PDA

View Full Version : СПРАВЕДЛИВОСТ !!!



bulgarche
09-25-2008, 21:46
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/7/l_20fde49da4b7404aadeb246a3633329d.jpg

Нетолерантен
09-25-2008, 21:50
Нека всички, които имат възможност и усещат каква гавра е това, което се случва с този човек ДА ОТИДАТ !!!

BlueAvalanche
09-25-2008, 21:57
Не мога да отида, но много се надявам да има справедливост за човека, а справедливост в случая знаете каква е.

Турците под ножа!!! Браво на този БЪЛГАРИН !!!

bulgarche
09-25-2008, 22:08
exploitedteen, всеки организатор би си направил...хм...реклама?! Ако не на "поканата", то на самото шествие ще си проличи. Тези хора ще са от цяла България.
Специално за това БХ въпроса е доста спорен, но...така или инАче ти говориш попринцип ;)

bulgarche
09-25-2008, 22:18
Не съм убеден, но може би защото не искам да е така. Нека все пак ние оставим тези неща на страна. Другото е важното. Медиите да го духат, те могат да го направят по другия начин.

RhytmiX
09-25-2008, 22:36
kakvo e stanalo nqkoi shte mi razqsni li ?

bulgarche
09-26-2008, 05:23
Ах,защо не го направят в София :?
Твърдо зад Цонков !
Защото го организират бургазлии и защото Цонков е от Бурдас. Не всичко се върти около София. Който има желание пак ще отиде. От софия също имам не малко приятели, които ще пътуват до Бургас за шествието.

24white24
09-26-2008, 06:03
нямам възможност да пътувам иначе с удоволствие ще окажа подкрепа на човека, изпълнил си е задължението и скапаната ни държава се подиграва с него :x

tuzaro
09-26-2008, 08:39
Да не забравим в коя агитка беше вдигнат плаката 8), и нито една медия не го отрази...

AutumnTears
09-26-2008, 09:09
az bih oti6la ama nqma da se 4uvstvam mnogo na mqsto :-D

bulgarche
09-26-2008, 11:18
az bih oti6la ama nqma da se 4uvstvam mnogo na mqsto :-D
Това са пълни глупости. Там отиват всички хора, заставащи зад безумието на управниците ни. С участието си и зразяването на своята адекватна граждаска позиция единствено и само можеш да печелиш морални девиденти.

stefity
09-26-2008, 12:26
Зад него съм, но... смърта си е смърт! Независимо дали е починал турчин, бълагрин или някой друг... Ние хората трябва да разберем, че дори и да не е станало нарочно, е изгубен човешки живот и някой трябва да бъде наказан за това. Знам, че може да ме нападнете за това което казах, но дори и да е турчин... все пак е човек, и е умрял. Представете си, че вместо турчина, беше починал Цонков... то тогава дали щеше да има милост за турчина? Едва ли...

П.С. Просто изразявам мнение.

Pliok0019
09-26-2008, 12:34
Зад него съм, но... смърта си е смърт! Независимо дали е починал турчин, бълагрин или някой друг... Ние хората трябва да разберем, че дори и да не е станало нарочно, е изгубен човешки живот и някой трябва да бъде наказан за това. Знам, че може да ме нападнете за това което казах, но дори и да е турчин... все пак е човек, и е умрял. Представете си, че вместо турчина, беше починал Цонков... то тогава дали щеше да има милост за турчина? Едва ли...

П.С. Просто изразявам мнение.

Това е защото си циганка.

В момента нямам финансова възможност да отида където и да било...

stefity
09-26-2008, 12:42
Зад него съм, но... смърта си е смърт! Независимо дали е починал турчин, бълагрин или някой друг... Ние хората трябва да разберем, че дори и да не е станало нарочно, е изгубен човешки живот и някой трябва да бъде наказан за това. Знам, че може да ме нападнете за това което казах, но дори и да е турчин... все пак е човек, и е умрял. Представете си, че вместо турчина, беше починал Цонков... то тогава дали щеше да има милост за турчина? Едва ли...

П.С. Просто изразявам мнение.

Това е защото си циганка.

В момента нямам финансова възможност да отида където и да било...

Абе ей! Не ме карай да казвам неща, за които ще съжалявам после...! Това, че има хора, които са на различно мнение от всички останали, не означава, че трябва да ги нападате! Не мога да разбера, защо трябва да съм циганка, за да защитя правото на ЧОВЕКА да живее!!! Не на турчина, българина, американеца и т.н а на човека! И само още веднъж посмей да кажеш, че съм циганка! Не искам проблеми, но просто и не искам да си мълча! Както по горе казах, изказвам си мнението.

Pliok0019
09-26-2008, 12:43
Зад него съм, но... смърта си е смърт! Независимо дали е починал турчин, бълагрин или някой друг... Ние хората трябва да разберем, че дори и да не е станало нарочно, е изгубен човешки живот и някой трябва да бъде наказан за това. Знам, че може да ме нападнете за това което казах, но дори и да е турчин... все пак е човек, и е умрял. Представете си, че вместо турчина, беше починал Цонков... то тогава дали щеше да има милост за турчина? Едва ли...

П.С. Просто изразявам мнение.

Това е защото си циганка.

В момента нямам финансова възможност да отида където и да било...

Абе ей! Не ме карай да казвам неша, за които ще съжелявам после...! Това, че има хора, които са на различно мнение от всички останали, не означава, че трябва да ги нападате! Не мога да разбера, защо трябва да съм циганка, за да защитя правото на ЧОВЕКА да живее!!! Не на турчина, българина, американеца и т.н а на човека! И само още веднъж посмей да кажеш, че съм циганка! Не искам проблеми, но просто и не искам да си мълча! Както по горе казах, изказвам си мнението.
Имаш прекалено тъмен цял на кожата. Явно си прекалила с морето. :D

Rowdy
09-26-2008, 12:47
направо не мога да проумея, че има хора, които се намират да съдят тва, което е строил, човек, защитаващ границите на родината

stefity
09-26-2008, 12:48
^^
Това, че имам по-тъмен цвят на кожата не ти дава правото да казваш каква съм по народност нали?! Или се бъркам нещо?! Аз съм българка, гордея се с това, но се гордея още и с това, че почитам човешкият живот независимо какъв си... всеки един има правото да живее пълноценно също както ти и аз. И нека пак си задам въпроса. Как щяха да се развият нещата, ако на мястото на турчина беше Цонков? Замислете се малко.

Rowdy
09-26-2008, 12:58
тая пк циганката.. когато браниш родината и изпъляваш служебен дълг, тярбва ли да бъдеш наказан за тва, че си си свършил работата?! Тея уръжия за какво им ги дават?! По време на войни сигурно после съдят всеки, който е убивал турци, сърби, цигани в името на България

stefity
09-26-2008, 13:05
тая пк циганката.. когато браниш родината и изпъляваш служебен дълг, тярбва ли да бъдеш наказан за тва, че си си свършил работата?! Тея уръжия за какво им ги дават?! По време на войни сигурно после съдят всеки, който е убивал турци, сърби, цигани в името на България

Войната е едно, а тази история съвсем друго! И айде моля ти се спри да ме наричаш циганка!!! Ако убития беше руснак, или човек от друга народност такава ли щеше да ме наречеш а?! Казах, че съм зад Цонков, но не и зад това, да остане ненаказан за отнемането на човешки живот! Независимо от това дали е на българин или на турчин. От повече от година съм в този форум и до сега винаги съм си мълчала по тези въпроси, за да не бъда нападната както сега! Винаги съм се съгласявала с другите и никой даже не ме забелязваше... и сега, след като съм на различно от на другите мнение, почнаха да ми се нахвърлят. Ем и аз няма да си мълча вече.

Rowdy
09-26-2008, 13:08
боли ме к**о кво ше правиш, каузата на човека е била сигурността на България и е свършил работата, за която му се плаща.. а тва, че е се е улучил резан фес, може само да ни радва

stefity
09-26-2008, 13:12
Щом смъртта на хората те радва... то здраве ти. Точка!

Pliok0019
09-26-2008, 13:17
боли ме к**о кво ше правиш, каузата на човека е била сигурността на България и е свършил работата, за която му се плаща.. а тва, че е се е улучил резан фес, може само да ни радва
Напълно подкрепям. Не бива човек да бъде наказван, защото е отговорен.

Bianca
09-26-2008, 15:09
Пльок, СУПЕР ТЪПА СИ! Дори и да не ти изнася мнението на Стефито, тя поне има аргументи, каквито и да са, а да знаеш, супер умно е да обориш нечии аргументи с фразата: "Ти си циганка".
Ай, сиктир.
Не съм за осъждането на човека, но пък си представям и как се чувства семейството на загиналия.

Pliok0019
09-26-2008, 15:22
Пльок, СУПЕР ТЪПА СИ! Дори и да не ти изнася мнението на Стефито, тя поне има аргументи, каквито и да са, а да знаеш, супер умно е да обориш нечии аргументи с фразата: "Ти си циганка".
Ай, сиктир.
Не съм за осъждането на човека, но пък си представям и как се чувства семейството на загиналия.
Не ме интересува мнението на Стефиту... Прилича ми на циганка и именно за това казах, че е напълно нормално да има подобно мнение предвид произхода й.

А много ли е умно да кажеш на някой, че е СУПЕР ТЪП и да си бъркаш мазния нос в чужди работи?!

Bianca
09-26-2008, 15:30
Пльок, СУПЕР ТЪПА СИ! Дори и да не ти изнася мнението на Стефито, тя поне има аргументи, каквито и да са, а да знаеш, супер умно е да обориш нечии аргументи с фразата: "Ти си циганка".
Ай, сиктир.
Не съм за осъждането на човека, но пък си представям и как се чувства семейството на загиналия.
Не ме интересува мнението на Стефиту... Прилича ми на циганка и именно за това казах, че е напълно нормално да има подобно мнение предвид произхода й.

А много ли е умно да кажеш на някой, че е СУПЕР ТЪП и да си бъркаш мазния нос в чужди работи?!
Абе, не ме интересува кого за какъв мислиш, окей? Момичето изложи теза, аргументи, а дори и те да не са вярни, ти НЯМАШ право така да се нахвърляш, ок?
Виждала съм те, и ти не си най-бяла, но всъщност не мисля, че това има значение. По-важното е, че си ограничена и повърхностна.
ТЪПИ РАСИСТИ!

stefity
09-26-2008, 15:31
Пльок, СУПЕР ТЪПА СИ! Дори и да не ти изнася мнението на Стефито, тя поне има аргументи, каквито и да са, а да знаеш, супер умно е да обориш нечии аргументи с фразата: "Ти си циганка".
Ай, сиктир.
Не съм за осъждането на човека, но пък си представям и как се чувства семейството на загиналия.
Не ме интересува мнението на Стефиту... Прилича ми на циганка и именно за това казах, че е напълно нормално да има подобно мнение предвид произхода й.

А много ли е умно да кажеш на някой, че е СУПЕР ТЪП и да си бъркаш мазния нос в чужди работи?!

Ем добре бе... толкова като не те интересува мнението ми, какво тръгваш да се занимаваш с мене а?! От тая малка снимчица от аватара ми ли разбра, че съм циганка и че приличам на такава?! А с Хит2Фит не се занимавай, защото е права!

Pliok0019
09-26-2008, 15:40
Emo doll Добре, значи аз съм ограничена и повърхностна. Но щом гледаме останалите, нека погледнем и теб - същество от мъжко-женски пол, депресирано на 14...по-добрия вариант ли е, отколкото да живееш в реалността?


stefity - От това разбрах, че си циганка....


http://www.impulse.bg/user/divaneto92

Bianca
09-26-2008, 15:53
Emo doll Добре, значи аз съм ограничена и повърхностна. Но щом гледаме останалите, нека погледнем и теб - същество от мъжко-женски пол, депресирано на 14...по-добрия вариант ли е, отколкото да живееш в реалността?


stefity - От това разбрах, че си циганка....


http://www.impulse.bg/user/divaneto92
Кой е депресиран, бе? :lol: Просто ВЧЕРА ми беше кофти.. :lol:
Но се оправих. ;)
И по-добре не казвай нищо относно външността ми, и по-скоро ТИ мязаш на циганка, но не само на външен вид, а и на акъл и ценности. ;>

Rowdy
09-26-2008, 15:56
Пльок, СУПЕР ТЪПА СИ! Дори и да не ти изнася мнението на Стефито, тя поне има аргументи, каквито и да са, а да знаеш, супер умно е да обориш нечии аргументи с фразата: "Ти си циганка".
Ай, сиктир.
Не съм за осъждането на човека, но пък си представям и как се чувства семейството на загиналия.
Не ме интересува мнението на Стефиту... Прилича ми на циганка и именно за това казах, че е напълно нормално да има подобно мнение предвид произхода й.

А много ли е умно да кажеш на някой, че е СУПЕР ТЪП и да си бъркаш мазния нос в чужди работи?!
Абе, не ме интересува кого за какъв мислиш, окей? Момичето изложи теза, аргументи, а дори и те да не са вярни, ти НЯМАШ право така да се нахвърляш, ок?
Виждала съм те, и ти не си най-бяла, но всъщност не мисля, че това има значение. По-важното е, че си ограничена и повърхностна.
ТЪПИ РАСИСТИ!
ние не сме расисти, просто рмазиме цигани и турци, кво толкова. Негрите, евреите и азиатците просто не ги обичаме , нищо лично към тях 8-)

Pliok0019
09-26-2008, 16:05
Emo doll Добре, значи аз съм ограничена и повърхностна. Но щом гледаме останалите, нека погледнем и теб - същество от мъжко-женски пол, депресирано на 14...по-добрия вариант ли е, отколкото да живееш в реалността?


stefity - От това разбрах, че си циганка....


http://www.impulse.bg/user/divaneto92
Кой е депресиран, бе? :lol: Просто ВЧЕРА ми беше кофти.. :lol:
Но се оправих. ;)
И по-добре не казвай нищо относно външността ми, и по-скоро ТИ мязаш на циганка, но не само на външен вид, а и на акъл и ценности. ;>
Каза хермафродитния тип, видял ме на една снимка. :D

Bianca
09-26-2008, 16:13
Emo doll Добре, значи аз съм ограничена и повърхностна. Но щом гледаме останалите, нека погледнем и теб - същество от мъжко-женски пол, депресирано на 14...по-добрия вариант ли е, отколкото да живееш в реалността?


stefity - От това разбрах, че си циганка....


http://www.impulse.bg/user/divaneto92
Кой е депресиран, бе? :lol: Просто ВЧЕРА ми беше кофти.. :lol:
Но се оправих. ;)
И по-добре не казвай нищо относно външността ми, и по-скоро ТИ мязаш на циганка, но не само на външен вид, а и на акъл и ценности. ;>
Каза хермафродитния тип, видял ме на една снимка. :D
Да, аз го казах, проблем? И какво като приличам на момче и ме определяш като безполово? Пак си оставаш тъпа, просто сега си тъпа, която си избива комплексите. ;>
Бати, няма ли ги модераторите и админите, аз спирам да спамя, и то с тая утайка на обществото..

Still1ME1Still1HERE
09-26-2008, 17:05
^^
Това, че имам по-тъмен цвят на кожата не ти дава правото да казваш каква съм по народност нали?! Или се бъркам нещо?! Аз съм българка, гордея се с това, но се гордея още и с това, че почитам човешкият живот независимо какъв си... всеки един има правото да живее пълноценно също както ти и аз. И нека пак си задам въпроса. Как щяха да се развият нещата, ако на мястото на турчина беше Цонков? Замислете се малко.Пльок не еправ и се опитвам да и го набия в главата,но не знам дали ще успея да го направя :D А ти си куха.В случая живота е отнет с право.Човекът е бил нападнат,а има право да го спре по всякаъв начин в тази ситуация.В случая е нямало значение какъв е бил,а какво е направил.В правото си е да го застреля,ако не спре,а като го нападне още повече.Ако не го спре,както каза някой друг,ще го съдят за не спазване на служебния дълг и най-малкото виновниците ще се измъкнат безнаказано.Ако на мястото на турчина беше цанков щяха да го съдят за незаконно ловуване и убийство,защото той не е упълномощен да убива,когото и да е и най-вече с пистолет.

