PDA

View Full Version : имам нужда от съвет....



I_hate_you_p
09-25-2008, 10:31
здравейте всички... :) трябва ми малко помощ.....скъсах с приятеля си преди около месец...и сега харесвам най добрия му приятел....той също ме харесва...даже ми писа смс че ме обича....прекарахме няколко дена заедно...всичко беше спр...до момента в който ме пита дали искам да сме заедно...и аз казах НЕ от страх че ще се влюбя пак и ще ме наранят отново...а всъщност искам....бяхме се скарали....при което той ми писа в скайп и иска неска да се видим....довечера ще излизаме нз какво да правя и какво да му кажа...а ако тръгнем нз как да кажа на бившия си....защото не смятам да се крия....помощ...благодаря на всички предварително......! :-)

nininka
09-25-2008, 10:41
purvo za6to trqbva da kazva6 na biv6iq? kato go haresva6 trugnete i tolkova toi e bil v tvoeto minalo pomisli za bude6teto. a tova 4e my e priqtel mislq 4e ne e pri4ina prosto sega si izbrala po dobur ot nego.zatova davai mace lubovta e ptred teb :-) :) i yspeh mili4na nadqvam se da sam ti pomognala

FeNuT
09-25-2008, 10:50
ami kvo kato e nai-dobriq priqtel na biv6iq ti....kato go obi4a6 ili po-skoro haresva6 i toi 6tom spodelq 4uvstvata ti ne vijdam problem.Biv6iq e ve4e minalo...

I_hate_you_p
09-25-2008, 10:54
purvo za6to trqbva da kazva6 na biv6iq? kato go haresva6 trugnete i tolkova toi e bil v tvoeto minalo pomisli za bude6teto. a tova 4e my e priqtel mislq 4e ne e pri4ina prosto sega si izbrala po dobur ot nego.zatova davai mace lubovta e ptred teb :-) :) i yspeh mili4na nadqvam se da sam ti pomognala
mersiii mila pomogna mi :) {}

ThunderGoddess
09-25-2008, 10:57
Бившия ти е бивш. Щом сте скъсали, ти продължаваш напред във всяко едно отношение, включително и в личния ти живот. Щом се обичате, приеми да ходите, не се притеснявай за бившия, и той ще си намери друга :)

slun4ice_90
09-25-2008, 10:59
здравейте всички... :) трябва ми малко помощ.....скъсах с приятеля си преди около месец...и сега харесвам най добрия му приятел....той също ме харесва...даже ми писа смс че ме обича....прекарахме няколко дена заедно...всичко беше спр...до момента в който ме пита дали искам да сме заедно...и аз казах НЕ от страх че ще се влюбя пак и ще ме наранят отново...а всъщност искам....бяхме се скарали....при което той ми писа в скайп и иска неска да се видим....довечера ще излизаме нз какво да правя и какво да му кажа...а ако тръгнем нз как да кажа на бившия си....защото не смятам да се крия....помощ...благодаря на всички предварително......! :-) Тази ситуация е много гадна....Ти обичаш ли бившия си?И защо въобще мислиш да му казваш,след като сте скъсали нз.....Пък и най-прецакващото от целия разказ е,че те са уж френдове...Накрая усещам как ще се скарат жестоко заради теб... :-o Ти преди си била с онова момче,а сега искаш да си и с приятеля му.... :shock: :? Ако бях на твоето място хич нямаше да се занимавам с този...."приятел" на бившия ми....Пък и вече ти казва "обичам те".....Абе нямам думи...Мисля,че той не си заслужава... 8) Все пак ти си решаваш!

