PDA

View Full Version : Подиграва ли се "Big brother" с Тошко



mishmula
09-25-2008, 19:07
:? Подиграват ли се според вас "Big brother" с Тошко ? :( Как можаха не знам :( Супер много ме е жал за него....

Nefarian
09-25-2008, 19:11
Знаеш ли през къде ми е ?

mishmula
09-25-2008, 19:13
Не ме и интересува

lsd43
09-25-2008, 19:18
Ще го обясня максимално просто-това е с цел вдигане рейтинга на предаването,продуцентите знаят ,че много от хората ще се възмутят от това и съответно ще вдигнат рейтига на тази огромна Гавра с моралните устои на хората.Тиберий го е казал -"Дайте на хората хляб и зрелище ,и те ще са доволни!".
Това е гавра с недъзите на един невинен човек .За мен това е меко казано нечестно ,спрямо този човек,който практически е неспособен за вземане на подобни решения.

mhmhmhmhm
09-25-2008, 19:19
къв е па тоя ;дд

mishmula
09-25-2008, 19:21
Ще го обясня максимално просто-това е с цел вдигане рейтинга на предаването,продуцентите знаят ,че много от хората ще се възмутят от това и съответно ще вдигнат рейтига на тази огромна Гавра с моралните устои на хората.Тиберий го е казал -"Дайте на хората хляб и зрелище ,и те ще са доволни!".
Това е гавра с недъзите на един невинен човек .За мен това е меко казано нечестно ,спрямо този човек,който практически е неспособен за вземане на подобни решения.


Благодаря за зрелия отговор.

BeBChEtu
09-25-2008, 19:35
Тва е просто една ужасна гавра този човек как ще се справи та те го приемат едва ли не като някъв фанат от гората.Не мога да го приема много ми е тъжно за него.Човека не е виновен че има някакъв недъг надявам се да издържи :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-k :-k :-k

mishmula
09-25-2008, 19:38
Тоя се оказа скрита лимонка :smt040 . Нещастници, само ме разстройха

MusicIsTheKey
09-25-2008, 19:38
Този човек е актьор и истинското му име беше Филип, ако не се лъжа.

Still1ME1Still1HERE
09-25-2008, 19:40
Дееееееба.....Тоя мн добър актъор :-D Браво възхищавам му се :D Само ми е интересно дали ще успее да се справи с мисията :D Да не бълнува докат сънува :)

Still1ME1Still1HERE
09-25-2008, 19:42
Този човек е актьор и истинското му име беше Филип, ако не се лъжа.Откъде знаеше :) Познаваш ли го?Те си казаха,че е актъор,но е много е добър :)

PeopleAlwaysLeave
09-25-2008, 19:45
Ае тва е много тъпо дет го напраиха. Не е хубаво така да се гаврат с недъзите на хората щото в действителност има такива хора...Ся нищо чудно да се окаже, че и оная Мила не е сляпа :)

splendour
09-25-2008, 19:45
ama toi si e normalen zna4i t1i li? mn beglogo vidqx i ne zacepix ko to4no staaa

Kicata
09-25-2008, 19:49
видяхте ли сега каква е истината.. поредната роля.

siiska
09-25-2008, 19:53
Ааааа тва си беше супер гадно дето го направиха.... :( Баси гаврата и накрая се оказа че било актьор :o Супер тъпо стана подиграха се с сички болни хора :o ужас ама в крайна сметка актьора е много доър каквото и да приказваме ;]

Sunny_stz
09-25-2008, 19:56
Абе човека си е нормален няма кво да го жалите ,ама наистина много добре си играе ролята на невменяем...Не знам как един нормален човек може да се прави на такъв сумати време....наистина е голям актъор :)

LipSoFAnAnGel
09-25-2008, 19:59
Този Биг Брадър е най-тъпия от всичките( не че другите сезони бяха нещо особено) Като видях Тошко ми стана много мъчно и гадно, че така се гаврят с хората с недъзи...Какво шоу незнам, дори и този Тошко да е актъор не намирам нищо забавно в това да имитира такъв човек, а ако и тази Мила се окаже, че не е сляпа вече незнам ще стане голяма гавра, не че сега не е де..Аз няма да гледам това предаване, не виждам смисъл да го правя!

machineheadfan
09-25-2008, 20:08
БЕЗСРАМНИЦИ!Как смеят да се подиграват с такива хора!!Дано всичките пукнат и дано децата им да имат такова заболяване,че да видях хубаво ли е да се гаврят с такива сериозни неща!

Пф ядосах се!Малоумна нация!

MusicIsTheKey
09-25-2008, 20:16
Не го познавам, просто си личи.
Преди да влезнат в предаването всички минават през прегледи, едва ли ще пуснат такъв човек, дори и само заради рейтинг. Много хора ще писнат, ще се вдигнат много скандали. Пък и той се издаде със излизането си на сцената като каза "Пишка ми се" и си посочи члена. Твърде е.. позьорско някак.



Този човек е актьор и истинското му име беше Филип, ако не се лъжа.Откъде знаеше :) Познаваш ли го?Те си казаха,че е актъор,но е много е добър :)
В сайта на Биг Брадър пише имената на участниците:
http://www.bigbrother.bg/part_profile.pcgi?p=21

След което отварям чичко гугъл и какво откривам:


Милионерът
Рейтинг: 0


театрална постановка
от Йордан Йовков · Режисьор: Пейо Пантелеев · С: Мария Василева, Мими Черкезова, Мария Станева, Цанка Петрова, Зорница Василева, Красимира Георгиева, Валентина Джилова, Марин Метинев, Филип Ралев, Паскал Кюмурджиев и Даниел Бахаров.