Едит:Хит 2 Фит/емо долл:С теб няма да споря ти си доказъл се идиот или си просто твърде лишена от информация.Не знам,но предполагам,че е второто от мненията,които съм ти чел.

bulgarche
09-26-2008, 17:05
Стефиту, нима отричаш че си българка от ромски произход? Разговорно се употребява "цуганин", а признак на произхода ти не е само цвета на кожата, имаш и доста други отличителни признаци на този етност. Не разбрахте ли, че циганите не са раза, че да наричате "расисти" всеки който каже нещо срещу мангалите?
Безполовото не знам какво толкова се пъне, като май изобщо не е наясно с темата.
Ако беше умрял граничаря щеше да е още по-тежко. Освен незаконното навлизане на територията на чужда страна, оказването на съпротива, то ще имаме и убийство на униформен служител, защитаващ интересите на Родината си. Изстрела е бил произведен случайно, поне това е официалната версия, но дори да не беше това е реда, който трябва да се спазва. Както се е казвало и преди - това е достойно за медал, а не "Кирил и Методий" и "Стара планина" I-ва степен да ги даваме на някви отрепки, половината стъпвали веднъж в страната ни.

Still1ME1Still1HERE
09-26-2008, 17:14
Стефиту, нима отричаш че си българка от ромски произход? Разговорно се употребява "цуганин", а признак на произхода ти не е само цвета на кожата, имаш и доста други отличителни признаци на този етност. Не разбрахте ли, че циганите не са раза, че да наричате "расисти" всеки който каже нещо срещу мангалите?
Безполовото не знам какво толкова се пъне, като май изобщо не е наясно с темата.
Ако беше умрял граничаря щеше да е още по-тежко. Освен незаконното навлизане на територията на чужда страна, оказването на съпротива, то ще имаме и убийство на униформен служител, защитаващ интересите на Родината си. Изстрела е бил произведен случайно, поне това е официалната версия, но дори да не беше това е реда, който трябва да се спазва. Както се е казвало и преди - това е достойно за медал, а не "Кирил и Методий" и "Стара планина" I-ва степен да ги даваме на някви отрепки, половината стъпвали веднъж в страната ни.До колкото знам не е българка от ромски произход,а мулатка.За това,че циганите не са раса-да прав си.А ти просто си търсиш кой да ти е виновен за всичко-в случая си избрал циганите.Не мога да ги подкрепя като цяло,защото няма да е вярно,че са невинни,но не можеш да ми кажеш нищо по въпроса,че има и свестни цигани и не им дават работа хора,които гледат кожата,а не същността на човека,като теб.

Bianca
09-26-2008, 17:20
Стефиту, нима отричаш че си българка от ромски произход? Разговорно се употребява "цуганин", а признак на произхода ти не е само цвета на кожата, имаш и доста други отличителни признаци на този етност. Не разбрахте ли, че циганите не са раза, че да наричате "расисти" всеки който каже нещо срещу мангалите?
Безполовото не знам какво толкова се пъне, като май изобщо не е наясно с темата.
Ако беше умрял граничаря щеше да е още по-тежко. Освен незаконното навлизане на територията на чужда страна, оказването на съпротива, то ще имаме и убийство на униформен служител, защитаващ интересите на Родината си. Изстрела е бил произведен случайно, поне това е официалната версия, но дори да не беше това е реда, който трябва да се спазва. Както се е казвало и преди - това е достойно за медал, а не "Кирил и Методий" и "Стара планина" I-ва степен да ги даваме на някви отрепки, половината стъпвали веднъж в страната ни.
Абе, безполовото не каза ли преди малко, че българинът не трябва да бъде осъден, или айде да се нахвърлим без да знаем за какво става въпрос, а?
Просто Пльок се изказа супер грубо и това не се случва за първи път. :booooomb:
А Б С, радвам се, че съм ти направила такова впечатление. ;>

bulgarche
09-26-2008, 17:32
АВС, какво общо имаха циганите и вината им? Тук са намесени други етноси, а черна е прейчето, а не стефка ;)

