в повечето случаи или черен, или някаф мн ярък 8-) ..абе да е по шантаво
а за обезкосмяване навсякъде мой да се каже..епилатор

mishmula
10-06-2008, 10:58
коса-шампоан и балсам Nivea за изправяне, и лак Taft черен задължително (всеки ден си топирам косата) и преса за изправяне :)


И още имаш коса :?: :shock:

AItOo0
10-06-2008, 11:12
Има мн такива теми ми се струва... :)

+1 да има и то много

fenkatakrisi952
10-06-2008, 17:44
Има мн такива теми ми се струва... :)

+1

sladko_teenche_v
10-07-2008, 13:17
Аз....за косата използвам 2 шампоана,зависи какъв е имало в магазина-Хербал Есенсис или Джонсанс бейби :oops: или балсам на Dove
За лицето лосион са почистване Клиан анд Клиар
За тяло крем и разни др такива
За краката си купих кутийката от Avon с пемзарпили и тн(върши работа) и неутрализиращия спрей
Гримове-слагам черен моли и спирала(гланц или червило-не-защото не мога да си мера :oops: ) и мн рядко фон дьо тен или пудра от някоя фр! :-P
За ноктите съм си взела заздравител и лакове във светли цветове
Също за лицето обичам да си правя маска от кисело мляко :oops:

kilaraGP
07-22-2011, 14:57
уау вие момичетата сте много деликатни създания , но за момент не ви ли интересува какво ние мъжете обичаме > накратко луди сме по парфюмите

LoveChocolate
07-22-2011, 21:25
Коса
- хининов шампоан
- хининова вода
- балсами не ползвам вече
- маски си правя сама
- изправям се всеки ден но не и през лятото
- лак за коса Гарниер с Бамбук
- спрей за коса използвам един на ейвън с бадеми
___________________________________________
Лице
ЗА ПОЧИСТВАНЕ
- розова вода
- лосион на ейвън 3в1
- крем здраве
- маски сама си правя

ГРИМ
-молив за очи на ейвън от колортренд
-спирала на ейвън
-фдт на ейвън
-пудра на ейвън
-гланцовете ми са прозрачни от козметичните магазини
-очна линия мисля да си купя на голдън роуз
_________________________________________
Тяло
- имам няколко лосиона на ейвън от серията Naturals
1.с Нар и манго
2.с ягода иии (забравих другото какво беше)
3.с Захаросана ябълка
4.с Ванилия

-душ гелове имам няколко на ейвън
-рол они - 2 на ейвън

:):):):):):):)

tinkiwinkidipsi
07-22-2011, 21:55
за косата си използвам шампоан ,балсам , маска и балсам без отмиване на сайъс , кристали, хининова вода и през 2 месеца се мажа с тривитаминол... ако си начупвам косата използвам някаква пяна на тафт за къдрици и една гел пяна на сери .. и май за косата е това :D
лицето си мия с минерална вода , почиствам го розова вода и с един гел за почистване на орифлейм, мажа се с един крем на нивеа ..
предпочитаните ми лакове са перфект и флормар
използвам балсам за устни нивеа със слънцезашитен фактор
за тялото си използвам бебешки лосион , бебешко олио ,спрей за тяло с розова вода и няколко други лосиона..използвам стик на гарниер и дезедорант на гарниер също от време на време използвам един рол он на дева , много е хубав ...
използвам молив за вежди на орифлейм , а когато се гримирам , спирала и ФДТ на мейбълин , молив и червило на манхатън ...
парфюми имам 3 , от които двата са на привършване и ми е жал да ги изпръскам :D единия е лакоста инспирейшън , другия е мекс айс тъч , а третия е някакъв на рефан , майка ми ония ден го донесе .. не го знам какъв е обаче мирише адски яко :D
сега за лятото си взех едно масло за плаж на гарниер , фактор 30 заедно с лосион за след плаж взех си и олио за почерняване на фармаси фактор 6 заено със лосион за след слънце (и е супер як този лосион попива за секунди) и сухо олио на кабана с фактор 20 и последното макар че беше най-евтино най-много ми харесва , защото не седи изобщо мазно по кожата , можеш да забравиш че си се намазал с нещо.... :grin:
мисля ,че е това всичко :-)

xXxXnIkKyYxXxX
07-26-2011, 12:37
За лицето : Мия се с такива кремчета .. Нали се сещате :D :D Кремове за измиване .. Не слагам никакъв грим само малко гланц и когато не съм спала пудра под очите , но рядко .. И маски си правя често ;д
За кожата на тялото ;д : Ами лосиони за тяло и мек душ гел : )
А фигурата си я подържам с Йога :-D :-D Не мога сложни упражнения защото не съм няква маниачка на тема 'Йога' освен за фигурата ми помага и за стреса (хахаха) Честно.След всяка тренировка се чувствам като нова :)

ahtimira
07-26-2011, 12:54
love_avril написа:
коса-шампоан и балсам Nivea за изправяне, и лак Taft черен задължително (всеки ден си топирам косата) и преса за изправяне

И още имаш коса

:lol: :lol: :lol:

Bebolinkaf
07-28-2011, 10:19
За косата си използвам шампоан за мазна коса на The Body Shop,балсам за блясък на The Body Shop и много рядко използвам серум за коса.
За тяло използвам един страхотен душ-гел с аромат на грейпфрут на The Body Shop и понякога използвам бебешко олио.
За лице използвам един тоник с екстракт от краставица на The Body Shop,околоочен крем с Витамин Ц и си правя маски с алое или водорасли.
Ходя на маникюр един или два пъти в седмицата.
Кола маска си правя всяка седмица,като понякога се е налагало и 2 пъти да ходя.На козметик ходя 2 пъти в седмицата за почистване на лице.

gummybear
07-28-2011, 10:33
има мнг такива теми!!