PDA

View Full Version : kakvo da mu kaja



vovi
09-25-2008, 12:50
zdr tiin4eta
ima edno mom4e s koeto bqx predi dve godini togava toi si igrae6e s men tu kazva6e 4e me xaresva tu otri4a6e.
nakraq go vidqx da se celuva s druga. i bqx mn naranena
o6te go xaresvam
a sega i toi xaresva men
iskam da namerq to4nite dumi s koito da go nakaram da sajalqva za tova koeto napravi no toi da prodaljava da me xaresva
nqkavki idei ??? :oops: :)

tarataika
09-25-2008, 12:54
1. нАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ НА КИРИЛИЦА И БЕЗ ДА ПРАВИШ ПУНКТУАЦИОННИ ГРЕШКИ, МАТУРАТА РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ ДОЙДЕ.

Сега по темата - мисля, че просто тр да му кажеш, че искаш да поговориш с него - кажи му какво чувстваш - и дали има смисъл да се надяваш. Така прехвърляш топката в неговото поле и той е наред. Само инфорамтивно - той на колко е? Защото ако е под 17(не че това е гаранция) възможността да търси нещо сериозно е малка. Той знае предполагам, че те е наранил. Не се ли опита да се извини?

vovi
09-25-2008, 13:18
Еми той и аз сме в един клас на 13 сме.
Не се опита да се извини това ме тревожи тъгата която изпитах беше много гадна - и искам да го накарам да съжалява, но се тревожа, че още го обичам и той ще спре да ме харесва.
някакви други идеи ?

Erica
09-25-2008, 13:22
Я да видим правилно ли съм разбрала,ако не съм извинявам се...Искаш със заучени фрази да го накараш да се чувства тъпо и ти да изглеждаш силна в очите му...Заеби ги тия глупости...да чакаш някой да ти каже какво да му кажеш....
Не можеш ли сама да измисиш какво да му кажеш въз основа на това,което си изпитала?
И има ли смисъл от цялата тази работа?

tarataika
09-25-2008, 13:23
Това вашето е временно - тепърва ще изживяваш доста любовни разочарования, не се впрягай толкова (говоря по принцип) и всичко ще минава много по-леко.

sasha_90
09-25-2008, 13:29
Няма "правилни думи",има правилна дума.А именно-безразличие.

PoisoNGirL
09-25-2008, 13:43
Stignah do tam,che ste na 13...i nadolu ne mi se cheteshe.Toi oshte ne moje da misli kato horata,a ti mu vqrvash.
1.Probval li e da ti se izvini?
2.Zamislqla li si se,che moje da iska sega da e s teb samo zashtoto si kazva "A tq me haresva shto ne".
3.Ti da ne si mislish,che na 13 moje da imash seriozna vryzka?!
p.s.Q vyrvi si igrai na lastik i stiga misli samo za momcheta...aman ot deca,koito se mislq za zreli hora...
Sega seriozno...moeto mnenie e,che vednyj chovek narani li te pri nego nikoga ne trqbva da se vryshtash ako shte da umirash.Kato gledam ne si "vliubena" chak.Tyrsi si neshto drugo.

Rebirthing
09-25-2008, 13:53
Няма "правилни думи",има правилна дума.А именно-безразличие.

Princess_of_the_darkness
09-25-2008, 14:07
ako pitate men nqma vuzrast za lubovta... moje da si na 12, na 17,na 26 kogato tq moide...a moje i nikoga da ne doide...tova 4e e na 13 ne ozna4ava 4e ne moje da obi4a nqkogo... no i az mislq 4e tvoeto e prosto uvle4enie.
1. za6toto ako znae6e kakvo e da obi4a6 nqma6e da zagubi6 dvete godini a 6te6e da mu pokaje6 o6te togava 4e si struva6 i 4e ima6 4uvstva, a ne da izgubi6 vremeto s 4oveka kogoto obi4a6
2. ti izob6to ne si sigurna dali toi te xaresva v momenta a kakto znae6 mom4etata se razvivat po bavno ot momi4etata i ne mislq 4e toi izob6to znae zna4enieto na dumata lubov ... [kakto podoziram i ti,ne se obijdai] a v takuv slu4ai neznam prosto kakva seriozna vruzka iska6 s nego...
3. i posledno budi otkrovena sus sebe si.. zaslujava li si da bude6 s mom4e koeto bi bilo s teb samo za6toto go xaresva6,za6to puk da ne opita ? 8)

edi_koq_si
09-25-2008, 14:10
mdr kude uchi6?

kifla
09-25-2008, 14:11
zdr tiin4eta
ima edno mom4e s koeto bqx predi dve godini togava toi si igrae6e s men tu kazva6e 4e me xaresva tu otri4a6e.
nakraq go vidqx da se celuva s druga. i bqx mn naranena
o6te go xaresvam
a sega i toi xaresva men
iskam da namerq to4nite dumi s koito da go nakaram da sajalqva za tova koeto napravi no toi da prodaljava da me xaresva
nqkavki idei ??? :oops: :)
Много искаш..то това да не ти е баница с късмети ? Хем да го нараниш и да съжалява ,хем да те харесва още ?!?! Ти чуваш ли се? Мислиш ли с тая глава изобщо?Тва го няма и в най-хубавите сънища :lol: