PDA

View Full Version : Смотан косъм



Incomplete
09-26-2008, 07:38
Здравейте,

наскоро си бях махнал космите на краката с депилатоарен крем и в момента един косъм ми расте навътре. На крака имам една подутина, в която един Господ знае какво има ... но най вероятно е гной и леко ми синее ... боли адски ... някой знае ли с какво бих могъл да го мажа това, че да мине ?

Ev1l
09-26-2008, 07:48
Ами космите почват да растът на въре когато се бръснеш срещу косъма.
Ти бръснал ли си се или само с крем ?

Incomplete
09-26-2008, 07:55
Еми с крем ги махах, с бръснача не бих посмял.
Та някой има ли идея к'во да го правя ся т'ва, че е адски кофти ...

Ev1l
09-26-2008, 07:57
Амии.Може да е някакво възпаление..Кой знае..
Ама космите почват да растът на вътре когато се бръснат срещу косъма.Но в твоя случай щом не си се бръснал..

littlebaby
09-26-2008, 08:08
Намажи се с ихтиол,та да ти издърпа гнойта,ако има такава.
Възможно е и да е цирей,на леля ми така и беше станало от косъм растящ на вътре.Много гадно се получи,щото трябваше да ходи по болници,та и го цепиха и т.н.
Ако не се оправи,може за всеки случай да идеш на лекар.
Btw,извинявай ама къв мъж си?!Като видя някое момче/мъж на улицата,гол като охлюв и падам от смях :D

Incomplete
09-26-2008, 08:21
По принцип и аз не съм много горд с това, което направих де, но в моя случай се наложи, понеже си бях доста космат, та ако беше видяла някой като мене тогава също щеше да се посмееш, и за това ... по добре без косми, от колкото да ходя като някой вълк и да ми е неудобно да си сложа късите гащета понеже краката ми се чернеят ... :D

splendour
09-26-2008, 08:24
zema6 igla ili pinseta i go 4opli6 dokato stigne6 do kos1ma.posle go otskybva6[poleka da ne go sk1sa6 i da ostane 4ast ot nego v1tre o6te] az t1i praq :) aide yspex

Incomplete
09-26-2008, 08:27
Хъхъъъъъъ :shock: Аз това не мога да го докосна в диаметър от 5 санта сигурно, че ко зема да ръчкам навътре просто ще си загина геройки. Реших к'во ще направя ... ще взема ихтиол, да издърпа гнойта, и после ще взема от майка един крем тука, дето ги вадел такива забутани косъмчета и мисля, че ще стане, ако не ... на лекар ... ше ме нарежат едно хубаво :D

ra4ence
09-26-2008, 09:37
Говори с майка си преди да правиш каквото и да било :)

i'm so excited!
09-26-2008, 09:54
вземи си един тънък абокат (в никакъв случай не игла, много е дебела, а и трябва да е напълно стерилна) и го боцни, изстискай квото има, даже косъма предполагам сам ще излезе, ако не с пинсета го извади, намажи мястото със спиртец. и така.

ra4ence
09-26-2008, 14:47
вземи си един тънък абокат (в никакъв случай не игла, много е дебела, а и трябва да е напълно стерилна) и го боцни, изстискай квото има, даже косъма предполагам сам ще излезе, ако не с пинсета го извади, намажи мястото със спиртец. и така.'

:shock: :razz: :razz: :razz: :shock:

Incomplete
09-26-2008, 16:01
Все нещо ще остане така и най-вече психиката ми :D Т'ва няма да го изтърпя, просто ... не мога и да си го представя как ще забия игла на т'ва място .. ужс ... днес си взех лепенки и сега ще пльоскам ихтиол да излезне квото има, после ще взема някаква пинсета и така ... не съм Брус Уилис да се ръчкам като безсмъртен .,.. ако имах морфин бих ... обаче .. :-D

splendour
09-26-2008, 16:14
vadila s1m si takv gnoqsal podkojen kos1m ot podmi6nicata.ne e ni6to frapira6to.osobenno na kraka .xax ti pone moje6 da go vijda6 dobre a az stanax krivogleda moq kos1m dokat go oly4a s iglata [prosto nqmax pinseta pod r1ka] t1i 4e xi4 ne my misli.a tva da xodi6 v bolnica........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aide yspex i ne my misli tolkoz za 1 kos1m :)

petet
09-26-2008, 17:22
zema6 igla ili pinseta i go 4opli6 dokato stigne6 do kos1ma.posle go otskybva6[poleka da ne go sk1sa6 i da ostane 4ast ot nego v1tre o6te] az t1i praq :) aide yspex


Абе ти наред ли си ма?!?!!?! Знаеш ли каква инфекция може да му докараш с това,да не кажа,че и ампутация...

Като вземе да пишете и направо се оливате :-x

i'm so excited!
09-26-2008, 18:02
аз мойте така ги отстранявам и съм нямала проблеми досега. да не говорим, че ми се е случвало доста повече пъти от веднъж и то на доста по-неприятни места.
ампутация :lol: ще му отрежат крака, задето пробвал да си изкара косъма. я стига глупости.!!!

splendour
09-26-2008, 22:10
zema6 igla ili pinseta i go 4opli6 dokato stigne6 do kos1ma.posle go otskybva6[poleka da ne go sk1sa6 i da ostane 4ast ot nego v1tre o6te] az t1i praq :) aide yspex


Абе ти наред ли си ма?!?!!?! Знаеш ли каква инфекция може да му докараш с това,да не кажа,че и ампутация...

Като вземе да пишете и направо се оливате :-x
q ne mi govori na ma :-x ako e sterilizirano s malko rakiq primerno ni6t nqma da i stane p1k i daje da ne e nqma da i amplytirat kraka zarad 1 podkojen kos1m :lol: :lol: :lol: az ne s1m kazala da zemi nai mr1snite pinseta i igla koito nameri.....t1i 4e po poleka s tona

petet
09-27-2008, 13:45
Смей се смей се не аз ще рева псоле

Има един термен - инфекция ако си чувала занеог

snejana67
09-27-2008, 13:53
:? :? ихтиола е добро решение не го боди за да не стане инфекция та после да те режат :? :? :? :-o