Най-новият спектакъл на читалищния театър в Созопол е своеобразен връх в историята на състава, чиито традиции датират от 50-те години на миналия век. Комедията на Йордан Йовков и режисьорското виждане на Пейо Пантелеев се съчетават с актьорското майсторство на местните артисти, които успяват да покажат високо професионално ниво.

TellMeYourName
09-25-2008, 20:29
Who cares? :-o

psychopath
09-25-2008, 23:15
всичко в това предаване е постановка...
казах го в кофата...ще го кажа и тук
вярвате на всичко...имам чувството, че ако ви покажат лайно и ви кажат, че е магистър по право ще повярвате...

Pooky
09-26-2008, 07:01
Човека е напълно нормален изппълнява мисия и мисля че играе страхотно ролята си!!!Аз изобщо не си и помислих че може да е нарочно!

aBnOrMaL_BaBy
09-26-2008, 09:31
Оо гледах я тази постановка с него
преди 2 години гледах и още една, още по-добра даже
обаче не си спомням как и беше името
При положение, че по професия не е актьор, мисля че е повече от перфектен в играта си.

darla
09-26-2008, 09:36
S nego nz dali se podigravat,ama vas-koito gledate BB,100% vi vzima za meze! :lol:

NightGuardian
09-26-2008, 10:44
Гавря с хората недъзи? Много сте тъпи...
Актьора НИКОГА не се подиграва!!!
Значи в театара , киното като има в сценария драма и трябва да играят нещо гадно те се се подиграват?

alex
09-26-2008, 14:45
За тези които не са разбрали да гледат клипа
http://vbox7.com/play:34e583e7

аз направо занемях като заговори нормално, можете да чуете даже реакцията на публиката :)

Аз съм у фен вече! :grin:

HayDeN^^
09-26-2008, 17:31
Всичко е рейтинг , дано да се справи с мисията човечеца ! 8-)

marais
09-26-2008, 17:46
ами добре се справя с ролята си :)

the_best_f
09-26-2008, 19:11
Уффф... Не самият актьор се подиграва с хората в такова състояние, а сценаристите. Болни мозъци. Вчера реших, че тази пародия НЯМА да я гледам. Отначало си помислих: горкия човек, има си проблеми, ама как ще се справи в среда като "Биг Брадър", при положение че не може да се грижи сам за себе си. Сега си мисля: сценаристите се подиграват с тези хора, това не е морално, не е нормално, не е човешко да представяш някого за такъв, какъвто не е, за човек с недъзи, а да се окаже, че е съвсем нормален човек и всичко е пълна измислица, да го караш да лъже и да заблуждава "съквартирантите" си. Така нареченият "Тошко" може и да е актьор, ама замислете се за многото други Тошковци, които наистина имат проблеми. И къде остана интеграцията? НИКЪДЕ!!!
В един момент един човек предположи, че е възможно "Тошко" да е обикновен човек и само да са му възложили... мисия да се прави на бавноразвиващ. Аз не повярвах - кой би се подиграл с нещо такова?! Ама... Какво се оказа.
Един съвет към всички зрители: не гледайте това предаване! Всичко в него е фалш и сценарий!
П.С. Не предпочитате ли "Сървайвър"?

TheNewReligion
09-26-2008, 19:19
С Тошко не се подиграват. "Тошко" и тези, които са му дали мисията се подиграват с хората, които наистина са в това състояние.

blue_ice
09-27-2008, 07:49
Тез тъпите кретени от BB са готови и на най-долните работи само и само да им се гледа предаването. Напрао станаха жалки този път, гледах 2-3 минути от него да видя какво са измислили тоя сезон и напрао останах шокира. Вкарали са всякви простаци само да праят глупости и да забавляват публиката. И ся за оня Тошко - толкова ми беше мъчно като разбрах че ще го вкарат в къщата, щот се пак наистина има хора, ненаред като него, пък после кат разбрах че оня си е наред и вече разбрах колко са отчаяни сценаристите и на кво са способни за пари както и боклука с прякор Тошко, щото май се казва Филип

vanPersieFan11
09-27-2008, 08:09
не мисля,че се подиграват просто продуцентите търсят рейтинг...и го получиха :)

RoCkSpOt
09-27-2008, 11:42
оффф били се подиграли.... я се стегнете бе...никой с никой не се подиграва.... шоуто е супер и така добре са го измислили така че гледайте и се кефете :-D

cerise
09-27-2008, 20:11
Тоя е много добър актьор обаче...и мен ме заблуди :-s

buttertoast
09-27-2008, 20:19
Да им *** гаврата и рейтинга аз на тях !

SGA
10-04-2008, 16:25
Много сте тесногръди....Аз лично мисля че беше много полезно,страшно полезно че направиха това.Биг Брадър е огледало на обществото и в случая- на това как приема тези хора със специфични проблеми,той човека си го каза - интересуват се дали е ял и ходил до тоалетната,обаче не общуват с него като с човек.Така че много добре се получи цялата история,изкараха наяве един проблем,показаха как се чувстват тия хора едва ли не,за мен това не е гавра и ако дори един човек се е замислил за своето отношение към проблема-евала.Защо нещата се приемат само от негативната страна?Предаването има рейтинг действително и точно затова се надявам тия неща да са досигнали до повече хора,но като гледам как разсъждавате тук се съмнявам.

Bee*
10-05-2008, 08:07
както и боклука с прякор Тошко, щото май се казва Филип
Хах,боклук...
Ти разбра ли изобщо каква е наградата за изпълнената мисия?