PDA

View Full Version : изневерих



malko_kalpazan4e
09-26-2008, 10:33
ходя с едно момче но макар и да сме в един и същи град се виждаме много рядко защото той няма време за мен и по миналата вечер се целувах с друго момче. направих го защото ми беше кофти, че се виждаме рядко, но въпреки това си го обичам и искам да съм с него :( ама изобщо не ми пука че му изневерих
това нормално ли е?

der_svetengel
09-26-2008, 10:40
spoko be edna celuvka e bilo samo ,izneverq e sled kato spi6 s trima razli4ni maje :D :D

Ev1l
09-26-2008, 10:47
Ем как ще е нормално бе...
Вземи реши какво искаш..
Ако го обичаш стой с него.И ще намерите начина да сте заедно..

Jumbie483
09-26-2008, 10:58
щом не ти пука че си изневерила, остави момчето на мира :x

mArMaLaDkA
09-26-2008, 11:01
Вие вече на целувката изневяра ли му викате? :-o Утре ще има теми от рода на:"Изневерих на гаджето си..говорих с друго момче".Щом не ти пука,не го обичаш в истинския смисъл на думата "обичам".Щом се виждате рядко и на теб ти е писнало(така си мисля,поправи ме ако греша),защо си още с гаджето си?

malko_kalpazan4e
09-26-2008, 11:02
Вие вече на целувката изневяра ли му викате? :-o Утре ще има теми от рода на:"Изневерих на гаджето си..говорих с друго момче".Щом не ти пука,не го обичаш в истинския смисъл на думата "обичам".Щом се виждате рядко и на теб ти е писнало(така си мисля,поправи ме ако греша),защо си още с гаджето си? с него съм защото го обичкам и искам да сме заедно толкова ли е трудно за разбиране :(

MakeMeLaugh
09-26-2008, 11:02
щом не ти пука че си изневерила, остави момчето на мира :x +111111111

jujulinkaa
09-26-2008, 11:09
щом не ти пука че си изневерила, остави момчето на мира :x +111111111


+1 !!!!

xXxScreamxXx
09-26-2008, 11:24
защо още си с него след като не ти пука че си му изневерила .. (ако може да се нарече така .. ) ?!?!?! :?

slun4ice_90
09-26-2008, 11:31
ходя с едно момче но макар и да сме в един и същи град се виждаме много рядко защото той няма време за мен и по миналата вечер се целувах с друго момче с което ходех преди. направих го защото ми беше кофти, че се виждаме рядко, но въпреки това си го обичам и искам да съм с него :( ама изобщо не ми пука че му изневерих
това нормално ли е? Постъпила си много зле....кажи му всичко...Но малко е вероятно да иска да имате нещо общо пак.И съжалявам,но не вярвам,че го обичаш....Ти,ако го обичаше нямаше да постъпиш така. :-o

FeNuT
09-26-2008, 11:56
Мммммммм...много лошо си постъпила.Вземи избери дали искаш да си с това въпросното момче,с което сте гаджета.Вземете си изяснете отношенията,щото явно ти искаш да се виждате мн често и това е съвсем нормално,накарай го или поне се опитай да направиш така че и той да мисли в тази насока. :)

mArMaLaDkA
09-26-2008, 12:03
Вие вече на целувката изневяра ли му викате? :-o Утре ще има теми от рода на:"Изневерих на гаджето си..говорих с друго момче".Щом не ти пука,не го обичаш в истинския смисъл на думата "обичам".Щом се виждате рядко и на теб ти е писнало(така си мисля,поправи ме ако греша),защо си още с гаджето си? с него съм защото го обичкам и искам да сме заедно толкова ли е трудно за разбиране :(

Че като искаш да сте заедно,защо се мляскаш с друго момче?!?Айде спрете с тея детски истории.Искам тоя,щото го обичам,ама целунах оня...решавай какво искаш.Противно е да разбереш,че гаджето ти се е целунало с друг,а на другия ден ти е говорило колко много те обича и как дава всичко за теб.

