PDA

View Full Version : След краят ...



NeLLy_BaBy
09-25-2008, 11:55
Здравейте отдавна не съм писала, може би е и грешка че сега пиша , но бих искала да чуя мнението и на др. хора. Занчи с моя бивш приятел се бяхме разделили преди 3 мес. Всеки от нас ще учи - той задочно, а аз редовно в друг град. По принцип ние се разделихме окончателно, и в последно време не сме се виждали често, само покрай обши приятели.
Миналата седмица стана нещо , което ме наведе на някои мисли.
БЯхме излезнали и на връщане бяхме с неговата кола, но тъй като тя е малка и отзаде трябваше да се набутаме 4 човека и аз трябваше да се в /у едно момиче и едно момче, но повече към момчето. Дотук нормално, но след като се върнах наш общ приятел ми пише в скайпа че на бившия хич не му било приятно, държала съм се неуважително към него тъй като вече нямал чувства към мен , но сме скъсали прекалено скоро. Факта е че не е трябвало да разбирам че той е писал на момчето, което казва на мен.
После разбирам от приятелката си че сле дкато съм слезнала колата , той натъртвал няколко пъти как съм се държала .
КАто разбрах това ме наведе на мисълта защо толкова ще го прави на въпрос , уж няма чувства, прилича ми на ревност, какво като съм еднала в друго момче след като вече няма нищо м/у нас както той казва.МОже би просто мъжкото му его е пострадало. Не знам, но защо ще го прави от мухата слон тогава. И най- тъпото от всичко е че продължава да се държи по същия начин, с тази дистанция дори отбягва погледа ми, а зад гърба си усещам как ме наблюдава. На моменти когато седим на 1 маса или близко скъсява дистанцията. Какво иска този човек. Тъкмо се опитвам да продължа на напред. След 2 дена заминавам да уча. Факта е че и аз още не съм го забравила макар че се правя пред другите че не ми пука. МОже би нямаше голям смисъл да пускам тази тема. Благодаря на тези които са прочели и са изказали мнение по въпроса.
НЯма смисъл да се връщам към тази връзка, ще срешна други хора там където отивам, но имам чувството че и за него не са свършили, по държанието му колкото и да твърди обратното и честно казано съжалявам че всичко свършва така. Лятото той не ходеше с друго момиче нито аз с друг, но това няма голямо значчение.

mmm_sweet
09-25-2008, 12:06
:shock: Boje,toq e nqkakuv prostak ob6to vzeto.Kak moje da se durji taka s tebe,ta ti ni6to ne mu pravi6,no kaji mi-napravi li ne6to v kolata,kogato sede6e v mom4eto,koeto da mu e nabilo na o4i,6toto ako e taka tova moje da obqsni vsi4ko :-o

NeLLy_BaBy
09-25-2008, 12:15
Не точно това е че нищо не съм направила.Другото е че се оказва друга е причината поради която сме се разделили, не защото аз заминавам , нещо друго е но не мога да го разбера, защото не мога да говоря с него, не че няма кой друг да попитам, но ще стане въпрос че аз търся начин да се сближа с него отново и така. А няма смисъл защото дори и да имаш чувства с атакова държани е от негова страна, а и доверието не може да се върне. Просто защо трябва да го срещам и да стават такива неща? Добре ми беше като беше далече от мен тези дни. Точно преди да замина мислех, че съм го забравила напълно готова да отворя нова страница.

