PDA

View Full Version : Глупаво ли е ??



TvOeTo_mOmcHe
09-25-2008, 13:54
Ходех с едно момиче много време обичам я все още тя е всичко за мен.Или поне беше,след толкова скандали и проблеми все едно вече не е същото с нея.Различни смяни сме на училище и се виждаме,но за по-малко трябваше днес в 12:30 да се видим,но тя не дойде и аз отидох на кафе с едно момиче с което се запознах на спирката.И после се целувах с това момиче,а дори не изпитвам вина за това.Чух се по-късно с приятелката ми и се радвах,че я чух.Имам чувството че ставам както преди .. преди бях някакъв нехранимайко не ми пукаше за никоя не ме болеше че лъжа доставяше ми удоволствие и днес се почувствах по същия начин.После потърсих едно друго момиче с което ходех преди,отидох с нея на кафе и с нея се целувах ии утре имам среща с една друга.Мисля че искам да съм си катко преди защото много страдах с тая връзка 6 месеца проблеми и скандали обичах я много,но неискам да я оставя,неискам да съм без нея просто искам да има и други ..

tarataika
09-25-2008, 13:58
ебати съня

slun4ice_90
09-25-2008, 13:59
Ходех с едно момиче много време обичам я все още тя е всичко за мен.Или поне беше,след толкова скандали и проблеми все едно вече не е същото с нея.Различни смяни сме на училище и се виждаме,но за по-малко трябваше днес в 12:30 да се видим,но тя не дойде и аз отидох на кафе с едно момиче с което се запознах на спирката.И после се целувах с това момиче,а дори не изпитвам вина за това.Чух се по-късно с приятелката ми и се радвах,че я чух.Имам чувството че ставам както преди .. преди бях някакъв нехранимайко не ми пукаше за никоя не ме болеше че лъжа доставяше ми удоволствие и днес се почувствах по същия начин.После потърсих едно друго момиче с което ходех преди,отидох с нея на кафе и с нея се целувах ии утре имам среща с една друга.Мисля че искам да съм си катко преди защото много страдах с тая връзка 6 месеца проблеми и скандали обичах я много,но неискам да я оставя,неискам да съм без нея просто искам да има и други .. Ти си голям кретен....Женкар даже бих казала.... :shock: :lol: Искаш да имаш всички момичета.пхаххаха Нямам думи.... :-x Не се ли осъзнаваш,че приятелката ти като разбере това ще я нарани много??Ами,ако на теб ти правеха такива номрца хубаво ли щеше да ти е? :-o

Rebirthing
09-25-2008, 13:59
Ти не си наред :-o запознал се с момиче на спирката с едно момиче,ходили на кафе и след това се целували-ти въобще гледаш ли какво пишеш, ебахти филмите :-o

slun4ice_90
09-25-2008, 13:59
Ходех с едно момиче много време обичам я все още тя е всичко за мен.Или поне беше,след толкова скандали и проблеми все едно вече не е същото с нея.Различни смяни сме на училище и се виждаме,но за по-малко трябваше днес в 12:30 да се видим,но тя не дойде и аз отидох на кафе с едно момиче с което се запознах на спирката.И после се целувах с това момиче,а дори не изпитвам вина за това.Чух се по-късно с приятелката ми и се радвах,че я чух.Имам чувството че ставам както преди .. преди бях някакъв нехранимайко не ми пукаше за никоя не ме болеше че лъжа доставяше ми удоволствие и днес се почувствах по същия начин.После потърсих едно друго момиче с което ходех преди,отидох с нея на кафе и с нея се целувах ии утре имам среща с една друга.Мисля че искам да съм си катко преди защото много страдах с тая връзка 6 месеца проблеми и скандали обичах я много,но неискам да я оставя,неискам да съм без нея просто искам да има и други .. Ти си голям кретен....Женкар даже бих казала.... :shock: :lol: Искаш да имаш всички момичета.пхаххаха Нямам думи.... :-x Не се ли осъзнаваш,че приятелката ти като разбере това ще я нарани много??Ами,ако на теб ти правеха такива номерца хубаво ли щеше да ти е? :-o Не за служаваш приятелката си...Ако продължаваш така НИКОГА няма да срещнеш любовта....А ще тъчеш всеки ден на 4 различни стана..Луда работа.... 8) :D

