PDA

View Full Version : имам нужда от съвет...



RoSsY88
09-25-2008, 07:28
Здравейте..от година и нещо не съм писала тука но просто имамнужда да споделя...пиша барзо така,че сигорно ще има доста правописни грешки....Имах една ужасна дълга връзка от разтояние..и реших да я приключа и да се хвана с нещо по сигорно и сериозно...аз съм студента във Варна и лятото работех в едно заведение като сервитиьока....ДОколкото ми казаха,някакво момче ме беше харесало м и всяка вече идело заради мене да ме гледа и разпитвало свой приятел който ми беше мн редовен клиент и добър познат за мен....да кажем,че не бях го забеляза докато неговият познат не почна да ми натяква колко мн ме харесвал М. и искал да сме заедно...даже не бях се сетила кое е момчето защото компанията беше голяма и нямаше как всички до еидн да ги помня...оказа се че е сладур но уви аз още си обичах бившият и необичам тея оредени неща...зажалост и моята най одбара приятелка и колежка на работа започна да ми досажда и тя....гоовореше постоянно за него колко бил добър,сериозен и било време да си хвана някой дет да ме обича...най накаря му дадох шанс пихме 2-3 кафета само двамата но уви...за мене беше просто поредният дет ме харесал и дет няма никакъв шанс да е с мене...но момчето не се отказа....така ме гледаше на работа..даже като управителя ми викаше ме успокояваше,говореше му на него да не прави така абе страхотен разбирате ли...и стана някакви глупости на работа и целият персонал до един беше уволнен...вечерта това момче ме прибра с колата си до у тях...аз бях решила да си сабера багажа и да се прибера във Велико Търново за месец преди учебната година щот без работа нямаше и пари и нямаше смисал само да седя и да харча...тогава той ме целуна и не знам..тая целувка обърна всичко в мен...не знам как минаха 3 часа в целувки и преградки но като тръгвъх към нас и си събирах багажа ми стана тъжно за него и за тва че може да стане нещо а аз си тръгвам...но той започна да ми пише смси...да ми звъни..даде ми тва което бившият не ми даваше-внимание,любов...след 2 седмици се върнах за 2 дена у Варна за един рожден ден и бяхем заедно няколко часа но перфектни...ЗНаете ли,че винаги става нещо и губя тва дет сикам..щом ме накара да се влюбя за толкова малко...след тва пак се прибрах....брояхме дните...преди 4 дена ми каза че ме чака,че ще ме посрещне на гарата,че ме обича и че казал дори на техните за мен....но следващите 3 дни не ми вдигаше не ми отг на смсите..беше нервен..не беше момчето на 25 уравновесено дет знаеше какво иска,дет идеше за едно кафе до търново само да е с мен за някой друг час....каза че не зане дали сиак да го търся че иска да си поговорим като си дойда след 3 дена у варна...че някой неща не харесвал,че мн сам го търсила....и аз бях туш щото той ме търсеше не аз....вчера ми звънна и каза че има друга...че слага край на всичко и не искал да разбирам от друго място...всичко ми се срина...щот хлътнах мн...не мога да спя от както станаха тея неща а след 4 дена си хдоя към варна за постоянно...исакм да си го върна мн се влюбих ако имате някакви идеи...като ми каза тва аз му тряснах тела и до там...просто нямах сили даже да чуя дали ме е лъгал или я е срещнал някаде....2 месеца секи ден ме търсеше .... моля ви дайте съвет :lol:

MiMcHeToOo
09-25-2008, 07:36
Стой си мирна, той ше разбере ква глупост е направил. Надявам се...

TPAKTOPUCTA
09-25-2008, 07:46
мацка ... я не му се давай, горе главата

ще дойде следващия ... този просто те е искал за бройката, поне от това което прочетох. (морски галрус) поне сега като си студентка не би трябвало да имаш проблем да си хванеш друго гадже ....

sasha_90
09-25-2008, 10:00
Не го търси-така само ще нараниш себе си.

Sweet__Dream
09-25-2008, 10:12
Не го търси вече.Просто няма смисъл .Може би в началото,когато той те е търсил и ти си го отбягвала му е било хубаво.Но сега след като вече те има,не може да те оцени.И да искаш не можеш да промениш нищо.Най-добре остави всичко в ръцете на съдбата.Пожелавам ти успех и горе главата. :) :wink:

RoSsY88
09-25-2008, 14:42
Мерси мн на всички....дано ме потърси...мн искам да съм снего и мн хлатнх...и одавна просто не бях се чувствала толкова щастлива с някой...след няколо дена си хдоя към варна и той зане кога....да видим дали ще ме потърси може и да се осазнае макар да не знам дали си е харесал друга или е с друга...но май и аз заслужавам малко да съм щастлива....така,че няма да го търся и ще видя времето ко ще покаже...

slun4ice_90
09-25-2008, 16:28
мацка ... я не му се давай, горе главата

ще дойде следващия ... този просто те е искал за бройката, поне от това което прочетох. (морски галрус) поне сега като си студентка не би трябвало да имаш проблем да си хванеш друго гадже .... +4е :)

HONDA
09-25-2008, 16:51
Не го търси-така само ще нараниш себе си.

soul1199
09-25-2008, 17:21
Не го търси вече.Просто няма смисъл .Може би в началото,когато той те е търсил и ти си го отбягвала му е било хубаво.Но сега след като вече те има,не може да те оцени.И да искаш не можеш да промениш нищо.Най-добре остави всичко в ръцете на съдбата.Пожелавам ти успех и горе главата. :) :wink: +++1

pet_14
09-25-2008, 17:31
Стой си мирна, той ше разбере ква глупост е направил. Надявам се...
Той е направил глупост нали ? Защото момчето е тичало след нея толкова време и тя не та не....Еми да и той е постъпил кофти като е направил така,тя се е влюбила в него ,а той след 2 дена повече не ме търси,тъпо е.....
един съвет към момчието,ако има все още нещо към момчето да го потърси,да излязат на едно кафе да се разберат и тва е.....