PDA

View Full Version : Мисли си че не го обичам вече



sladky_bonbonche
09-25-2008, 17:05
Имам приятел от 6 месеца.Обичам го много и направих невъзможното, за да сме заедно.Преди бяхме в едно и сащо даскало,ся сме в различни.От както почна учебната година нещата се промениха много.Той започна да се съмнява в мен и си мисли че не го обичам вече и ми няма доверие...Дайте ми савет как да му променя мнението какво да направя за да ми вярва и да разбере че го обичам,защото аз го обичам до болка обичам го с цялото си сърце и душа,обичам го и без него не мога.Моля ви кажете ми нещо съвет ми дайте щото сам сасипана от сякаде :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

anichkaaaa
09-25-2008, 17:11
Ами ако не си му дала поводи да се съмнява в теб , значи просто го е хванала параноята нещо . Нормално , все пак вече не сте в едно даскало, но една връзка почти 90% се крепи на взаимно доверие ... Така че, просто не виждам логично обяснение , поради което той да ти няма вяра . Говори с него , обясни му как стоят нещата и ,че не ти е приятно , когато той се съмнява в теб и няма причина да го прави ... :?

soul1199
09-25-2008, 17:36
razgovarqite,moje bi go e strah da ne te zagybi!

BaiToq
09-25-2008, 19:06
Съблечи се гола!

sasha_90
09-25-2008, 19:24
Не ти си тази,която не го обича.Май той е този,който вече няма чувства.Когто обичаш-вярваш във въпросния любим.

laichzeit92
09-25-2008, 20:57
Просто го питай защо мисли така , и му обясни че няма смисал да го прави , кажи му че така не само на него му е кофти , но и на теб също защото излиза че ти няма доверие !

dreaml1nd_
09-25-2008, 21:12
ами не му давай поводи да си го мисли и готово :)

Honey:)
09-26-2008, 17:33
ако няма повод незнам защо го мисли.... а ти щом си направила и невъзможното за да си с него какво иска повече?няма ти довереи... а голяма част от една връзка е точно това-доверието 8)

sextazy_baby
09-27-2008, 12:00
Не му обръщай внимание и моя все се вкарва в такива филми като го чукне параноята

Anarion
09-27-2008, 19:45
Напиши му песен и се появи с китара пред прозореца му. Тогава ще ти повярва 8-)

jghgh
09-27-2008, 20:17
Не ти си тази,която не го обича.Май той е този,който вече няма чувства.Когто обичаш-вярваш във въпросния любим.
Крайна си.


Да, аничка е права, подгонила го е параноята.
И мен ме подгонват често такива мисли. Отвратително е, чувстваш се сам, искаш всячески да ти докажат че грешиш. В такива моменти имам нужда да ми кажат че ме обичат, да ми докажат че греша, да потушат страховете ми. Щом не се чувства обичан, не само говори с него ами го и накарй да се чувства. Намери начин и да се виждате по-често.
Поговори сериозно и за това да ти вярва повече, защото макар да съм в негово положение, не може да си му като бавачка а той като бебе, на което постоянно да му шепнеш че го обичаш. Наистина увеличи дозите лигавни за да не му е гадно, но и разбери какво го кара да се чувства необичан - може би тва че не му звъниш например, че не му пишеш в скайп милички неща и всякакви такива.
Успех. :)

Sintya
09-27-2008, 20:22
Поговорете. Няма нищо по добро от точния разговор ^^ И успех ;]

Erica1
09-27-2008, 20:26
Да ... и аз така мисля, поговорете и стигнете до някакво решение. Когато човек обича вярва на изгората си! :)

jghgh
09-27-2008, 20:37
Да ... и аз така мисля, поговорете и стигнете до някакво решение. Когато човек обича вярва на изгората си! :)
Бе и аз съм много влюбена, ама тва доверие ми е голям проблем! Адски трудно се доверявам и изобщо вярвам на някого. Винаги съм била недоверчив, дори може да се каже мнителен човек, и често ми е адски трудно да вярвам на приятелите си. Още повече след като съм капризна душа и никога не смятам че мога да им вярвам (че са достойни с поведението си едва ли не) Кво да се прави, имам нужда от яко глезене за да се уверя че наистина мога да вярвам на човека. Може и това момче да е такъв характер - да му се печели доверието трудно.
Мда, и аз не се понасям самата себе си, ама не мога да се напъвам, такава съм си. :/

suitable
09-28-2008, 09:20
Изглежда промяната на училището си играе ролята.. сигурно не си е и помислял, че ще те усети така далеч след като се премести да учи на различно място.. излизайте по-често, за да може да запълните празнината поне малко.. говорете за това.. докажи му, че го обичаш - и ако наистина е така - не мисля, че ще е трудно за постигане..