Still1ME1Still1HERE
09-26-2008, 17:40
АВС, какво общо имаха циганите и вината им? Тук са намесени други етноси, а черна е прейчето, а не стефка ;)Останах с впечетлението,че са ти виновни.За да ги обиждаш(мангали) значи не ги уважаваш,а за да не ги уважаваш са ти виновни за нещо.В случая става въпрос за различен етност,а не за кой точно>Иначе си прав-да за други етноси става въпрос,но не мисля,че това в случая има значение.

Абе аз ли не мога да чета или форума се ебава с мен?


Стефиту, нима отричаш че си българка от ромски произход?Мисля,че точно нея визираше.А и не виждам никой с ник,който садържа прей.

Емо долл- Не знам дали трябва да се радваш за това...

Rowdy
09-26-2008, 18:47
няма циганин, който да не е търсил работа и да не е намерил.. друг е въпросът, че всичките се мислятз а големи тарикати и на работното си място само скатават, така че ако съм работодател тва е една от причините да не искамд а назнача манго. Както и да е, тва не е темата, но е факт!

stefity
09-26-2008, 18:59
Ае вие луди ли сте бе мама му проста!? Ядосах се вече и то много... С какво право, вие ме наричате циганка... не аз просто... то просто нямам думи бе... Чак до такава степен не мислих, че ще стигне това нещо ама явно съм грешала... имала съм отличителни черти на циганка... абе моля ти се бе! Нямам нищо общо с тях... не съм виновна, че съм се родила мургава... или ако щеш черна айде, не съм виновна, че цял живот разни ограничени хора са ми натяквали за това, не съм виновна, че съм била подигравана от връстниците ми и до сега... кажи ми?! Какво съм виновна, че баща ми е бял като сняг със зелени очи, но по вашата логика сигурно е бил толкова глупав да си вземе мургава жена... и аз съм се пръкнала черна като нея, а не бяла като баща ми! Не мога да ви разбера... това, че изказах мнение, което защитава човешкият живот накрая ме направи циганка, така ли?! От такива, които постоянно са ми натяквали колко съм черна или че съм била циганка, аз станах по-силна и разбрах някои неща за живота много преди времето, когато е трябвало да ги разбера... Ама лошото е, че все още се намират хора, които да съдят за мен по това, че съм била черна.

Still1ME1Still1HERE
09-26-2008, 20:29
Ае вие луди ли сте бе мама му проста!? Ядосах се вече и то много... С какво право, вие ме наричате циганка... не аз просто... то просто нямам думи бе... Чак до такава степен не мислих, че ще стигне това нещо ама явно съм грешала... имала съм отличителни черти на циганка... абе моля ти се бе! Нямам нищо общо с тях... не съм виновна, че съм се родила мургава... или ако щеш черна айде, не съм виновна, че цял живот разни ограничени хора са ми натяквали за това, не съм виновна, че съм била подигравана от връстниците ми и до сега... кажи ми?! Какво съм виновна, че баща ми е бял като сняг със зелени очи, но по вашата логика сигурно е бил толкова глупав да си вземе мургава жена... и аз съм се пръкнала черна като нея, а не бяла като баща ми! Не мога да ви разбера... това, че изказах мнение, което защитава човешкият живот накрая ме направи циганка, така ли?! От такива, които постоянно са ми натяквали колко съм черна или че съм била циганка, аз станах по-силна и разбрах някои неща за живота много преди времето, когато е трябвало да ги разбера... Ама лошото е, че все още се намират хора, които да съдят за мен по това, че съм била черна.И все пак не каза дали майкати е мургава,защото има ромски корен в кръвта си.Така или иначе на мен не ми е проблем,ако ще да си петглав хермафродит с 1 ръка и 3 уши,но явно има хора,на които им пречи.Също така мнението ти беше глупаво и необмислено,ако искаш мога да ти го обясна подробно на лично защо е такова.И не мисля,че каквото и да било може да те направи нещо,което не си.Не знам защо си мислиш,че си станала по-силна,защото,ако сега си силна,то сигурно си се оставяла да те ритат на земята и си ги приемала като ежедневие,но все пак имаш някъв проблем,както и някво подобрение,ако е било така.

stefity
09-26-2008, 20:43
Ае вие луди ли сте бе мама му проста!? Ядосах се вече и то много... С какво право, вие ме наричате циганка... не аз просто... то просто нямам думи бе... Чак до такава степен не мислих, че ще стигне това нещо ама явно съм грешала... имала съм отличителни черти на циганка... абе моля ти се бе! Нямам нищо общо с тях... не съм виновна, че съм се родила мургава... или ако щеш черна айде, не съм виновна, че цял живот разни ограничени хора са ми натяквали за това, не съм виновна, че съм била подигравана от връстниците ми и до сега... кажи ми?! Какво съм виновна, че баща ми е бял като сняг със зелени очи, но по вашата логика сигурно е бил толкова глупав да си вземе мургава жена... и аз съм се пръкнала черна като нея, а не бяла като баща ми! Не мога да ви разбера... това, че изказах мнение, което защитава човешкият живот накрая ме направи циганка, така ли?! От такива, които постоянно са ми натяквали колко съм черна или че съм била циганка, аз станах по-силна и разбрах някои неща за живота много преди времето, когато е трябвало да ги разбера... Ама лошото е, че все още се намират хора, които да съдят за мен по това, че съм била черна.И все пак не каза дали майкати е мургава,защото има ромски корен в кръвта си.Така или иначе на мен не ми е проблем,ако ще да си петглав хермафродит с 1 ръка и 3 уши,но явно има хора,на които им пречи.Също така мнението ти беше глупаво и необмислено,ако искаш мога да ти го обясна подробно на лично защо е такова.И не мисля,че каквото и да било може да те направи нещо,което не си.Не знам защо си мислиш,че си станала по-силна,защото,ако сега си силна,то сигурно си се оставяла да те ритат на земята и си ги приемала като ежедневие,но все пак имаш някъв проблем,както и някво подобрение,ако е било така.

Не... майка ми не е мургава, защото има ромско в кръвта си. А е взела цвета на кожата на дядо ми... който почина отдавна... Но пак повтарям, че нямам нищо общо с ромите или циганите... и добре, щом толкова мнението ми е глупаво за вас... ок... вече ми е все тая... беше ми достатъчно да се ядосвам заради тази тема и не искам повече ядове... просто исках да си изразя мнението и да ви кажа, че просто за МЕН, човешкият живот е от значение... независимо какъв... или кой си.

Disrespect
09-26-2008, 20:57
абе аз може и да отида..

майната му на БХ, важното е да се отиде заради адаша...

LiLGrizzly
09-27-2008, 12:45
ako beh ot burrgas 6teh da sam tam !

bulgarche
10-02-2008, 11:22
http://bg.altermedia.info/?p=1281

Disrespect
10-02-2008, 16:37
http://bg.altermedia.info/?p=1281

кажи какво е, че не ще да го отваря..

bulgarche
10-06-2008, 18:35
http://www.vbox7.com/play:d0447cbe
_SL_, оня линк нещо пръдна. Беше от сорта на "Кръв и Чест България рганизира шествие по случай..."

Disrespect
10-07-2008, 07:32
Шествието като цяло беше зле...
ама пак добре че го имаше

bulgarche
10-07-2008, 12:45
http://bg.altermedia.info/?p=1370

chocoleptic
10-26-2008, 12:20
http://news.ibox.bg/news/id_359042068

:grin:
=D>