LeVski_fen
09-26-2008, 12:17
ама изобщо не ми пука че му изневерих

Браво,продължавай в същия дух :smt002

Bellatrix
09-26-2008, 12:23
въпреки това си го обичам и искам да съм с него :( ама изобщо не ми пука че му изневерих
Много свободно употребяваш думата любов. Когато обичаш някого истински само той ти е в главата. И преди да се разцелуваш с някой щеше да се замислиш 100 пъти. А след това щеше много да съжеляваш...
По темата: Остави го момчето и си намери някого, когото искаш наистина.

toni_nemezis
09-26-2008, 12:29
ем като не ти пука по добре го остави !!! А ти помислили че другото момче може да си помисли че го обичаш пак и накрая да стане така че и двете момчета да са с разбити сърца

pet_14
09-26-2008, 14:20
Вие вече на целувката изневяра ли му викате? :-o Утре ще има теми от рода на:"Изневерих на гаджето си..говорих с друго момче".Щом не ти пука,не го обичаш в истинския смисъл на думата "обичам".Щом се виждате рядко и на теб ти е писнало(така си мисля,поправи ме ако греша),защо си още с гаджето си? с него съм защото го обичкам и искам да сме заедно толкова ли е трудно за разбиране :(
обичаш го и за това се целуваш с друго момче нали ? ееех ква любов само :D

sasha_90
09-26-2008, 14:54
Вие вече на целувката изневяра ли му викате? :-o Утре ще има теми от рода на:"Изневерих на гаджето си..говорих с друго момче".Щом не ти пука,не го обичаш в истинския смисъл на думата "обичам".Щом се виждате рядко и на теб ти е писнало(така си мисля,поправи ме ако греша),защо си още с гаджето си? с него съм защото го обичкам и искам да сме заедно толкова ли е трудно за разбиране :(
Да,трудно е за разбиране.Уж го обичаш,а си му изневерила.

drun-drun!
09-26-2008, 14:59
Your love is just a lie

ImmortalForever
09-26-2008, 15:03
с него съм защото го обичкам и искам да сме заедно толкова ли е трудно за разбиране :(
Обичкам !!:razz: :razz: :lol: 8-)
Забележете!

suitable
09-26-2008, 15:10
Според мен си е изневяра.. мен не ме интересува дали е спала с някого или просто го е целунала.. за мен важното, е че си е помислила за друг и е предприела действия с него.. вие всички смятате, че една целувка не се смята за изневяра само и единствено защото сте го чували от друг.. друг, който се интересува само от секса и от там приема само секса за изневяра.. в една истинска и чиста връзка не трябва да има подобни ситуации.. или си с него/нея или не..

В твоя случай ще е по-добре за момчето да му споделиш, защото ще се отърве по-бързо.. а за теб е по-добре да си мълчиш и да не разваляш всичко, но помисли си.. ако от сега мислиш само за себе си, как смяташ ще продължи връзката ви..

5StaR
09-26-2008, 15:16
... . .. . мислих си да кажа тъпи деца, ама няма да го направя. То така се почва - после ще има " аз съм волна пеперуда и летя от к.. к.. клон на клон..."

darla
09-26-2008, 15:27
Pojelavam si nikoi nikoga da ne me "obi4ka" taka,kakto ti-priqtelq si!

HONDA
09-26-2008, 15:33
Вие вече на целувката изневяра ли му викате? :-o Утре ще има теми от рода на:"Изневерих на гаджето си..говорих с друго момче".Щом не ти пука,не го обичаш в истинския смисъл на думата "обичам".Щом се виждате рядко и на теб ти е писнало(така си мисля,поправи ме ако греша),защо си още с гаджето си? с него съм защото го обичкам и искам да сме заедно толкова ли е трудно за разбиране :(
Ами да трудно е! След като го обичаш, за какъв ... си се целувала с друг?! Това не е изневяра, обаче факта, че не ти дреме е показателен, колко много обичаш приятеля си.

DevilWish
09-26-2008, 16:12
щом не ти пука че си изневерила, остави момчето на мира :x
И аз така мисля =)

devil_feel_f
09-26-2008, 16:21
Вие вече на целувката изневяра ли му викате? :-o Утре ще има теми от рода на:"Изневерих на гаджето си..говорих с друго момче".Щом не ти пука,не го обичаш в истинския смисъл на думата "обичам".Щом се виждате рядко и на теб ти е писнало(така си мисля,поправи ме ако греша),защо си още с гаджето си? с него съм защото го обичкам и искам да сме заедно толкова ли е трудно за разбиране :(
Да,трудно е за разбиране.Уж го обичаш,а си му изневерила.

