PDA

View Full Version : ПОМОЩ за курсора



Infinity
09-25-2008, 18:25
така значи свалих си една много готина програмка за смяна на курсори и си избрах страхотен курсор.реши да си изтегля още една да я видя каква още след самото натискане на финиша в края на инсталирането ми се избра някакъв отвратителен курсор без аз въобще да съм го избирала :-o :o изтрих тъпата програма и се опитах да си избера пак от готината програма хубав курсор да ама не става този неще да се махне а е толкова грозен... :? МОЛЯ ВИИИИ ПОМОЩ!!!!![/i]

WinHater
09-25-2008, 19:13
има по лесен начин да си смениш курсора без да се занимаваш с разни програмки... избираш си някой курсор ( *.cur) от някъде, може и от файловете на тия програмки и цъкваш на контрол панела, от там на Mouse,после pointers(2рото от ляво на дясно) и от там Browse и си избираш курсора който ти е харесал и после Apply и OK ... дано съм помогнал :)

MELON
09-26-2008, 10:31
има по лесен начин да си смениш курсора без да се занимаваш с разни програмки... избираш си някой курсор ( *.cur) от някъде, може и от файловете на тия програмки и цъкваш на контрол панела, от там на Mouse,после pointers(2рото от ляво на дясно) и от там Browse и си избираш курсора който ти е харесал и после Apply и OK ... дано съм помогнал :)
това ще ти помогне