PDA

View Full Version : Информация за Flagyl?!



Sharpey
09-25-2008, 08:09
Здравейте, днес ходих на гинеколог за 2ри път досега и ми изписа едно лекарство Flagyl за бяло течение и вагинални възпаления. Каза че лекарството представлява таблетки, които трябва да пия аз и сексуалния ми партньор. Бих искала да попитам дали някой от вас го е вземал и как точно се приема? Моля нека да споделите има ли странични действия? На каква цена мога да го купя? Задължително ли е и приятеля ми да го пие? Ако имате някаква информация за този медикамент, бихте ли ми я казали? Благодаря предварително.

hottie
09-25-2008, 08:45
Мисля, че въпросното лекарсво е от порядъка на 7лв и е вид антибиотик Всичко пише в листовката, а лекарката не ти ли е казала как да го пиеш?. Каквото и да е лекарството задължително приятеля ти трябва да го пие и той иначе няма да има ефект. Ако го пиеш сама просто няма смисъл.
Страничните ефекти сигурно ги пише и тях в листовката :) Купувай и не го мисли толкова. Няма нищо страшно, нищо срамно.

assd22
09-27-2008, 22:26
Мисля, че въпросното лекарсво е от порядъка на 7лв и е вид антибиотик Всичко пише в листовката, а лекарката не ти ли е казала как да го пиеш?. Каквото и да е лекарството задължително приятеля ти трябва да го пие и той иначе няма да има ефект. Ако го пиеш сама просто няма смисъл.
Страничните ефекти сигурно ги пише и тях в листовката :) Купувай и не го мисли толкова. Няма нищо страшно, нищо срамно.да бе, верно ли и приятелят и трябва да го пие ?

hottie
09-28-2008, 19:25
Да , защото може после само да си прехвърлят "проблема".