PDA

View Full Version : Имате ли такива учители?



lost_in_candyland
09-26-2008, 10:04
Такаа, значи, неска трябваше да имам час по..(дори незнам как се казва предмета, за първи път ще го имаме, нещо като информатика ли нз, ще учим Autocad) и госпожата не влезе в час :-D :D :-D :D Беше в училището но не влезе. :lol: Миналата седмица стана по същия начин. Ние чакахме 15 мин и си тръгнахме, на излизане по коридора минахме точно покрай нея и.. нищо. =D> Не че не искам да се прибера вкъщи по-рано, но ако всички учители станат такаа ....... :lol: (btw и по друг предмет беше ставало така миналата година) Сега да ви питам, при вас ставало ли е така. Имате ли такива учители?..

sladur4etyYy
09-26-2008, 10:06
ми понякога някоя г-жа се обърква и си мисли 4е има с нас 5-ти 4ас да кажем , а то е 4-ти и не идва :D ама се слу4ва мнооого рядко за жалост :D

TinkyWinky
09-26-2008, 10:25
един път една шматка беше забравила да влезе в часа... но тва беше... :cry: :cry: :cry:
:D :D :D

FeNuT
09-26-2008, 11:15
:D Всякви учители ги има.Понякога дори имам чувството че някои учители са по-зле от някои ученици.Имаме един учител още от миналата година и имаме 2 часа седмично и той идва максимум 1 път в месеца.И така си стоим и тъпеем,то не че ако не беше така нещо по-интересно щяхме да правим.Една госпожа пък си идва в часа когато си иска,а и като гледам мн мн не и е интересно да влиза в час и си седи отвън и си говори с други подобнини като нея.Така че всякви ги има :D :D :D :D

xXxScreamxXx
09-26-2008, 11:21
ми още не съм попадала на такива :? :D

MELON
09-26-2008, 11:24
често

Lucho
09-26-2008, 13:44
Вашето и нищо... :oops: Пингвина при нас например по Английски е по-зле - стои си на дъската,мрънка си нещо...ние си говорим,излизамие си до чешмата... :razz:

drun-drun!
09-26-2008, 15:14
В миналото даскало госпожата по история три пъти през годината преди часа влизаше и викаше"Имам важна работа искам само да не шумите много" :grin:

Bubbly
09-26-2008, 15:45
често

lost_in_candyland
09-26-2008, 16:36
А, и забравих зе една дето освен че е учителка е и "помощник заменстник деректор" :-D и имала много работа в училището. Ние имахме 2 часа седмично. Тя влиза в час веднъж в месеца. За 20 мин си издиктува плана в които заглавието е заглавието на дяла в учебника, а точките са уроците. "Ох аиде свободни сте че имам много рабора" И малко преди да излезе: "А и да не забравите, другия път контролна." :shock:
Един път ни даде да правим контролна сами (без да е в стаята) и ние естествено че ще преписване и ще си подсказваме. После като ги проверила вика, че сме злоупотребили с това че я е нямало и такиа глупости. После ни даде контролната втори път. Ненормална раота 8-)

kuklichka_bg
09-26-2008, 16:45
Такаа, значи, неска трябваше да имам час по..(дори незнам как се казва предмета, за първи път ще го имаме, нещо като информатика ли нз, ще учим Autocad) и госпожата не влезе в час :-D :D :-D :D Беше в училището но не влезе. :lol: Миналата седмица стана по същия начин. Ние чакахме 15 мин и си тръгнахме, на излизане по коридора минахме точно покрай нея и.. нищо. =D> Не че не искам да се прибера вкъщи по-рано, но ако всички учители станат такаа ....... :lol: (btw и по друг предмет беше ставало така миналата година) Сега да ви питам, при вас ставало ли е така. Имате ли такива учители?..