I_hate_you_p
09-25-2008, 11:03
здравейте всички... :) трябва ми малко помощ.....скъсах с приятеля си преди около месец...и сега харесвам най добрия му приятел....той също ме харесва...даже ми писа смс че ме обича....прекарахме няколко дена заедно...всичко беше спр...до момента в който ме пита дали искам да сме заедно...и аз казах НЕ от страх че ще се влюбя пак и ще ме наранят отново...а всъщност искам....бяхме се скарали....при което той ми писа в скайп и иска неска да се видим....довечера ще излизаме нз какво да правя и какво да му кажа...а ако тръгнем нз как да кажа на бившия си....защото не смятам да се крия....помощ...благодаря на всички предварително......! :-) Тази ситуация е много гадна....Ти обичаш ли бившия си?И защо въобще мислиш да му казваш,след като сте скъсали нз.....Пък и най-прецакващото от целия разказ е,че те са уж френдове...Накрая усещам как ще се скарат жестоко заради теб... :-o Ти преди си била с онова момче,а сега искаш да си и с приятеля му.... :shock: :? Ако бях на твоето място хич нямаше да се занимавам с този...."приятел" на бившия ми....Пък и вече ти казва "обичам те".....Абе нямам думи...Мисля,че той не си заслужава... 8) Все пак ти си решаваш!
mi ne obi4am biv6iq si ve4e po typata pri4ina 4e mi izneveri 3 pyti i vvsi4kata m,i lubov iz4ezna poradi tozi fakt....nqma kak da en mu kaja 6toto si ostanhme fr i si pi6em nqkoi pyt i vse pak toi e v edna kompaniq s nai dobriq si priqtel....a ako tragnem trqbva d ni vijda zaedno....i a tova trqbva da mu kaja.. ;]

HONDA
09-25-2008, 11:06
Бъди с това момче, щом искаш. А за бившия ти... Той е минало. Просто му го кажи, няма нищо сложно. Той няма право да ти казва, каквото и да било.

slun4ice_90
09-25-2008, 11:24
здравейте всички... :) трябва ми малко помощ.....скъсах с приятеля си преди около месец...и сега харесвам най добрия му приятел....той също ме харесва...даже ми писа смс че ме обича....прекарахме няколко дена заедно...всичко беше спр...до момента в който ме пита дали искам да сме заедно...и аз казах НЕ от страх че ще се влюбя пак и ще ме наранят отново...а всъщност искам....бяхме се скарали....при което той ми писа в скайп и иска неска да се видим....довечера ще излизаме нз какво да правя и какво да му кажа...а ако тръгнем нз как да кажа на бившия си....защото не смятам да се крия....помощ...благодаря на всички предварително......! :-) Тази ситуация е много гадна....Ти обичаш ли бившия си?И защо въобще мислиш да му казваш,след като сте скъсали нз.....Пък и най-прецакващото от целия разказ е,че те са уж френдове...Накрая усещам как ще се скарат жестоко заради теб... :-o Ти преди си била с онова момче,а сега искаш да си и с приятеля му.... :shock: :? Ако бях на твоето място хич нямаше да се занимавам с този...."приятел" на бившия ми....Пък и вече ти казва "обичам те".....Абе нямам думи...Мисля,че той не си заслужава... 8) Все пак ти си решаваш!
mi ne obi4am biv6iq si ve4e po typata pri4ina 4e mi izneveri 3 pyti i vvsi4kata m,i lubov iz4ezna poradi tozi fakt....nqma kak da en mu kaja 6toto si ostanhme fr i si pi6em nqkoi pyt i vse pak toi e v edna kompaniq s nai dobriq si priqtel....a ako tragnem trqbva d ni vijda zaedno....i a tova trqbva da mu kaja.. ;] Направи тогава,каквото решиш за добре!Надявам се само този негов "приятел" да не те нарани.... :? Успех :-) ! А за бившият ти ще кажа самo,че е голяма мърша.... 8) Добре,че си го з******...... :-D

I_hate_you_p
09-25-2008, 11:33
mersiiii na vsi4kii :-) :-) :-) :-) :-)

alizi
09-25-2008, 12:15
ti luda li si ili si mnogo zle kazvam ti.kakvo trqbva da dava6 obqsneniq na iv6iq ti q se hva6tai s mom4eto 6tom ti e kef s nego i da si gleda rabotata bif6iq :D

mishmula
09-25-2008, 12:55
на 13 ли си?

tarataika
09-25-2008, 12:59
Защо не? Вие сте скъсали и всеки продължава начисто - малко кофти, че е с най-добрия му приятел, дано не се сдърпат заради теб. Това си е някакво тяхно правило - не ходи с бившите на приятелите си. Ама какви приятели са - смятай. А относно съобщаването - просто поговори с него и го питай преди да предприемате каквото и да е. Може да няма нищо против, или да, но е важно да поговориш с него, преди да тръгнете.