PDA

View Full Version : подрани ми.. ?!



pitan4icata
09-26-2008, 05:14
ами тъй като до сега не ми се е случвало искам да попитам
значи този месец си ми дойде на 7 до 13 (както попринцип) обаче ся на 23 пак :shock: случвало се е да ми закаснява с 4-5 дена но се си се върти около дата,но никога не ми е подранявало с повече от 1 ден... и нз какво трябва да значи тва,на някой случвало ли му се е и на какво се дължи ? :(
Тъй като знам че много от вас ще кажат отиди на лекар .. идва и др проблем, моя гинеколог който се води най добрия в Пловдив
(или поне този който знам) една приятелка скоро ходи и каза че щял се пенсионира и го замествала няква шматка при която не искам да хода
ако някой знае добри гинеколози от Пловдив да ми препоръча

Мерси :)

TheCookie
09-26-2008, 18:23
Въпрос..защо заглавието е подрани ми, а въпроса към темата е за добър гинеколог в Пловдив? :?

hottie
09-26-2008, 19:57
ами тъй като до сега не ми се е случвало искам да попитам
значи този месец си ми дойде на 7 до 13 (както попринцип) обаче ся на 23 пак :shock: случвало се е да ми закаснява с 4-5 дена но се си се върти около дата,но никога не ми е подранявало с повече от 1 ден... и нз какво трябва да значи тва,на някой случвало ли му се е и на какво се дължи ? :(
Тъй като знам че много от вас ще кажат отиди на лекар .. идва и др проблем, моя гинеколог който се води най добрия в Пловдив
(или поне този който знам) една приятелка скоро ходи и каза че щял се пенсионира и го замествала няква шматка при която не искам да хода
ако някой знае добри гинеколози от Пловдив да ми препоръча

Мерси :)

Не е нужно веднага да хукваш на лекар. СЛучва се! МОже да е от климата. Ако почне да ти се случва често чак тогава мисли за лекар.

little_elf
09-26-2008, 22:53
Един път не е фатално.Не се паникосвай толкова :) .Ако продължи обаче чак тогава трябва да предприемеш мерки.

albb
09-27-2008, 09:52
Един път не е фатално.Не се паникосвай толкова :) .Ако продължи обаче чак тогава трябва да предприемеш мерки.+1

Evanescencefan
09-27-2008, 10:19
Може да е от времето.На мен ми закъснява с един ден 8-)