една оня ден стоя в учителската щото била забравила че има час със нас 8-) дряга пък вика оффф ай тръгвайте си не ми си карат два чааса ся 8-)

HayDeN^^
09-26-2008, 17:10
Да няколко пъти :)!

fenkatakrisi952
09-26-2008, 17:46
Де да беше така :smt038 :smt023

krisiiiiito
09-27-2008, 08:03
в нашия клас рядко се случва така но в дургите понеже им преподава директорката ( по химия ) изобщо не влиза .. през цялата година най-много да са изкарали 4-5 часа :o

skateprinces19
09-27-2008, 08:24
офффф де да беше и при нас така :lol: имаме една даскалка дет и 20 минути да закъснее никой не смее да излезне щото после стaва 3-тата световна :shock:

FairyNymph
09-27-2008, 09:13
Един единствен път се случи...най-строгата даскалка забравила, че имаме час иначе имаме една госпожа дето ни се сърди за някакви неща и веднъж се разплка и излезе от стаята друг път и подарихме една златна детелинка синджирче и понеже я бяхме ядосали нещо тя я хвърли по момичето н първия чин пак се разплака и излезе от стаята.... :-D

albb
09-27-2008, 10:00
офффф де да беше и при нас така :lol: имаме една даскалка дет и 20 минути да закъснее никой не смее да излезне щото после стaва 3-тата световна :shock:
:razz: :razz: :razz: напомня ми за един звяр ,който добре че се пенсионира и ни се махна от главана,че всички я мразеха :smt095

AnIcHkAtA
09-27-2008, 10:47
Аз имах една такава учителка.По география.Разправяше ни "Ми аз съм гладна излизам да си изям закуската, вие и без тва не ме слушате" :D

sexmaniaka
09-27-2008, 11:01
за жалост при нас в най-лошия случай да не влезе :-x иначе по принцип 1-те 5-10 мин ( най-много 14 ) да не влезе учител в стаята ...

ndx13
09-27-2008, 11:24
При мен имаше една ''учителка'', която не знаеше при кой клас има час и влизаше на другите класове в стаите! Много беше ТЪПА! :D Ама иначе да не влиза в часовете не!

nefchi_bs
09-27-2008, 13:27
Ами в старото ми даскало имаше 3ма такива :lol: Бяха мн зле горките 8-)

angellove
09-27-2008, 17:02
Само веднъж ни се е случвало да ни забрави учител... Жалко, че не се повтори де. :D
Иначе им е редовна практика да кажат няколко дни преди часа, че са заети и няма да караме... Миналата година не карахме 2 последователни петъка. Все пропускахме 1-ния предмет, по другия учителката беше болна и оставаше само физическото. Молба предния ден към господина да не караме и аааайде - Здравей, живот! :grin:

sladkish_14
09-27-2008, 17:12
Да , случи ми се онзи ден и то за първи път в кариерата ми на - ученик 8-) .. В началото е така , още не се познаваме с всички учители , объркват се и те в кой клас да влезнат .. Не се радвах особенно много искаше ми се да имам "Право" все пак :)

it_ends_tonight_
09-27-2008, 18:09
Вчера в час по Бел влиза тая по математика и неква сама си вярва и казва 'А, ама не съм ли аз наред?' и тоя по Бел и са усмихва с окуражително 'Не, аз съм' ... Тва е най-много.. при нас е карцер. Недупостими са грешки! :D

Sensuality
09-27-2008, 18:40
В мойто даскало уж се води,че почваме в 7:30,пък с която и госпожа да имаме все закъсняват от 15 до 30 минути 8-) часа трае 15 минути,толкова остава :lol: 8-) Но тва е само първия час :)

ThePowerOfLove
09-27-2008, 20:41
Ами един път тряяше да имаме изобразително и един съученик пита госпожата дали има час и тя каза не и ние си тръгнахме :D
На следващия път пак така каза,че няма час.. Тя си стоеше в стаята и си рисуваше нещо и може би не си знае програмата и очаква ако има час някой да влезе :D

ПС: В крайна сметка третата седмица разбра,че имаме час и наваксвахме след часовете :-x