Erica
09-25-2008, 12:15
С риск да се повторя,но и сега ще ти кажа същото,което и преди съм казвала в темите ти за Него...Спри да търсиш във всяко нещо скрит подтекст,замисъл и прочие,докато го правиш наистина няма да можеш да продължиш напред!

pet_14
09-25-2008, 12:18
Все още изпитва нещо към теб ;)

FeNuT
09-25-2008, 12:31
Честно да ти кажа и аз да съм и на мен ще ми е неприятно да виждам скоро след като сме скъсали бившето си гадже в такава ситуация/поза.Той явно е и доста ревнив щом чак е споделил със свой приятел,а не е запазил неприятното за себе си...но аз мисля че въпреки ме той казва че вече не изпитва нищо към теб той все още те харесва....ти обаче харесваш ли го,а може ли да има според теб някакво бъдеще за евентуална връзка или няма смисъл?

slun4ice_90
09-25-2008, 12:32
Здравейте отдавна не съм писала, може би е и грешка че сега пиша , но бих искала да чуя мнението и на др. хора. Занчи с моя бивш приятел се бяхме разделили преди 3 мес. Всеки от нас ще учи - той задочно, а аз редовно в друг град. По принцип ние се разделихме окончателно, и в последно време не сме се виждали често, само покрай обши приятели.
Миналата седмица стана нещо , което ме наведе на някои мисли.
БЯхме излезнали и на връщане бяхме с неговата кола, но тъй като тя е малка и отзаде трябваше да се набутаме 4 човека и аз трябваше да се в /у едно момиче и едно момче, но повече към момчето. Дотук нормално, но след като се върнах наш общ приятел ми пише в скайпа че на бившия хич не му било приятно, държала съм се неуважително към него тъй като вече нямал чувства към мен , но сме скъсали прекалено скоро. Факта е че не е трябвало да разбирам че той е писал на момчето, което казва на мен.
После разбирам от приятелката си че сле дкато съм слезнала колата , той натъртвал няколко пъти как съм се държала .
КАто разбрах това ме наведе на мисълта защо толкова ще го прави на въпрос , уж няма чувства, прилича ми на ревност, какво като съм еднала в друго момче след като вече няма нищо м/у нас както той казва.МОже би просто мъжкото му его е пострадало. Не знам, но защо ще го прави от мухата слон тогава. И най- тъпото от всичко е че продължава да се държи по същия начин, с тази дистанция дори отбягва погледа ми, а зад гърба си усещам как ме наблюдава. На моменти когато седим на 1 маса или близко скъсява дистанцията. Какво иска този човек. Тъкмо се опитвам да продължа на напред. След 2 дена заминавам да уча. Факта е че и аз още не съм го забравила макар че се правя пред другите че не ми пука. МОже би нямаше голям смисъл да пускам тази тема. Благодаря на тези които са прочели и са изказали мнение по въпроса.
НЯма смисъл да се връщам към тази връзка, ще срешна други хора там където отивам, но имам чувството че и за него не са свършили, по държанието му колкото и да твърди обратното и честно казано съжалявам че всичко свършва така. Лятото той не ходеше с друго момиче нито аз с друг, но това няма голямо значчение. Явно му пука,даже страшно много,но поради една или друга причина не иска да сте заедно... :-o Странен човек...

sasha_90
09-25-2008, 13:47
Вероятно още изпитва нещо към теб.

PoisoNGirL
09-25-2008, 13:55
Shtom se drazni e qvno,che oshte izpitva neshto kym teb.No zamisli se ima li znachenie sled kato otivate v razlichni gradove i edva li shte se vidite.Prosto se otkaji.Ne tyrsi podtekst v deistviqta mu i prodylji napred.Ako e bilo pisano da ste zaedno veche da ste se sybrali.

kifla
09-25-2008, 14:15
Сама си написа че не искаш нищо повече от този човек ..тогава какво ти пука какво означават действията ти?

HONDA
09-25-2008, 16:44
Според мен това е чувство на притежание. Той е свикнал ти да си с него и само с него. Не може да приеме, че вече не си неговото момиче. Не мисля, че има чувства или нещо такова. А може да е навик...
Казваш, че не искаш да се връщаш назад, ами недей!

BaiToq
09-25-2008, 16:53
След краЯ,четвърти клас...

soul1199
09-25-2008, 16:56
mislq,4e o6e te har./obi4a