PDA

View Full Version : Александра



kIsSs<0R>kIlLL
09-25-2008, 17:10
Мисля че темата е ясна .. какво мислите за "Alexandra" , пазарувате ли от там , доволни ли сте (цена/качество на дрехите/разнообразие)..
А какво ще кажете за "Oxigen" ?! Кой предочитате или пък си имате друг фаворит :)

CTAMAT
09-25-2008, 19:56
Мисля че темата е ясна .. какво мислите за "Alexandra" , пазарувате ли от там , доволни ли сте (цена/качество на дрехите/разнообразие)..
А какво ще кажете за "Oxigen" ?! Кой предочитате или пък си имате друг фаворит :) Ко да са, ко каза?

crazy_style
09-26-2008, 18:48
q pak???

lonely_girl92
09-26-2008, 20:03
Ко речи :-D

MP
09-26-2008, 20:08
К'ви 75 стотинки бе?

kIsSs<0R>kIlLL
09-26-2008, 20:10
q pak???

мисля че се изразих ясно ... става въпрос за александрата в благоевград хейй!! :-P

kIsSs<0R>kIlLL
09-27-2008, 12:59
:shock: :shock: :shock:

аз си прочетох темата около 25 пъти да видя какво неясно съм написала и не можах да установя такова
та някой ще дава ли коментари относно темата или пак не сте схванали

МАГАЗИН ЗА ДРЕХИИИ :)

WILD__BOY
09-27-2008, 13:05
пазарувам от oxford street

buttertoast
09-27-2008, 13:21
:shock: :shock: :shock:

аз си прочетох темата около 25 пъти да видя какво неясно съм написала и не можах да установя такова
та някой ще дава ли коментари относно темата или пак не сте схванали

МАГАЗИН ЗА ДРЕХИИИ :)
В първото си мнение не беше пояснила за кой град става въпрос.Сигурна ли си че всичко беше ясно ;]]

kIsSs<0R>kIlLL
09-27-2008, 14:49
оффф абе хора кво ви става толкова ли сте зле че не знаете за кво става въпрос :shock: чак ме отчайвате

мисля че темата си беше ясна още от самота начало тъй като бях написала не само александра ами и дали сте доволни от качеството на ДРЕХИТЕ и тяхната цена и също така бях посочила и друг магазин ... :-x

а и междудругото не е магазин за дрехи втора употреба!!!!

я най-добре тая тема да бъде заключена , то стана ясно че свестни коментари няма да получа :smt014 :smt021 :smt077

WILD__BOY
09-27-2008, 14:56
на тъпа тема тъпи отговори
:)
сещаш се, че не всички са от твоя град, нали?

...SoMэ__SpЭciaLLy...
09-27-2008, 16:18
оффф абе хора кво ви става толкова ли сте зле че не знаете за кво става въпрос :shock: чак ме отчайвате

мисля че темата си беше ясна още от самота начало тъй като бях написала не само александра ами и дали сте доволни от качеството на ДРЕХИТЕ и тяхната цена и също така бях посочила и друг магазин ... :-x

а и междудругото не е магазин за дрехи втора употреба!!!!

я най-добре тая тема да бъде заключена , то стана ясно че свестни коментари няма да получа :smt014 :smt021 :smt077
Daa magazin za drehi dobre, ama to v BG k0lko magazina za drehi ima ... ili po to4no kolko grada 4e nie sami da se setim ..

kIsSs<0R>kIlLL
09-27-2008, 18:01
оффф абе хора кво ви става толкова ли сте зле че не знаете за кво става въпрос :shock: чак ме отчайвате

мисля че темата си беше ясна още от самота начало тъй като бях написала не само александра ами и дали сте доволни от качеството на ДРЕХИТЕ и тяхната цена и също така бях посочила и друг магазин ... :-x

а и междудругото не е магазин за дрехи втора употреба!!!!

я най-добре тая тема да бъде заключена , то стана ясно че свестни коментари няма да получа :smt014 :smt021 :smt077
Daa magazin za drehi dobre, ama to v BG k0lko magazina za drehi ima ... ili po to4no kolko grada 4e nie sami da se setim ..

тъй като е голям и доста популярен магазин мислех че повечето го знаят, тъй като познавам много хора от др населени места , които идват да пазаруват в александрата