IvJonas
09-25-2008, 14:00
ебати съня

по-скоро фантазия :D

TvOeTo_mOmcHe
09-25-2008, 14:05
Ами това се случи не го пиша за да се хваля или нещо такова просто приятелката ми ме нараняваше достатъчно тея месеци.А след токова време просто все едно всичко изчезна незнам мисля че я обичам и то много.В 6и30 имам среща с нея искам си я тя значи много за мен,но не съм сигурен дали искам да продължавам да бъда сериозен.Аз не приемам тези неща за изневяра не съм спал с никоя не мисля да го правя просто малко разнообразие ми трябва.Но се чудя дали трябва да продължа или не защото малко ми стана кофти като целунах другото момиче ..

kifla
09-25-2008, 14:07
Ходех с едно момиче много време обичам я все още тя е всичко за мен.Или поне беше,след толкова скандали и проблеми все едно вече не е същото с нея.Различни смяни сме на училище и се виждаме,но за по-малко трябваше днес в 12:30 да се видим,но тя не дойде и аз отидох на кафе с едно момиче с което се запознах на спирката.И после се целувах с това момиче,а дори не изпитвам вина за това.Чух се по-късно с приятелката ми и се радвах,че я чух.Имам чувството че ставам както преди .. преди бях някакъв нехранимайко не ми пукаше за никоя не ме болеше че лъжа доставяше ми удоволствие и днес се почувствах по същия начин.После потърсих едно друго момиче с което ходех преди,отидох с нея на кафе и с нея се целувах ии утре имам среща с една друга.Мисля че искам да съм си катко преди защото много страдах с тая връзка 6 месеца проблеми и скандали обичах я много,но неискам да я оставя,неискам да съм без нея просто искам да има и други ..
Ти си срам за човечеството :shock: :x

slun4ice_90
09-25-2008, 14:08
Ами това се случи не го пиша за да се хваля или нещо такова просто приятелката ми ме нараняваше достатъчно тея месеци.А след токова време просто все едно всичко изчезна незнам мисля че я обичам и то много.В 6и30 имам среща с нея искам си я тя значи много за мен,но не съм сигурен дали искам да продължавам да бъда сериозен.Аз не приемам тези неща за изневяра не съм спал с никоя не мисля да го правя просто малко разнообразие ми трябва.Но се чудя дали трябва да продължа или не защото малко ми стана кофти като целунах другото момиче .. Остави я най-добре ще направиш според мен.... :? Извинявам се,че така ти се накарах,но не ми допадна това,което правиш зад гърба й....А твърдиш,че си я искаш... :x Малко късно не мислиш ли?

Pliok0019
09-25-2008, 14:11
Да, много е глупаво. Така или иначе това не е любов.

Erica
09-25-2008, 14:11
Дано не попаднеш,на някоя дето да те обича,както ти си "обичаш" приятелката :razz:

TvOeTo_mOmcHe
09-25-2008, 14:14
Ами какво да правя бе аз откачам тя ми липсва постоянно,а нея я няма ..

slim__shadygirl
09-25-2008, 14:24
:(

balu4ka
09-25-2008, 14:47
Бах тъпото чесно ;) :razz: :razz: :shock: :?

glymo14
09-25-2008, 14:54
ебати съня

+1111111111111111111
:razz: :razz: :razz:

Ev1l
09-25-2008, 14:57
Ами моята приятелка като е на 100 КМ.Липсва ми постоянно , но това не значи ,че ми трябва "разнообразие"...

Ако я обичаш наистина :
1во : няма да го причиниш на нея.
2ро : няма да го причиниш на себеси.
Защото , ако я обичаш поне малко, ще мислиш за нея.И как тя ще се почуства като разбере за "Подвизите ти"...

Jumbie483
09-25-2008, 15:17
Ти не я обичаш :?

TvOeTo_mOmcHe
09-25-2008, 15:31
E kakvo ne q obi4am imahme sre6ta tq mi zvuni i mi vika nqma da moga da doida .. ytre 6te se vidim .. :cry: :cry: .. obi4am q be lipsva mi tolkova mnogo .. beshe mi qko kogato go napravih no sega seda sam v nas i ni gledam snimkite ii osuznavam 4e tova momi4e me pravi tolkova 6tastliv a az ne go ocenqvam ..

GabisiTa
09-25-2008, 15:39
E kakvo ne q obi4am imahme sre6ta tq mi zvuni i mi vika nqma da moga da doida .. ytre 6te se vidim .. :cry: :cry: .. obi4am q be lipsva mi tolkova mnogo .. beshe mi qko kogato go napravih no sega seda sam v nas i ni gledam snimkite ii osuznavam 4e tova momi4e me pravi tolkova 6tastliv a az ne go ocenqvam ..

И това, че ти липсва означава ли, че трябва да бъдеш с други момичета? Може просто да е заета и да не може да излезе... Явно не я обичаш, щом и причиняваш това, още повече "зад гърба" ... А и както каза не я оценяваш, тогава остави на някой друг да я оцени наистина... :?

mynichka
09-25-2008, 15:42
хаха и вярваш ли си :razz:

TvOeTo_mOmcHe
09-25-2008, 15:45
Abe tova momi4e me prave6e na tup tolkova meseci az seda i q 4akam obi4am q tq se durjeshe zle s men naranqvashe me kvo li o6te ne .. tova ne opravdava postupkite mi .. no sega prosto se zamislih ii q obi4am mnogo ii mislq da ostavq drugite ii da sum s neq no se 4udq dali da i priznaq kakvo sum napravil ili ne ?

anichkaaaa
09-25-2008, 16:21
Abe tova momi4e me prave6e na tup tolkova meseci az seda i q 4akam obi4am q tq se durjeshe zle s men naranqvashe me kvo li o6te ne .. tova ne opravdava postupkite mi .. no sega prosto se zamislih ii q obi4am mnogo ii mislq da ostavq drugite ii da sum s neq no se 4udq dali da i priznaq kakvo sum napravil ili ne ?

НЕ ВЕ !!! Недей си признава ... Продължавай да бъдеш същия ЗАДНИК !!! Все пак ... ТЯ НЕ Е ДОШЛА ?! :shock: ОМГ ! Това заслужава .... публично разстрелване ве !!!

П.П Ти си ТЪП брат ...

soul1199
09-25-2008, 17:39
Ходех с едно момиче много време обичам я все още тя е всичко за мен.Или поне беше,след толкова скандали и проблеми все едно вече не е същото с нея.Различни смяни сме на училище и се виждаме,но за по-малко трябваше днес в 12:30 да се видим,но тя не дойде и аз отидох на кафе с едно момиче с което се запознах на спирката.И после се целувах с това момиче,а дори не изпитвам вина за това.Чух се по-късно с приятелката ми и се радвах,че я чух.Имам чувството че ставам както преди .. преди бях някакъв нехранимайко не ми пукаше за никоя не ме болеше че лъжа доставяше ми удоволствие и днес се почувствах по същия начин.После потърсих едно друго момиче с което ходех преди,отидох с нея на кафе и с нея се целувах ии утре имам среща с една друга.Мисля че искам да съм си катко преди защото много страдах с тая връзка 6 месеца проблеми и скандали обичах я много,но неискам да я оставя,неискам да съм без нея просто искам да има и други .. Ти си голям кретен....Женкар даже бих казала.... :shock: :lol: Искаш да имаш всички момичета.пхаххаха Нямам думи.... :-x Не се ли осъзнаваш,че приятелката ти като разбере това ще я нарани много??Ами,ако на теб ти правеха такива номрца хубаво ли щеше да ти е? :-o+1,spri se be 4ovek ili ostai priqtelkata si da ne q narani6 o6e pove4e :?

soul1199
09-25-2008, 17:41
Abe tova momi4e me prave6e na tup tolkova meseci az seda i q 4akam obi4am q tq se durjeshe zle s men naranqvashe me kvo li o6te ne .. tova ne opravdava postupkite mi .. no sega prosto se zamislih ii q obi4am mnogo ii mislq da ostavq drugite ii da sum s neq no se 4udq dali da i priznaq kakvo sum napravil ili ne ?ami priznai i ,kaji i,4e ne si osaznal,kvo prai6 i 4e q obi4a6,sig sum,4e 6e q zaboli,no e po-dobre da go 4ye ot teB!

Lacey_66
09-25-2008, 18:27
Дано не попаднеш,на някоя дето да те обича,както ти си "обичаш" приятелката :razz:

+1 :D :D :D

lonatika
09-25-2008, 19:20
това за какво го правиш да се докажеш на някой ли ... и аз направех почти съшата грешка и ся си плащам така че внимаваи какво правиш защото това което си причини можи да се върне :)

sasha_90
09-25-2008, 19:45
много страдах с тая връзка 6 месеца проблеми и скандали обичах я много,но неискам да я оставя,неискам да съм без нея просто искам да има и други ..
Уж я обичаш,а искаш и други.Така нестава!Или си с една,или с друга иначе хванат ли те(ако си бил с няколко момичета)ще останеш накрая на сухо.

de_bella
09-25-2008, 19:51
Дай ми скайпа на тва момиче да и кажа да те игнорира изобщо от списъка си с познати. :D

CTAMAT
09-25-2008, 19:52
Ходех с едно момиче много време обичам я все още тя е всичко за мен.Или поне беше,след толкова скандали и проблеми все едно вече не е същото с нея.Различни смяни сме на училище и се виждаме,но за по-малко трябваше днес в 12:30 да се видим,но тя не дойде и аз отидох на кафе с едно момиче с което се запознах на спирката.И после се целувах с това момиче,а дори не изпитвам вина за това.Чух се по-късно с приятелката ми и се радвах,че я чух.Имам чувството че ставам както преди .. преди бях някакъв нехранимайко не ми пукаше за никоя не ме болеше че лъжа доставяше ми удоволствие и днес се почувствах по същия начин.После потърсих едно друго момиче с което ходех преди,отидох с нея на кафе и с нея се целувах ии утре имам среща с една друга.Мисля че искам да съм си катко преди защото много страдах с тая връзка 6 месеца проблеми и скандали обичах я много,но неискам да я оставя,неискам да съм без нея просто искам да има и други ..ФИЛМАР ГОЛЯМ

Honey:)
09-25-2008, 20:18
ти си смотаняк! :o

NeLLy_BaBy
09-26-2008, 15:44
Знаеш ли ти просто не знаеш какво искаш и освен това си недорасъл за връзка. Искал да бъде с приятелката си пък излиза с тази и онази.

mmm_sweet
09-26-2008, 16:18
Leko kazano MRAZQ takiva kat teb.ZA KO GO PRAVITE?VSE SI MISLITE 4E SAMO VIE MOJE DA IMATE KOQTO ISKATE! SAMO NI ZARQZVATE I SE DURJITE OTVRATITELNO,A KOGATO NQKOQ OT MOMI4ETATA RAZBERE ZA DRUGITE SE SUSIPVA! :cry: basi,6to go pravite po dqvolite??? zn li kak naranqvate nqkoi hora?Eto suveta mi:ne stavai takuv,izberi nqkoe ot momi4etata i druj samo na neq i zaboga vzemi se v ruce,momi4etata ne sa ti kukli,s koito da si igrae6
:-x

DevilWish
09-26-2008, 16:43
Ходех с едно момиче много време обичам я все още тя е всичко за мен.Или поне беше,след толкова скандали и проблеми все едно вече не е същото с нея.Различни смяни сме на училище и се виждаме,но за по-малко трябваше днес в 12:30 да се видим,но тя не дойде и аз отидох на кафе с едно момиче с което се запознах на спирката.И после се целувах с това момиче,а дори не изпитвам вина за това.Чух се по-късно с приятелката ми и се радвах,че я чух.Имам чувството че ставам както преди .. преди бях някакъв нехранимайко не ми пукаше за никоя не ме болеше че лъжа доставяше ми удоволствие и днес се почувствах по същия начин.После потърсих едно друго момиче с което ходех преди,отидох с нея на кафе и с нея се целувах ии утре имам среща с една друга.Мисля че искам да съм си катко преди защото много страдах с тая връзка 6 месеца проблеми и скандали обичах я много,но неискам да я оставя,неискам да съм без нея просто искам да има и други ..
Ти си срам за човечеството :shock: :x
Направо ;)

lonely_girl92
09-26-2008, 17:29
Leko kazano MRAZQ takiva kat teb.ZA KO GO PRAVITE?VSE SI MISLITE 4E SAMO VIE MOJE DA IMATE KOQTO ISKATE! SAMO NI ZARQZVATE I SE DURJITE OTVRATITELNO,A KOGATO NQKOQ OT MOMI4ETATA RAZBERE ZA DRUGITE SE SUSIPVA! :cry: basi,6to go pravite po dqvolite??? zn li kak naranqvate nqkoi hora?Eto suveta mi:ne stavai takuv,izberi nqkoe ot momi4etata i druj samo na neq i zaboga vzemi se v ruce,momi4etata ne sa ti kukli,s koito da si igrae6
:-x


+1 Напълно съгласна съм с теб...Точно такива момчета меко казано ме отвращават... :-x :-x

raia338
09-26-2008, 18:03
omfg..ujas :smt018 :smt021 :smt072

TvOeTo_mOmcHe
09-26-2008, 19:23
Amii az razbrah smisul az predi bqh takuf misleh pak da stavam no razbrah 4e imam mnogo da gubq ii po dobre da sum s momi4eto koeto obi4am i koeto me obi4a .. a pyk ima vreme za drugite momi4eta sega iskam da sum s moito momi4e .. znam sgre6ih nqma da i kaja kakvo sum napravil no ne mislq da go povtarqm otnovo

glezan4e
09-26-2008, 19:26
ебати съня
аха :D и на мен на сън ми прилича...
к'фи са тия глупости бре...