+1
Че даже не ти пука, че си му изневерила."Обичам" и "не ми пука, че съм му изневерила" са несъвместими, защото ако наистина обичаш някого, винаги ще ти пука за него => ти не го обичаш и най-добре го остави да намери щастието си при някоя, на която ще и пука за него.

mmm_sweet
09-26-2008, 16:21
Pisna mi da slu6am za razni izneveri,boje,ko vi staa hora?Tolkova li ne mojete da imate 4estna vruzka? :-x

anichkaaaa
09-26-2008, 16:23
Като не ти пука, значи не го обичаш!!!! Елементарно е :-o Еййй такива като тебе тип " Аз си обичкам милуту" , които си играят толкова свободно с думата любов най-обичам .... :?

halcho_g
09-26-2008, 16:41
ходя с едно момче но макар и да сме в един и същи град се виждаме много рядко защото той няма време за мен и по миналата вечер се целувах с друго момче с което ходех преди. направих го защото ми беше кофти, че се виждаме рядко, но въпреки това си го обичам и искам да съм с него :( ама изобщо не ми пука че му изневерих
това нормално ли е? Постъпила си много зле....кажи му всичко...Но малко е вероятно да иска да имате нещо общо пак.И съжалявам,но не вярвам,че го обичаш....Ти,ако го обичаше нямаше да постъпиш така. :-o Na su6toto mnenie sam :(

Honey:)
09-26-2008, 17:15
леле колко сте примерни всички...все ендо никога не сте го правили и вие :shock: ?ам то попрцип една целувка не е баш изневяра..... обаче не е хубаво това,което си направила....но аз те разбирам... а не се знае и той какви ги върши нали?к'во ий се нахврълихте така :-|

lonely_girl92
09-26-2008, 17:42
Хах и ако тва твойто може да се нарече любов .... :shock: Абе момиче щом не ти пука,значи не го обичаш никой неможе да ме убеди в обратното...Ако толкова държиш на него няма да ходиш и да се мляскаш с който ти е под ръка...Егати постави се на негово място как би се почувствала...Моя съвет е остави го да бъде щастлив с някое момиче което ще го цени, а със следващото момче бъди честна.

dreaml1nd_
09-26-2008, 17:44
ми да, нормално е ... всеки има такива моменти! Да не мислиш всички са светци :) споко :-)

soul1199
09-26-2008, 18:55
e tva,ne e to4no iznevqra,yspokoi se

Whyniser
09-26-2008, 18:59
Майко мила :shock: . Много си го обичкаш а същевременно не ти пука за него.Или поговорете или не наранявай така момчето 100% наша партия е.Че го черпим некой Смирноф,ако дойде към Благоевград 8-)

BaiToq
09-26-2008, 19:00
ИЗНЕВЕРЯВАМ ТИ...
ИЗНЕВЕРЯВАМ ТИИИИИ
МРАЗИ МЕ,ЧУВАШ ЛИ!!!
:lol:

gangstata
09-27-2008, 00:33
Вместо да се натискаш с други ,ходи му кажи какво не ти харесва в отношенията ви..
С тва си искала само да му направиш на яд..

sextazy_baby
09-27-2008, 12:10
Мисля че още не си сигурна какво чувстваш и искаш...

remus92
09-27-2008, 12:17
em tova e priznak za otslabvane na vrazkata vi no ako moje6 po nekakav na4in na go nakara4 otnovo da es teb no tova s iznevqrata e super gadno :(

Erica1
09-27-2008, 18:16
Ем как ще е нормално бе...
Вземи реши какво искаш..
Ако го обичаш стой с него.И ще намерите начина да сте заедно..
+1 \:D/

Super`girl
09-27-2008, 18:58
Eh ama i vie golqma rabota edna celuvka.. stanalo stanalo momi4eto se razkaiva..puk i za6to mislite 4e celvukata e iznevqra? E da kofti e kato kazva 4e ne i pukalo 4e izneverila na priqtelq si no vse pak.. a za tova dali go obi4a tq si znae.Nz spored men kaji na drugoto mom4e 4e e bilo prosto v moment na ot4aqnie ot tvoq strana ne za6toto ima6 4uvstva kum nego..e ako e taka razbira se, a i govori s priqtelq si ako i toi te obi4a nadqvam se 6te ti prosti.Uspeh

Re5peC7
09-27-2008, 19:00
амчи що не вземете и да се праснете с тва момче... щом не ти пука за целувката пробвай и със секса :)

DekoDenev
09-27-2008, 19:41
xax milo se malko ti puka shtom spodelqsh vsichko tova s nas :grin: