PDA

View Full Version : Май си раздразних бенката?!



TheCookie
09-25-2008, 16:00
Привеет! :-) :-) :-) Днес исках да се закопчея, обаче явно съм одраскала някаква бенка(за която сега разбрах) и когато я пипнах ме заболя доста..сякаш ти е чувствително място..ии е като кафява пъпчица..чудя се дали съм я раздразнила? защото знам че не е никак хубаво да се случва това :(

smile_for_life
09-25-2008, 16:16
мн кофти ситуация щото и аз имам бенка на главата преди доста я дразнех с гребена.ако си я раздразнила бенката до такава степен че е станала рана е опасно,но все пак се опитваи да не се повтаря,з-то този път може да стане мн по лошо.внимателно.... :)

TheCookie
09-25-2008, 16:21
Заболя ме само за момента след като в драснах..и някъде 20-30 секунди след това...надявам се да не ми стане нищо.и все пак да отида ли на лекар за да провери как съм?

smile_for_life
09-25-2008, 16:24
хмм,позната ситуация...ми според мен няма нещо лошо,нали ти казвам и на мен ми се е случвало не трябва да се тревожиш :)

iff
09-25-2008, 16:39
Бенка ли е .. ти замразява всички мисли относно всякакво дразнене , чоплене и т.н много е опасно .. трябва да внимаваш повече ..

petet
09-25-2008, 17:30
Направо ще ти го кажа - ОТИВАЙ НА ДЕРМАТОЛОГ! Недай си боже си го направила сериозно ще се изроди и стане тумор(най-лошият от всички видове рак!)!Отивай недей да рискуваш!50/50


Стискам ти палци !

TheCookie
09-26-2008, 18:09
Не ме боли изобщо като си я докосна а и отбягвам да го правя.Аз тези дни ще ходя на на лекар за амбулаторната карта и ще се консултирам с нея..ако тя каже че е нужно ще ми даде направление и ще отида..Благодаря на всички за съветите :-) :-) :-)

hottie
09-26-2008, 20:00
Оффф веднага РАК... дрън дрън -глупости !!

Не плашете момичето! Опасност от рак има ако бенката е атипична. По принцип е хубаво да си преглеждаш бенките от време на време, но ако си е нормална дори и да я разраниш няма проблем.
Дерматолога евентуално може да те посъветва да я премахнеш, за да не я закачаш поече(за твое удобство), но решението си е твое.

albb
09-27-2008, 09:47
според мен трябва да идеш на лекар,за да те прегледа :) и много внимавай,защото с бенките шега не бива!

LiLGrizzly
09-27-2008, 14:48
men edna mi be6e raz4oplila bemkata.. i pote4e kraf.. i slava bogo ne be6e rakoobrazuva6ta :smt026

petet
09-27-2008, 15:43
Оффф веднага РАК... дрън дрън -глупости !!

Не плашете момичето! Опасност от рак има ако бенката е атипична. По принцип е хубаво да си преглеждаш бенките от време на време, но ако си е нормална дори и да я разраниш няма проблем.
Дерматолога евентуално може да те посъветва да я премахнеш, за да не я закачаш поече(за твое удобство), но решението си е твое.


Какво ми дърданисаш бе?!!?! Случайно да не знаеш каква е нейната?!
Както казаха с бенки шега не бива,така че всичко е възможно!