Maeva
09-26-2008, 19:30
Ти си нещастник :lol:
Да ти дам ли пистолет ? :lol: :lol:

S_L_A_D_U_R_K_A
09-26-2008, 19:47
Не знаеш какво искаш, но това не означава, че трябва да си играеш с чувствата на хората :?

JoROCK
09-27-2008, 00:22
Ходех с едно момиче много време обичам я все още тя е всичко за мен.Или поне беше,след толкова скандали и проблеми все едно вече не е същото с нея.Различни смяни сме на училище и се виждаме,но за по-малко трябваше днес в 12:30 да се видим,но тя не дойде и аз отидох на кафе с едно момиче с което се запознах на спирката.И после се целувах с това момиче,а дори не изпитвам вина за това.Чух се по-късно с приятелката ми и се радвах,че я чух.Имам чувството че ставам както преди .. преди бях някакъв нехранимайко не ми пукаше за никоя не ме болеше че лъжа доставяше ми удоволствие и днес се почувствах по същия начин.После потърсих едно друго момиче с което ходех преди,отидох с нея на кафе и с нея се целувах ии утре имам среща с една друга.Мисля че искам да съм си катко преди защото много страдах с тая връзка 6 месеца проблеми и скандали обичах я много,но неискам да я оставя,неискам да съм без нея просто искам да има и други ..

Яко си се филмирал, пич... Я пий една студена вода и се освести...

gangstata
09-27-2008, 00:26
Ако се видим на улицата не ме целувай,че шш те заразя..



Кво е тва отношение към приятелката ти..Що не пробваш докато сте заедно да целунеш някоя случайна мацка..Така,да видиш как шш реагира..

Anarion
09-27-2008, 19:48
Конфуций....

kiss me baby
09-27-2008, 20:09
spored men ne e nikak glupavo.sled kato tova mom4e e stradalo tolkova mnogo e normano da stane takav.az sa6to stradah mnogo zaradi edno mom4e i zaradi nego zapo4nah da se vijdam s dr za da moje da revnuva i t.n.zaradi takiva ne6ta 4ovek se promenq stra6no mnogo i ako tova naistina e vqrno na tova mom4e nikak ne mu e lesno :(

jghgh
09-27-2008, 20:10
Ъ... защо не умреш? :?

zaraaa
09-27-2008, 20:44
Ходех с едно момиче много време обичам я все още тя е всичко за мен.Или поне беше,след толкова скандали и проблеми все едно вече не е същото с нея.Различни смяни сме на училище и се виждаме,но за по-малко трябваше днес в 12:30 да се видим,но тя не дойде и аз отидох на кафе с едно момиче с което се запознах на спирката.И после се целувах с това момиче,а дори не изпитвам вина за това.Чух се по-късно с приятелката ми и се радвах,че я чух.Имам чувството че ставам както преди .. преди бях някакъв нехранимайко не ми пукаше за никоя не ме болеше че лъжа доставяше ми удоволствие и днес се почувствах по същия начин.После потърсих едно друго момиче с което ходех преди,отидох с нея на кафе и с нея се целувах ии утре имам среща с една друга.Мисля че искам да съм си катко преди защото много страдах с тая връзка 6 месеца проблеми и скандали обичах я много,но неискам да я оставя,неискам да съм без нея просто искам да има и други ..
Ти си срам за човечеството :shock: :x

Абсолютно вярно! :-x :-x :-x :shock: :shock: :shock: Не разигравай сегашната си приятелка ми и кажи истината, поне заради себе си! Сам каза, че тази връзка ти тежи, тогава защо продължаваш???! :shock:

HONDA
09-27-2008, 20:48
Пълен малоумник. Я си съчини още по-интересна история, че тази беше тъпа.

sextazy_baby
09-28-2008, 09:30
Не ми е ясно защо толкова си вярваш че я обичаш?

dobity
09-28-2008, 11:05
ти си един женкар нищо повече и не правиш нищо хубаво за гаджето ти .... :-x :-x :-x :-x

snejana67
09-28-2008, 11:08
:? много е глупаво :? :?